Uudised » Meistrivõistluste uudised » paf saalihokiliigas toimusid põnevad finaalkohtumised

Paf saalihoki meistriliigas võitis Jõgeval kohalik SK Selver/Tähe esimeses finaalmängus täismaja, 300 vaataja ees peetud ülipõnevas kohtumises TTÜ/Team Exeli tulemusega 13:11 (4:3; 4:4; 5:4).

Seeria teine kohtumine peetakse pühapäeval kell 16 TTÜ Spordihoones.

Naiste liiga esimeses kohtumises alistas Saku Fortuna tulemusega 6:3 (1:0; 3:1; 2:2) Sparta Spordiseltsi. Naiste finaalseeria teine kohtumine toimub pühapäeval kell 13.15 Kristiine Spordihoones.
Kolmanda koha saavutas EMÜ Spordiklubi 4:2 (0:0; 2:2; 2:0) võiduga Jõgeva SK Selver/Tähe naiskonna üle.

Teise liiga võitjaks tuli SK Tallinn United 6:2 (2:0; 0:1; 4:1) võiduga SEB Jõgeva meeskonna üle. Kolmanda koha saavutas EMÜ SK III lisaajal saavutatud 8:7 (2:2; 2:3; 3:2; 1:0) võiduga Jäneda Spordiklubi II meeskonna üle.

Esiliigas sai kolmanda koha Viskoosa Spordiklubi 11:9 (3:3, 4:2; 4;4) võiduga Viljandi Metalli üle.