Hooaeg 2020 / 2021

U14

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 EMÜ SK Akim Solovjov 0 0 0 0
2 HC Vipers/Novikov team Aleksander Kudeviita 0 0 0 0
3 Tapa valla Spordikool Aleksei Klujev 0 0 0 0
4 HC Vipers/Novikov team Allan Ahven 0 0 0 0
5 EMÜ SK Andreas Pehka 0 0 0 0
6 Kuusalu Andrei Lestberg 0 0 0 0
7 Jõgeva SK Tähe / Olivia 07 Andris Pähn 0 0 0 0
8 Tapa valla Spordikool Andro Lilleoja 0 0 0 0
9 Tapa valla Spordikool Aris Roditšenko 0 0 0 0
10 Tapa valla Spordikool Armand Panksepp 0 0 0 0
11 EMÜ SK Aron-Madis Karelson 0 0 0 0
12 HC Vipers/Novikov team Arseni Grudkin 0 0 0 0
13 HC Vipers/Novikov team Artemi Ertti 0 0 0 0
14 Sparta Team Automaailm Artur Asmus 0 0 0 0
15 Kuusalu Artur Lomp 0 0 0 0
16 Kuusalu Birgita Lomp 0 0 0 0
17 EMÜ SK Daniel Nemvalts 0 0 0 0
18 HC Vipers/Novikov team Daniil Kropatšev 0 0 0 0
19 HC Vipers/Novikov team Danil Mihhaljov 0 0 0 0
20 HC Vipers/Novikov team Egor Shmykov 0 0 0 0
21 EMÜ SK Ekke Malki 0 0 0 0
22 Tapa valla Spordikool Erik Piirsalu 0 0 0 0
23 Tapa valla Spordikool Eudor Velleramm 0 0 0 0
24 Sparta Team Automaailm Georg Kriisa 0 0 0 0
25 HC Vipers/Novikov team Georgi Lavrinenko 0 0 0 0
26 Sparta Team Automaailm Glen Ganson 0 0 0 0
27 Jõgeva SK Tähe / Olivia 07 Gregor Rande 0 0 0 0
28 Jõgeva SK Tähe / Olivia 07 Gregor Saar 0 0 0 0
29 Sparta Team Automaailm Gustav Salm 0 0 0 0
30 Kuusalu Hendrik Madisson 0 0 0 0
31 Jõgeva SK Tähe / Olivia 07 Henri Pantalon 0 0 0 0
32 Sparta Team Automaailm Holger Ojaste 0 0 0 0
33 Kuusalu Holger Tõnn Lõhmus 0 0 0 0
34 Kuusalu Hugo Saul 0 0 0 0
35 Sparta Team Automaailm Ian Järve 0 0 0 0
36 Tapa valla Spordikool Jako Sandor Sahtel 0 0 0 0
37 EMÜ SK Jakob Puu 0 0 0 0
38 Jõgeva SK Tähe / Olivia 07 Janori Remmelg 0 0 0 0
39 Tapa valla Spordikool Johannes Talbach 0 0 0 0
40 Tapa valla Spordikool Johan-Peter Grave 0 0 0 0
41 Kuusalu Joonatan Kaljurand 0 0 0 0
42 Jõgeva SK Tähe / Olivia 07 Kaidar Sai 0 0 0 0
43 Sparta Team Automaailm Karla Mihkel Kutsar 0 0 0 0
44 Sparta Team Automaailm Kaspar Mansberg 0 0 0 0
45 Tapa valla Spordikool Kaur Valdok 0 0 0 0
46 Tapa valla Spordikool Keimo Kari 0 0 0 0
47 Tapa valla Spordikool Ken Martti Vijar 0 0 0 0
48 Sparta Team Automaailm Kennet Vaha 0 0 0 0
49 Sparta Team Automaailm Kermo Kallis 0 0 0 0
50 Jõgeva SK Tähe / Olivia 07 Kert Kristjan Kukk 0 0 0 0
51 Kuusalu Kert Lell 0 0 0 0
52 HC Vipers/Novikov team Kirill Kuzovkov 0 0 0 0
53 EMÜ SK Kristo Kruusmaa 0 0 0 0
