AUS
SPORT
Otsi mängijat
Uudised
Liigad
Ajakavad
Koondis
Liit
Materjalid
Galerii
Lingid
EST-LAT M
Meeste MV
Saalihokiliiga
EST-LAT N
Naiste MV
U18
U16
U16T
U14
U14T
U12
U12T
U10
U9
Raplamaa MV
EELMISED HOOAJAD
Hooaeg 2023 / 2024
Põhiturniiri mängud
Põhiturniiri tabel
Põhiturniiri stat
Põhiturniiri VV stat
Jrk
Võistkond
Mängija
Mänge
Väravaid
Sööte
Kokku
1
EMÜ SK
Adrian Milani
0
0
0
0
2
Kuusalu/Arenculle
Alfred Karna
0
0
0
0
3
SNSK
Andrian Babilo
0
0
0
0
4
SHK Merikas
Anete Meitern
0
0
0
0
5
SHK Merikas
Anthon Meitern
0
0
0
0
6
SNSK
Arina Pogorelova
0
0
0
0
7
Jõgeva SK Tähe / Olivia 10
Aron Prjadko
0
0
0
0
8
SHK Merikas
Aron Väli
0
0
0
0
9
SNSK
Arseni Baksejev
0
0
0
0
10
SNSK
Arseni Mihhailov
0
0
0
0
11
SNSK
Artjom Garajev
0
0
0
0
12
SNSK
Artjom Ulanov
0
0
0
0
13
Sparta Team Automaailm
Artur Kuznetsov
0
0
0
0
14
SHK Merikas
Ats Albert Sepp
0
0
0
0
15
Kuusalu/Arenculle
Avo Mattias Kivikangur
0
0
0
0
16
SHK Merikas
Axel Bruno Kark
0
0
0
0
17
SNSK
Damir Zhzhonov
0
0
0
0
18
SNSK
Daniil Kisselevits
0
0
0
0
19
SNSK
Demjan Popovitš
0
0
0
0
20
Kehtna SK
Edith Treimann
0
0
0
0
21
SNSK
Egor Gaidar
0
0
0
0
22
SNSK
Egor Kostikov
0
0
0
0
23
Kehtna SK
Emma Tammus
0
0
0
0
24
Sparta Team Automaailm
Erik Salm
0
0
0
0
25
Kehtna SK
Frank Antoni Rahu
0
0
0
0
26
EMÜ SK
Georg Suviste
0
0
0
0
27
Kehtna SK
Getter Karik
0
0
0
0
28
SNSK
Grigori Korolenko
0
0
0
0
29
EMÜ SK
Gustav Läll
0
0
0
0
30
Kuusalu/Arenculle
Hans Kristjan Koppel
0
0
0
0
31
Kehtna SK
Harry Karilaid
0
0
0
0
32
Kehtna SK
Heiko-Hendri Jakobson
0
0
0
0
33
Sparta Team Automaailm
Holger Rannula
0
0
0
0
34
Oru Põhikool
Hugo Loik
0
0
0
0
35
SHK Merikas
Hugo Mere
0
0
0
0
36
SHK Merikas
Iiris Väli
0
0
0
0
37
SNSK
Ilja Filipia
0
0
0
0
38
Jõgeva SK Tähe / Olivia 10
Illimar Miško
0
0
0
0
39
Kuusalu/Arenculle
Jakob Aasrand
0
0
0
0
40
Jõgeva SK Tähe / Olivia 10
Janne Veetõusme
0
0
0
0
41
Kehtna SK
Jasper Sildoja
0
0
0
0
42
Kuusalu/Arenculle
Jasper Tomingas
0
0
0
0
43
SNSK
Jegor Gorodetski
0
0
0
0
44
Jõgeva SK Tähe / Olivia 10
Jete Ottenson
0
0
0
0
45
Kuusalu/Arenculle
Johannes Aasrand
0
0
0
0
46
EMÜ SK
Jonathan Konks
0
0
0
0
47
Kuusalu/Arenculle
Joonatan Kaljurand
0
0
0
0
48
Jõgeva SK Tähe / Olivia 10
Joosep Sander Heljand
0
0
0
0
49
EMÜ SK
Joosep Tõnnisson
0
0
0
0
50
Kuusalu/Arenculle
Julius Enno Nairismägi
0
0
0
0
51
Jõgeva SK Tähe / Olivia 10
