Uudised » Meistrivõistluste uudised » 20. juubelit tähistanud Jõgeva SK Tähe alustas paf saalihokiliigat võiduga

Paf saalihokiliiga alustas 2016. aasta aprillini kestvat 22. Eesti meistrivõistluste hooaega avakohtumisega Jõgeval, kus kohalik SK Tähe/Olivia võõrustas tiitlikaitsjat ja hiljuti Eurokarikal 5. koha saavutanud TTÜ Spordiklubi meeskonda.

Jõgeva SK Tähe 20. juubeli puhul ütlesid 250 silmapaari ees toimunud avakohtumise eel tänusõnu Jõgeva linna, vastasmeeskonna ja alaliidu esindajad.

Mäng algas TTÜ surve all, kes võitis esimese kolmandiku 3:1. Teise ja kolmanda kolmandiku võitis Tähe, mõlemad tulemusega 2:1.
Seega läks kohtumine tänu Tähe viimase sekundi viigiväravale (Nikolai Roop, söötja Kaido Ingver) lisaajale, mille neljandal minuti lõpus oli taas resultatiivne Nikolai Roop (söötja Margus Guss).

Paf saalihokiliiga meistrisarjas osaleb 6 meeskonda: TTÜ SK, SK LINK/Saku, Sparta Team Automaailm, Jõgeva SK Tähe/ Olivia, Eesti Maaülikooli SK  ja Eesti U19 meeskond.
Meeskonnad peavad põhiturniiril kolm ringi, millele järgnevad poolfinaalid ja finaalid.

Järgmised kohtumised meistriliiga põhiturniiril peetakse juba pühapäeval, kui SK LINK/Saku võõrustab kell 14.00 Kiilis EMÜ SK meeskonda jning kell 15.00 on Õismäel vastamisi Sparta Team Automaailm ja U19 meeskond.

Esiliigas osaleb 20 meeskonda, kes on jagatud 4 alagruppi:

A-  Ääsmäe, Sparta Team Automaailm II, Maitim, Jäneda,  Peikko
B-  Sparta Team Automaailm III, TVK Leegid,  Elion Spordiklubi, Viskoosa, Saue
C-  Viimsi Kepp, Rapla, Pro Sura, Bändidos, Sinimäe
D-  EMÜ SK II, Valga Välk, Tartu Tornaado, Vana Hea Puur, Viiratsi SK

Esliiga meeskonnad mängivad põhiturniiril kaks ringi. Kohamängudele pääsevad 16 paremat.