Meistriliiga

Sparta Team Automaailm   
 Sparta Team Automaailm  
Eesti Maaülikooli SK12-311-77-4  
TalTech TalTech 
 TalTech7-8 LA10-79-8 LA5-74-7 
Jõgeva SK Tähe / Olivia8-63-27-6 LA  
Jõgeva SK Tähe / Olivia    
 Eesti Maaülikooli SK   
Eesti Maaülikooli SK5-7   
1. kohtTalTech  
2. kohtSparta Team Automaailm  
3. kohtEesti Maaülikooli SK  
4. kohtJõgeva SK Tähe / Olivia  
5. kohtEesti juunioride koondis  
  
  
  
JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 TalTech Tanel Kasenurm 8 10 9 19
2 TalTech Carol Viiding 7 10 8 18
3 Sparta Team Automaailm Egert Unga 8 12 5 17
4 Sparta Team Automaailm Stenver Savi D 8 12 4 16
5 Sparta Team Automaailm Kermo Uue 8 8 7 15
6 Sparta Team Automaailm Sander Savi 8 6 8 14
7 Eesti Maaülikooli SK Artur Okružko D 4 8 5 13
8 TalTech Ken Pähn 8 6 6 12
9 TalTech Markus Kaivanto 8 6 6 12
10 TalTech Oskar Salm 8 7 4 11
11 TalTech Mats Tamme 8 5 6 11
12 Sparta Team Automaailm Gerdo Unga 8 2 7 9
13 Jõgeva SK Tähe / Olivia Peteris Freimanis 4 3 5 8
14 Jõgeva SK Tähe / Olivia Sven Uue 3 5 2 7
15 Eesti Maaülikooli SK Mikko Saarivuori 4 3 4 7
16 Sparta Team Automaailm Oliver Savi 8 5 2 7
17 Sparta Team Automaailm Rasmus Talviste 8 5 2 7
18 Sparta Team Automaailm Mihkel Tasa 8 3 4 7
19 Sparta Team Automaailm Jaanus Kase 8 2 5 7
20 Sparta Team Automaailm Kaspar Kallion 6 4 2 6
21 Jõgeva SK Tähe / Olivia Iiro Liede 4 3 2 5
22 Jõgeva SK Tähe / Olivia Margus Guss 4 3 2 5
23 Jõgeva SK Tähe / Olivia Kristo Lehiste 4 1 4 5
24 TalTech Lari Nikmo 7 4 1 5
25 Jõgeva SK Tähe / Olivia Kristjan Puu 4 3 1 4
26 Eesti Maaülikooli SK Juhani Võik 4 2 1 3
27 TalTech Oliver Nummi 7 2 1 3
28 Sparta Team Automaailm Risto Heapost 8 2 1 3
29 TalTech Fredy Maalt 8 1 2 3
30 Eesti Maaülikooli SK Simon Georg Mahla 2 0 2 2
31 Eesti Maaülikooli SK Daniel Matsukevitš 4 2 0 2
32 Eesti Maaülikooli SK Tõnis Vainomäe 4 1 1 2
33 Sparta Team Automaailm Ermo Jõgi 4 0 2 2
34 TalTech Kirka Kulmala 8 2 0 2
35 TalTech Madis Leisner 8 1 1 2
36 Sparta Team Automaailm Andrei Polovnikov 8 0 2 2
37 Sparta Team Automaailm Morten Talviste 8 0 2 2
38 Eesti Maaülikooli SK Kaspar Virkus 1 1 0 1
39 Jõgeva SK Tähe / Olivia Matti Lipponen 2 0 1 1
40 Jõgeva SK Tähe / Olivia Lauri-Robert Indus 4 1 0 1
41 Eesti Maaülikooli SK Paul-Kristian Padrik 4 1 0 1
42 Eesti Maaülikooli SK Roland Raja 4 1 0 1
43 Eesti Maaülikooli SK Sander Mägi D 4 1 0 1
44 Eesti Maaülikooli SK Sten Kõiv 4 0 1 1
45 Eesti Maaülikooli SK Taavi Lepik 4 0 1 1
46 Sparta Team Automaailm Sten Ritson 5 1 0 1
47 TalTech Anre Vooremaa 7 1 0 1
48 Sparta Team Automaailm Rein Kruusat 7 0 1 1
49 TalTech Paul Theodor Oja 8 0 1 1
50 Eesti juunioride koondis Adrian Sikk D2 0 0 0 0
51 Sparta Team Automaailm Aleksandr Zutsenja 0 0 0 0
52 Eesti Maaülikooli SK Antti Nuikka 0 0 0 0
53 Eesti Maaülikooli SK Christopher Krutõh D 0 0 0 0
54 Eesti juunioride koondis German Balasov D2 0 0 0 0
55 TalTech Igor Tegelmann D 0 0 0 0
56 Eesti juunioride koondis Ilja Volodin 0 0 0 0
57 Eesti Maaülikooli SK Jan Henrik Pärnik 0 0 0 0
58 Sparta Team Automaailm Jarl Gustsin 0 0 0 0
59 Eesti juunioride koondis Karl Marten Loks 0 0 0 0
60 Eesti juunioride koondis Karlis Kirsimägi D2 0 0 0 0
61 Eesti juunioride koondis Kerdo Vainer 0 0 0 0