Kaarel Eerik Kruus
0
0
0
0
52
Kehtna SK
Kaisa Linder
0
0
0
0
53
Jõgeva SK Tähe / Olivia 10
Kalmer Sooniste
0
0
0
0
54
Kehtna SK
Karita Silde
0
0
0
0
55
EMÜ SK
Karl Kruusimägi
0
0
0
0
56
SHK Merikas
Karl Kütt
0
0
0
0
57
Kuusalu/Arenculle
Karl Sebastian Idavain
0
0
0
0
58
Sparta Team Automaailm
Karla Mihkel Kutsar
0
0
0
0
59
Kehtna SK
KarL-Erik Palu
0
0
0
0
60
Kuusalu/Arenculle
Karl-Marcus Kärvet
0
0
0
0
61
Oru Põhikool
Karmen Piip
0
0
0
0
62
Sparta Team Automaailm
Kaspar Tikerpäe
0
0
0
0
63
Oru Põhikool
Katriin Randorg
0
0
0
0
64
EMÜ SK
Kaupo Rajamäe-Volmer
0
0
0
0
65
SHK Merikas
Kaur Kivirai
0
0
0
0
66
Kehtna SK
Kene Kase
0
0
0
0
67
Oru Põhikool
Kenert Einsok
0
0
0
0
68
SHK Merikas
Kenneth Viin
0
0
0
0
69
SHK Merikas
Kimmo Kalle
0
0
0
0
70
SNSK
Kirill Zjuzkov
0
0
0
0
71
EMÜ SK
Kristo Kruusmaa
0
0
0
0
72
Kuusalu/Arenculle
Kristofer Liivo
0
0
0
0
73
Jõgeva SK Tähe / Olivia 10
Kristofer Robin Laur
0
0
0
0
74
Jõgeva SK Tähe / Olivia 10
Kätriin Kukk
0
0
0
0
75
Oru Põhikool
Kätriin Thomson
0
0
0
0
76
EMÜ SK
Lauri Lepist
0
0
0
0
77
EMÜ SK
Lennart Lehto
0
0
0
0
78
Kehtna SK
Lisete Läätsim
0
0
0
0
79
Jõgeva SK Tähe / Olivia 10
Loore Ottenson
0
0
0
0
80
Kehtna SK
Loviise Läätsim
0
0
0
0
81
Kuusalu/Arenculle
Maikel Magnus Välja
0
0
0
0
82
Jõgeva SK Tähe / Olivia 10
Marcus Õunmaa
0
0
0
0
83
Sparta Team Automaailm
Mark Berjozkin
0
0
0
0
84
Jõgeva SK Tähe / Olivia 10
Markus Aleksander Teppan
0
0
0
0
85
SHK Merikas
Markus Viin
0
0
0
0
86
Oru Põhikool
Marta Meerits
0
0
0
0
87
Kuusalu/Arenculle
Marten Kello
0
0
0
0
88
EMÜ SK
Marten Läll
0
0
0
0
89
Oru Põhikool
Marten Randorg
0
0
0
0
90
EMÜ SK
Martin Lääniste
0
0
0
0
91
SHK Merikas
Mattias Liiv
0
0
0
0
92
SNSK
Maximilian Koroljov
0
0
0
0
93
Oru Põhikool
Merek Remmelkoor
0
0
0
0
94
SHK Merikas
Mihkel Kaju
0
0
0
0
95
Oru Põhikool
Mikko Mario Kolk
0
0
0
0
96
Kuusalu/Arenculle
Mirko-Kaspar Kõresoo
0
0
0
0
97
SNSK
Miroslav Paponov
0
0
0
0
98
Jõgeva SK Tähe / Olivia 10
Mona Marietta Teppan
0
0
0
0
99
SNSK
Nicholas Koroljov
0
0
0
0
100
Oru Põhikool
Nora Lisett Nässi
0
0
0
0
101
Sparta Team Automaailm
Oliver Rennik
0
0
0
0
102
EMÜ SK
Oto Malki
0
0
0
0
103
EMÜ SK
Ott Robin Uusmaa
0
0
0
0
104
EMÜ SK
Pärtel Väärt
0
0
0
0
105
SHK Merikas
Raiko Trei
0
0
0
0
106
Oru Põhikool
Rain Thomas Tuttelberg
0
0
0
0
107
Kuusalu/Arenculle
Rainer Paalberg
0
0
