Ajakavad » Lõppenud mängud

Võistluse nimetus Mäng Tulemus Toimumise aeg Koht
Kohamäng - Naiste liiga kohamängud SK LINK / Saku vs Sparta 2 - 1 23.03.2019 kell 18:00 Kiili SH
Kohamäng - Esiliiga kohamängud Viimsi Kepp vs Jäneda 2 - 0 23.03.2019 kell 14:30 Kristiine SH
Kohamäng - Esiliiga kohamängud Sparta Team Automaailm II vs Ääsmäe 2 - 3 23.03.2019 kell 12:42 Kristiine SH
Kohamäng - U15 kohamängud Sparta Team Automaailm vs Jõgeva SK Tähe / Olivia 04 4 - 5 22.03.2019 kell 17:03 Virtuse SH
Kohamäng - U15 kohamängud EMÜ SK vs Tapa valla Spordikool/Tamsalu EBE 3 - 2 22.03.2019 kell 16:01 Virtuse SH
Kohamäng - U15 kohamängud Kuusalu vs SK Tabasalu 0 - 7 22.03.2019 kell 15:02 Virtuse SH
Kohamäng - U15 kohamängud Jõgeva SK Tähe / Olivia 04 vs Tapa valla Spordikool/Tamsalu EBE 12 - 2 22.03.2019 kell 14:02 Virtuse SH
Kohamäng - U15 kohamängud Sparta Team Automaailm vs EMÜ SK 11 - 2 22.03.2019 kell 13:02 Virtuse SH
Kohamäng - U15 kohamängud Tapa valla Spordikool/Tamsalu EBE vs SK Tabasalu 13 - 1 22.03.2019 kell 12:02 Virtuse SH
Kohamäng - U15 kohamängud EMÜ SK vs Kuusalu 13 - 0 22.03.2019 kell 10:58 Virtuse SH
Kohamäng - U14 kohamängud Kehtna/Rapla SHKV vs EMÜ SK 4 - 3 21.03.2019 kell 14:07 Kristiine SH
Kohamäng - U14 meistrivõistlused Sparta vs Oru Põhikool 0 - 6 21.03.2019 kell 12:59 Kristiine SH
Kohamäng - U14 kohamängud EMÜ SK vs Oru Põhikool 13 - 1 21.03.2019 kell 12:01 Kristiine SH
Kohamäng - U14 kohamängud Kehtna/Rapla SHKV vs Sparta 10 - 0 21.03.2019 kell 11:02 Kristiine SH
Kohamäng - Naiste liiga kohamängud Sparta vs SK LINK / Saku 1 - 3 17.03.2019 kell 18:30 Õismäe SH
Kohamäng - Esiliiga kohamängud Sparta Team Automaailm II vs Sinimäe 6 - 2 17.03.2019 kell 14:28 Kristiine SH
Esiliiga 7-13 koht meistrivõistlused TVK Leegid vs Valga Välk 11 - 1 17.03.2019 kell 12:48 Kristiine SH
Kohamäng - Naiste liiga kohamängud Kaitseliidu Rapla malev vs Eesti Maaülikooli SK 1 - 10 17.03.2019 kell 12:00 Sadolini SH
Naiste esiliiga meistrivõistlused EMÜ SK II vs Järva-Jaani 3 - 8 16.03.2019 kell 16:05 Kuusalu
Kohamäng - Esiliiga kohamängud Eesti Maaülikooli SK II vs Ääsmäe 5 - 6 16.03.2019 kell 14:30 Kristiine SH
Naiste esiliiga meistrivõistlused Kuusalu Eluterve Naine vs Arenculle 2 - 3 16.03.2019 kell 13:35 Kuusalu
Kohamäng - Esiliiga kohamängud Viskoosa SK vs Viimsi Kepp 3 - 7 16.03.2019 kell 12:44 Kristiine SH
Naiste esiliiga meistrivõistlused SK Mustvee vs Finnish Flash 4 - 2 16.03.2019 kell 12:30 Kuusalu
Kohamäng - Esiliiga kohamängud SK Rapla vs Jäneda 3 - 6 16.03.2019 kell 11:00 Kristiine SH
Naiste esiliiga meistrivõistlused Arenculle vs Järva-Jaani 6 - 1 16.03.2019 kell 09:55 Kuusalu
Naiste esiliiga meistrivõistlused Finnish Flash vs Kuusalu Eluterve Naine 2 - 0 16.03.2019 kell Kuusalu
Kohamäng - Naiste liiga kohamängud Eesti Maaülikooli SK vs Kaitseliidu Rapla malev 11 - 0 15.03.2019 kell 20:31 EMÜ SH
Kohamäng - Meistriliiga kohamängud Sparta Team Automaailm vs Eesti Maaülikooli SK 7 - 4 15.03.2019 kell 20:30 Õismäe SH
Kohamäng - U13 kohamängud Sparta Team Automaailm vs Jõgeva SK Tähe / Olivia 06 8 - 1 15.03.2019 kell 14:45 Õismäe SH
Kohamäng - U13 kohamängud EMÜ SK vs Tapa valla Spordikool/Jäneda SK 4 - 6 15.03.2019 kell 13:53 Õismäe SH
Kohamäng - U13 kohamängud Jõgeva SK Tähe / Olivia 06 vs Tapa valla Spordikool/Jäneda SK 9 - 4 15.03.2019 kell 12:55 Õismäe SH
Kohamäng - U13 kohamängud Sparta Team Automaailm vs EMÜ SK 12 - 5 15.03.2019 kell 12:01 Õismäe SH
U15 - põhjagrupp meistrivõistlused Sparta Team Automaailm vs Tapa valla Spordikool/Tamsalu EBE 7 - 6 14.03.2019 kell 18:11 Sparta SH
U15 - põhjagrupp meistrivõistlused Tapa valla Spordikool/Tamsalu EBE vs Jõgeva SK Tähe / Olivia 04 2 - 12 11.03.2019 kell 15:30 Virtuse SH
Kohamäng - Meistriliiga kohamäng TalTech vs Jõgeva SK Tähe / Olivia 8 - 6 10.03.2019 kell 12:01 TalTech SH
Naiste liiga meistrivõistlused Kaitseliidu Rapla malev vs Eesti Maaülikooli SK 2 - 9 10.03.2019 kell 12:00 Sadolini SH
Naiste liiga meistrivõistlused Sparta vs SK LINK / Saku 6 - 1 10.03.2019 kell Õismäe SH
Kohamäng - Meistriliiga kohamäng Eesti Maaülikooli SK vs Sparta Team Automaailm 7 - 11 09.03.2019 kell 16:31 EMÜ SH
U13 - põhjagrupp meistrivõistlused EMÜ SK vs Jõgeva SK Tähe / Olivia 06 5 - 12 09.03.2019 kell 15:00 Virtuse SH
U13 - põhjagrupp meistrivõistlused Jõgeva SK Tähe / Olivia 06 vs EMÜ SK 7 - 3 09.03.2019 kell 13:55 Virtuse SH
Kohamäng - Meistriliiga kohamäng Sparta Team Automaailm vs Eesti Maaülikooli SK 12 - 3 08.03.2019 kell 20:30 Õismäe SH
Kohamäng - U11 - põhjagrupp meistrivõistlused Jõgeva SK Tähe / Olivia 08 vs HC Vipers/Novikov team 09 5 - 4 08.03.2019 kell 14:55 EMÜ SH
Kohamäng - U11 - põhjagrupp meistrivõistlused EMÜ SK vs Sparta Team Automaailm 15 - 3 08.03.2019 kell 14:05 EMÜ SH
Kohamäng - U11 kohamäng HC Vipers/Novikov team 09 vs EMÜ SK 3 - 1 08.03.2019 kell 12:50 EMÜ SH
Kohamäng - U11 kohamäng Jõgeva SK Tähe / Olivia 08 vs Sparta Team Automaailm 12 - 1 08.03.2019 kell 12:00 EMÜ SH
U17 meistrivõistlused Sparta Team Automaailm vs Jõgeva SK Tähe / Olivia 02 6 - 3 05.03.2019 kell 17:39 EMÜ SH
U17 meistrivõistlused Viskoosa SK vs Tapa valla Spordikool/Tamsalu EBE 2 - 4 05.03.2019 kell 16:30 EMÜ SH
U17 meistrivõistlused EMÜ SK vs Jõgeva SK Tähe / Olivia 02 7 - 6 05.03.2019 kell 15:15 EMÜ SH
U17 meistrivõistlused Viskoosa SK vs Sparta Team Automaailm 1 - 14 05.03.2019 kell 14:00 EMÜ SH
U17 meistrivõistlused EMÜ SK vs Tapa valla Spordikool/Tamsalu EBE 8 - 2 05.03.2019 kell 12:42 EMÜ SH
Kohamäng - U9 kohamängud SK Noorus vs Sparta Team Automaailm 12 - 7 04.03.2019 kell 13:55 Sparta SH
Kohamäng - U9 kohamängud EMÜ SK vs Tapa valla Spordikool/Jäneda SK 1 - 9 04.03.2019 kell 13:21 Sparta SH
Kohamäng - U9 kohamäng Tapa valla Spordikool/Jäneda SK vs Sparta Team Automaailm 6 - 8 04.03.2019 kell 12:36 Sparta SH