62 Eesti juunioride koondis Kevin Vaha D2 0 0 0 0
63 Eesti juunioride koondis Margus Rosin 0 0 0 0
64 Eesti Maaülikooli SK Martin Czyž (kuni 10.12.2018) 0 0 0 0
65 Eesti juunioride koondis Maximus Vorobjov 0 0 0 0
66 Jõgeva SK Tähe / Olivia Meigo Soolepp 0 0 0 0
67 Eesti juunioride koondis Märten Lamp 0 0 0 0
68 Eesti Maaülikooli SK Niks Kazenko D 0 0 0 0
69 Eesti juunioride koondis Oliver Peter Olsson D2 0 0 0 0
70 Sparta Team Automaailm Paul Piik 0 0 0 0
71 TalTech Priit Vendik 0 0 0 0
72 Jõgeva SK Tähe / Olivia Raul Kivi 0 0 0 0
73 Eesti juunioride koondis Reio Põldmaa 0 0 0 0
74 Eesti juunioride koondis Rene Kärner D2 0 0 0 0
75 Eesti juunioride koondis Reydan Ramon Niineorg D2 0 0 0 0
76 Eesti juunioride koondis Riggo Saggor 0 0 0 0
77 Eesti juunioride koondis Robin Eklöf D2 0 0 0 0
78 Eesti juunioride koondis Rome Andro Moora 0 0 0 0
79 Eesti Maaülikooli SK Sami Lempinen 0 0 0 0
80 Eesti Maaülikooli SK Sander Reemets D 0 0 0 0
81 Eesti juunioride koondis Sten Siida D2 0 0 0 0
82 Eesti Maaülikooli SK Sten-Martin Mägi D 0 0 0 0
83 Eesti Maaülikooli SK Talis Mölder 0 0 0 0
84 Jõgeva SK Tähe / Olivia Tanel Kiisküla 0 0 0 0
85 Eesti juunioride koondis Targo Trepp 0 0 0 0
86 Eesti juunioride koondis Tim Eklöf D2 0 0 0 0
87 Eesti Maaülikooli SK Alex Sults D 1 0 0 0
88 Eesti Maaülikooli SK Reigo Kruusement 1 0 0 0
89 Jõgeva SK Tähe / Olivia Fred Haga 2 0 0 0
90 Jõgeva SK Tähe / Olivia Kristo Voitk D 2 0 0 0
91 Eesti juunioride koondis Kristo Voitk D 2 0 0 0
92 Sparta Team Automaailm Tõnis Vähi 2 0 0 0
93 Jõgeva SK Tähe / Olivia Erki Teder 3 0 0 0
94 TalTech Erki Vään 3 0 0 0
95 Jõgeva SK Tähe / Olivia Heino Avi 3 0 0 0
96 Eesti Maaülikooli SK Jakob Poom 3 0 0 0
97 Jõgeva SK Tähe / Olivia Joel Ekroos 3 0 0 0
98 TalTech Kaarel Rebase 3 0 0 0
99 Eesti Maaülikooli SK Karl-Erik Kruusmaa 3 0 0 0
100 TalTech Lauri Ries 3 0 0 0
101 Jõgeva SK Tähe / Olivia Aleksander Andrejev 4 0 0 0
102 Jõgeva SK Tähe / Olivia Alex Guske D 4 0 0 0
103 Jõgeva SK Tähe / Olivia Andreas Õun 4 0 0 0
104 Eesti Maaülikooli SK Jaan Tähiste 4 0 0 0
105 Jõgeva SK Tähe / Olivia Karl Kalm 4 0 0 0
106 Jõgeva SK Tähe / Olivia Karl Kastan 4 0 0 0
107 Eesti Maaülikooli SK Kaspar Jõgar 4 0 0 0
108 Eesti Maaülikooli SK Maanus Puskar 4 0 0 0
109 Jõgeva SK Tähe / Olivia Rainer Kalde 4 0 0 0
110 Jõgeva SK Tähe / Olivia Siim Selgis 4 0 0 0
111 Eesti juunioride koondis Sten Metsar D 4 0 0 0
112 Jõgeva SK Tähe / Olivia Sten Metsar D 4 0 0 0
113 Jõgeva SK Tähe / Olivia Timo Kotkas 4 0 0 0
114 TalTech Tiit Tammeveski 5 0 0 0
115 TalTech Aleksander Prõttšikov D 6 0 0 0
116 TalTech Daniil Ruzevitš D 6 0 0 0
117 TalTech Andre Sammelselg 7 0 0 0
118 Sparta Team Automaailm Kristen Kurval 7 0 0 0
119 TalTech Siim Stokkeby 7 0 0 0
120 TalTech Ivo Lepik 8 0 0 0
121 Sparta Team Automaailm Remo Merimaa 8 0 0 0
Jrk.MeeskondEesnimiPerenimiMängitud minVisked väravaleTõrjutudTõrje %
1. Sparta Team AutomaailmKristenKurval60221986,4
2. Jõgeva SK Tähe / OliviaRainerKalde24514111682,3
3. TalTechIvoLepik30014011380,7
4. Sparta Team AutomaailmRemoMerimaa40821717480,2
5. TalTechSiimStokkeby187937277,4
6. Eesti Maaülikooli SKTaaviLepik24015211777,0
7. Sparta Team AutomaailmTõnisVähi1511654,6

