Uudised » Varia » Koolide saalihoki rahvaliigas osales kokku 62 võistkonda + lisatud video

Videokokkuvõte võistlustest

    EESTI KOOLISPORDI LIIDU ja EESTI SAALIHOKI LIIDU  
                 
           6- 9. klassi rahvaliiga saalihoki finaalvõistlused   7.02.2014 Tartus
                 
TÜTARLAPSED              
                 
I koht Mõniste Kool ( Anu Kängsepp, Deelia Meho, Keitin Haak, Diandra Luts,
  Jaana Põder, Romy Ruven, Hanna Antsov, Ragne Piirjõe ja õp. Virve Tamm )
                 
II koht Kirivere Põhikool ( Kärt Seil, Lona Lisa Linder, Marit Leis, Maiu Tähemaa, 
  Kaisa Lohu, Brita Maasik, Triin Orgusaaar, Tiia-Linda Purge, Kelly-Riin Kärt, 
  Kersti Siimula ja õp. Sirje Tohvri )        
                 
III koht Oru Põhikool ( Bente Remmelkoor, Merit Jõgi, Brigit Tõll, Mina-Lisa Lusti,
  Birgit Tuul, Kai-Krõõt Tint, Jaanika Kesküla, Kristel Aalbok, Caroly Veinberg ja 
  õp. Marina Feinman ja Kati Kütisaar)        
                 
4. Nõo Põhikool   juh. Madis Paju      
5.-8. Tartu Kunstigümnaasium õp.  Helve Israel      
  Türi Põhikool   õp.  Villi Vantsi      
  Imavere Põhikool   õp.  Elena Rattur      
  Tartu Kesklinna Kool õp. Kadri Tein      
                 
Parimad mängijad:              
                 
1. Deelia Meho Mõniste Kool 5 -8. Annika Nõmmik Tartu Kunstigümnaasium
2. Tiia-Linda Purge Kirivere Põhikool Nele Mangman Türi Põhikool  
3. Caroly Veinberg Oru Põhikool Liilia Järmut Imavere Põhikool  
4. Kerli Kuus Nõo PK   Selena Tammiste Tartu Kesklinna Kool
                 
POISID                
                 
I Tartu Vene Lütseum ( Artur Tiido, Aleksandr Poljakov, Anton Kaaleste, Egor
  Loginov, Dmitri Kuznetsov)          
                 
II Krabi Põhikool ( Rene-Keven Lääne, Marvin Marjapuu, Joosep Keel, Danel
  Teder, Margo Raju, Dimo Teder, Andrei Zujev ja õp. Anne Kibal )  
                 
III Pirita Majandusg ( Mark Geller, Kaspar Kubber, Väle Võlma, Ott Heinsoo,
  Nikita Hmeljanski, Kaarl Nõgu, Rauno Piibur, Rainer Usta, Kristjan Vigla, Oliver 
  Nurmik ja õp. Aare Vigla )          
                 
4. Põlva Ühisgümnaasium õp.  Aivar Haan      
5. Lähte Ühisgümnaasium õp.  Aimar Poom      
6. Võhma Gümnaasium õp.  Rain Aleksandrov      
7. Nõo PK     juh. Madis Paju      
8. Viljandi Jakobsoni Kool õp.  Ants Kuusk      
9. Voore Põhikool   õp.  Kaupo Kaasik      
10.  Tartu Forseliuse Kool õp.  Innar Hannus      
11. Tln. Inglise Kolledz   õp.  Kaupo Tiislär      
12. Väike-Maarja G   õp.  Geidi Kruusmann      
13. Mõniste Kool   õp.  Virve Tamm      
14. Türi Põhikool   õp.  Villi Vantsi      
                 
Parimad mängijad:              
                 
1. Anton Kaaleste Tartu Vene Lütseum 8. Taavi Rattasep Viljandi Jakobsoni Kool
2. Margo Raju Krabi Põhikool 9. Ingomar Osokin Voore Põhikool  
3. Rainer Usta Pirita Majandusg 10.  Egor Luzgin Tartu Forseliuse Kool
4. Ken-Mikko Vahtra Põlva ÜG 11.  Henri Kerde Tln. Inglise Kolledz  
5. Henry Räppo Lähte ÜG   12.  Voldemar Komarov Väike-Maarja Gümnaasium
6. Ragnar Kondel Võhma Gümn. 13.  Stiiv-Toomas Meeks       Mõniste Kool  
7. Andris Altsaar Nõo Põhikool 14.  Erko- Hendrik Mõttus Türi Põhikool  
                 
Võistlust toetasid auhindadega Starplayer OÜ ja Eesti Saalihoki Liit.    
Võistlustel loositi välja saalihoki komplekt, mille sai Põlva Ühisgümnaasiumi võistkond.
Alagrupivõistlusi alustas 25 tüdrukute ja 37 poiste  võistkonda.      
                 
Võistluste peakohtunik:   Janno Kaur        

 

Teised uudised

Eesti Saalihoki Liit on
Eesti Olümpiakomitee liige
 
© Eesti Saalihoki Liit | Pirita tee 12, 10127 Tallinn, Eesti | E-post info@saalihoki.ee | Tel: +372 502 6962 |