Hooaeg 2019 / 2020

U15T

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Oru Põhikool Adele Markova 0 0 0 0
2 Sparta Aino Leino 0 0 0 0
3 Sparta Amanda Ahola 0 0 0 0
4 Tallinna Saksa Gümnaasium Anastasia Poburanova 0 0 0 0
5 Oru Põhikool Anastassia Korn 0 0 0 0
6 Kehtna/Rapla SHKV Angelica Jorš 0 0 0 0
7 Kehtna/Rapla SHKV Anni Kangrumäe 0 0 0 0
8 EMÜ SK Ann-Ly Leht 0 0 0 0
9 EMÜ SK Ann-Marie Kuittinen 0 0 0 0
10 Tallinna Saksa Gümnaasium Arabella Brigita Suviste 0 0 0 0
11 Kehtna/Rapla SHKV Benita Jürisson 0 0 0 0
12 Oru Põhikool Birgit Vellepere 0 0 0 0
13 Kehtna/Rapla SHKV Britta Peterson 0 0 0 0
14 Kehtna/Rapla SHKV Dagne Oidsalu 0 0 0 0
15 EMÜ SK Elerin Pilnik 0 0 0 0
16 Kehtna/Rapla SHKV Elis Reti Graumann 0 0 0 0
17 EMÜ SK Elo Nael 0 0 0 0
18 Sparta Emma Charlotte Seeman 0 0 0 0
19 Sparta Eva Lotta Paavel 0 0 0 0
20 Kehtna/Rapla SHKV Gerda Sääsk 0 0 0 0
21 Kehtna/Rapla SHKV Gita-Sirelin Tuisk 0 0 0 0
22 Sparta Grettel Bauman 0 0 0 0
23 Tallinna Saksa Gümnaasium Grettel Laiõunpuu 0 0 0 0
24 EMÜ SK Hanna Pihu 0 0 0 0
25 Kehtna/Rapla SHKV Hanna-Liisa Õispuu 0 0 0 0
26 Sparta Hanna-Loore Tammisto 0 0 0 0
27 Kehtna/Rapla SHKV Heleri Pajuväli 0 0 0 0
28 Tallinna Saksa Gümnaasium Heleri Tamberg 0 0 0 0
29 Oru Põhikool Henrietta Saggor 0 0 0 0
30 Sparta Ida Ek 0 0 0 0
31 Oru Põhikool Jessica Pihu 0 0 0 0
32 Tallinna Saksa Gümnaasium Johanna Rüütelmaa 0 0 0 0
33 Sparta Kairit Anette Liivak 0 0 0 0
34 Tallinna Saksa Gümnaasium Kaisa Keitre Tamm 0 0 0 0
35 Oru Põhikool Karina Jürgens 0 0 0 0
36 EMÜ SK Karoliina Salu 0 0 0 0
37 Tallinna Saksa Gümnaasium Kasandra Tabri 0 0 0 0
38 EMÜ SK Katriin Rodi 0 0 0 0
39 Oru Põhikool Keily Ethel Tuttelberg 0 0 0 0
40 Kehtna/Rapla SHKV Kerli Mõisnik 0 0 0 0
41 Sparta Kertu Kaska 0 0 0 0
42 Sparta Kertu Pollisinski 0 0 0 0
43 Tallinna Saksa Gümnaasium Laura Ernits 0 0 0 0
44 Oru Põhikool Laura Maria Atonen 0 0 0 0
45 EMÜ SK Liisa Kaasik 0 0 0 0
46 Oru Põhikool Liisa Lusti 0 0 0 0
47 Oru Põhikool Liisi Nilisk 0 0 0 0
48 EMÜ SK Lilian Visk 0 0 0 0
49 Kehtna/Rapla SHKV Liselle Karjane 0 0 0 0
50 EMÜ SK Lisete Mägi 0 0 0 0
51 Oru Põhikool Lisette Aava 0 0 0 0
52 Sparta Margarita Zahharova 0 0 0 0
53 EMÜ SK Maria Saskia Vainomäe 0 0 0 0
54 EMÜ SK Marii Banhard 0 0 0 0
55 EMÜ SK Marii Vodi 0 0 0 0
56 Kehtna/Rapla SHKV Marit Toomla 0 0 0 0
57 Kehtna/Rapla SHKV Marybel Paio 0 0 0 0
58 Tallinna Saksa Gümnaasium Melissa Britt Joala 0 0 0 0
59 Oru Põhikool Merlin Allas 0 0 0 0
60 Oru Põhikool Mirabel Anett Nässi 0 0 0 0
61 EMÜ SK Mirjam Tiido 0 0 0 0
62 EMÜ SK Mirtel Teder 0 0 0 0
63 Tallinna Saksa Gümnaasium Piibe Jõgi 0 0 0 0
64 Sparta Rebeka Vaisma 0 0 0 0
65 Tallinna Saksa Gümnaasium Reelika Liiv 0 0 0 0
66 EMÜ SK Roos Aliis Kelder 0 0 0 0
67 Kehtna/Rapla SHKV Siret Leinasaar 0 0 0 0
68 Oru Põhikool Stefi Ormak 0 0 0 0
69 EMÜ SK Stella Sein 0 0 0 0
70 Kehtna/Rapla SHKV Sulvior Bärengrub 0 0 0 0
71 Oru Põhikool Säsil Kasemaa 0 0 0 0
72 Sparta Teele Hurt 0 0 0 0
73 EMÜ SK Triinu-Liis Kuriks 0 0 0 0
74 Sparta Vanessa Scarlet Press 0 0 0 0
75 Oru Põhikool Veronica Paju 0 0 0 0

