Hooaeg 2019 / 2020

U12

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Sparta Team Automaailm Aaron Kelle 0 0 0 0
2 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Agris Stallmeister 0 0 0 0
3 HC Vipers/Novikov team Red Aleksander Kudeviita 0 0 0 0
4 HC Vipers/Novikov team Black Aleksandr Aleksejev 0 0 0 0
5 HC Vipers/Novikov team Black Aleksei Dobrjakov 0 0 0 0
6 HC Vipers/Novikov team Red Allan Ahven 0 0 0 0
7 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Anatoli Babii 0 0 0 0
8 Valga SHK Andrej Iljin 0 0 0 0
9 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Andro Lilleoja 0 0 0 0
10 HK Kaigas/Kehtna PK Anni Kangrumägi 0 0 0 0
11 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Aris Roditšenko 0 0 0 0
12 Valga SHK Armand Hansson 0 0 0 0
13 HC Vipers/Novikov team Black Arseni Grudkin 0 0 0 0
14 HC Vipers/Novikov team Red Artemi Ertti 0 0 0 0
15 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Carolin Paas 0 0 0 0
16 EMÜ SK Christofer Nerman 0 0 0 0
17 EMÜ SK Daniel Nemvalts 0 0 0 0
18 HC Vipers/Novikov team Black Daniil Kropatsev 0 0 0 0
19 Jõgeva SK Tähe / Olivia 08 Daniil Lavruškin 0 0 0 0
20 EMÜ SK Daniil Svätski 0 0 0 0
21 HC Vipers/Novikov team Black Danil Mihhaljov 0 0 0 0
22 HK Kaigas/Kehtna PK Devon Prokoptsik 0 0 0 0
23 Sparta Team Automaailm Dominic Luht 0 0 0 0
24 HC Vipers/Novikov team Red Egor Shmykov 0 0 0 0
25 EMÜ SK Ekke Malki 0 0 0 0
26 HC Vipers/Novikov team Black Emil Alen 0 0 0 0
27 Sparta Team Automaailm Emil Kilpia 0 0 0 0
28 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Eudor Velleramm 0 0 0 0
29 EMÜ SK Felix Solovjov 0 0 0 0
30 HC Vipers/Novikov team Black Filipp Freiman 0 0 0 0
31 Valga SHK Fred Allik 0 0 0 0
32 HK Kaigas/Kehtna PK Genri Bärengrub 0 0 0 0
33 Kuusalu Gerd Roland Kaasik 0 0 0 0
34 HK Kaigas/Kehtna PK Gert Pint 0 0 0 0
35 Jõgeva SK Tähe / Olivia 08 Gregor Saar 0 0 0 0
36 HK Kaigas/Kehtna PK Gunnar Tünder 0 0 0 0
37 Sparta Team Automaailm Gustav Salm 0 0 0 0
38 Kuusalu Hendrik Madisson 0 0 0 0
39 Jõgeva SK Tähe / Olivia 08 Hendrik Valge 0 0 0 0
40 Valga SHK Henri Asur 0 0 0 0
41 EMÜ SK Henri Kutsar 0 0 0 0
42 Jõgeva SK Tähe / Olivia 08 Henri Pantalon 0 0 0 0
43 Sparta Team Automaailm Holger Ojaste 0 0 0 0
44 Kuusalu Hugo Saul 0 0 0 0
45 Kuusalu Jaagup Põllmaa 0 0 0 0
46 HK Kaigas/Kehtna PK Jaan Kukk 0 0 0 0
47 HK Kaigas/Kehtna PK Jasper Sildoja 0 0 0 0
48 Jõgeva SK Tähe / Olivia 08 Kaidar Sai 0 0 0 0
49 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Kalmer Sooniste 0 0 0 0
50 HK Kaigas/Kehtna PK Karl Markus Järvela 0 0 0 0
51 Valga SHK Karl Mattias Järv 0 0 0 0
52 Sparta Team Automaailm Karla Mihkel Kutsar 0 0 0 0
53 HK Kaigas/Kehtna PK Karl-Markus Jakobson 0 0 0 0
54 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Keimo Kari 0 0 0 0
55 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Keiro Kaljusaar 0 0 0 0
56 Sparta Team Automaailm Kennet Vaha 0 0 0 0
57 Jõgeva SK Tähe / Olivia 08 Kert Kristjan Kukk 0 0 0 0
58 Kuusalu Kert Lell 0 0 0 0
59 Valga SHK Kevin Peterson 0 0 0 0
60 HC Vipers/Novikov team Red Kirill Kuzovkov 0 0 0 0
61 Jõgeva SK Tähe / Olivia 08 Kristofer Kiis 0 0 0 0