54 Jõgeva SK Tähe / Olivia 07 Kristofer Kiis 0 0 0 0
55 Sparta Team Automaailm Lauri Poom 0 0 0 0
56 Sparta Team Automaailm Leo Karranto 0 0 0 0
57 Sparta Team Automaailm Luka Hasa 0 0 0 0
58 EMÜ SK Lukas Tõnnisson 0 0 0 0
59 Jõgeva SK Tähe / Olivia 07 Marcus Schleigel 0 0 0 0
60 Jõgeva SK Tähe / Olivia 07 Marek Rosin 0 0 0 0
61 Tapa valla Spordikool Marko Berjozkin 0 0 0 0
62 EMÜ SK Marko Enok 0 0 0 0
63 Jõgeva SK Tähe / Olivia 07 Markus Aleksander Teppan 0 0 0 0
64 Kuusalu Markus Koemets 0 0 0 0
65 Kuusalu Markus Loo 0 0 0 0
66 Jõgeva SK Tähe / Olivia 07 Markus-Lion Räitsak 0 0 0 0
67 EMÜ SK Mart Väljamäe 0 0 0 0
68 EMÜ SK Marthen Luiv 0 0 0 0
69 Kuusalu Martin Madisson 0 0 0 0
70 EMÜ SK Martin Mode 0 0 0 0
71 Jõgeva SK Tähe / Olivia 07 Martin Rosin 0 0 0 0
72 Kuusalu Mattias Mänd 0 0 0 0
73 EMÜ SK Matvei Kalamees 0 0 0 0
74 Tapa valla Spordikool Mehis Ries 0 0 0 0
75 Sparta Team Automaailm Mihkel Holm 0 0 0 0
76 Jõgeva SK Tähe / Olivia 07 Mikk Allika 0 0 0 0
77 EMÜ SK Nicholas Nevalainen 0 0 0 0
78 HC Vipers/Novikov team Nikita Haritoškin 0 0 0 0
79 Kuusalu Norman Nikkarinen 0 0 0 0
80 HC Vipers/Novikov team Oleksandr Sementsov 0 0 0 0
81 Sparta Team Automaailm Oskar Noor 0 0 0 0
82 EMÜ SK Ott Tera 0 0 0 0
83 HC Vipers/Novikov team Paavel Tammert 0 0 0 0
84 Tapa valla Spordikool Patrik Lõsov 0 0 0 0
85 HC Vipers/Novikov team Pavel Blitštein 0 0 0 0
86 Jõgeva SK Tähe / Olivia 07 Ranek Aas 0 0 0 0
87 Jõgeva SK Tähe / Olivia 07 Rasmus Moora 0 0 0 0
88 EMÜ SK Remi Väärt 0 0 0 0
89 Tapa valla Spordikool Renar Matsiselts 0 0 0 0
90 Sparta Team Automaailm Riko Ojaste 0 0 0 0
91 EMÜ SK Robert Ljutov 0 0 0 0
92 Jõgeva SK Tähe / Olivia 07 Romet Saksniit 0 0 0 0
93 Kuusalu Ron Marten Kosk 0 0 0 0
94 EMÜ SK Rumi Kallas-Bieniecki 0 0 0 0
95 Sparta Team Automaailm Sander Stren 0 0 0 0
96 EMÜ SK Sander Timmusk 0 0 0 0
97 HC Vipers/Novikov team Saveli Kovaltsuk 0 0 0 0
98 Tapa valla Spordikool Sebastian Nagornõi 0 0 0 0
99 Kuusalu Sebastian Palu 0 0 0 0
100 Tapa valla Spordikool Sergio Deket 0 0 0 0
101 Tapa valla Spordikool Silver Oja 0 0 0 0
102 Jõgeva SK Tähe / Olivia 07 Simo Kütt 0 0 0 0
103 Tapa valla Spordikool Sten Martin Jürjenberg 0 0 0 0
104 EMÜ SK Sten-Alfred Nääme 0 0 0 0
105 EMÜ SK Teigo Toomsalu 0 0 0 0
106 HC Vipers/Novikov team Timur Alihhodzin 0 0 0 0
107 Sparta Team Automaailm Tirk Märss 0 0 0 0
108 Kuusalu Tormi Treiberg 0 0 0 0
109 EMÜ SK Uku Malki 0 0 0 0