Meistriliiga

Meistriliiga

VõistkondMängeVõitVõit lisaajalKaotusKaotus lisaajalViikVäravate suhePunkte
Sparta Team Automaailm13110110108 - 4834
TalTech1391300130 - 6329
Jõgeva SK Tähe / Olivia134090077 - 11212
Eesti Maaülikooli SK1330100061 - 1159
Eesti juunioride koondis40040010 - 480

Meistriliiga

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 TalTech Tanel Kasenurm 7 17 18 35
2 TalTech Ken Pähn 12 20 13 33
3 TalTech Oskar Salm 13 11 19 30
4 Sparta Team Automaailm Stenver Savi D 12 20 8 28
5 Sparta Team Automaailm Sander Savi 13 6 20 26
6 Sparta Team Automaailm Oliver Savi 12 18 7 25
7 Jõgeva SK Tähe / Olivia Peteris Freimanis 11 11 13 24
8 TalTech Mats Tamme 12 16 8 24
9 TalTech Carol Viiding 11 7 15 22
10 Sparta Team Automaailm Kristo Lehiste 13 14 8 22
11 Jõgeva SK Tähe / Olivia Kristjan Puu 13 12 8 20
12 Sparta Team Automaailm Kermo Uue 12 9 8 17
13 Eesti Maaülikooli SK Daniel Matsukevitš 9 9 7 16
14 TalTech Kirka Kulmala 10 9 7 16
15 Sparta Team Automaailm Kaspar Kallion 10 5 11 16
16 Eesti Maaülikooli SK Mikko Saarivuori 11 9 7 16
17 TalTech Markus Kaivanto 12 9 7 16
18 Eesti Maaülikooli SK Artur Okružko D 8 7 8 15
19 Sparta Team Automaailm Jaanus Kase 12 8 6 14
20 TalTech Madis Leisner 13 7 7 14
21 Jõgeva SK Tähe / Olivia Joel Ekroos 7 5 7 12
22 Eesti Maaülikooli SK Simon Georg Mahla 9 5 7 12
23 Sparta Team Automaailm Egert Unga 13 8 4 12
24 Jõgeva SK Tähe / Olivia Lauri-Robert Indus 13 8 4 12
25 Eesti Maaülikooli SK Sten Kõiv 13 1 11 12
26 Jõgeva SK Tähe / Olivia Andreas Õun 13 5 6 11
27 Jõgeva SK Tähe / Olivia Iiro Liede 4 5 5 10
28 Sparta Team Automaailm Gerdo Unga 7 4 6 10
29 Jõgeva SK Tähe / Olivia Sven Uue 8 6 4 10
30 Eesti Maaülikooli SK Juhani Võik 12 8 2 10
31 Eesti Maaülikooli SK Roland Raja 13 7 3 10
32 Sparta Team Automaailm Morten Talviste 13 6 3 9
33 Sparta Team Automaailm Mihkel Tasa 10 4 4 8
34 Jõgeva SK Tähe / Olivia Margus Guss 13 7 1 8
35 TalTech Anre Vooremaa 7 5 2 7
36 TalTech Fredy Maalt 8 2 5 7
37 TalTech Oliver Nummi 6 5 1 6
38 Sparta Team Automaailm Rasmus Talviste 8 2 4 6
39 TalTech Daniil Ruzevitš D 11 5 1 6
40 Sparta Team Automaailm Risto Heapost 12 4 2 6
41 Jõgeva SK Tähe / Olivia Alex Guske D 13 5 1 6
42 Eesti Maaülikooli SK Tõnis Vainomäe 9 4 1 5
43 Sparta Team Automaailm Andrei Polovnikov 13 3 2 5
44 Jõgeva SK Tähe / Olivia Aleksander Andrejev 13 1 4 5
45 Eesti juunioride koondis German Balasov D2 4 2 2 4
46 TalTech Paul Theodor Oja 6 1 3 4
47 TalTech Tiit Tammeveski 13 3 1 4
48 Eesti juunioride koondis Kristo Voitk D 14 2 2 4
49 Eesti juunioride koondis Adrian Sikk D2 4 3 0 3
50 Eesti Maaülikooli SK Talis Mölder 4 0 3 3
51 Eesti Maaülikooli SK Jaan Tähiste 7 2 1 3
52 TalTech Kaarel Rebase 7 2 1 3
53 TalTech Aleksander Prõttšikov D 9 3 0 3
54 Eesti Maaülikooli SK Jakob Poom 9 2 1 3
55 Eesti Maaülikooli SK Sander Mägi D 9 2 1 3
56 Sparta Team Automaailm Ermo Jõgi 10 3 0 3
57 Eesti Maaülikooli SK Kaspar Jõgar 11 1 2 3
58 Sparta Team Automaailm Sten Ritson 11 1 2 3