62 Valga SHK Kristofer Visnap 0 0 0 0
63 EMÜ SK Laur Lehto 0 0 0 0
64 Sparta Team Automaailm Leo Karranto 0 0 0 0
65 Sparta Team Automaailm Luka Hasa 0 0 0 0
66 EMÜ SK Lukas Tõnisson 0 0 0 0
67 HC Vipers/Novikov team Black Maksim Smirnov 0 0 0 0
68 Sparta Team Automaailm Marchel Arikas 0 0 0 0
69 Jõgeva SK Tähe / Olivia 08 Marcus Schleigel 0 0 0 0
70 Jõgeva SK Tähe / Olivia 08 Marek Rosin 0 0 0 0
71 EMÜ SK Marko Enok 0 0 0 0
72 Jõgeva SK Tähe / Olivia 08 Markus Aleksander Teppan 0 0 0 0
73 Kuusalu Markus Loo 0 0 0 0
74 Jõgeva SK Tähe / Olivia 08 Markus-Lion Räitsak 0 0 0 0
75 EMÜ SK Marten Läll 0 0 0 0
76 EMÜ SK Marthen Luiv 0 0 0 0
77 Kuusalu Mattias Mänd 0 0 0 0
78 Valga SHK Mattias Peterson 0 0 0 0
79 Valga SHK Mattias Pärnaku 0 0 0 0
80 EMÜ SK Matvei Kalamees 0 0 0 0
81 HK Kaigas/Kehtna PK Mauri Villig 0 0 0 0
82 Valga SHK Maximus Tamm 0 0 0 0
83 Sparta Team Automaailm Mihkel Holm 0 0 0 0
84 Jõgeva SK Tähe / Olivia 08 Mikk Allika 0 0 0 0
85 EMÜ SK Nicholas Nevalainen 0 0 0 0
86 HC Vipers/Novikov team Red Nikita Haritoškin 0 0 0 0
87 Kuusalu Norman Nikkarinen 0 0 0 0
88 HC Vipers/Novikov team Black Oleksandr Sementsov 0 0 0 0
89 Jõgeva SK Tähe / Olivia 08 Oliver Raudsepp 0 0 0 0
90 EMÜ SK Oskar Jakobson 0 0 0 0
91 Sparta Team Automaailm Oskar Kikkas 0 0 0 0
92 Sparta Team Automaailm Oskar Noor 0 0 0 0
93 EMÜ SK Ott Tera 0 0 0 0
94 HC Vipers/Novikov team Red Paavel Tammert 0 0 0 0
95 HC Vipers/Novikov team Red Pavel Blitštein 0 0 0 0
96 Valga SHK Ranek Väin 0 0 0 0
97 Kuusalu Rasmus Karro 0 0 0 0
98 Sparta Team Automaailm Rasmus Matiisen 0 0 0 0
99 Jõgeva SK Tähe / Olivia 08 Rasmus Moora 0 0 0 0
100 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Ricardo Duder 0 0 0 0
101 HK Kaigas/Kehtna PK Rihard Ojamets 0 0 0 0
102 Valga SHK Riko Kikkatalo 0 0 0 0
103 Sparta Team Automaailm Riko Ojaste 0 0 0 0
104 EMÜ SK Robert Ljutov 0 0 0 0
105 HC Vipers/Novikov team Black Robert Tamme 0 0 0 0
106 Jõgeva SK Tähe / Olivia 08 Romet Saksniit 0 0 0 0
107 Kuusalu Ron Marten Kosk 0 0 0 0
108 Jõgeva SK Tähe / Olivia 08 Ronaldo Zarin 0 0 0 0
109 EMÜ SK Rumi Kallas-Bieniecki 0 0 0 0
110 EMÜ SK Ruudi Veiram 0 0 0 0
111 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Sander Nagornõi 0 0 0 0
112 EMÜ SK Sander Timmusk 0 0 0 0
113 HC Vipers/Novikov team Red Saveli Kovaltsuk 0 0 0 0
114 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Sebastian Nagornõi 0 0 0 0
115 Kuusalu Sebastian Palu 0 0 0 0
116 HC Vipers/Novikov team Black Sergei Karankevits 0 0 0 0
117 Kuusalu Siim Belõi 0 0 0 0
118 Jõgeva SK Tähe / Olivia 08 Silver Raudsepp 0 0 0 0
119 Valga SHK Simo Kenk 0 0 0 0
120 Jõgeva SK Tähe / Olivia 08 Simo Kütt 0 0 0 0
121 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Sten Martin Jürjenberg 0 0 0 0
122 HK Kaigas/Kehtna PK Sulvior Bärengrub 0 0 0 0
123 EMÜ SK Teigo Toomsalu 0 0 0 0
124 HC Vipers/Novikov team Red Timur Alihhodzin 0 0 0 0
125 Kuusalu Tormi Treiberg 0 0 0 0
126 Sparta Team Automaailm Tristan Kookmaa 0 0 0 0
127 EMÜ SK Uku Malki 0 0 0 0
128 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Vahur Ries 0 0 0 0