0
0
108
Sparta Team Automaailm
Ralf Rooteman
0
0
0
0
109
Jõgeva SK Tähe / Olivia 10
Ranek Aas
0
0
0
0
110
Sparta Team Automaailm
Rasmus Matiisen
0
0
0
0
111
SHK Merikas
Rasmus Tamm
0
0
0
0
112
Kehtna SK
Rauno Simmul
0
0
0
0
113
Kehtna SK
Reio Loit
0
0
0
0
114
Jõgeva SK Tähe / Olivia 10
Reio Sai
0
0
0
0
115
Kehtna SK
Rihard Ojamets
0
0
0
0
116
Kehtna SK
Riho Laam
0
0
0
0
117
Sparta Team Automaailm
Riko Ojaste
0
0
0
0
118
EMÜ SK
Risto Järv
0
0
0
0
119
SHK Merikas
Roland Palomino
0
0
0
0
120
SNSK
Roman Mitkov
0
0
0
0
121
Oru Põhikool
Romet Piip
0
0
0
0
122
Kuusalu/Arenculle
Romet Püü
0
0
0
0
123
EMÜ SK
Ruudi Veiram
0
0
0
0
124
EMÜ SK
Samuel Uiga
0
0
0
0
125
Sparta Team Automaailm
Samuel Vaasma
0
0
0
0
126
SHK Merikas
Sander Mägi
0
0
0
0
127
SNSK
Savva Zemskov
0
0
0
0
128
Oru Põhikool
Sebastian Köster
0
0
0
0
129
SNSK
Serafim Suhhorukov
0
0
0
0
130
Kehtna SK
Sergey Anula
0
0
0
0
131
Jõgeva SK Tähe / Olivia 10
Siim Luhamäe
0
0
0
0
132
Kehtna SK
Stefan Seinpalu
0
0
0
0
133
Oru Põhikool
Stefi Ormak
0
0
0
0
134
Kehtna SK
Steven Kask
0
0
0
0
135
Sparta Team Automaailm
Steven Linde
0
0
0
0
136
SNSK
Timur Hannanov
0
0
0
0
137
Sparta Team Automaailm
Tobias Järv
0
0
0
0
138
SHK Merikas
Tobias Kalle
0
0
0
0
139
Kehtna SK
Toomas Tammus
0
0
0
0
140
Oru Põhikool
Tormi Tuul
0
0
0
0
141
Kehtna SK
Triin Talmet
0
0
0
0
142
Kuusalu/Arenculle
Uku Aron Kattai
0
0
0
0
143
Kehtna SK
Victoria Virki
0
0
0
0
144
Sparta Team Automaailm
William Friedrich Velström
0
0
0
0
U14
Olivia 10
EMÜ
Kehtna SK
Kuusalu/Arenculle
Oru Põhikool
Sparta
SNSK
SHK Merikas
Suhe
Punkte
Koht
Jõgeva SK Tähe / Olivia 10
7 - 3
10 - 3
19 - 0
10 - 1
9 - 5
32 - 0
87-12
18
1
EMÜ SK
3 - 7
8 - 5
12 - 5
12 - 3
5 - 0
12 - 6
19 - 1
71-27
18
2
Kehtna SK
5 - 8
4 - 3
7 - 2
11 - 0
27-13
9
3
Kuusalu/Arenculle
3 - 10
5 - 12
3 - 4
2 - 1
2 - 7
5 - 3
9 - 2
29-39
8
4
Oru Põhikool
0 - 19
3 - 12
2 - 7
1 - 2
5 - 0
3 - 7
9 - 2
23-49
7
5
Sparta Team Automaailm
1 - 10
0 - 5
7 - 2
0 - 5
3 - 2
11-24
6
6
SNSK
5 - 9
6 - 12
3 - 5
7 - 3
2 - 3
23-32
3
7
SHK Merikas
0 - 32
1 - 19
0 - 11
2 - 9
2 - 9
5-80
0
8
U14
Võistkond
Mänge
Võit
Võit lisaajal
Kaotus
Kaotus lisaajal
Viik
Väravate suhe
Punkte
Jõgeva SK Tähe / Olivia 10
6
6
0
0
0
0
87 - 12
18
EMÜ SK
7
6
0
1
0
0
71 - 27
18
Kehtna SK
4
3
0
1
0
0
27 - 13
9
Kuusalu/Arenculle
7
2
1
4
0
0
29 - 39
8
Oru Põhikool
7