Kohamäng - U9 kohamäng SK Noorus vs EMÜ SK 13 - 8 04.03.2019 kell 12:03 Sparta SH
Meistriliiga meistrivõistlused Jõgeva SK Tähe / Olivia vs Eesti juunioride koondis 10 - 7 03.03.2019 kell 15:00 Virtuse SH
Meistriliiga meistrivõistlused TalTech vs Eesti Maaülikooli SK 13 - 2 03.03.2019 kell 13:00 TTÜ SH
Naiste esiliiga meistrivõistlused Kuusalu Eluterve Naine vs EMÜ SK II 3 - 1 02.03.2019 kell 15:56 Tartu
Naiste esiliiga meistrivõistlused SK Mustvee vs Arenculle 4 - 3 02.03.2019 kell 14:45 Tartu
Naiste esiliiga meistrivõistlused Finnish Flash vs Kuusalu Eluterve Naine 4 - 3 02.03.2019 kell 13:35 Tartu
Naiste esiliiga meistrivõistlused Järva-Jaani vs Arenculle 2 - 5 02.03.2019 kell 12:25 Tartu
Naiste esiliiga meistrivõistlused Finnish Flash vs EMÜ SK II 2 - 0 02.03.2019 kell 11:20 Tartu
Naiste esiliiga meistrivõistlused SK Mustvee vs Järva-Jaani 2 - 1 02.03.2019 kell 10:00 Tartu
Meistriliiga meistrivõistlused Sparta Team Automaailm vs Jõgeva SK Tähe / Olivia 13 - 3 01.03.2019 kell 20:31 Õismäe SH
Naiste liiga meistrivõistlused Eesti Maaülikooli SK vs SK LINK / Saku 4 - 2 01.03.2019 kell 20:30 EMÜ SH
Meistriliiga meistrivõistlused Jõgeva SK Tähe / Olivia vs TalTech 7 - 13 23.02.2019 kell 17:01 Virtuse SH
Esiliiga 1-6 koht meistrivõistlused Ääsmäe vs Eesti Maaülikooli SK II 5 - 8 23.02.2019 kell 14:30 Kristiine SH
Esiliiga 7-13 koht meistrivõistlused Bändidos vs TVK Leegid 5 - 4 23.02.2019 kell 12:45 Kristiine SH
Naiste liiga meistrivõistlused Kaitseliidu Rapla malev vs Sparta 3 - 15 23.02.2019 kell 12:00 Sadolini SH
Esiliiga 7-13 koht meistrivõistlused Valga Välk vs Sinimäe 1 - 12 23.02.2019 kell 11:00 Kristiine SH
U15 - põhjagrupp meistrivõistlused EMÜ SK vs Jõgeva SK Tähe / Olivia 04 2 - 10 22.02.2019 kell 15:35 EMÜ SH
U15 - põhjagrupp meistrivõistlused Tapa valla Spordikool/Tamsalu EBE vs Sparta Team Automaailm 4 - 5 22.02.2019 kell 14:35 EMÜ SH
U15 - põhjagrupp meistrivõistlused Sparta Team Automaailm vs Jõgeva SK Tähe / Olivia 04 2 - 11 22.02.2019 kell 13:35 EMÜ SH
U15 - põhjagrupp meistrivõistlused EMÜ SK vs Tapa valla Spordikool/Tamsalu EBE 3 - 6 22.02.2019 kell 12:30 EMÜ SH
U15 - lõunagrupp meistrivõistlused SK Tabasalu vs HK Kaigas/Kehtna PK 4 - 2 22.02.2019 kell 12:07 Sadolini SH
U15 - lõunagrupp meistrivõistlused HK Kaigas/Kehtna PK vs Kuusalu 4 - 6 22.02.2019 kell 11:05 Sadolini SH
U15 - lõunagrupp meistrivõistlused SK Tabasalu vs Kuusalu 6 - 3 22.02.2019 kell Sadolini SH
Meistriliiga meistrivõistlused Eesti Maaülikooli SK vs Eesti juunioride koondis 11 - 2 22.02.2019 kell EMÜ SH
Meistriliiga meistrivõistlused Sparta Team Automaailm vs Eesti juunioride koondis 13 - 0 19.02.2019 kell 20:00 Õismäe SH
U13 - põhjagrupp meistrivõistlused Tapa valla Spordikool/Jäneda SK vs HK Kaigas/Kehtna PK 8 - 7 19.02.2019 kell 15:25 Sadolini SH
U13 - põhjagrupp meistrivõistlused Kuusalu vs EMÜ SK 7 - 9 19.02.2019 kell 14:30 Sadolini SH
U13 - põhjagrupp meistrivõistlused Sparta Team Automaailm vs Jõgeva SK Tähe / Olivia 06 12 - 5 19.02.2019 kell 13:40 Sadolini SH
U13 - põhjagrupp meistrivõistlused Tapa valla Spordikool/Jäneda SK vs EMÜ SK 11 - 7 19.02.2019 kell 12:45 Sadolini SH
U13 - põhjagrupp meistrivõistlused Kuusalu vs HK Kaigas/Kehtna PK 2 - 5 19.02.2019 kell 11:50 Sadolini SH
U13 - põhjagrupp meistrivõistlused Kuusalu vs Sparta Team Automaailm 2 - 17 19.02.2019 kell 10:00 Sadolini SH
U13 - põhjagrupp meistrivõistlused Tapa valla Spordikool/Jäneda SK vs Jõgeva SK Tähe / Olivia 06 6 - 11 19.02.2019 kell Sadolini SH
Naiste liiga meistrivõistlused Sparta vs Eesti Maaülikooli SK 1 - 7 17.02.2019 kell 16:00 Õismäe SH
Naiste liiga meistrivõistlused SK LINK / Saku vs Kaitseliidu Rapla malev 13 - 0 17.02.2019 kell 14:00 Kiili SH
Esiliiga 1-6 koht meistrivõistlused Sparta Team Automaailm II vs SK Rapla 5 - 4 17.02.2019 kell 11:30 Kiili SH
Naiste esiliiga meistrivõistlused Järva-Jaani vs Kuusalu Eluterve Naine 0 - 2 16.02.2019 kell 18:50 Jõgeva
Naiste esiliiga meistrivõistlused Finnish Flash vs Arenculle 3 - 2 16.02.2019 kell 14:50 Jõgeva
Naiste esiliiga meistrivõistlused Arenculle vs SK Mustvee 5 - 3 16.02.2019 kell 12:26 Jõgeva
Naiste esiliiga meistrivõistlused SK Mustvee vs EMÜ SK II 4 - 1 16.02.2019 kell 10:00 Jõgeva
Meistriliiga meistrivõistlused TalTech vs Eesti juunioride koondis 14 - 1 15.02.2019 kell 18:31 TTÜ SH
Meistriliiga meistrivõistlused Eesti Maaülikooli SK vs Sparta Team Automaailm 6 - 7 15.02.2019 kell EMÜ SH
U14 meistrivõistlused Sparta vs EMÜ SK 0 - 12 14.02.2019 kell 14:00 EMÜ SH
U14 meistrivõistlused Oru Põhikool vs Kehtna/Rapla SHKV 1 - 11 14.02.2019 kell 13:00 EMÜ SH
U14 meistrivõistlused Kehtna/Rapla SHKV vs Sparta 10 - 0 14.02.2019 kell 12:00 EMÜ SH
U14 meistrivõistlused EMÜ SK vs Oru Põhikool 8 - 3 14.02.2019 kell 11:00 EMÜ SH
U11 - lõunagrupp meistrivõistlused Tapa valla Spordikool/Jäneda SK vs Valga SHK 8 - 0 12.02.2019 kell 15:20 Tapa SH
U11 - põhjagrupp meistrivõistlused HC Vipers/Novikov team 09 vs SK Noorus 12 - 1 12.02.2019 kell 14:53 Õismäe SH
U11 - lõunagrupp meistrivõistlused EMÜ SK vs Jõgeva SK Tähe / Olivia 08 3 - 10 12.02.2019 kell 14:30 Tapa SH
U11 - põhjagrupp meistrivõistlused Sparta Team Automaailm vs SK Noorus 10 - 11 12.02.2019 kell 13:50 Õismäe SH
U11 - lõunagrupp meistrivõistlused Tapa valla Spordikool/Jäneda SK vs EMÜ SK 10 - 6 12.02.2019 kell 13:26 Tapa SH
U11 - põhjagrupp meistrivõistlused HC Vipers/Novikov team 09 vs Sparta Team Automaailm 1 - 3 12.02.2019 kell 13:06 Õismäe SH
U11 - lõunagrupp meistrivõistlused Valga SHK vs Jõgeva SK Tähe / Olivia 08 0 - 12 12.02.2019 kell 12:25 Tapa SH
Teine liiga meistrivõistlused Jödö vs Tartu Tornaado 4 - 4 10.02.2019 kell 15:00 Lähte SH
Teine liiga meistrivõistlused Jõgeva SK Tähe/Olivia 04 vs Vana hea puur 0 - 5 10.02.2019 kell 14:00 Lähte SH
