Uudised » Koondise uudised » Täna 17.00 neljas finaal ja 14.00 pronksimäng

Paf saalihokiliiga finaalseeria seis on  2:1 EMÜ Spordiklubi kasuks.

Kolmanda finaalkohtumise Õismäel kaotas Sparta Team Automaailm tulemusega 5:8 (0:1; 1:4; 4:3).

Kui teisel kolmandikul väljakuperemehed viigistasid 1:1, vastasid külalised loetud minutite jooksul omakorda nelja väravaga. Viimase kolmandiku Sparta küll võitis, kuid kokkuvõttes tähendas see kohtumise kaotamist.

Kolme võiduni peetava finaalseeria neljas kohtumine toimub laupäeval kell 17 tartlaste koduplatsil EMÜ Spordihoones.

Juhul kui võidab kodumeeskond, on Eesti meister selgunud.

Juhul kui võidab külalismeeskond, peetakse otsustav viies kohtumine pühapäeval kell 17 Õismäe Sportmängude Hallis.

Pronksimäng SK LINK/Saku - TTÜ SK  peetakse laupäeval kell 14 Kristiine Spordihoones.