U15T

Kehtna/RaplaEMÜOru PõhikoolSpartaTSGSuhePunkteKoht
Kehtna/Rapla SHKV4 - 3
1 - 7
5 - 4
7 - 3
10 - 1
11 - 1
13 - 1
6 - 0
13 - 1
13 - 1
83-22271
EMÜ SK3 - 4
7 - 1
4 - 5
12 - 0
13 - 2
11 - 0
12 - 0
12 - 0
13 - 1
12 - 0
99-13242
Oru Põhikool3 - 7
1 - 10
0 - 12
2 - 13
5 - 5
8 - 4
1 - 4
7 - 3
12 - 0
7 - 2
46-60133
Sparta1 - 11
1 - 13
0 - 6
0 - 11
0 - 12
5 - 5
4 - 8
4 - 1
6 - 7
6 - 2
27-7674
Tallinna Saksa Gümnaasium1 - 13
1 - 13
0 - 12
1 - 13
0 - 12
3 - 7
0 - 12
2 - 7
7 - 6
2 - 6
17-10135

U15T

VõistkondMängeVõitVõit lisaajalKaotusKaotus lisaajalViikVäravate suhePunkte
Kehtna/Rapla SHKV109010083 - 2227
EMÜ SK108020099 - 1324
Oru Põhikool104050146 - 6013
Sparta102070127 - 767
Tallinna Saksa Gümnaasium101090017 - 1013