Esiliiga 1-6 koht meistrivõistlused Viskoosa SK vs Jäneda 5 - 0 10.02.2019 kell 13:40 Kristiine SH
Teine liiga meistrivõistlused Viljandi Metall vs Tartu Tornaado 3 - 3 10.02.2019 kell 13:00 Lähte SH
Teine liiga meistrivõistlused Jõgeva SK Tähe/Olivia 04 vs Jödö 6 - 7 10.02.2019 kell 12:00 Lähte SH
Esiliiga 7-13 koht meistrivõistlused Viimsi Kepp vs SHK Jõgeva Lootus 15 - 0 10.02.2019 kell 11:45 Kristiine SH
Teine liiga meistrivõistlused Vana hea puur vs Viljandi Metall 3 - 1 10.02.2019 kell 11:00 Lähte SH
Esiliiga 7-13 koht meistrivõistlused Sinimäe vs Bändidos 6 - 2 10.02.2019 kell 10:05 Kristiine SH
Meistriliiga meistrivõistlused Eesti Maaülikooli SK vs Jõgeva SK Tähe / Olivia 9 - 8 10.02.2019 kell EMÜ SH
Naiste liiga meistrivõistlused Kaitseliidu Rapla malev vs Sparta 1 - 8 09.02.2019 kell 12:00 Sadolini SH
Naiste liiga meistrivõistlused Eesti Maaülikooli SK vs SK LINK / Saku 3 - 2 08.02.2019 kell 20:31 EMÜ SH
Meistriliiga meistrivõistlused TalTech vs Sparta Team Automaailm 8 - 5 08.02.2019 kell 19:00 TTÜ SH
U17 meistrivõistlused EMÜ SK vs Viskoosa SK 15 - 6 08.02.2019 kell 15:35 Õismäe SH
U17 meistrivõistlused Tapa valla Spordikool/Tamsalu EBE vs Jõgeva SK Tähe / Olivia 02 2 - 10 08.02.2019 kell 14:25 Õismäe SH
U17 meistrivõistlused Sparta Team Automaailm vs EMÜ SK 4 - 3 08.02.2019 kell 13:10 Õismäe SH
U17 meistrivõistlused Viskoosa SK vs Jõgeva SK Tähe / Olivia 02 1 - 9 08.02.2019 kell 12:02 Õismäe SH
U17 meistrivõistlused Sparta Team Automaailm vs Tapa valla Spordikool/Tamsalu EBE 5 - 0 08.02.2019 kell 10:29 Õismäe SH
U9 meistrivõistlused SK Noorus vs EMÜ SK 14 - 3 06.02.2019 kell 14:40 Tapa SH
U9 meistrivõistlused Sparta Team Automaailm vs Tapa valla Spordikool/Jäneda SK 0 - 8 06.02.2019 kell 14:10 Tapa SH
U9 meistrivõistlused Tapa valla Spordikool/Jäneda SK vs SK Noorus 7 - 8 06.02.2019 kell 13:35 Tapa SH
U9 meistrivõistlused Sparta Team Automaailm vs EMÜ SK 5 - 6 06.02.2019 kell 13:00 Tapa SH
Meistriliiga meistrivõistlused Jõgeva SK Tähe / Olivia vs Sparta Team Automaailm 6 - 10 02.02.2019 kell 17:34 Virtuse SH
Naiste esiliiga meistrivõistlused Kuusalu Eluterve Naine vs SK Mustvee 2 - 1 02.02.2019 kell 15:50 Rapla
Esiliiga 7-13 koht meistrivõistlused SHK Jõgeva Lootus vs TVK Leegid 9 - 8 02.02.2019 kell 15:15 Virtuse SH
Naiste esiliiga meistrivõistlused EMÜ SK II vs Arenculle 1 - 4 02.02.2019 kell 14:45 Rapla
Esiliiga 7-13 koht meistrivõistlused Valga Välk vs KAMA2 1 - 6 02.02.2019 kell 13:36 Virtuse SH
Naiste esiliiga meistrivõistlused Finnish Flash vs Arenculle 1 - 2 02.02.2019 kell 12:20 Rapla
Naiste esiliiga meistrivõistlused Järva-Jaani vs Kuusalu Eluterve Naine 3 - 2 02.02.2019 kell 11:10 Rapla
U19 meistrivõistlused Sparta Team Automaailm vs SK Noorus 11 - 4 31.01.2019 kell 13:57 Õismäe SH
U17 meistrivõistlused Jõgeva SK Tähe / Olivia 02 vs Sparta Team Automaailm 5 - 3 29.01.2019 kell 17:40 Tapa SH
U17 meistrivõistlused Tapa valla Spordikool/Tamsalu EBE vs Viskoosa SK 5 - 4 29.01.2019 kell 16:30 Tapa SH
U17 meistrivõistlused Jõgeva SK Tähe / Olivia 02 vs EMÜ SK 15 - 7 29.01.2019 kell 15:14 Tapa SH
U17 meistrivõistlused Sparta Team Automaailm vs Viskoosa SK 7 - 0 29.01.2019 kell 14:00 Tapa SH
U17 meistrivõistlused Tapa valla Spordikool/Tamsalu EBE vs EMÜ SK 2 - 11 29.01.2019 kell 12:52 Tapa SH
U15 - lõunagrupp meistrivõistlused Kuusalu vs SK Tabasalu 1 - 4 28.01.2019 kell 13:02 Kuusalu
U15 - lõunagrupp meistrivõistlused SK Tabasalu vs HK Kaigas/Kehtna PK 6 - 1 28.01.2019 kell 12:00 Kuusalu
U15 - lõunagrupp meistrivõistlused Kuusalu vs HK Kaigas/Kehtna PK 7 - 3 28.01.2019 kell 10:57 Kuusalu
Naiste liiga meistrivõistlused Sparta vs SK LINK / Saku 7 - 4 27.01.2019 kell 16:00 Õismäe SH
Naiste liiga meistrivõistlused Kaitseliidu Rapla malev vs Eesti Maaülikooli SK 3 - 12 27.01.2019 kell 12:00 Sadolini SH
Meistriliiga meistrivõistlused Jõgeva SK Tähe / Olivia vs Sparta Team Automaailm 4 - 5 26.01.2019 kell 18:02 Virtuse SH
U14 meistrivõistlused EMÜ SK vs Oru Põhikool 13 - 1 25.01.2019 kell 14:13 Oru Põhikool
U14 meistrivõistlused Sparta vs Kehtna/Rapla SHKV 0 - 12 25.01.2019 kell 13:30 Oru Põhikool
U14 meistrivõistlused Kehtna/Rapla SHKV vs EMÜ SK 7 - 5 25.01.2019 kell 12:30 Oru Põhikool
U14 meistrivõistlused Sparta vs EMÜ SK 1 - 13 25.01.2019 kell 11:55 Oru Põhikool
U14 meistrivõistlused Oru Põhikool vs Kehtna/Rapla SHKV 6 - 10 25.01.2019 kell 11:04 Oru Põhikool
U14 meistrivõistlused Oru Põhikool vs Sparta 13 - 2 25.01.2019 kell 10:03 Oru Põhikool
Meistriliiga meistrivõistlused Eesti Maaülikooli SK vs TalTech 5 - 15 25.01.2019 kell EMÜ SH
U15 - põhjagrupp meistrivõistlused EMÜ SK vs Sparta Team Automaailm 4 - 8 22.01.2019 kell 13:40 Õismäe SH
U15 - põhjagrupp meistrivõistlused Jõgeva SK Tähe / Olivia 04 vs EMÜ SK 7 - 2 22.01.2019 kell 12:30 Õismäe SH
Meistriliiga meistrivõistlused TalTech vs Jõgeva SK Tähe / Olivia 9 - 7 20.01.2019 kell 13:00 TTÜ SH
Esiliiga 1-6 koht meistrivõistlused Eesti Maaülikooli SK II vs SK Rapla 6 - 13 20.01.2019 kell 11:46 Kristiine SH
Esiliiga 1-6 koht meistrivõistlused Sparta Team Automaailm II vs Ääsmäe 10 - 3 20.01.2019 kell 10:01 Kristiine SH
Naiste esiliiga meistrivõistlused Kuusalu Eluterve Naine vs SK Mustvee 1 - 3 19.01.2019 kell 18:54 Kunda
Meistriliiga meistrivõistlused Jõgeva SK Tähe / Olivia vs TalTech 5 - 14 19.01.2019 kell 18:00 Virtuse SH
Naiste esiliiga meistrivõistlused SK Mustvee vs EMÜ SK II 6 - 2 19.01.2019 kell 15:00 Kunda
Teine liiga meistrivõistlused Tartu Tornaado vs Jödö 6 - 5 19.01.2019 kell 14:52 Virtuse SH
Teine liiga meistrivõistlused Automaailm Team Fatpipe vs Jõgeva SK Tähe/Olivia 04 5 - 3 19.01.2019 kell 13:58 Virtuse SH
Naiste esiliiga meistrivõistlused Järva-Jaani vs Finnish Flash 8 - 4 19.01.2019 kell 13:50 Kunda
