Uudised » Koondise uudised » Eesti- Serbia 7:2

Bratislavas toimuval saalihoki MM-valikturniiril pidas täna oma esimese mängu Eesti koondis ning võitis Serbia meeskonna tulemusega 7:2 (1:1; 3:1; 3:0).
Eesti koondis alustas mängu kramplikult. Avakolmandikul mindi küll vähemuses mängides Patrik Markuse väravast juhtima, kuid kolmandik lõppes viigiliselt 1:1.
Teise kolmandiku alguses jäädi veel ka kaotusseisu 1:2, kuid peagi saadi mäng käima. Jonas Thomssoni, Andreas Vöiduma ja Johan Strömfelti väravatest mindi viimasele vaheajale 4:2 eduseisul.
Mängu viimasel kolmandikul näitas meie meeskond juba ilusat mängu ning Roman Passi, Rainer Komi ja Oskar Salmi väravatest vormistati lõppseisuks 7:2.
Eesti koondise parimaks nimetati 1 värava ja 3 resultatiivset söötu saavutanud MM- koondise debütant Andreas Vöiduma. Serbia meeskonna parimaks nimetati suurepäraseid tõrjeid sooritanud väravavaht Peter Novakovic.