Uudised » Koondise uudised » Eesti- Belgia 7:5

Esimesel kolmandikul domineeris Eesti ja juhtis vaheajaks 3:1. Teise kolmandiku viiendal minutil lõi Remu Keltanen Eesti koondise neljanda värava ja oli oodata, et eduseis suureneb veelgi. Belgia suutis aga pooleteise minuti jooksul koguni kolm väravat lüüa ja viigistada 4:4. Kolmandiku lõpuks oli seis siiski 5:4. Kohtumise viimastel minutitel seisul 5:6 mängis Belgia arvulises ülekaalus, kuid seisuks kujunes siiski 7:5 (3:1, 2:3, 2:1) vastaste omaväravast.  Eesti koondise parimaks mängijaks valiti Anton Vepsä. Eesti koondise väravalööjad: Anton Vepsä (2), Remu Keltanen (2), Artur Okruźko, Paul Oja; sööduandjad: Artur Okruźko (2), Anton Vepsä, Stenver Savi