Hooaeg 2020 / 2021

Raplamaa MV

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Vatla Aaro Õismets 0 0 0 0
2 Märjamaa HK Aivar Metsmaa 0 0 0 0
3 Montonissa/Pritsumehed Aivo Sule 0 0 0 0
4 Rapla Kepiklubi Aivo Täpsi 0 0 0 0
5 Märjamaa HK Alar Siiber 0 0 0 0
6 Rapla Kepiklubi Aljona Glivenko 0 0 0 0
7 Rapla Kepiklubi Allan Laurimäe 0 0 0 0
8 Vatla Allex Rummel 0 0 0 0
9 Pistleek/Kaigas Alvar Novikov 0 0 0 0
10 Kaitseliidu Rapla malev Anabell Kinkar 0 0 0 0
11 Märjamaa HK Andre Astre 0 0 0 0
12 Pistleek/Kaigas Andreas Siniväli 0 0 0 0
13 Montonissa/Pritsumehed Andrei Luige 0 0 0 0
14 Rapla Kepiklubi Andres Männik 0 0 0 0
15 Kaitseliidu Rapla malev Andrus Laurimaa 0 0 0 0
16 Pistleek/Kaigas Angelica Jorš 0 0 0 0
17 Kaitseliidu Rapla malev Annika Tammus 0 0 0 0
18 Vatla Ardo Nelis 0 0 0 0
19 Märjamaa HK Arnold Laatspera 0 0 0 0
20 Kaitseliidu Rapla malev Carl Alas 0 0 0 0
21 Kaitseliidu Rapla malev Egert Unga 0 0 0 0
22 Vatla Eha Põhako 0 0 0 0
23 Märjamaa HK Ellikar Eensalu 0 0 0 0
24 Märjamaa HK Erki Aruksaar 0 0 0 0
25 Rapla Kepiklubi Ermo Brecher 0 0 0 0
26 Märjamaa HK Erti Eensalu 0 0 0 0
27 Montonissa/Pritsumehed Erti Suurtalu 0 0 0 0
28 Rapla Kepiklubi Evald Saidla 0 0 0 0
29 Pistleek/Kaigas Evelyn Gold 0 0 0 0
30 Pistleek/Kaigas Ferran Sole Prats 0 0 0 0
31 Pistleek/Kaigas Gunnar Tünder 0 0 0 0
32 Pistleek/Kaigas Hanna-Liisa Õispuu 0 0 0 0
33 Montonissa/Pritsumehed Herki Runnel 0 0 0 0
34 Vatla HugO-Jan Rummel 0 0 0 0
35 Märjamaa HK Indrek Karotamm 0 0 0 0
36 Rapla Kepiklubi Indrek Zoober 0 0 0 0
37 Märjamaa HK Ivar Sõstra 0 0 0 0
38 Pistleek/Kaigas Jaan Kukk 0 0 0 0
39 Kaitseliidu Rapla malev Jaanus Läätsim 0 0 0 0
40 Kaitseliidu Rapla malev Janeli Lants 0 0 0 0
41 Pistleek/Kaigas Jarek Pikker 0 0 0 0
42 Vatla Joonas Vestli 0 0 0 0
43 Märjamaa HK Jürgen Jaago 0 0 0 0
44 Vatla Jüri Rummel 0 0 0 0
45 Rapla Kepiklubi Kaire Kranich 0 0 0 0
46 Pistleek/Kaigas Karl-Martin Raidsalu 0 0 0 0
47 Kaitseliidu Rapla malev Kaspar Kõiv 0 0 0 0
48 Kaitseliidu Rapla malev Kati Kalda 0 0 0 0
49 Vatla Keiro Ristikivi 0 0 0 0
50 Kaitseliidu Rapla malev Kermo Uue 0 0 0 0
51 Kaitseliidu Rapla malev Kristi Toomla 0 0 0 0
52 Pistleek/Kaigas Kristjan Oganjan 0 0 0 0
53 Pistleek/Kaigas Kristo Kaaring 0 0 0 0
54 Vatla Lauri Luik 0 0 0 0
55 Pistleek/Kaigas Lenno Link 0 0 0 0
56 Montonissa/Pritsumehed Leo Rahu 0 0 0 0
57 Pistleek/Kaigas Liisa Aasaväli 0 0 0 0
58 Pistleek/Kaigas Liselle Karjane 0 0 0 0
59 Pistleek/Kaigas Madis Kivi 0 0 0 0
60 Rapla Kepiklubi Marek Lairand 0 0 0 0
