Uudised » Koondise uudised » Eesti - Saksamaa 3:11 (lisatud videod)

Eesti U19 juunioride saalihokikoondis kohtus Hamburgis toimuval MM- finaalturniiril Saksamaaga ja kaotas 3:11 (3;3; 0:3; 0:5).

Eesti meeskonna väravad visati esimesel kolmandikul. Ingvar Junolainen sai kirja 1 ja Tanel Kasenurm 2 tabamust. Kaspar Kallion andis 2 resultatiivset söötu.

Eesti meeskond püsis mängus kuni teise kolmandiku viimaste minutiteni kuni oldi veel kaotusseisus 3-4. Seejuures oli teisel kolmandikul meie meeskonnal võimalus korduvalt mängida ülekaalus kuid suurepärast mängu näidanud ning ka mängu parimaks nimetatud Saksamaa koondise väravavahti üle mängida ei õnnestund. Teise kolmandiku viimastel minutitel õnnestus Saksamaa noortel visata kaks väravat millest esimene veel sündis vähemuses mängides.

Lisaks andis meie meeskonna mängus tunda ka kahe põhimängija, Alex Kargu ja Ken Pähni haigestumine. Lisaks ei ole 100% terve meie meeskonna liider Kaspar Kallion. Loodame, et kõik mehed paranevad kiiresti.