Teine liiga meistrivõistlused Jödö vs Viljandi Metall 3 - 5 19.01.2019 kell 12:59 Virtuse SH
Esiliiga 7-13 koht meistrivõistlused SHK Jõgeva Lootus vs KAMA2 0 - 5 19.01.2019 kell 12:45 Kristiine SH
Teine liiga meistrivõistlused Automaailm Team Fatpipe vs Tartu Tornaado 5 - 4 19.01.2019 kell 12:01 Virtuse SH
Naiste esiliiga meistrivõistlused EMÜ SK II vs Arenculle 0 - 4 19.01.2019 kell 11:15 Kunda
Esiliiga 7-13 koht meistrivõistlused Bändidos vs Viimsi Kepp 0 - 12 19.01.2019 kell 11:02 Kristiine SH
Teine liiga meistrivõistlused Viljandi Metall vs Jõgeva SK Tähe/Olivia 04 4 - 3 19.01.2019 kell 10:59 Virtuse SH
Meistriliiga meistrivõistlused Sparta Team Automaailm vs Eesti Maaülikooli SK 10 - 0 18.01.2019 kell 20:30 Õismäe SH
U11 - lõunagrupp meistrivõistlused Valga SHK vs EMÜ SK 1 - 11 15.01.2019 kell 15:00 Valga SH
U11 - põhjagrupp meistrivõistlused SK Noorus vs Sparta Team Automaailm 7 - 10 15.01.2019 kell 14:38 Sparta SH
U11 - lõunagrupp meistrivõistlused Tapa valla Spordikool/Jäneda SK vs Jõgeva SK Tähe / Olivia 08 3 - 9 15.01.2019 kell 14:00 Valga SH
U11 - põhjagrupp meistrivõistlused HC Vipers/Novikov team 09 vs Sparta Team Automaailm 7 - 3 15.01.2019 kell 13:48 Sparta SH
U11 - lõunagrupp meistrivõistlused Valga SHK vs Tapa valla Spordikool/Jäneda SK 1 - 13 15.01.2019 kell 13:00 Valga SH
U11 - põhjagrupp meistrivõistlused SK Noorus vs HC Vipers/Novikov team 09 1 - 11 15.01.2019 kell 13:00 Sparta SH
U11 - lõunagrupp meistrivõistlused Jõgeva SK Tähe / Olivia 08 vs EMÜ SK 12 - 4 15.01.2019 kell 12:00 Valga SH
Meistriliiga meistrivõistlused TalTech vs Sparta Team Automaailm 5 - 4 13.01.2019 kell 17:28 TTÜ SH
Esiliiga 1-6 koht meistrivõistlused Eesti Maaülikooli SK II vs Viskoosa SK 3 - 6 13.01.2019 kell 14:30 Kristiine SH
Esiliiga 1-6 koht meistrivõistlused Jäneda vs SK Rapla 5 - 4 13.01.2019 kell 12:45 Kristiine SH
Esiliiga 7-13 koht meistrivõistlused Sinimäe vs SHK Jõgeva Lootus 4 - 6 13.01.2019 kell 11:00 Kristiine SH
U13 - põhjagrupp meistrivõistlused HK Kaigas/Kehtna PK vs Jõgeva SK Tähe / Olivia 06 2 - 17 12.01.2019 kell 16:25 Kuusalu SH
U13 - põhjagrupp meistrivõistlused EMÜ SK vs Sparta Team Automaailm 1 - 7 12.01.2019 kell 15:30 Kuusalu SH
Esiliiga 1-6 koht meistrivõistlused Viskoosa SK vs Sparta Team Automaailm II 2 - 10 12.01.2019 kell 14:30 Kristiine SH
Naiste liiga meistrivõistlused SK LINK / Saku vs Kaitseliidu Rapla malev 5 - 3 12.01.2019 kell 14:00 Kiili SH
U13 - põhjagrupp meistrivõistlused Kuusalu vs Jõgeva SK Tähe / Olivia 06 4 - 16 12.01.2019 kell 13:40 Kuusalu SH
U13 - põhjagrupp meistrivõistlused HK Kaigas/Kehtna PK vs EMÜ SK 2 - 5 12.01.2019 kell 12:50 Kuusalu SH
Esiliiga 7-13 koht meistrivõistlused Viimsi Kepp vs Valga Välk 15 - 3 12.01.2019 kell 12:45 Kristiine SH
U13 - põhjagrupp meistrivõistlused Tapa valla Spordikool/Jäneda SK vs Sparta Team Automaailm 6 - 14 12.01.2019 kell 12:01 Kuusalu SH
U13 - põhjagrupp meistrivõistlused HK Kaigas/Kehtna PK vs Kuusalu 4 - 2 12.01.2019 kell 11:10 Kuusalu SH
Esiliiga 7-13 koht meistrivõistlused KAMA2 vs Bändidos 1 - 4 12.01.2019 kell 11:00 Kristiine SH
U13 - põhjagrupp meistrivõistlused HK Kaigas/Kehtna PK vs Tapa valla Spordikool/Jäneda SK 3 - 15 12.01.2019 kell Kuusalu SH
Naiste liiga meistrivõistlused Eesti Maaülikooli SK vs Sparta 1 - 5 11.01.2019 kell 20:30 EMÜ SH
Esiliiga 1-6 koht meistrivõistlused Jäneda vs Ääsmäe 2 - 7 06.01.2019 kell 12:57 Tapa SH
Naiste esiliiga meistrivõistlused Kuusalu Eluterve Naine vs Järva-Jaani 6 - 0 05.01.2019 kell 16:04 Tapa
Naiste esiliiga meistrivõistlused Arenculle vs EMÜ SK II 4 - 2 05.01.2019 kell 14:55 Tapa
Naiste esiliiga meistrivõistlused Järva-Jaani vs Finnish Flash 4 - 0 05.01.2019 kell 13:42 Tapa
Naiste esiliiga meistrivõistlused Kuusalu Eluterve Naine vs SK Mustvee 1 - 0 05.01.2019 kell 11:15 Tapa
Naiste liiga meistrivõistlused Eesti Maaülikooli SK vs Kaitseliidu Rapla malev 7 - 1 04.01.2019 kell 20:29 EMÜ SH
Meistriliiga meistrivõistlused Jõgeva SK Tähe / Olivia vs Eesti Maaülikooli SK 7 - 5 29.12.2018 kell 18:00 Virtuse SH
Esiliiga - B meistrivõistlused SHK Jõgeva Lootus vs Eesti Maaülikooli SK II 7 - 8 22.12.2018 kell 13:59 Virtuse SH
Meistriliiga meistrivõistlused Eesti Maaülikooli SK vs TalTech 2 - 14 21.12.2018 kell 20:30 EMÜ SH
U19 meistrivõistlused SK Noorus vs Jäneda SK 7 - 3 20.12.2018 kell EMÜ SH
U19 meistrivõistlused SK Noorus vs EMÜ SK 5 - 6 20.12.2018 kell EMÜ SH
U19 meistrivõistlused EMÜ SK vs Sparta Team Automaailm 5 - 7 20.12.2018 kell EMÜ SH
U19 meistrivõistlused Jäneda SK vs Sparta Team Automaailm 1 - 14 20.12.2018 kell EMÜ SH
Naiste liiga meistrivõistlused Sparta vs Eesti Maaülikooli SK 6 - 7 16.12.2018 kell 16:00 Õismäe SH
Esiliiga - B meistrivõistlused Jäneda vs Sparta Team Automaailm II 7 - 8 16.12.2018 kell 15:00 Sõle SH
Esiliiga - B meistrivõistlused Jäneda vs Sparta Team Automaailm II 7 - 8 16.12.2018 kell 15:00 Sõle SH
Esiliiga - A meistrivõistlused Ääsmäe vs Viimsi Kepp 4 - 3 16.12.2018 kell 11:55 Kristiine SH
Esiliiga - A meistrivõistlused KAMA2 vs Viskoosa SK 3 - 2 16.12.2018 kell 10:00 Kristiine SH
Esiliiga - A meistrivõistlused Viskoosa SK vs Sinimäe 4 - 3 15.12.2018 kell 14:30 Kristiine SH
Esiliiga - B meistrivõistlused Sparta Team Automaailm II vs Valga Välk 16 - 2 15.12.2018 kell 12:47 Kristiine SH
Esiliiga - A meistrivõistlused TVK Leegid vs SK Rapla 6 - 10 15.12.2018 kell 11:00 Kristiine SH
U14 meistrivõistlused Sparta vs Kehtna/Rapla SHKV 2 - 8 14.12.2018 kell 14:02 Sparta SH
U14 meistrivõistlused Oru Põhikool vs Sparta 7 - 4 14.12.2018 kell 13:01 Sparta SH
U14 meistrivõistlused Kehtna/Rapla SHKV vs EMÜ SK 6 - 7 14.12.2018 kell 12:00 Sparta SH
U14 meistrivõistlused EMÜ SK vs Oru Põhikool 14 - 2 14.12.2018 kell 11:02 Sparta SH
