Ajakavad » Üritused

Üritus Koht Millal
U15 A EMÜ SK - Tapa valla Spordikool/Tamsalu EBE EMÜ SH 22.02.2019 kell 12:30
U15 A Sparta team Automaailm - Jõgeva SK Tähe/Olivia 04 EMÜ SH 22.02.2019 kell 13:30
U15 A Tapa valla Spordikool/Tamsalu EBE - Sparta team Automaailm EMÜ SH 22.02.2019 kell 14:30
U15 A EMÜ SK - Jõgeva SK Tähe/Olivia 04 EMÜ SH 22.02.2019 kell 15:30
U15 B SK Tabasalu - Kuusalu Sadolini SH 22.02.2019 kell 10:00
U15 B HK Kaigas/Kehtna PK - Kuusalu Sadolini SH 22.02.2019 kell 11:15
U15 B SK Tabasalu - HK Kaigas/Kehtna PK Sadolini SH 22.02.2019 kell 12:30
ML EMÜ SK - Eesti juuniorid EMÜ SH 22.02.2019 kell 20:30
NL Kaitseliidu Rapla Malev - Sparta Sadolini SH 23.02.2019 kell 12:00
EL Valga Välk - Sinimäe Kristiine SH 23.02.2019 kell 11:00
EL Bändidos - TVK Leegid Kristiine SH 23.02.2019 kell 12:45
EL Ääsmäe - Eesti Maaülikooli SK II Kristiine SH 23.02.2019 kell 14:30
ML Jõgeva SK Tähe / Olivia - TalTech Virtuse SH 23.02.2019 kell 17:00
ML Sparta Team Automaailm - Jõgeva SK Tähe / Olivia Õismäe SH 01.03.2019 kell 20:30
NL EMÜ SK - SK LINK/Saku EMÜ SH 01.03.2019 kell 20:30
NEL Mustvee SK - Järva-Jaani Tartu 02.03.2019 kell 10:00
NEL Finnish Flash - EMÜ SK II Tartu 02.03.2019 kell 11:10
NEL Järva- Jaani - Arenculle Tartu 02.03.2019 kell 12:20
NEL Finnish Flash - Kuusalu Eluterve Naine Tartu 02.03.2019 kell 13:30
NEL SK Mustvee - Arenculle Tartu 02.03.2019 kell 14:40
NEL Kuusalu Eluterve Naine - EMÜ SK II Tartu 02.03.2019 kell 15:50
ML TalTech - Eesti Maaülikooli SK TTÜ SH 03.03.2019 kell 13:00
ML Jõgeva SK Tähe/Olivia - Eesti juuniorid Virtuse SH 03.03.2019 kell 15:00
U17 EMÜ SK - Tapa valla Spordikool/Tamsalu EBE EMÜ SH 05.03.2019 kell 12:45
U17 Viskoosa SK - Sparta team Automaailm EMÜ SH 05.03.2019 kell 14:00
U17 EMÜ SK - Jõgeva SK Tähe/Olivia 02 EMÜ SH 05.03.2019 kell 15:15
U17 Viskoosa SK - Tapa valla Spordikool/Tamsalu EBE EMÜ SH 05.03.2019 kell 16:30
U17 Sparta team Automaailm - Jõgeva SK Tähe/Olivia 02 EMÜ SH 05.03.2019 kell 17:45
NL Sparta - SK LINK/Saku Õismäe SH 10.03.2019 kell 16:00
NL Kaitseliidu Rapla Malev - EMÜ SK Sadolini SH 10.03.2019 kell 12:00
NEL Arenculle - Järva-Jaani Kuusalu 16.03.2019 kell 10:00
NEL Mustvee SK - Finnish Flash Kuusalu 16.03.2019 kell 12:20
NEL Kuusalu Eluterve Naine - Arenculle Kuusalu 16.03.2019 kell 13:30
NEL EMÜ SK II - Järva-Jaani Kuusalu 16.03.2019 kell 15:50
NEL Finnish Flash - Kuusalu Eluterve Naine Kuusalu 16.03.2019 kell 17:00
EL TVK Leegid - Valga Välk Kristiine SH 17.03.2019 kell 13:30
U14 tüdrukud Kehtna/Rapla SHKV - Sparta Kristiine SH 21.03.2019 kell 11:00
U14 tüdrukud EMÜ SK - Oru Põhikool Kristiine SH 21.03.2019 kell 11:50
U14 tüdrukud U14 1. PF kaotaja - U14 2. PF kaotaja Kristiine SH 21.03.2019 kell 13:00
U14 tüdrukud U14 1. PF võitja - U14 2. PF võitja Kristiine SH 21.03.2019 kell 13:50
TL Jödö - Automaailm team Fatpipe Õismäe SH 24.03.2019 kell 10:00
TL Tartu Tornaado - Viljandi Metall Õismäe SH 24.03.2019 kell 11:00
TL Vana Hea Puur - Automaailm team Fatpipe Õismäe SH 24.03.2019 kell 12:00
TL Viljandi Metall - Jödö Õismäe SH 24.03.2019 kell 13:00
TL Tartu Tornaado - Vana Hea Puur Õismäe SH 24.03.2019 kell 14:00
NEL Kuusalu Eluterve Naine - Arenculle Kehra 30.03.2019 kell 10:00
NEL Järva- Jaani - Finnish Flash Kehra 30.03.2019 kell 11:10
NEL Mustvee SK - EMÜ SK II Kehra 30.03.2019 kell 12:20
NEL Arenculle - Finnish Flash Kehra 30.03.2019 kell 13:30
NEL Kuusalu Eluterve Naine - EMÜ SK II Kehra 30.03.2019 kell 14:40
NEL Järva- Jaani - Mustvee SK Kehra 30.03.2019 kell 15:50
Eesti Saalihoki Liit on
Eesti Olümpiakomitee liige
 
© Eesti Saalihoki Liit | Pirita tee 12, 10127 Tallinn, Eesti | E-post info@saalihoki.ee | Tel: +372 502 6962 |