59 Eesti juunioride koondis Rome Andro Moora 1 1 1 2
60 Eesti Maaülikooli SK Kaspar Virkus 3 2 0 2
61 Eesti juunioride koondis Oliver Peter Olsson D2 4 1 1 2
62 Eesti juunioride koondis Targo Trepp 4 1 1 2
63 Eesti juunioride koondis Kevin Vaha D2 4 0 2 2
64 TalTech Lauri Ries 10 1 1 2
65 Jõgeva SK Tähe / Olivia Karl Kastan 10 0 2 2
66 Jõgeva SK Tähe / Olivia Sten Metsar D 16 0 2 2
67 Eesti Maaülikooli SK Sten-Martin Mägi D 1 1 0 1
68 TalTech Igor Tegelmann D 2 1 0 1
69 TalTech Lari Nikmo 2 1 0 1
70 TalTech Priit Vendik 2 0 1 1
71 Eesti juunioride koondis Tim Eklöf D2 3 0 1 1
72 Eesti Maaülikooli SK Martin Czyž (kuni 10.12.2018) 5 1 0 1
73 Sparta Team Automaailm Aleksandr Zutsenja 6 0 1 1
74 TalTech Andre Sammelselg 7 1 0 1
75 Jõgeva SK Tähe / Olivia Meigo Soolepp 7 1 0 1
76 Jõgeva SK Tähe / Olivia Siim Selgis 11 0 1 1
77 Jõgeva SK Tähe / Olivia Rainer Kalde 12 1 0 1
78 Jõgeva SK Tähe / Olivia Erki Teder 12 0 1 1
79 Sparta Team Automaailm Jarl Gustsin 0 0 0 0
80 Eesti juunioride koondis Kerdo Vainer 0 0 0 0
81 Jõgeva SK Tähe / Olivia Matti Lipponen 0 0 0 0
82 Sparta Team Automaailm Paul Piik 0 0 0 0
83 Eesti juunioride koondis Reio Põldmaa 0 0 0 0
84 Eesti Maaülikooli SK Antti Nuikka 1 0 0 0
85 Eesti Maaülikooli SK Christopher Krutõh D 1 0 0 0
86 Eesti juunioride koondis Margus Rosin 1 0 0 0
87 Jõgeva SK Tähe / Olivia Raul Kivi 1 0 0 0
88 Eesti Maaülikooli SK Sami Lempinen 1 0 0 0
89 Eesti Maaülikooli SK Alex Sults D 2 0 0 0
90 Eesti juunioride koondis Ilja Volodin 2 0 0 0
91 Eesti Maaülikooli SK Karl-Erik Kruusmaa 2 0 0 0
92 Eesti juunioride koondis Märten Lamp 2 0 0 0
93 Eesti Maaülikooli SK Niks Kazenko D 2 0 0 0
94 Sparta Team Automaailm Rein Kruusat 2 0 0 0
95 Jõgeva SK Tähe / Olivia Tanel Kiisküla 2 0 0 0
96 Eesti Maaülikooli SK Jan Henrik Pärnik 3 0 0 0
97 Eesti juunioride koondis Karl Marten Loks 3 0 0 0
98 Eesti juunioride koondis Rene Kärner D2 3 0 0 0
99 Eesti juunioride koondis Riggo Saggor 3 0 0 0
100 Eesti juunioride koondis Sten Siida D2 3 0 0 0
101 Jõgeva SK Tähe / Olivia Fred Haga 4 0 0 0
102 Jõgeva SK Tähe / Olivia Heino Avi 4 0 0 0
103 Eesti juunioride koondis Karlis Kirsimägi D2 4 0 0 0
104 Eesti juunioride koondis Maximus Vorobjov 4 0 0 0
105 Eesti Maaülikooli SK Reigo Kruusement 4 0 0 0
106 Eesti juunioride koondis Reydan Ramon Niineorg D2 4 0 0 0
107 Eesti juunioride koondis Robin Eklöf D2 4 0 0 0
108 Eesti Maaülikooli SK Sander Reemets D 4 0 0 0
109 Sparta Team Automaailm Tõnis Vähi 4 0 0 0
110 TalTech Erki Vään 5 0 0 0
111 TalTech Siim Stokkeby 6 0 0 0
112 Eesti Maaülikooli SK Paul-Kristian Padrik 8 0 0 0
113 Eesti Maaülikooli SK Maanus Puskar 10 0 0 0
114 Sparta Team Automaailm Kristen Kurval 11 0 0 0
115 Sparta Team Automaailm Remo Merimaa 12 0 0 0
116 TalTech Ivo Lepik 13 0 0 0
117 Jõgeva SK Tähe / Olivia Karl Kalm 13 0 0 0
118 Eesti Maaülikooli SK Taavi Lepik 13 0 0 0
119 Jõgeva SK Tähe / Olivia Timo Kotkas 13 0 0 0
120 Eesti juunioride koondis Sten Metsar D 16 0 0 0