U13 - põhjagrupp meistrivõistlused Kuusalu vs Tapa valla Spordikool/Jäneda SK 4 - 10 11.12.2018 kell 17:10 EMÜ SH
U13 - põhjagrupp meistrivõistlused Jõgeva SK Tähe / Olivia 06 vs HK Kaigas/Kehtna PK 12 - 3 11.12.2018 kell 16:20 EMÜ SH
U13 - põhjagrupp meistrivõistlused Sparta Team Automaailm vs Tapa valla Spordikool/Jäneda SK 22 - 1 11.12.2018 kell 15:30 EMÜ SH
U13 - põhjagrupp meistrivõistlused EMÜ SK vs Kuusalu 9 - 4 11.12.2018 kell 14:40 EMÜ SH
U13 - põhjagrupp meistrivõistlused Jõgeva SK Tähe / Olivia 06 vs Sparta Team Automaailm 4 - 8 11.12.2018 kell 13:50 EMÜ SH
U13 - põhjagrupp meistrivõistlused Tapa valla Spordikool/Jäneda SK vs Kuusalu 15 - 8 11.12.2018 kell 12:50 EMÜ SH
U13 - põhjagrupp meistrivõistlused EMÜ SK vs HK Kaigas/Kehtna PK 6 - 4 11.12.2018 kell 12:00 EMÜ SH
Teine liiga meistrivõistlused Tartu Tornaado vs Jõgeva SK Tähe/Olivia 04 4 - 6 08.12.2018 kell 15:00 Viljandi Gümnaasium
Teine liiga meistrivõistlused Viljandi Metall vs Vana hea puur 4 - 5 08.12.2018 kell 14:00 Viljandi Gümnaasium
Teine liiga meistrivõistlused Jõgeva SK Tähe/Olivia 04 vs Automaailm Team Fatpipe 2 - 5 08.12.2018 kell 13:00 Viljandi Gümnaasium
Teine liiga meistrivõistlused Vana hea puur vs Tartu Tornaado 5 - 2 08.12.2018 kell 12:00 Viljandi Gümnaasium
Teine liiga meistrivõistlused Automaailm Team Fatpipe vs Viljandi Metall 1 - 6 08.12.2018 kell 11:00 Viljandi Gümnaasium
U9 meistrivõistlused EMÜ SK vs Tapa valla Spordikool/Jäneda SK 11 - 5 07.12.2018 kell 14:30 EMÜ SH
U9 meistrivõistlused SK Noorus vs Sparta Team Automaailm 15 - 3 07.12.2018 kell 14:00 EMÜ SH
U9 meistrivõistlused EMÜ SK vs SK Noorus 2 - 13 07.12.2018 kell 13:30 EMÜ SH
U9 meistrivõistlused Tapa valla Spordikool/Jäneda SK vs Sparta Team Automaailm 7 - 8 07.12.2018 kell 13:00 EMÜ SH
Esiliiga - B meistrivõistlused Eesti Maaülikooli SK II vs Sparta Team Automaailm II 4 - 3 02.12.2018 kell 16:00 EMÜ SH
Esiliiga - B meistrivõistlused Eesti Maaülikooli SK II vs Sparta Team Automaailm II 4 - 3 02.12.2018 kell 16:00 EMÜ SH
Esiliiga - B meistrivõistlused SHK Jõgeva Lootus vs Bändidos 7 - 3 01.12.2018 kell 13:59 Virtuse SH
Esiliiga - B meistrivõistlused SHK Jõgeva Lootus vs Bändidos 7 - 3 01.12.2018 kell 13:59 Virtuse SH
U17 meistrivõistlused Viskoosa SK vs EMÜ SK 5 - 15 30.11.2018 kell 17:37 Virtuse SH
U17 meistrivõistlused Jõgeva SK Tähe / Olivia 02 vs Tapa valla Spordikool/Tamsalu EBE 10 - 3 30.11.2018 kell 16:30 Virtuse SH
U17 meistrivõistlused EMÜ SK vs Sparta Team Automaailm 5 - 8 30.11.2018 kell 15:14 Virtuse SH
U17 meistrivõistlused Jõgeva SK Tähe / Olivia 02 vs Viskoosa SK 13 - 0 30.11.2018 kell 14:00 Virtuse SH
U17 meistrivõistlused Tapa valla Spordikool/Tamsalu EBE vs Sparta Team Automaailm 1 - 6 30.11.2018 kell 12:46 Virtuse SH
Naiste liiga meistrivõistlused Kaitseliidu Rapla malev vs SK LINK / Saku 2 - 6 29.11.2018 kell 20:00 Sadolin
U9 meistrivõistlused Tapa valla Spordikool/Jäneda SK vs SK Noorus 6 - 10 29.11.2018 kell 14:46 Sparta SH
U9 meistrivõistlused Sparta Team Automaailm vs EMÜ SK 5 - 3 29.11.2018 kell 14:15 Sparta SH
U9 meistrivõistlused Tapa valla Spordikool/Jäneda SK vs EMÜ SK 12 - 4 29.11.2018 kell 13:38 Sparta SH
U9 meistrivõistlused Sparta Team Automaailm vs SK Noorus 6 - 13 29.11.2018 kell 13:02 Sparta SH
Naiste esiliiga meistrivõistlused SK Mustvee vs Arenculle 4 - 5 25.11.2018 kell 18:33 Rapla
Naiste esiliiga meistrivõistlused Finnish Flash vs Kuusalu Eluterve Naine 5 - 2 25.11.2018 kell 16:15 Rapla
Naiste esiliiga meistrivõistlused EMÜ SK II vs Finnish Flash 4 - 6 25.11.2018 kell 13:30 Rapla
Meistriliiga meistrivõistlused TalTech vs Jõgeva SK Tähe / Olivia 13 - 4 25.11.2018 kell 13:00 TTÜ SH
Esiliiga - B meistrivõistlused Sparta Team Automaailm II vs Bändidos 4 - 3 25.11.2018 kell 12:45 Kristiine SH
Esiliiga - A meistrivõistlused TVK Leegid vs Viskoosa SK 3 - 5 25.11.2018 kell 10:59 Kristiine SH
Naiste esiliiga meistrivõistlused EMÜ SK II vs Järva-Jaani 0 - 6 25.11.2018 kell 10:00 Rapla
Esiliiga - B meistrivõistlused Eesti Maaülikooli SK II vs Jäneda 7 - 6 24.11.2018 kell 17:00 EMÜ SH
Esiliiga - B meistrivõistlused Eesti Maaülikooli SK II vs Jäneda 7 - 6 24.11.2018 kell 17:00 EMÜ SH
Teine liiga meistrivõistlused Vana hea puur vs Jödö 10 - 3 24.11.2018 kell 15:00 EMÜ SH
Esiliiga - A meistrivõistlused Viskoosa SK vs Viimsi Kepp 6 - 2 24.11.2018 kell 14:30 Kristiine SH
Teine liiga meistrivõistlused Tartu Tornaado vs Automaailm Team Fatpipe 1 - 6 24.11.2018 kell 14:00 EMÜ SH
Naiste liiga meistrivõistlused SK LINK / Saku vs Eesti Maaülikooli SK 2 - 7 24.11.2018 kell 14:00 Kiili SH
Esiliiga - B meistrivõistlused Valga Välk vs SHK Jõgeva Lootus 5 - 8 24.11.2018 kell 13:00 Valga
Esiliiga - B meistrivõistlused Valga Välk vs SHK Jõgeva Lootus 5 - 8 24.11.2018 kell 13:00 Valga
Teine liiga meistrivõistlused Jödö vs Jõgeva SK Tähe/Olivia 04 4 - 4 24.11.2018 kell 13:00 EMÜ SH
Esiliiga - A meistrivõistlused Sinimäe vs Ääsmäe 4 - 8 24.11.2018 kell 12:45 Kristiine SH
Teine liiga meistrivõistlused Automaailm Team Fatpipe vs Vana hea puur 8 - 2 24.11.2018 kell 12:00 EMÜ SH
Teine liiga meistrivõistlused Jõgeva SK Tähe/Olivia 04 vs Tartu Tornaado 3 - 4 24.11.2018 kell 11:00 EMÜ SH
Esiliiga - A meistrivõistlused KAMA2 vs SK Rapla 6 - 7 24.11.2018 kell 11:00 Kristiine SH
Meistriliiga meistrivõistlused Sparta Team Automaailm vs Eesti Maaülikooli SK 10 - 0 23.11.2018 kell 20:30 Õismäe SH
U15 - lõunagrupp meistrivõistlused Kuusalu vs SK Tabasalu 4 - 7 21.11.2018 kell 12:15 Sadolin SH
U15 - lõunagrupp meistrivõistlused HK Kaigas/Kehtna PK vs SK Tabasalu 3 - 5 21.11.2018 kell 11:10 Sadolin SH
U15 - lõunagrupp meistrivõistlused HK Kaigas/Kehtna PK vs Kuusalu 10 - 5 21.11.2018 kell Sadolin SH
U13 - põhjagrupp meistrivõistlused HK Kaigas/Kehtna PK vs Sparta Team Automaailm 1 - 12 20.11.2018 kell 13:40 Sadolin SH