61 Montonissa/Pritsumehed Marek Matt 0 0 0 0
62 Vatla Marek Saluste 0 0 0 0
63 Vatla Margus Treinberg 0 0 0 0
64 Vatla Marko Kondratjuk 0 0 0 0
65 Montonissa/Pritsumehed Marleen Sau 0 0 0 0
66 Märjamaa HK Mart Tilk 0 0 0 0
67 Pistleek/Kaigas Mart Villig 0 0 0 0
68 Montonissa/Pritsumehed Marten Liiva 0 0 0 0
69 Pistleek/Kaigas Marten Põldmets 0 0 0 0
70 Pistleek/Kaigas Marti Pärna 0 0 0 0
71 Vatla Martin Viikman 0 0 0 0
72 Kaitseliidu Rapla malev Mary Penter 0 0 0 0
73 Montonissa/Pritsumehed Maxim Spetsov 0 0 0 0
74 Rapla Kepiklubi Meelis Vaarmaa 0 0 0 0
75 Pistleek/Kaigas Mikk Türkson 0 0 0 0
76 Kaitseliidu Rapla malev Mikk Virki 0 0 0 0
77 Kaitseliidu Rapla malev Märten Laurimaa 0 0 0 0
78 Pistleek/Kaigas Nils Uusmaa 0 0 0 0
79 Rapla Kepiklubi Olavi Pai 0 0 0 0
80 Märjamaa HK Oliver Raudnagel 0 0 0 0
81 Montonissa/Pritsumehed Piret Paas 0 0 0 0
82 Rapla Kepiklubi Priit Bachmann 0 0 0 0
83 Rapla Kepiklubi Priit Põldmaa 0 0 0 0
84 Vatla Priit Tein 0 0 0 0
85 Vatla Raido Mölder 0 0 0 0
86 Märjamaa HK Rainer Komi 0 0 0 0
87 Märjamaa HK Rainis Sakna 0 0 0 0
88 Montonissa/Pritsumehed Raino Remmel 0 0 0 0
89 Märjamaa HK Rait Tilk 0 0 0 0
90 Pistleek/Kaigas Ralf Raidsalu 0 0 0 0
91 Pistleek/Kaigas Rander Kaaring 0 0 0 0
92 Vatla Rando Valk 0 0 0 0
93 Rapla Kepiklubi Ranno Grauen 0 0 0 0
94 Märjamaa HK Rasmus Laatspera 0 0 0 0
95 Vatla Rasmus Paulus 0 0 0 0
96 Vatla Rauno Kesküla 0 0 0 0
97 Märjamaa HK Rauno Miller 0 0 0 0
98 Kaitseliidu Rapla malev Reelika Rohuste 0 0 0 0
99 Märjamaa HK Reigo Andok 0 0 0 0
100 Märjamaa HK Rene Abel 0 0 0 0
101 Märjamaa HK Richard Kuum 0 0 0 0
102 Kaitseliidu Rapla malev Roland Stepanjuga 0 0 0 0
103 Vatla Rommi Nelis 0 0 0 0
104 Rapla Kepiklubi Sander Kirs 0 0 0 0
105 Märjamaa HK Sander Klaus 0 0 0 0
106 Pistleek/Kaigas Siim Viisut 0 0 0 0
107 Rapla Kepiklubi Taagi Tellus 0 0 0 0
108 Montonissa/Pritsumehed Taavi Sau 0 0 0 0
109 Pistleek/Kaigas Tanel Heinaru 0 0 0 0
110 Kaitseliidu Rapla malev Tarmo Tammus 0 0 0 0
111 Montonissa/Pritsumehed Tauno Sau 0 0 0 0
112 Pistleek/Kaigas Tauri Miljand 0 0 0 0
113 Pistleek/Kaigas Teet Eier 0 0 0 0
114 Pistleek/Kaigas Teet Tagapere 0 0 0 0
115 Rapla Kepiklubi Tenno Samuel 0 0 0 0
116 Rapla Kepiklubi Tiit Leier 0 0 0 0
117 Montonissa/Pritsumehed Tiiu Varik-Sau 0 0 0 0
118 Märjamaa HK Toomas Jaaniste 0 0 0 0
119 Kaitseliidu Rapla malev Triinu Tuttenpal 0 0 0 0
120 Vatla Trinity Õismets 0 0 0 0
121 Märjamaa HK Valeri Šipulin 0 0 0 0
122 Pistleek/Kaigas Villu Koger 0 0 0 0