Meistriliiga

Jrk.MeeskondEesnimiPerenimiMängitud minVisked väravaleTõrjutudTõrje %
1. Sparta Team AutomaailmTõnisVähi2022100,0
2. Sparta Team AutomaailmKristenKurval2311008989,0
3. TalTechSiimStokkeby220816985,2
4. TalTechErkiVään180806783,8
5. Sparta Team AutomaailmRemoMerimaa46922618983,6
6. Eesti Maaülikooli SKKarl-ErikKruusmaa60413482,9
7. Jõgeva SK Tähe / OliviaRainerKalde50133426679,6
8. Eesti juunioride koondisReydan RamonNiineorg D222018915079,4
9. TalTechIvoLepik32017613878,4
10. Eesti Maaülikooli SKReigoKruusement80292275,9
11. Eesti Maaülikooli SKTaaviLepik62036126874,2
12. Jõgeva SK Tähe / OliviaKarlKalm27917012674,1
13. Eesti Maaülikooli SKNiksKazenko D20161062,5
14. Eesti juunioride koondisMaximusVorobjov2016743,8
Eesti Saalihoki Liit on
Eesti Olümpiakomitee liige
 
© Eesti Saalihoki Liit | Pirita tee 12, 10127 Tallinn, Eesti | E-post info@saalihoki.ee | Tel: +372 502 6962 |