U13 - põhjagrupp meistrivõistlused Sparta Team Automaailm vs HK Kaigas/Kehtna PK 10 - 0 20.11.2018 kell 12:05 Sadolin SH
Naiste liiga meistrivõistlused Sparta vs Kaitseliidu Rapla malev 9 - 3 18.11.2018 kell 17:30 Õismäe SH
Naiste liiga meistrivõistlused SK LINK / Saku vs Sparta 2 - 8 16.11.2018 kell 20:00 Kiili SH
U11 - lõunagrupp meistrivõistlused EMÜ SK vs Tapa valla Spordikool/Jäneda SK 9 - 4 16.11.2018 kell 17:15 Virtuse SH
U11 - lõunagrupp meistrivõistlused Jõgeva SK Tähe / Olivia 08 vs Valga SHK 13 - 1 16.11.2018 kell 16:34 Virtuse SH
U11 - lõunagrupp meistrivõistlused EMÜ SK vs Valga SHK 11 - 1 16.11.2018 kell 15:48 Virtuse SH
U11 - lõunagrupp meistrivõistlused Jõgeva SK Tähe / Olivia 08 vs Tapa valla Spordikool/Jäneda SK 11 - 5 16.11.2018 kell 15:00 Virtuse SH
U11 - põhjagrupp meistrivõistlused Sparta Team Automaailm vs HC Vipers/Novikov team 09 5 - 12 16.11.2018 kell 14:32 Sparta SH
U11 - põhjagrupp meistrivõistlused SK Noorus vs HC Vipers/Novikov team 09 1 - 13 16.11.2018 kell 13:51 Sparta SH
U11 - põhjagrupp meistrivõistlused Sparta Team Automaailm vs SK Noorus 11 - 4 16.11.2018 kell 13:03 Sparta SH
U14 meistrivõistlused Kehtna/Rapla SHKV vs EMÜ SK 6 - 2 14.11.2018 kell 14:00 Sadolin SH
U14 meistrivõistlused Sparta vs Oru Põhikool 5 - 9 14.11.2018 kell 12:52 Sadolin SH
U14 meistrivõistlused EMÜ SK vs Sparta 13 - 1 14.11.2018 kell 12:00 Sadolin SH
U14 meistrivõistlused Oru Põhikool vs Kehtna/Rapla SHKV 5 - 17 14.11.2018 kell 11:00 Sadolin SH
Esiliiga - A meistrivõistlused SK Rapla vs Ääsmäe 3 - 2 11.11.2018 kell 15:15 Kristiine SH
Esiliiga - A meistrivõistlused SK Rapla vs Ääsmäe 3 - 2 11.11.2018 kell 15:15 Kristiine SH
Esiliiga - B meistrivõistlused Jäneda vs Valga Välk 11 - 3 11.11.2018 kell 13:23 Kristiine SH
Esiliiga - B meistrivõistlused Bändidos vs Eesti Maaülikooli SK II 4 - 5 11.11.2018 kell 11:45 Kristiine SH
Esiliiga - A meistrivõistlused Viimsi Kepp vs KAMA2 6 - 7 11.11.2018 kell 10:00 Kristiine SH
Esiliiga - A meistrivõistlused Viimsi Kepp vs KAMA2 6 - 7 11.11.2018 kell 10:00 Kristiine SH
Naiste esiliiga meistrivõistlused SK Mustvee vs Finnish Flash 3 - 1 10.11.2018 kell 16:11 Kuusalu
Naiste esiliiga meistrivõistlused SK Mustvee vs Järva-Jaani 4 - 3 10.11.2018 kell 12:31 Kuusalu
Naiste esiliiga meistrivõistlused Kuusalu Eluterve Naine vs Arenculle 1 - 8 10.11.2018 kell 10:00 Kuusalu
Naiste esiliiga meistrivõistlused Finnish Flash vs EMÜ SK II 2 - 1 10.11.2018 kell Kuusalu
Naiste liiga meistrivõistlused Eesti Maaülikooli SK vs Sparta 5 - 2 09.11.2018 kell 20:30 EMÜ SH
U15 - põhjagrupp meistrivõistlused Jõgeva SK Tähe / Olivia 04 vs Sparta Team Automaailm 7 - 4 09.11.2018 kell 18:02 Virtuse SH
U15 - põhjagrupp meistrivõistlused Tapa valla Spordikool/Tamsalu EBE vs EMÜ SK 5 - 12 09.11.2018 kell 17:04 Virtuse SH
U15 - põhjagrupp meistrivõistlused Sparta Team Automaailm vs EMÜ SK 6 - 2 09.11.2018 kell 16:05 Virtuse SH
U15 - põhjagrupp meistrivõistlused Jõgeva SK Tähe / Olivia 04 vs Tapa valla Spordikool/Tamsalu EBE 24 - 5 09.11.2018 kell 15:00 Virtuse SH
U13 - põhjagrupp meistrivõistlused EMÜ SK vs Tapa valla Spordikool/Jäneda SK 9 - 7 04.11.2018 kell 15:26 Virtuse SH
U13 - põhjagrupp meistrivõistlused Sparta Team Automaailm vs Kuusalu 20 - 3 04.11.2018 kell 14:33 Virtuse SH
U13 - põhjagrupp meistrivõistlused Jõgeva SK Tähe / Olivia 06 vs Tapa valla Spordikool/Jäneda SK 17 - 6 04.11.2018 kell 13:44 Virtuse SH
Esiliiga - B meistrivõistlused Sparta Team Automaailm II vs SHK Jõgeva Lootus 9 - 2 04.11.2018 kell 13:26 Kristiine SH
U13 - põhjagrupp meistrivõistlused Sparta Team Automaailm vs EMÜ SK 12 - 1 04.11.2018 kell 12:50 Virtuse SH
Naiste liiga meistrivõistlused Kaitseliidu Rapla malev vs SK LINK / Saku 3 - 9 04.11.2018 kell 12:00 Sadolin SH
U13 - põhjagrupp meistrivõistlused Jõgeva SK Tähe / Olivia 06 vs Kuusalu 11 - 1 04.11.2018 kell 12:00 Virtuse SH
Esiliiga - A meistrivõistlused Ääsmäe vs KAMA2 4 - 3 04.11.2018 kell 11:44 Kristiine SH
Esiliiga - A meistrivõistlused Sinimäe vs TVK Leegid 2 - 1 04.11.2018 kell 10:00 Kristiine SH
Esiliiga - A meistrivõistlused Sinimäe vs TVK Leegid 2 - 1 04.11.2018 kell 10:00 Kristiine SH
Meistriliiga meistrivõistlused Sparta Team Automaailm vs TalTech 4 - 2 02.11.2018 kell 20:30 Õismäe SH
Meistriliiga meistrivõistlused Eesti Maaülikooli SK vs Jõgeva SK Tähe / Olivia 5 - 7 02.11.2018 kell EMÜ SH
Naiste liiga meistrivõistlused Sparta vs Kaitseliidu Rapla malev 5 - 3 28.10.2018 kell 16:00 Õismäe SH
Naiste liiga meistrivõistlused SK LINK / Saku vs Eesti Maaülikooli SK 2 - 1 28.10.2018 kell 14:00 Kiili SH
Esiliiga - B meistrivõistlused Bändidos vs Jäneda 1 - 9 28.10.2018 kell 13:30 Kristiine SH
Meistriliiga meistrivõistlused TalTech vs Eesti Maaülikooli SK 6 - 7 28.10.2018 kell 12:32 TTÜ SH
Esiliiga - A meistrivõistlused Ääsmäe vs TVK Leegid 4 - 0 28.10.2018 kell 11:45 Kristiine SH
Esiliiga - A meistrivõistlused Viimsi Kepp vs SK Rapla 2 - 0 28.10.2018 kell 10:00 Kristiine SH
Naiste esiliiga meistrivõistlused EMÜ SK II vs Kuusalu Eluterve Naine 1 - 2 27.10.2018 kell 17:30 Raasiku
Naiste esiliiga meistrivõistlused Järva-Jaani vs Arenculle 2 - 3 27.10.2018 kell 10:00 Raasiku
Naiste esiliiga meistrivõistlused Järva-Jaani vs EMÜ SK II 7 - 0 27.10.2018 kell 10:00 Raasiku
Naiste esiliiga meistrivõistlused Finnish Flash vs SK Mustvee 1 - 2 27.10.2018 kell Raasiku
Meistriliiga meistrivõistlused Sparta Team Automaailm vs Jõgeva SK Tähe / Olivia 6 - 4 26.10.2018 kell 20:30 Õismäe SH
Teine liiga meistrivõistlused Vana hea puur vs Jõgeva SK Tähe/Olivia 04 3 - 2 21.10.2018 kell 15:00 Sõle SH
Teine liiga meistrivõistlused Viljandi Metall vs Automaailm Team Fatpipe 4 - 7 21.10.2018 kell 14:00 Sõle SH
Teine liiga meistrivõistlused Jödö vs Vana hea puur 3 - 8 21.10.2018 kell 13:00 Sõle SH