U14

EMÜOlivia 07Tapa valla SpordikoolSpartaHC VipersKuusaluSuhePunkteKoht
EMÜ SK6 - 310 - 116-461
Jõgeva SK Tähe / Olivia 0710 - 47 - 117-562
Tapa valla Spordikool4 - 1010 - 514-1533
Sparta Team Automaailm5 - 107 - 612-1634
HC Vipers/Novikov team3 - 61 - 74-1305
Kuusalu1 - 106 - 77-1706

U14

VõistkondMängeVõitVõit lisaajalKaotusKaotus lisaajalViikVäravate suhePunkte
EMÜ SK22000016 - 46
Jõgeva SK Tähe / Olivia 0722000017 - 56
Tapa valla Spordikool21010014 - 153
Sparta Team Automaailm21010012 - 163
HC Vipers/Novikov team2002004 - 130
Kuusalu2002007 - 170

U14

U14

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Sparta Team Automaailm Ian Järve 2 6 1 7
2 Jõgeva SK Tähe / Olivia 07 Gregor Rande 2 5 2 7
3 Jõgeva SK Tähe / Olivia 07 Kert Kristjan Kukk 2 3 4 7
4 Sparta Team Automaailm Gustav Salm 2 5 1 6
5 Kuusalu Kert Lell 2 4 2 6
6 EMÜ SK Andreas Pehka 2 5 0 5
7 Tapa valla Spordikool Eudor Velleramm 2 4 1 5
8 EMÜ SK Uku Malki 2 3 2 5
9 EMÜ SK Sten-Alfred Nääme 2 2 3 5
10 EMÜ SK Ekke Malki 2 3 1 4
11 Jõgeva SK Tähe / Olivia 07 Markus-Lion Räitsak 2 2 2 4
12 Kuusalu Mattias Mänd 2 2 2 4
13 Jõgeva SK Tähe / Olivia 07 Rasmus Moora 2 2 2 4
14 EMÜ SK Sander Timmusk 2 1 3 4
15 Tapa valla Spordikool Johan-Peter Grave 2 3 0 3
16 Tapa valla Spordikool Renar Matsiselts 2 2 1 3
17 Tapa valla Spordikool Ken Martti Vijar 1 1 1 2
18 Jõgeva SK Tähe / Olivia 07 Gregor Saar 2 2 0 2
19 Tapa valla Spordikool Keimo Kari 2 2 0 2
20 Jõgeva SK Tähe / Olivia 07 Andris Pähn 2 1 1 2
21 HC Vipers/Novikov team Egor Shmykov 2 1 1 2
22 Kuusalu Hugo Saul 2 1 1 2
23 Sparta Team Automaailm Kennet Vaha 2 1 1 2
24 Jõgeva SK Tähe / Olivia 07 Marek Rosin 2 1 1 2
25 EMÜ SK Matvei Kalamees 2 1 1 2
26 Tapa valla Spordikool Andro Lilleoja 2 0 2 2
27 Tapa valla Spordikool Aris Roditšenko 2 0 2 2
28 Sparta Team Automaailm Georg Kriisa 2 0 2 2
29 Jõgeva SK Tähe / Olivia 07 Marcus Schleigel 2 1 0 1
30 HC Vipers/Novikov team Nikita Haritoškin 2 1 0 1
31 HC Vipers/Novikov team Oleksandr Sementsov 2 1 0 1
32 EMÜ SK Ott Tera 2 1 0 1
33 Tapa valla Spordikool Silver Oja 2 1 0 1
34 Tapa valla Spordikool Sten Martin Jürjenberg 2 1 0 1
35 EMÜ SK Aron-Madis Karelson 2 0 1 1
36 Sparta Team Automaailm Artur Asmus 2 0 1 1
37 HC Vipers/Novikov team Georgi Lavrinenko 2 0 1 1
38 Jõgeva SK Tähe / Olivia 07 Henri Pantalon 2 0 1 1
39 Jõgeva SK Tähe / Olivia 07 Kaidar Sai 2 0 1 1
40 EMÜ SK Rumi Kallas-Bieniecki 2 0 1 1
41 Tapa valla Spordikool Sebastian Nagornõi 2 0 1 1
42 Jõgeva SK Tähe / Olivia 07 Simo Kütt 2 0 1 1
43 EMÜ SK Akim Solovjov 0 0 0 0
44 Kuusalu Artur Lomp 0 0 0 0
45 Kuusalu Birgita Lomp 0 0 0 0
46 EMÜ SK Jakob Puu 0 0 0 0
47 Sparta Team Automaailm Karla Mihkel Kutsar 0 0 0 0
48 Sparta Team Automaailm Kaspar Mansberg 0 0 0 0
49 EMÜ SK Kristo Kruusmaa 0 0 0 0
50 Sparta Team Automaailm Lauri Poom 0 0 0 0
51 Sparta Team Automaailm Leo Karranto 0 0 0 0
52 EMÜ SK Lukas Tõnnisson 0 0 0 0
53 EMÜ SK Marko Enok 0 0 0 0
54 EMÜ SK Martin Mode 0 0 0 0
55 EMÜ SK Remi Väärt 0 0 0 0