U12

EMÜHC Vipers RedOlivia 08Jäneda SKKuusaluHK KaigasHC Vipers BlackValgaSpartaSuhePunkteKoht
EMÜ SK6 - 515 - 516 - 137-1191
HC Vipers/Novikov team Red11 - 012 - 023-062
Jõgeva SK Tähe / Olivia 085 - 610 - 415 - 230-1263
Tapa valla Spordikool/Jäneda SK4 - 106 - 410-1434
Kuusalu0 - 117 - 67-1735
HK Kaigas/Kehtna PK0-006
HC Vipers/Novikov team Black4 - 66 - 710-1307
Valga SHK5 - 150 - 125-2708
Sparta Team Automaailm1 - 162 - 153-3109

U12

VõistkondMängeVõitVõit lisaajalKaotusKaotus lisaajalViikVäravate suhePunkte
EMÜ SK33000037 - 119
HC Vipers/Novikov team Red22000023 - 06
Jõgeva SK Tähe / Olivia 0832010030 - 126
Tapa valla Spordikool/Jäneda SK21010010 - 143
Kuusalu2101007 - 173
HK Kaigas/Kehtna PK0000000 - 00
HC Vipers/Novikov team Black20020010 - 130
Valga SHK2002005 - 270
Sparta Team Automaailm2002003 - 310

