Uudised » Koondise uudised » U19 MM-valikturniir: EESTI- PRANTSUSMAA 8-7

Eesti U19 koondmeeskond jätkas Itaalias Celanos toimuvat U19 MM- valikturniiri 8-7 (1-5; 5-1; 2-1) võiduga Prantsusmaa meeskonna üle.

Kohtumine algas meie meeskonnale šokeerivalt, kui avakolmandiku keskpaigaks oldi valikturniiri autsaideri Prantsusmaa vastu kaotusseisus 1-5. Selle tulemusega lõppes ka avakolmandik. Teise kolmandiku alguses tuli meie meeskond mängu tagasi, kui viskas viie minutiga neli väravat ja viigistas mänguseisu. Pärast seda jätkus võrdne mäng ja viimasele vaheajale mindi 6-6 viigiseisul. Kolmanda kolmandikul õnnestus meie meeskonnal juhtima minna ja hoida eduseisu pea viimase mänguminutini. Kui mängida jäi veidi üle minuti, teenis Prantsusmaa meeskond karistusviske ning viigistas mänguseisu. Kuid seekord pani Eesti meeskond oma paremuse siiski maksma, kui Kermo Uue viskas 15 sekundit enne lõpusireeni oma mängu kolmanda ja Eesti meeskonna 8 värava.

Eesti meeskonna poolt viskas samuti kolm väravat Sten Ritson ja kahel korral skooris Egert Unga.

Reedel kell 20.00 algab Eesti meeskonna kolmas kohtumine Itaaliaga ja turniir lõpetatakse laupäeval kell 17.00 kui vastaseks on Holland.