U15T

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 EMÜ SK Roos Aliis Kelder 10 42 11 53
2 Kehtna/Rapla SHKV Hanna-Liisa Õispuu 10 35 8 43
3 EMÜ SK Karoliina Salu 10 28 12 40
4 Kehtna/Rapla SHKV Angelica Jorš 10 12 17 29
5 EMÜ SK Liisa Kaasik 8 18 9 27
6 Kehtna/Rapla SHKV Marit Toomla 10 9 8 17
7 Oru Põhikool Anastassia Korn 10 13 2 15
8 Oru Põhikool Merlin Allas 10 13 2 15
9 Kehtna/Rapla SHKV Gerda Sääsk 10 9 5 14
10 Oru Põhikool Mirabel Anett Nässi 6 6 7 13
11 Tallinna Saksa Gümnaasium Reelika Liiv 8 13 0 13
12 Sparta Kertu Pollisinski 9 11 1 12
13 Kehtna/Rapla SHKV Gita-Sirelin Tuisk 10 10 2 12
14 EMÜ SK Hanna Pihu 6 2 9 11
15 Oru Põhikool Birgit Vellepere 6 2 6 8
16 Sparta Hanna-Loore Tammisto 9 5 3 8
17 Oru Põhikool Liisa Lusti 10 3 5 8
18 EMÜ SK Triinu-Liis Kuriks 8 4 3 7
19 EMÜ SK Katriin Rodi 2 2 4 6
20 Oru Põhikool Karina Jürgens 8 5 1 6
21 Sparta Teele Hurt 8 3 3 6
22 Oru Põhikool Veronica Paju 8 0 6 6
23 Kehtna/Rapla SHKV Benita Jürisson 8 4 1 5
24 Sparta Eva Lotta Paavel 10 3 2 5
25 Tallinna Saksa Gümnaasium Grettel Laiõunpuu 10 2 3 5
26 Kehtna/Rapla SHKV Dagne Oidsalu 10 1 4 5
27 Sparta Vanessa Scarlet Press 6 2 2 4
28 EMÜ SK Elerin Pilnik 8 1 3 4
29 Kehtna/Rapla SHKV Liselle Karjane 6 2 1 3
30 Kehtna/Rapla SHKV Kerli Mõisnik 8 0 3 3
31 Tallinna Saksa Gümnaasium Melissa Britt Joala 10 0 3 3
32 EMÜ SK Lisete Mägi 2 1 1 2
33 Oru Põhikool Säsil Kasemaa 4 1 1 2
34 Sparta Emma Charlotte Seeman 5 0 2 2
35 Sparta Kairit Anette Liivak 6 0 2 2
36 Sparta Aino Leino 8 1 1 2
37 EMÜ SK Elo Nael 8 1 1 2
38 Sparta Amanda Ahola 10 1 1 2
39 Tallinna Saksa Gümnaasium Arabella Brigita Suviste 10 1 1 2
40 Sparta Kertu Kaska 10 0 2 2
41 EMÜ SK Maria Saskia Vainomäe 2 0 1 1
42 Oru Põhikool Keily Ethel Tuttelberg 4 1 0 1
43 Tallinna Saksa Gümnaasium Piibe Jõgi 4 0 1 1
44 Kehtna/Rapla SHKV Anni Kangrumäe 6 1 0 1
45 Kehtna/Rapla SHKV Heleri Pajuväli 6 0 1 1
46 Oru Põhikool Adele Markova 8 0 1 1
47 Oru Põhikool Henrietta Saggor 8 0 1 1
48 Tallinna Saksa Gümnaasium Kaisa Keitre Tamm 8 0 1 1
49 Oru Põhikool Lisette Aava 10 1 0 1
50 Tallinna Saksa Gümnaasium Anastasia Poburanova 10 0 1 1
51 Tallinna Saksa Gümnaasium Heleri Tamberg 10 0 1 1
52 Sparta Ida Ek 10 0 1 1
53 Oru Põhikool Laura Maria Atonen 10 0 1 1
54 EMÜ SK Ann-Ly Leht 0 0 0 0
55 EMÜ SK Ann-Marie Kuittinen 0 0 0 0
56 Tallinna Saksa Gümnaasium Kasandra Tabri 0 0 0 0
57 EMÜ SK Marii Banhard 0 0 0 0
58 EMÜ SK Mirjam Tiido 0 0 0 0
59 EMÜ SK Mirtel Teder 0 0 0 0
60 EMÜ SK Stella Sein 0 0 0 0
61 Tallinna Saksa Gümnaasium Johanna Rüütelmaa 2 0 0 0
62 EMÜ SK Lilian Visk 2 0 0 0
63 Sparta Margarita Zahharova 2 0 0 0
64 Kehtna/Rapla SHKV Marybel Paio 2 0 0 0
65 Kehtna/Rapla SHKV Sulvior Bärengrub 2 0 0 0
66 Sparta Rebeka Vaisma 4 0 0 0
67 Kehtna/Rapla SHKV Britta Peterson 6 0 0 0
68 Kehtna/Rapla SHKV Elis Reti Graumann 6 0 0 0
69 Oru Põhikool Jessica Pihu 6 0 0 0
70 Oru Põhikool Liisi Nilisk 6 0 0 0
71 Kehtna/Rapla SHKV Siret Leinasaar 8 0 0 0
72 Sparta Grettel Bauman 10 0 0 0
73 Tallinna Saksa Gümnaasium Laura Ernits 10 0 0 0
74 EMÜ SK Marii Vodi 10 0 0 0
75 Oru Põhikool Stefi Ormak 10 0 0 0

U15T

Jrk.MeeskondEesnimiPerenimiMängitud minVisked väravaleTõrjutudTõrje %
1. Kehtna/Rapla SHKVSiretLeinasaar270897280,9
2. EMÜ SKMariiVodi315655280,0
3. Kehtna/Rapla SHKVHeleriPajuväli325480,0
4. Kehtna/Rapla SHKVAnniKangrumäe80191579,0
5. SpartaKertuKaska38126318771,1
6. Oru PõhikoolLiisiNilisk200946468,1
7. Tallinna Saksa GümnaasiumLauraErnits33826316261,6
8. Oru PõhikoolStefiOrmak178603050,0
Eesti Saalihoki Liit on
Eesti Olümpiakomitee liige
 
© Eesti Saalihoki Liit | Pirita tee 12, 10127 Tallinn, Eesti | E-post info@saalihoki.ee | Tel: +372 502 6962 |