Raplamaa MV

Märjamaa HKMontonissa/PritsumehedRapla KepiklubiKaitseliidu Rapla malevPistleek/KaigasVatlaSuhePunkteKoht
Märjamaa HK7 - 68 - 615-1261
Montonissa/Pritsumehed6 - 715 - 121-832
Rapla Kepiklubi12 - 312-333
Kaitseliidu Rapla malev3 - 1213 - 1016-2234
Pistleek/Kaigas6 - 810 - 1316-2105
Vatla1 - 151-1506

Raplamaa MV

VõistkondMängeVõitVõit lisaajalKaotusKaotus lisaajalViikVäravate suhePunkte
Märjamaa HK22000015 - 126
Montonissa/Pritsumehed21010021 - 83
Rapla Kepiklubi11000012 - 33
Kaitseliidu Rapla malev21010016 - 223
Pistleek/Kaigas20020016 - 210
Vatla1001001 - 150

Raplamaa MV

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Montonissa/Pritsumehed Marek Matt 2 8 3 11
2 Kaitseliidu Rapla malev Egert Unga 2 6 2 8
3 Kaitseliidu Rapla malev Kermo Uue 1 3 4 7
4 Pistleek/Kaigas Ralf Raidsalu 2 6 1 7
5 Montonissa/Pritsumehed Taavi Sau 2 6 1 7
6 Märjamaa HK Rait Tilk 2 4 3 7
7 Pistleek/Kaigas Karl-Martin Raidsalu 2 4 1 5
8 Rapla Kepiklubi Tenno Samuel 1 2 2 4
9 Kaitseliidu Rapla malev Jaanus Läätsim 2 3 1 4
10 Märjamaa HK Oliver Raudnagel 2 1 3 4
11 Rapla Kepiklubi Andres Männik 1 2 1 3
12 Rapla Kepiklubi Marek Lairand 1 2 1 3
13 Rapla Kepiklubi Taagi Tellus 1 1 2 3
14 Märjamaa HK Arnold Laatspera 2 2 1 3
15 Märjamaa HK Mart Tilk 2 2 1 3
16 Pistleek/Kaigas Jarek Pikker 2 1 2 3
17 Montonissa/Pritsumehed Marleen Sau 2 1 2 3
18 Montonissa/Pritsumehed Maxim Spetsov 2 1 2 3
19 Rapla Kepiklubi Aivo Täpsi 1 2 0 2
20 Rapla Kepiklubi Evald Saidla 1 2 0 2
21 Pistleek/Kaigas Teet Tagapere 1 2 0 2
22 Montonissa/Pritsumehed Aivo Sule 1 1 1 2
23 Rapla Kepiklubi Ranno Grauen 1 1 1 2
24 Montonissa/Pritsumehed Tauno Sau 1 1 1 2
25 Märjamaa HK Indrek Karotamm 2 2 0 2
26 Pistleek/Kaigas Madis Kivi 2 2 0 2
27 Märjamaa HK Reigo Andok 2 2 0 2
28 Montonissa/Pritsumehed Andrei Luige 2 1 1 2
29 Montonissa/Pritsumehed Herki Runnel 2 1 1 2
30 Pistleek/Kaigas Marti Pärna 2 0 2 2
31 Kaitseliidu Rapla malev Märten Laurimaa 2 0 2 2
32 Vatla Martin Viikman 1 1 0 1
33 Märjamaa HK Rasmus Laatspera 1 1 0 1
34 Vatla Aaro Õismets 1 0 1 1