Teine liiga meistrivõistlused Jõgeva SK Tähe/Olivia 04 vs Viljandi Metall 3 - 8 21.10.2018 kell 12:00 Sõle SH
Teine liiga meistrivõistlused Automaailm Team Fatpipe vs Jödö 4 - 2 21.10.2018 kell 11:00 Sõle SH
Esiliiga - A meistrivõistlused SK Rapla vs Sinimäe 5 - 4 21.10.2018 kell 10:00 Sadolin SH
Esiliiga - B meistrivõistlused Valga Välk vs Eesti Maaülikooli SK II 5 - 7 20.10.2018 kell 12:58 Valga
Meistriliiga meistrivõistlused Eesti Maaülikooli SK vs Sparta Team Automaailm 6 - 11 19.10.2018 kell EMÜ SH
Esiliiga - B meistrivõistlused Jäneda vs SHK Jõgeva Lootus 10 - 2 14.10.2018 kell 13:30 Kristiine SH
Esiliiga - A meistrivõistlused Sinimäe vs Viimsi Kepp 0 - 5 14.10.2018 kell 11:45 Kristiine SH
Esiliiga - A meistrivõistlused Sinimäe vs Viimsi Kepp 0 - 5 14.10.2018 kell 11:45 Kristiine SH
Esiliiga - A meistrivõistlused SK Rapla vs Viskoosa SK 2 - 8 14.10.2018 kell 10:00 Kristiine SH
Esiliiga - A meistrivõistlused SK Rapla vs Viskoosa SK 2 - 8 14.10.2018 kell 10:00 Kristiine SH
Meistriliiga meistrivõistlused Jõgeva SK Tähe / Olivia vs Eesti Maaülikooli SK 5 - 3 13.10.2018 kell 18:08 Jõgeva SH
Esiliiga - A meistrivõistlused Viskoosa SK vs Ääsmäe 4 - 5 13.10.2018 kell 14:30 Kristiine SH
Esiliiga - A meistrivõistlused Viskoosa SK vs Ääsmäe 4 - 5 13.10.2018 kell 14:30 Kristiine SH
Esiliiga - B meistrivõistlused Bändidos vs Valga Välk 8 - 1 13.10.2018 kell 12:45 Kristiine SH
Esiliiga - B meistrivõistlused Bändidos vs Valga Välk 8 - 1 13.10.2018 kell 12:45 Kristiine SH
Esiliiga - A meistrivõistlused TVK Leegid vs KAMA2 4 - 7 13.10.2018 kell 11:00 Kristiine SH
Esiliiga - A meistrivõistlused TVK Leegid vs KAMA2 4 - 7 13.10.2018 kell 11:00 Kristiine SH
Meistriliiga meistrivõistlused Sparta Team Automaailm vs TalTech 10 - 4 12.10.2018 kell 20:34 Õismäe SH
Naiste liiga meistrivõistlused Eesti Maaülikooli SK vs Kaitseliidu Rapla malev 9 - 2 12.10.2018 kell 20:30 EMÜ SH
Naiste liiga meistrivõistlused SK LINK / Saku vs Sparta 3 - 1 12.10.2018 kell 20:00 Kiili SH
Esiliiga - A meistrivõistlused KAMA2 vs Sinimäe 4 - 6 07.10.2018 kell 11:45 Kristiine SH
Esiliiga - A meistrivõistlused KAMA2 vs Sinimäe 4 - 6 07.10.2018 kell 11:45 Kristiine SH
Esiliiga - A meistrivõistlused Viimsi Kepp vs TVK Leegid 11 - 1 07.10.2018 kell 10:03 Kristiine SH
Esiliiga - A meistrivõistlused Viimsi Kepp vs TVK Leegid 11 - 1 07.10.2018 kell 10:03 Kristiine SH
U19 - karikavõistlused EMÜ SK vs SK Noorus 13 - 7 28.04.2018 kell 16:05 Kristiine SH
U19 - karikavõistlused Sparta Team Automaailm vs Jõgeva SK Tähe / Olivia 99 4 - 2 28.04.2018 kell 14:53 Kristiine SH
U19 - karikavõistlused Jõgeva SK Tähe / Olivia 99 vs SK Noorus 3 - 4 28.04.2018 kell 13:30 Kristiine SH
U19 - karikavõistlused Sparta Team Automaailm vs EMÜ SK 3 - 4 28.04.2018 kell 12:00 Kristiine SH
Kohamäng - U17 - karikavõistlused SK Noorus vs Sparta Team Automaailm 4 - 10 24.04.2018 kell 15:40 Õismäe SMH
U17 karikavõistlused Sparta Team Automaailm vs Jäneda SK 15 - 3 24.04.2018 kell 13:16 Õismäe SMH
U17 karikavõistlused SK Noorus vs Jõgeva SK Tähe / Olivia 01 6 - 4 24.04.2018 kell 12:02 Õismäe SMH
Kohamäng - U17 - karikavõistlused Jõgeva SK Tähe / Olivia 01 vs Jäneda SK 8 - 2 24.04.2018 kell Õismäe SMH
U15 - karikavõistlused Sparta Team Automaailm vs SHK Tornaado 0 - 5 21.04.2018 kell 13:00 Virtuse SH
U15 - karikavõistlused SHK Tornaado vs Jõgeva SK Tähe / Olivia 03 2 - 7 21.04.2018 kell Virtuse SH
U15 - karikavõistlused Sparta Team Automaailm vs Tamsalu EBE 0 - 5 21.04.2018 kell Virtuse SH
U15 - karikavõistlused Jõgeva SK Tähe / Olivia 03 vs Tamsalu EBE 10 - 4 21.04.2018 kell Virtuse SH
U15 - karikavõistlused Tamsalu EBE vs EMÜ SK 4 - 2 21.04.2018 kell Virtuse SH
Kohamäng - Meistriliiga finaal Sparta Team Automaailm vs SK LINK / Saku 5 - 3 14.04.2018 kell 18:30 Kalevi spordihall
Kohamäng - Naiste liiga finaal SK LINK / Saku vs Sparta Spordiselts 5 - 6 14.04.2018 kell 15:28 Kalevi spordihall
Kohamäng - Esiliiga finaal Viimsi Kepp vs Sparta Team Automaailm III 7 - 2 14.04.2018 kell 13:00 Kalevi spordihall
U13 A - karikavõistlused meistrivõistlused Jõgeva SK Tähe / Olivia 05 vs Tamsalu EBE 7 - 3 13.04.2018 kell 15:10 EMÜ SH
U13 B - karikavõistlused Jõgeva SK Tähe / Olivia 05 vs Sparta Team Fatpipe 8 - 2 13.04.2018 kell 13:55 EMÜ SH
U13 B - karikavõistlused meistrivõistlused Sparta Team Automaailm vs Jõgeva SK Tähe / Olivia 05 6 - 2 13.04.2018 kell 13:50 EMÜ SH
U13 B - karikavõistlused Jõgeva SK Tähe / Olivia 05 vs EMÜ SK 5 - 0 13.04.2018 kell 12:45 EMÜ SH
U13 A - karikavõistlused Sparta Team Automaailm vs Tamsalu EBE 10 - 1 13.04.2018 kell 12:10 EMÜ SH
U13 B - karikavõistlused EMÜ SK vs Sparta Team Fatpipe 4 - 1 13.04.2018 kell EMÜ SH
U13 A - karikavõistlused Sparta Team Automaailm vs Kuusalu 9 - 1 13.04.2018 kell EMÜ SH
U13 B - karikavõistlused meistrivõistlused Sparta Team Automaailm vs EMÜ SK 5 - 1 13.04.2018 kell EMÜ SH
U13 A - karikavõistlused Kuusalu vs Tamsalu EBE 1 - 5 13.04.2018 kell EMÜ SH
Kohamäng - Teine liiga meistrivõistlused KM Sparta Team Fatpipe vs Viljandi Metall 6 - 3 08.04.2018 kell 16:15 Jõgeva SH
Kohamäng - Meistriliiga meistrivõistlused pronksimäng TTÜ SK vs Eesti Maaülikooli SK 9 - 5 08.04.2018 kell 15:00 TTÜ SH
Kohamäng - Teine liiga meistrivõistlused KM Vana hea puur vs SK Pro Sura 3 - 0 08.04.2018 kell 15:00 Jõgeva SH
Esiliiga 10-15 koht meistrivõistlused Viskoosa SK vs TVK Leegid 4 - 6 08.04.2018 kell 13:55 Õismäe SMH
Kohamäng - Teine liiga meistrivõistlused KM Peikko vs Jõgeva SK Tähe/Olivia 04 0 - 5 08.04.2018 kell 13:45 Jõgeva SH
Esiliiga 10-15 koht meistrivõistlused Valga Välk vs Sparta team Automaailm II 3 - 8 08.04.2018 kell 12:00 Jõgeva SH
Kohamäng - Esiliiga pronksimäng Ääsmäe vs Tartu Tornaado 5 - 6 08.04.2018 kell 12:00 Õismäe SMH