2
0
4
1
0
23 - 49
7
Sparta Team Automaailm
5
2
0
3
0
0
11 - 24
6
SNSK
5
1
0
4
0
0
23 - 32
3
SHK Merikas
5
0
0
5
0
0
5 - 80
0
U14
U14
Jrk
Võistkond
Mängija
Mänge
Väravaid
Sööte
Kokku
1
Jõgeva SK Tähe / Olivia 10
Ranek Aas
6
36
13
49
2
Jõgeva SK Tähe / Olivia 10
Kaarel Eerik Kruus
6
16
15
31
3
EMÜ SK
Marten Läll
7
15
15
30
4
Jõgeva SK Tähe / Olivia 10
Reio Sai
6
13
8
21
5
EMÜ SK
Ruudi Veiram
7
12
6
18
6
EMÜ SK
Pärtel Väärt
7
16
0
16
7
Kehtna SK
Jasper Sildoja
4
11
4
15
8
Jõgeva SK Tähe / Olivia 10
Kätriin Kukk
6
4
11
15
9
EMÜ SK
Oto Malki
7
7
4
11
10
EMÜ SK
Lennart Lehto
7
4
7
11
11
Oru Põhikool
Karmen Piip
6
9
1
10
12
Kuusalu/Arenculle
Maikel Magnus Välja
7
7
3
10
13
SNSK
Serafim Suhhorukov
5
8
1
9
14
Kuusalu/Arenculle
Joonatan Kaljurand
4
4
4
8
15
Kuusalu/Arenculle
Karl-Marcus Kärvet
5
5
3
8
16
EMÜ SK
Jonathan Konks
7
2
6
8
17
Jõgeva SK Tähe / Olivia 10
Markus Aleksander Teppan
4
4
3
7
18
Kehtna SK
Toomas Tammus
4
1
6
7
19
Jõgeva SK Tähe / Olivia 10
Kalmer Sooniste
6
5
2
7
20
Kuusalu/Arenculle
Karl Sebastian Idavain
7
5
2
7
21
EMÜ SK
Kaupo Rajamäe-Volmer
7
5
2
7
22
EMÜ SK
Lauri Lepist
5
2
4
6
23
Jõgeva SK Tähe / Olivia 10
Loore Ottenson
6
3
3
6
24
Kuusalu/Arenculle
Avo Mattias Kivikangur
7
4
2
6
25
Kehtna SK
Edith Treimann
4
4
1
5
26
Sparta Team Automaailm
Mark Berjozkin
4
4
1
5
27
Sparta Team Automaailm
Ralf Rooteman
4
4
1
5
28
Kehtna SK
Getter Karik
4
3
2
5
29
EMÜ SK
Gustav Läll
4
3
2
5
30
Jõgeva SK Tähe / Olivia 10
Janne Veetõusme
4
3
2
5
31
Kehtna SK
Victoria Virki
4
2
3
5
32
Oru Põhikool
Hugo Loik
6
3
2
5
33
Oru Põhikool
Merek Remmelkoor
6
2
3
5
34
Jõgeva SK Tähe / Olivia 10
Illimar Miško
3
1
3
4
35
Kehtna SK
Rihard Ojamets
4
3
1
4
36
Sparta Team Automaailm
Holger Rannula
4
1
3
4
37
SNSK
Egor Kostikov
5
4
0
4
38
SNSK
Damir Zhzhonov
5
2
2
4
39
SNSK
Roman Mitkov
5
2
2
4
40
EMÜ SK
Adrian Milani
7
1
3
4
41
SNSK
Jegor Gorodetski
3
1
2
3
42
Kehtna SK
Frank Antoni Rahu
4
1
2
3
43
Kehtna SK
Steven Kask
4
1
2
3
44
Sparta Team Automaailm
William Friedrich Velström
4
1
2
3
45
Jõgeva SK Tähe / Olivia 10
Jete Ottenson
6
1
2
3
46
EMÜ SK
Georg Suviste
7
1
2
3
47
SHK Merikas
Aron Väli
3
1
1
2
48
Oru Põhikool
Kenert Einsok
4
1
1
2
49
SHK Merikas
Anthon Meitern
5
2
0
2
50
SNSK
Maximilian Koroljov
5
1
1
2
51
SHK Merikas
Mihkel Kaju
5
1
1
2
52
Oru Põhikool
Romet Piip
5
1
1
2
53
