Uudised » Koondise uudised » Eesti- Sveits 4:9

Bratislavas lõppenud MM- valikturniiril kaotas eile finaalturniiri pääsme kindlustanud Eesti meeskond suurfavoriit Sveitsi meeskonnale, kes eelmistel  maailmameistrivõistlustel võitsid pronksmedali, tulemusega 4:9 (3:3; 0:4; 1:2).

Neljandat päeva järjest mänginud Eesti meeskond alustas hästi, kui mindi Paul Piigi väravast mängu juhtima ja tasavägiselt kulgenud avakolmandikul olid resultatiivsed veel ka Andreas Vöiduma ja Patrik Markus.

Teisel kolmandikul andis meie meeskonnal juba väsimus rohkem tunda ning Sveitsi meeskond suutis visata 4 vastuseta väravat. Viimasel kolmandikul lisas kogu turniiri suurepäraselt mänginud Andreas Vöiduma veel ühe värava.

Eesti meeskonna mängu parimaks tunnistati esmakordselt saalihoki MM- tsüklis osalev kaheksakordne Eesti meister squashis Paul Piik.