35 Montonissa/Pritsumehed Marten Liiva 1 0 1 1
36 Kaitseliidu Rapla malev Annika Tammus 2 1 0 1
37 Kaitseliidu Rapla malev Carl Alas 2 1 0 1
38 Kaitseliidu Rapla malev Kristi Toomla 2 1 0 1
39 Montonissa/Pritsumehed Leo Rahu 2 1 0 1
40 Kaitseliidu Rapla malev Mary Penter 2 1 0 1
41 Pistleek/Kaigas Tauri Miljand 2 1 0 1
42 Märjamaa HK Toomas Jaaniste 2 1 0 1
43 Kaitseliidu Rapla malev Andrus Laurimaa 2 0 1 1
44 Pistleek/Kaigas Kristo Kaaring 2 0 1 1
45 Märjamaa HK Aivar Metsmaa 0 0 0 0
46 Märjamaa HK Alar Siiber 0 0 0 0
47 Rapla Kepiklubi Aljona Glivenko 0 0 0 0
48 Vatla Allex Rummel 0 0 0 0
49 Pistleek/Kaigas Alvar Novikov 0 0 0 0
50 Märjamaa HK Andre Astre 0 0 0 0
51 Pistleek/Kaigas Andreas Siniväli 0 0 0 0
52 Pistleek/Kaigas Angelica Jorš 0 0 0 0
53 Rapla Kepiklubi Ermo Brecher 0 0 0 0
54 Pistleek/Kaigas Ferran Sole Prats 0 0 0 0
55 Pistleek/Kaigas Gunnar Tünder 0 0 0 0
56 Pistleek/Kaigas Hanna-Liisa Õispuu 0 0 0 0
57 Vatla HugO-Jan Rummel 0 0 0 0
58 Rapla Kepiklubi Indrek Zoober 0 0 0 0
59 Märjamaa HK Ivar Sõstra 0 0 0 0
60 Pistleek/Kaigas Jaan Kukk 0 0 0 0
61 Märjamaa HK Jürgen Jaago 0 0 0 0
62 Vatla Jüri Rummel 0 0 0 0
63 Pistleek/Kaigas Kristjan Oganjan 0 0 0 0
64 Vatla Lauri Luik 0 0 0 0
65 Pistleek/Kaigas Lenno Link 0 0 0 0
66 Pistleek/Kaigas Liisa Aasaväli 0 0 0 0
67 Pistleek/Kaigas Liselle Karjane 0 0 0 0
68 Vatla Marek Saluste 0 0 0 0
69 Pistleek/Kaigas Marten Põldmets 0 0 0 0
70 Kaitseliidu Rapla malev Mikk Virki 0 0 0 0
71 Rapla Kepiklubi Olavi Pai 0 0 0 0
72 Montonissa/Pritsumehed Piret Paas 0 0 0 0
73 Rapla Kepiklubi Priit Bachmann 0 0 0 0
74 Märjamaa HK Rainer Komi 0 0 0 0
75 Pistleek/Kaigas Rander Kaaring 0 0 0 0
76 Vatla Rasmus Paulus 0 0 0 0
77 Vatla Rauno Kesküla 0 0 0 0
78 Märjamaa HK Rauno Miller 0 0 0 0
79 Märjamaa HK Richard Kuum 0 0 0 0
80 Vatla Rommi Nelis 0 0 0 0
81 Rapla Kepiklubi Sander Kirs 0 0 0 0
82 Pistleek/Kaigas Siim Viisut 0 0 0 0
83 Pistleek/Kaigas Tanel Heinaru 0 0 0 0
84 Pistleek/Kaigas Teet Eier 0 0 0 0
85 Montonissa/Pritsumehed Tiiu Varik-Sau 0 0 0 0
86 Rapla Kepiklubi Allan Laurimäe 1 0 0 0