Kuusalu/Arenculle
Johannes Aasrand
7
2
0
2
54
SNSK
Artjom Garajev
1
0
1
1
55
SNSK
Arina Pogorelova
2
1
0
1
56
Jõgeva SK Tähe / Olivia 10
Aron Prjadko
2
1
0
1
57
Kehtna SK
Harry Karilaid
2
1
0
1
58
Sparta Team Automaailm
Samuel Vaasma
2
1
0
1
59
SNSK
Grigori Korolenko
2
0
1
1
60
Jõgeva SK Tähe / Olivia 10
Kristofer Robin Laur
2
0
1
1
61
SHK Merikas
Kaur Kivirai
3
0
1
1
62
Sparta Team Automaailm
Steven Linde
3
0
1
1
63
Oru Põhikool
Mikko Mario Kolk
4
1
0
1
64
Sparta Team Automaailm
Riko Ojaste
4
0
1
1
65
SHK Merikas
Karl Kütt
5
1
0
1
66
Kuusalu/Arenculle
Mirko-Kaspar Kõresoo
5
1
0
1
67
SNSK
Ilja Filipia
5
0
1
1
68
SHK Merikas
Raiko Trei
5
0
1
1
69
EMÜ SK
Risto Järv
5
0
1
1
70
Jõgeva SK Tähe / Olivia 10
Siim Luhamäe
5
0
1
1
71
Oru Põhikool
Kätriin Thomson
6
0
1
1
72
Oru Põhikool
Marta Meerits
6
0
1
1
73
Oru Põhikool
Rain Thomas Tuttelberg
6
0
1
1
74
Kuusalu/Arenculle
Alfred Karna
7
1
0
1
75
EMÜ SK
Samuel Uiga
7
1
0
1
76
Kuusalu/Arenculle
Hans Kristjan Koppel
7
0
1
1
77
SNSK
Arseni Baksejev
0
0
0
0
78
SNSK
Arseni Mihhailov
0
0
0
0
79
Sparta Team Automaailm
Artur Kuznetsov
0
0
0
0
80
SNSK
Daniil Kisselevits
0
0
0
0
81
Kehtna SK
Heiko-Hendri Jakobson
0
0
0
0
82
EMÜ SK
Joosep Tõnnisson
0
0
0
0
83
Oru Põhikool
Katriin Randorg
0
0
0
0
84
Kehtna SK
Kene Kase
0
0
0
0
85
SHK Merikas
Kenneth Viin
0
0
0
0
86
SNSK
Kirill Zjuzkov
0
0
0
0
87
Jõgeva SK Tähe / Olivia 10
Marcus Õunmaa
0
0
0
0
88
SHK Merikas
Markus Viin
0
0
0
0
89
Sparta Team Automaailm
Oliver Rennik
0
0
0
0
90
Sparta Team Automaailm
Rasmus Matiisen
0
0
0
0
91
SNSK
Savva Zemskov
0
0
0
0
92
Kehtna SK
Sergey Anula
0
0
0
0
93
SNSK
Timur Hannanov
0
0
0
0
94
Sparta Team Automaailm
Tobias Järv
0
0
0
0
95
SHK Merikas
Tobias Kalle
0
0
0
0
96
SNSK
Andrian Babilo
1
0
0
0
97
Kehtna SK
Emma Tammus
1
0
0
0
98
Kehtna SK
Loviise Läätsim
1
0
0
0
99
SNSK
Miroslav Paponov
1
0
0
0
100
SNSK
Demjan Popovitš
2
0
0
0
101
SHK Merikas
Iiris Väli
2
0
0
0
102
Kehtna SK
Kaisa Linder
2
0
0
0
103
Kehtna SK
KarL-Erik Palu
2
0
0
0
104
Sparta Team Automaailm
Kaspar Tikerpäe
2
0
0
0
105
SHK Merikas
Kimmo Kalle
2
0
0
0
106
SNSK
Nicholas Koroljov
2
0
0
0
107
EMÜ SK
Ott Robin Uusmaa
2
0
0
0
108
SHK Merikas
Rasmus Tamm
2
0
0
0
109
Kehtna SK
Reio Loit
2
0
0
0
110
Kehtna SK
Riho Laam
2
0
0
0
111
Kehtna SK
Stefan Seinpalu
2
0
0
0
112
Kehtna SK
Triin Talmet
2
0
0
0
113