U11 - karikavõistlused EMÜ SK vs Jõgeva SK Tähe / Olivia 07 5 - 4 08.04.2018 kell Kuusalu SH
U11 - karikavõistlused EMÜ SK vs Kuusalu 5 - 0 08.04.2018 kell Kuusalu SH
U11 - karikavõistlused Jõgeva SK Tähe / Olivia 07 vs Jäneda SK 13 - 0 08.04.2018 kell Kuusalu SH
U11 - karikavõistlused Kuusalu vs Jäneda SK 9 - 1 08.04.2018 kell Kuusalu SH
Kohamäng - Esiliiga meistrivõistlused KM Viimsi Kepp vs Tartu Tornaado 5 - 3 07.04.2018 kell 19:01 Õismäe SMH
Kohamäng - Esiliiga meistrivõistlused KM Sparta Team Automaailm III vs Ääsmäe 7 - 2 07.04.2018 kell 17:18 Õismäe SMH
Naiste esiliiga meistrivõistlused Finnish Flash vs Kuusalu Eluterve Naine 1 - 2 07.04.2018 kell 16:00 Kehra
Esiliiga 10-15 koht meistrivõistlused Jäneda vs Maitim 8 - 4 07.04.2018 kell 15:50 Õismäe SMH
Naiste esiliiga meistrivõistlused Arenculle vs Kuusalu Eluterve Naine 3 - 1 07.04.2018 kell 13:35 Kehra
Naiste esiliiga meistrivõistlused Finnish Flash vs Järva-Jaani 3 - 1 07.04.2018 kell 12:25 Kehra
Naiste esiliiga meistrivõistlused SK Mustvee vs Järva-Jaani 4 - 2 07.04.2018 kell 10:00 Kehra
Kohamäng - Meistriliiga meistrivõistlused KM Sparta Team Automaailm vs Eesti Maaülikooli SK 13 - 9 06.04.2018 kell 20:31 Õismäe SMH
Kohamäng - Naiste liiga meistrivõistlused KM Eesti Maaülikooli SK vs Kaitseliidu Rapla malev 2 - 3 06.04.2018 kell 20:30 EMÜ SH
Kohamäng - U19 meistrivõistlused KM Sparta Team Automaailm vs Jõgeva SK Tähe / Olivia 99 5 - 3 06.04.2018 kell 14:46 Õismäe SMH
Kohamäng - U19 meistrivõistlused KM Jäneda SK vs SK Noorus 5 - 4 06.04.2018 kell 13:33 Õismäe SMH
Kohamäng - U19 meistrivõistlused KM Jõgeva SK Tähe / Olivia 99 vs SK Noorus 9 - 2 06.04.2018 kell 12:17 Õismäe SMH
Kohamäng - U19 meistrivõistlused KM Sparta Team Automaailm vs Jäneda SK 8 - 0 06.04.2018 kell 11:00 Õismäe SMH
U9 A - karikavõistlused SK Noorus vs Valga SHK 11 - 7 04.04.2018 kell 12:45 Valga SH
U9 B - karikavõistlused Sparta Team Automaailm vs Jõgeva SK Tähe / Olivia 09 18 - 12 04.04.2018 kell 12:10 Valga SH
U9 A - karikavõistlused SK Noorus vs 9 - 8 04.04.2018 kell 11:35 Valga SH
U9 A - karikavõistlused vs Valga SHK 6 - 6 04.04.2018 kell 11:00 Valga SH
U9 karikavõistlused KM Sparta Team Automaailm vs Jõgeva SK Tähe / Olivia 09 8 - 4 04.04.2018 kell Valga SH
U9 karikavõistlused KM SK Noorus vs Jõgeva SK Tähe / Olivia 09 4 - 8 04.04.2018 kell Valga SH
U9 karikavõistlused KM Sparta Team Automaailm vs 11 - 3 04.04.2018 kell Valga SH
Esiliiga 1-9 koht meistrivõistlused Ääsmäe vs Bändidos 6 - 3 01.04.2018 kell 20:18 Õismäe SMH
Kohamäng - Naiste liiga meistrivõistlused KM Sparta Spordiselts vs Eesti Maaülikooli SK 6 - 5 01.04.2018 kell 18:00 Õismäe SMH
Kohamäng - Meistriliiga meistrivõistlused KM SK LINK / Saku vs TTÜ SK 6 - 5 01.04.2018 kell 16:00 Kiili SH
Kohamäng - Naiste liiga meistrivõistlused KM SK LINK / Saku vs Kaitseliidu Rapla malev 11 - 0 01.04.2018 kell 13:00 Kiili SH
Esiliiga 1-9 koht meistrivõistlused Viimsi Kepp vs SHK Jõgeva Lootus 9 - 3 31.03.2018 kell 18:00 Õismäe SMH
Kohamäng - Meistriliiga meistrivõistlused KM Eesti Maaülikooli SK vs Sparta Team Automaailm 8 - 7 31.03.2018 kell 17:30 EMÜ SH
Teine liiga meistrivõistlused Jõgeva SK Tähe/Olivia 04 vs Viljandi Metall 1 - 13 31.03.2018 kell 16:00 Kristiine SH
Teine liiga meistrivõistlused Vana hea puur vs Sparta Team Fatpipe 2 - 5 31.03.2018 kell 15:00 Kristiine SH
Kohamäng - Naiste liiga meistrivõistlused KM Eesti Maaülikooli SK vs Sparta Spordiselts 7 - 1 31.03.2018 kell 14:30 EMÜ SH
Teine liiga meistrivõistlused Viljandi Metall vs SK Pro Sura 7 - 2 31.03.2018 kell 14:01 Kristiine SH
Naiste esiliiga meistrivõistlused Kuusalu Eluterve Naine vs Järva-Jaani 5 - 1 31.03.2018 kell 13:53 Lähte
Teine liiga meistrivõistlused Sparta Team Fatpipe vs Peikko 14 - 2 31.03.2018 kell 13:00 Kristiine SH
Teine liiga meistrivõistlused Vana hea puur vs Jõgeva SK Tähe/Olivia 04 11 - 2 31.03.2018 kell 12:06 Kristiine SH
Teine liiga meistrivõistlused Peikko vs SK Pro Sura 3 - 5 31.03.2018 kell 11:04 Kristiine SH
Naiste esiliiga meistrivõistlused Arenculle vs SK Mustvee 6 - 2 31.03.2018 kell 10:00 Lähte
Teine liiga meistrivõistlused Sparta Team Fatpipe vs SK Pro Sura 5 - 0 31.03.2018 kell Kristiine SH
Kohamäng - Meistriliiga meistrivõistlused KM Sparta Team Automaailm vs Eesti Maaülikooli SK 14 - 9 29.03.2018 kell 20:33 Õismäe SMH
Kohamäng - U17 meistrivõistlused KM Sparta Team Automaailm vs SK Noorus 7 - 3 28.03.2018 kell 14:51 Õismäe SMH
Kohamäng - U17 meistrivõistlused KM Jõgeva SK Tähe / Olivia 01 vs EMÜ SK 5 - 4 28.03.2018 kell 13:30 Õismäe SMH
Kohamäng - U17 meistrivõistlused KM EMÜ SK vs SK Noorus 5 - 7 28.03.2018 kell 12:15 Õismäe SMH
Kohamäng - U17 meistrivõistlused KM Sparta Team Automaailm vs Jõgeva SK Tähe / Olivia 01 5 - 3 28.03.2018 kell 11:00 Õismäe SMH
Kohamäng - Naiste liiga meistrivõistlused KM Sparta Spordiselts vs Eesti Maaülikooli SK 5 - 4 25.03.2018 kell 15:11 Õismäe SMH
Esiliiga 1-9 koht meistrivõistlused SHK Jõgeva Lootus vs Ääsmäe 4 - 5 25.03.2018 kell 15:00 Virtuse SH
Kohamäng - Meistriliiga meistrivõistlused KM TTÜ SK vs SK LINK / Saku 3 - 10 25.03.2018 kell 12:58 TTÜ SH
Esiliiga 1-9 koht meistrivõistlused Telia vs Tartu Tornaado 6 - 13 25.03.2018 kell 12:36 Virtuse SH
Esiliiga 10-15 koht meistrivõistlused Viskoosa SK vs Valga Välk 7 - 3 25.03.2018 kell 12:02 Õismäe SMH
Kohamäng - Naiste liiga meistrivõistlused KM Kaitseliidu Rapla malev vs SK LINK / Saku 3 - 6 25.03.2018 kell 12:00 Sadolini SH
Esiliiga 1-9 koht meistrivõistlused Sinimäe vs SK Rapla 4 - 3 24.03.2018 kell 16:15 Kristiine SH
Esiliiga 10-15 koht meistrivõistlused Jäneda vs Viskoosa SK 4 - 11 24.03.2018 kell 14:28 Kristiine SH
Esiliiga 1-9 koht meistrivõistlused Sparta Team Automaailm III vs Telia 23 - 3 24.03.2018 kell 12:45 Kristiine SH
Esiliiga 1-9 koht meistrivõistlused Bändidos vs Viimsi Kepp