87 Kaitseliidu Rapla malev Anabell Kinkar 1 0 0 0
88 Vatla Ardo Nelis 1 0 0 0
89 Vatla Eha Põhako 1 0 0 0
90 Märjamaa HK Ellikar Eensalu 1 0 0 0
91 Märjamaa HK Erki Aruksaar 1 0 0 0
92 Kaitseliidu Rapla malev Janeli Lants 1 0 0 0
93 Vatla Joonas Vestli 1 0 0 0
94 Rapla Kepiklubi Kaire Kranich 1 0 0 0
95 Kaitseliidu Rapla malev Kati Kalda 1 0 0 0
96 Vatla Keiro Ristikivi 1 0 0 0
97 Vatla Margus Treinberg 1 0 0 0
98 Vatla Marko Kondratjuk 1 0 0 0
99 Pistleek/Kaigas Mart Villig 1 0 0 0
100 Rapla Kepiklubi Meelis Vaarmaa 1 0 0 0
101 Pistleek/Kaigas Mikk Türkson 1 0 0 0
102 Rapla Kepiklubi Priit Põldmaa 1 0 0 0
103 Vatla Priit Tein 1 0 0 0
104 Vatla Raido Mölder 1 0 0 0
105 Märjamaa HK Rainis Sakna 1 0 0 0
106 Montonissa/Pritsumehed Raino Remmel 1 0 0 0
107 Vatla Rando Valk 1 0 0 0
108 Kaitseliidu Rapla malev Reelika Rohuste 1 0 0 0
109 Märjamaa HK Sander Klaus 1 0 0 0
110 Rapla Kepiklubi Tiit Leier 1 0 0 0
111 Kaitseliidu Rapla malev Triinu Tuttenpal 1 0 0 0
112 Vatla Trinity Õismets 1 0 0 0
113 Märjamaa HK Valeri Šipulin 1 0 0 0
114 Pistleek/Kaigas Villu Koger 1 0 0 0
115 Märjamaa HK Erti Eensalu 2 0 0 0
116 Montonissa/Pritsumehed Erti Suurtalu 2 0 0 0
117 Pistleek/Kaigas Evelyn Gold 2 0 0 0
118 Kaitseliidu Rapla malev Kaspar Kõiv 2 0 0 0
119 Pistleek/Kaigas Nils Uusmaa 2 0 0 0
120 Märjamaa HK Rene Abel 2 0 0 0
121 Kaitseliidu Rapla malev Roland Stepanjuga 2 0 0 0
122 Kaitseliidu Rapla malev Tarmo Tammus 2 0 0 0

Raplamaa MV

Jrk.MeeskondEesnimiPerenimiMängitud minVisked väravaleTõrjutudTõrje %
1. Märjamaa HKEllikarEensalu1544100,0
2. Pistleek/KaigasVilluKoger30433888,4
3. Montonissa/PritsumehedErtiSuurtalu90585086,2
4. Rapla KepiklubiMeelisVaarmaa45201785,0
5. Märjamaa HKErtiEensalu75433172,1
6. Kaitseliidu Rapla malevTriinuTuttenpal45322268,8
7. Pistleek/KaigasNilsUusmaa60503468,0
8. VatlaMarkoKondratjuk45412663,4
9. Kaitseliidu Rapla malevJaneliLants45291758,6
Eesti Saalihoki Liit on
Eesti Olümpiakomitee liige
 
© Eesti Saalihoki Liit | Pirita tee 12, 10127 Tallinn, Eesti | E-post info@saalihoki.ee | Tel: +372 502 6962 |