56 Sparta Team Automaailm Tirk Märss 0 0 0 0
57 Tapa valla Spordikool Armand Panksepp 1 0 0 0
58 HC Vipers/Novikov team Daniil Kropatšev 1 0 0 0
59 HC Vipers/Novikov team Danil Mihhaljov 1 0 0 0
60 Tapa valla Spordikool Erik Piirsalu 1 0 0 0
61 Tapa valla Spordikool Johannes Talbach 1 0 0 0
62 Tapa valla Spordikool Kaur Valdok 1 0 0 0
63 Tapa valla Spordikool Mehis Ries 1 0 0 0
64 HC Vipers/Novikov team Paavel Tammert 1 0 0 0
65 Tapa valla Spordikool Patrik Lõsov 1 0 0 0
66 Tapa valla Spordikool Sergio Deket 1 0 0 0
67 HC Vipers/Novikov team Timur Alihhodzin 1 0 0 0
68 HC Vipers/Novikov team Aleksander Kudeviita 2 0 0 0
69 Tapa valla Spordikool Aleksei Klujev 2 0 0 0
70 HC Vipers/Novikov team Allan Ahven 2 0 0 0
71 Kuusalu Andrei Lestberg 2 0 0 0
72 HC Vipers/Novikov team Arseni Grudkin 2 0 0 0
73 HC Vipers/Novikov team Artemi Ertti 2 0 0 0
74 EMÜ SK Daniel Nemvalts 2 0 0 0
75 Sparta Team Automaailm Glen Ganson 2 0 0 0
76 Kuusalu Hendrik Madisson 2 0 0 0
77 Sparta Team Automaailm Holger Ojaste 2 0 0 0
78 Kuusalu Holger Tõnn Lõhmus 2 0 0 0
79 Tapa valla Spordikool Jako Sandor Sahtel 2 0 0 0
80 Jõgeva SK Tähe / Olivia 07 Janori Remmelg 2 0 0 0
81 Kuusalu Joonatan Kaljurand 2 0 0 0
82 Sparta Team Automaailm Kermo Kallis 2 0 0 0
83 HC Vipers/Novikov team Kirill Kuzovkov 2 0 0 0
84 Jõgeva SK Tähe / Olivia 07 Kristofer Kiis 2 0 0 0
85 Sparta Team Automaailm Luka Hasa 2 0 0 0
86 Tapa valla Spordikool Marko Berjozkin 2 0 0 0
87 Jõgeva SK Tähe / Olivia 07 Markus Aleksander Teppan 2 0 0 0
88 Kuusalu Markus Koemets 2 0 0 0
89 Kuusalu Markus Loo 2 0 0 0
90 EMÜ SK Mart Väljamäe 2 0 0 0
91 EMÜ SK Marthen Luiv 2 0 0 0
92 Kuusalu Martin Madisson 2 0 0 0
93 Jõgeva SK Tähe / Olivia 07 Martin Rosin 2 0 0 0
94 Sparta Team Automaailm Mihkel Holm 2 0 0 0
95 Jõgeva SK Tähe / Olivia 07 Mikk Allika 2 0 0 0
96 EMÜ SK Nicholas Nevalainen 2 0 0 0
97 Kuusalu Norman Nikkarinen 2 0 0 0
98 Sparta Team Automaailm Oskar Noor 2 0 0 0
99 HC Vipers/Novikov team Pavel Blitštein 2 0 0 0
100 Jõgeva SK Tähe / Olivia 07 Ranek Aas 2 0 0 0
101 Sparta Team Automaailm Riko Ojaste 2 0 0 0
102 EMÜ SK Robert Ljutov 2 0 0 0
103 Jõgeva SK Tähe / Olivia 07 Romet Saksniit 2 0 0 0
104 Kuusalu Ron Marten Kosk 2 0 0 0
105 Sparta Team Automaailm Sander Stren 2 0 0 0
106 HC Vipers/Novikov team Saveli Kovaltsuk 2 0 0 0
107 Kuusalu Sebastian Palu 2 0 0 0
108 EMÜ SK Teigo Toomsalu 2 0 0 0
109 Kuusalu Tormi Treiberg 2 0 0 0

U14

Jrk.MeeskondEesnimiPerenimiMängitud minVisked väravaleTõrjutudTõrje %
1. Jõgeva SK Tähe / Olivia 07MartinRosin68313096,8
2. Sparta Team AutomaailmSanderStren42282278,6
3. EMÜ SKTeigoToomsalu84171376,5
4. KuusaluHendrikMadisson84695275,4
5. HC Vipers/Novikov teamAllanAhven84453271,1
6. Tapa valla SpordikoolMarkoBerjozkin84473268,1
7. Sparta Team AutomaailmLukaHasa42281967,9
8. Jõgeva SK Tähe / Olivia 07MikkAllika1611763,6
Eesti Saalihoki Liit on
Eesti Olümpiakomitee liige
 
© Eesti Saalihoki Liit | Pirita tee 12, 10127 Tallinn, Eesti | E-post info@saalihoki.ee | Tel: +372 502 6962 |