U12

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Jõgeva SK Tähe / Olivia 08 Markus-Lion Räitsak 3 9 6 15
2 EMÜ SK Uku Malki 3 8 7 15
3 EMÜ SK Matvei Kalamees 3 9 5 14
4 Jõgeva SK Tähe / Olivia 08 Gregor Saar 3 9 3 12
5 HC Vipers/Novikov team Red Paavel Tammert 2 4 6 10
6 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Keimo Kari 2 4 5 9
7 HC Vipers/Novikov team Red Aleksander Kudeviita 2 8 0 8
8 Jõgeva SK Tähe / Olivia 08 Rasmus Moora 3 3 5 8
9 HC Vipers/Novikov team Red Nikita Haritoškin 2 5 2 7
10 EMÜ SK Ekke Malki 3 4 2 6
11 Jõgeva SK Tähe / Olivia 08 Marek Rosin 3 3 3 6
12 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Sten Martin Jürjenberg 2 5 0 5
13 HC Vipers/Novikov team Red Egor Shmykov 2 2 3 5
14 HC Vipers/Novikov team Black Emil Alen 2 2 3 5
15 Valga SHK Simo Kenk 2 2 3 5
16 Kuusalu Mattias Mänd 2 1 4 5
17 EMÜ SK Sander Timmusk 3 2 3 5
18 EMÜ SK Nicholas Nevalainen 2 3 1 4
19 HC Vipers/Novikov team Black Oleksandr Sementsov 2 3 1 4
20 HC Vipers/Novikov team Red Artemi Ertti 2 2 2 4
21 Kuusalu Hugo Saul 2 2 2 4
22 EMÜ SK Felix Solovjov 3 2 2 4
23 Jõgeva SK Tähe / Olivia 08 Kert Kristjan Kukk 3 2 2 4
24 HC Vipers/Novikov team Black Aleksei Dobrjakov 2 3 0 3
25 Valga SHK Armand Hansson 2 3 0 3
26 HC Vipers/Novikov team Red Saveli Kovaltsuk 2 1 2 3
27 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Sebastian Nagornõi 2 1 2 3
28 HC Vipers/Novikov team Red Timur Alihhodzin 2 0 3 3
29 EMÜ SK Ott Tera 3 2 1 3
30 EMÜ SK Daniel Nemvalts 1 1 1 2
31 Sparta Team Automaailm Kennet Vaha 2 2 0 2
32 EMÜ SK Oskar Jakobson 2 2 0 2
33 Kuusalu Sebastian Palu 2 2 0 2
34 Sparta Team Automaailm Holger Ojaste 2 1 1 2
35 Jõgeva SK Tähe / Olivia 08 Simo Kütt 2 1 1 2
36 HC Vipers/Novikov team Red Pavel Blitštein 2 0 2 2
37 EMÜ SK Marko Enok 3 2 0 2
38 Jõgeva SK Tähe / Olivia 08 Daniil Lavruškin 3 1 1 2
39 Jõgeva SK Tähe / Olivia 08 Kaidar Sai 3 1 1 2
40 HC Vipers/Novikov team Black Aleksandr Aleksejev 2 1 0 1
41 HC Vipers/Novikov team Black Filipp Freiman 2 1 0 1
42 Kuusalu Jaagup Põllmaa 2 1 0 1
43 HC Vipers/Novikov team Red Kirill Kuzovkov 2 1 0 1
44 EMÜ SK Lukas Tõnisson 2 1 0 1
45 Kuusalu Norman Nikkarinen 2 1 0 1
46 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Andro Lilleoja 2 0 1 1
47 EMÜ SK Marthen Luiv 2 0 1 1
48 Sparta Team Automaailm Rasmus Matiisen 2 0 1 1
49 Sparta Team Automaailm Riko Ojaste 2 0 1 1
50 HC Vipers/Novikov team Black Robert Tamme 2 0 1 1
51 Jõgeva SK Tähe / Olivia 08 Kristofer Kiis 3 0 1 1
52 EMÜ SK Marten Läll 3 0 1 1
53 Jõgeva SK Tähe / Olivia 08 Ronaldo Zarin 3 0 1 1
54 Sparta Team Automaailm Aaron Kelle 0 0 0 0
55 HK Kaigas/Kehtna PK Anni Kangrumägi 0 0 0 0
56 EMÜ SK Daniil Svätski 0 0 0 0
57 HC Vipers/Novikov team Black Danil Mihhaljov 0 0 0 0
58 HK Kaigas/Kehtna PK Devon Prokoptsik 0 0 0 0
59 Sparta Team Automaailm Emil Kilpia 0 0 0 0
60 HK Kaigas/Kehtna PK Genri Bärengrub 0 0 0 0
61 Kuusalu Gerd Roland Kaasik 0 0 0 0
62 HK Kaigas/Kehtna PK Gert Pint 0 0 0 0
63 HK Kaigas/Kehtna PK Gunnar Tünder 0 0 0 0
64 Sparta Team Automaailm Gustav Salm 0 0 0 0
65 HK Kaigas/Kehtna PK Jaan Kukk 0 0 0 0
66 HK Kaigas/Kehtna PK Jasper Sildoja 0 0 0 0
67 HK Kaigas/Kehtna PK Karl Markus Järvela 0 0 0 0
68 HK Kaigas/Kehtna PK Karl-Markus Jakobson 0 0 0 0
69 Kuusalu Kert Lell 0 0 0 0
70 Sparta Team Automaailm Leo Karranto 0 0 0 0
71 Jõgeva SK Tähe / Olivia 08 Markus Aleksander Teppan 0 0 0 0
72 HK Kaigas/Kehtna PK Mauri Villig 0 0 0 0