SHK Merikas
Anete Meitern
3
0
0
0
114
SHK Merikas
Hugo Mere
3
0
0
0
115
Kuusalu/Arenculle
Jasper Tomingas
3
0
0
0
116
Kuusalu/Arenculle
Julius Enno Nairismägi
3
0
0
0
117
Kuusalu/Arenculle
Kristofer Liivo
3
0
0
0
118
Kehtna SK
Rauno Simmul
3
0
0
0
119
Sparta Team Automaailm
Erik Salm
4
0
0
0
120
Kehtna SK
Karita Silde
4
0
0
0
121
Sparta Team Automaailm
Karla Mihkel Kutsar
4
0
0
0
122
Kehtna SK
Lisete Läätsim
4
0
0
0
123
Oru Põhikool
Marten Randorg
4
0
0
0
124
Oru Põhikool
Sebastian Köster
4
0
0
0
125
SNSK
Artjom Ulanov
5
0
0
0
126
SHK Merikas
Ats Albert Sepp
5
0
0
0
127
SHK Merikas
Axel Bruno Kark
5
0
0
0
128
SNSK
Egor Gaidar
5
0
0
0
129
EMÜ SK
Kristo Kruusmaa
5
0
0
0
130
SHK Merikas
Mattias Liiv
5
0
0
0
131
Kuusalu/Arenculle
Rainer Paalberg
5
0
0
0
132
SHK Merikas
Roland Palomino
5
0
0
0
133
Kuusalu/Arenculle
Romet Püü
5
0
0
0
134
SHK Merikas
Sander Mägi
5
0
0
0
135
Kuusalu/Arenculle
Uku Aron Kattai
5
0
0
0
136
Jõgeva SK Tähe / Olivia 10
Joosep Sander Heljand
6
0
0
0
137
Jõgeva SK Tähe / Olivia 10
Mona Marietta Teppan
6
0
0
0
138
Oru Põhikool
Nora Lisett Nässi
6
0
0
0
139
Oru Põhikool
Stefi Ormak
6
0
0
0
140
Oru Põhikool
Tormi Tuul
6
0
0
0
141
Kuusalu/Arenculle
Jakob Aasrand
7
0
0
0
142
EMÜ SK
Karl Kruusimägi
7
0
0
0
143
Kuusalu/Arenculle
Marten Kello
7
0
0
0
144
EMÜ SK
Martin Lääniste
7
0
0
0
U14
Jrk.
Meeskond
Eesnimi
Perenimi
Mängitud min
Visked väravale
Tõrjutud
Tõrje %
1.
EMÜ SK
Adrian
Milani
42
23
22
95,7
2.
Jõgeva SK Tähe / Olivia 10
Joosep Sander
Heljand
71
20
19
95,0
3.
Jõgeva SK Tähe / Olivia 10
Siim
Luhamäe
180
73
62
84,9
4.
EMÜ SK
Kristo
Kruusmaa
166
83
69
83,1
5.
EMÜ SK
Oto
Malki
84
55
45
81,8
6.
Sparta Team Automaailm
Karla Mihkel
Kutsar
168
97
78
80,4
7.
Kuusalu/Arenculle
Uku Aron
Kattai
212
113
88
77,9
8.
Kehtna SK
Karita
Silde
168
58
45
77,6
9.
SNSK
Egor
Gaidar
126
64
49
76,6
10.
Oru Põhikool
Stefi
Ormak
168
114
83
72,8
11.
SNSK
Miroslav
Paponov
42
17
12
70,6
12.
Kuusalu/Arenculle
Jakob
Aasrand
84
44
30
68,2
13.
Oru Põhikool
Tormi
Tuul
86
55
37
67,3
14.
SHK Merikas
Kimmo
Kalle
81
95
56
59,0
15.
SNSK
Andrian
Babilo
42
28
16
57,1
16.
SHK Merikas
Roland
Palomino
129
89
48
53,9
Eesti Saalihoki Liit on
Eesti Olümpiakomitee liige
Vaata koostööpartnereid
© Eesti Saalihoki Liit | Pirita tee 12, 10127 Tallinn, Eesti | E-post
info@saalihoki.ee
| Tel: +372 502 6962 |