73 Sparta Team Automaailm Oskar Kikkas 0 0 0 0
74 HK Kaigas/Kehtna PK Rihard Ojamets 0 0 0 0
75 EMÜ SK Robert Ljutov 0 0 0 0
76 Kuusalu Ron Marten Kosk 0 0 0 0
77 EMÜ SK Ruudi Veiram 0 0 0 0
78 HC Vipers/Novikov team Black Sergei Karankevits 0 0 0 0
79 Kuusalu Siim Belõi 0 0 0 0
80 HK Kaigas/Kehtna PK Sulvior Bärengrub 0 0 0 0
81 Kuusalu Tormi Treiberg 0 0 0 0
82 Sparta Team Automaailm Tristan Kookmaa 0 0 0 0
83 EMÜ SK Christofer Nerman 1 0 0 0
84 EMÜ SK Henri Kutsar 1 0 0 0
85 Jõgeva SK Tähe / Olivia 08 Oliver Raudsepp 1 0 0 0
86 Jõgeva SK Tähe / Olivia 08 Silver Raudsepp 1 0 0 0
87 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Agris Stallmeister 2 0 0 0
88 HC Vipers/Novikov team Red Allan Ahven 2 0 0 0
89 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Anatoli Babii 2 0 0 0
90 Valga SHK Andrej Iljin 2 0 0 0
91 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Aris Roditšenko 2 0 0 0
92 HC Vipers/Novikov team Black Arseni Grudkin 2 0 0 0
93 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Carolin Paas 2 0 0 0
94 HC Vipers/Novikov team Black Daniil Kropatsev 2 0 0 0
95 Sparta Team Automaailm Dominic Luht 2 0 0 0
96 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Eudor Velleramm 2 0 0 0
97 Valga SHK Fred Allik 2 0 0 0
98 Kuusalu Hendrik Madisson 2 0 0 0
99 Jõgeva SK Tähe / Olivia 08 Hendrik Valge 2 0 0 0
100 Valga SHK Henri Asur 2 0 0 0
101 Jõgeva SK Tähe / Olivia 08 Henri Pantalon 2 0 0 0
102 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Kalmer Sooniste 2 0 0 0
103 Valga SHK Karl Mattias Järv 2 0 0 0
104 Sparta Team Automaailm Karla Mihkel Kutsar 2 0 0 0
105 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Keiro Kaljusaar 2 0 0 0
106 Valga SHK Kevin Peterson 2 0 0 0
107 Valga SHK Kristofer Visnap 2 0 0 0
108 EMÜ SK Laur Lehto 2 0 0 0
109 Sparta Team Automaailm Luka Hasa 2 0 0 0
110 HC Vipers/Novikov team Black Maksim Smirnov 2 0 0 0
111 Sparta Team Automaailm Marchel Arikas 2 0 0 0
112 Jõgeva SK Tähe / Olivia 08 Marcus Schleigel 2 0 0 0
113 Kuusalu Markus Loo 2 0 0 0
114 Valga SHK Mattias Peterson 2 0 0 0
115 Valga SHK Mattias Pärnaku 2 0 0 0
116 Valga SHK Maximus Tamm 2 0 0 0
117 Sparta Team Automaailm Mihkel Holm 2 0 0 0
118 Sparta Team Automaailm Oskar Noor 2 0 0 0
119 Valga SHK Ranek Väin 2 0 0 0
120 Kuusalu Rasmus Karro 2 0 0 0
121 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Ricardo Duder 2 0 0 0
122 Valga SHK Riko Kikkatalo 2 0 0 0
123 Jõgeva SK Tähe / Olivia 08 Romet Saksniit 2 0 0 0
124 EMÜ SK Rumi Kallas-Bieniecki 2 0 0 0
125 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Sander Nagornõi 2 0 0 0
126 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Vahur Ries 2 0 0 0
127 Jõgeva SK Tähe / Olivia 08 Mikk Allika 3 0 0 0
128 EMÜ SK Teigo Toomsalu 3 0 0 0

U12

Jrk.MeeskondEesnimiPerenimiMängitud minVisked väravaleTõrjutudTõrje %
1. HC Vipers/Novikov team RedAllanAhven7288100,0
2. HC Vipers/Novikov team BlackAleksandrAleksejev23131184,6
3. EMÜ SKTeigoToomsalu108534279,3
4. Jõgeva SK Tähe / Olivia 08MikkAllika84393076,9
5. Tapa valla Spordikool/Jäneda SKEudorVelleramm72554174,6
6. Valga SHKMaximusTamm72876069,0
7. Jõgeva SK Tähe / Olivia 08HendrikValge249666,7
8. HC Vipers/Novikov team BlackRobertTamme49322165,6
9. Sparta Team AutomaailmLukaHasa72885764,8
10. KuusaluHendrikMadisson72483164,6
Eesti Saalihoki Liit on
Eesti Olümpiakomitee liige
 
© Eesti Saalihoki Liit | Pirita tee 12, 10127 Tallinn, Eesti | E-post info@saalihoki.ee | Tel: +372 502 6962 |