Hooaeg 2019 / 2020

U10

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 EMÜ SK 2011 Adrian Milani 0 0 0 0
2 SK Noorus Alexander Gavrilichev 0 0 0 0
3 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Andrej Iljin 0 0 0 0
4 SK Noorus Artjom Garajev 0 0 0 0
5 SK Noorus Edvin Grižas 0 0 0 0
6 HK Kaigas/Kehtna PK Emma Tammus 0 0 0 0
7 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Fred Allik 0 0 0 0
8 HK Kaigas/Kehtna PK Genri Bärengrub 0 0 0 0
9 HK Kaigas/Kehtna PK Gert Pint 0 0 0 0
10 EMÜ SK 2011 Gustav Läll 0 0 0 0
11 SK Noorus Jaromir Ertti 0 0 0 0
12 HK Kaigas/Kehtna PK Jasper Sildoja 0 0 0 0
13 EMÜ SK 2011 Jasper Uibu 0 0 0 0
14 EMÜ SK 2011 Johannes Rakko 0 0 0 0
15 EMÜ SK 2010 Joosep Tõnnisson 0 0 0 0
16 EMÜ SK 2011 Juhan Lensment 0 0 0 0
17 HK Kaigas/Kehtna PK Kaisa Linder 0 0 0 0
18 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Kalmer Sooniste 0 0 0 0
19 HK Kaigas/Kehtna PK Karita Silde 0 0 0 0
20 EMÜ SK 2010 Karl Ruuben Saharov 0 0 0 0
21 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Karl-Alex Kütt 0 0 0 0
22 EMÜ SK 2011 Kristo Kruusmaa 0 0 0 0
23 EMÜ SK 2011 Lauri Lepist 0 0 0 0
24 HK Kaigas/Kehtna PK Margus Metsaäär 0 0 0 0
25 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Mariliis Sild 0 0 0 0
26 SK Noorus Mark Veitman 0 0 0 0
27 EMÜ SK 2010 Marten Läll 0 0 0 0
28 EMÜ SK 2011 Marten Vahtre 0 0 0 0
29 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Mattias Peterson 0 0 0 0
30 SK Noorus Nikita Altuhhov 0 0 0 0
31 EMÜ SK 2010 Oliver Treial 0 0 0 0
32 EMÜ SK 2010 Oliver Vind 0 0 0 0
33 EMÜ SK 2010 Oskar Jakobson 0 0 0 0
34 EMÜ SK 2010 Oto Malki 0 0 0 0
35 EMÜ SK 2011 Pärtel Väärt 0 0 0 0
36 SK Noorus Rafael Tammert 0 0 0 0
37 HK Kaigas/Kehtna PK Rasmus Nurmsoo 0 0 0 0
38 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Ricardo Duder 0 0 0 0
39 HK Kaigas/Kehtna PK Rihard Ojamets 0 0 0 0
40 EMÜ SK 2010 Robert Meinart 0 0 0 0
41 EMÜ SK 2010 Ruudi Veiram 0 0 0 0
42 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Sander Nagornõi 0 0 0 0
43 SK Noorus Serafim Suhhorukov 0 0 0 0
44 HK Kaigas/Kehtna PK Steven Kask 0 0 0 0
45 HK Kaigas/Kehtna PK Sulvior Bärengrub 0 0 0 0
46 SK Noorus Timur Hannanov 0 0 0 0
47 HK Kaigas/Kehtna PK Toomas Tammus 0 0 0 0
48 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Triin Kundla 0 0 0 0
49 HK Kaigas/Kehtna PK Vanessa Säinast 0 0 0 0

U10

NoorusJSK Tähe 11Jäneda SKSpartaEMÜ 2011EMÜ 2010JSK Tähe 10HK KaigasSuhePunkteKoht
SK Noorus0-001
Jõgeva SK Tähe/Olivia 110-002
Tapa valla Spordikool/Jäneda SK0-003
Sparta Team Automaailm0-004
EMÜ SK 20110-005
EMÜ SK 20100-006
Jõgeva SK Tähe/Olivia 100-007
HK Kaigas/Kehtna PK0-008

U10

VõistkondMängeVõitVõit lisaajalKaotusKaotus lisaajalViikVäravate suhePunkte
SK Noorus0000000 - 00
Jõgeva SK Tähe/Olivia 110000000 - 00
Tapa valla Spordikool/Jäneda SK0000000 - 00
Sparta Team Automaailm0000000 - 00
EMÜ SK 20110000000 - 00
EMÜ SK 20100000000 - 00
Jõgeva SK Tähe/Olivia 100000000 - 00
HK Kaigas/Kehtna PK0000000 - 00

U10

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 EMÜ SK 2011 Adrian Milani 0 0 0 0
2 SK Noorus Alexander Gavrilichev 0 0 0 0
3 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Andrej Iljin 0 0 0 0
4 SK Noorus Artjom Garajev 0 0 0 0
5 SK Noorus Edvin Grižas 0 0 0 0
6 HK Kaigas/Kehtna PK Emma Tammus 0 0 0 0
7 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Fred Allik 0 0 0 0
8 HK Kaigas/Kehtna PK Genri Bärengrub 0 0 0 0
9 HK Kaigas/Kehtna PK Gert Pint 0 0 0 0
10 EMÜ SK 2011 Gustav Läll 0 0 0 0
11 SK Noorus Jaromir Ertti 0 0 0 0
12 HK Kaigas/Kehtna PK Jasper Sildoja 0 0 0 0
13 EMÜ SK 2011 Jasper Uibu 0 0 0 0
14 EMÜ SK 2011 Johannes Rakko 0 0 0 0
15 EMÜ SK 2010 Joosep Tõnnisson 0 0 0 0
16 EMÜ SK 2011 Juhan Lensment 0 0 0 0
17 HK Kaigas/Kehtna PK Kaisa Linder 0 0 0 0
18 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Kalmer Sooniste 0 0 0 0
19 HK Kaigas/Kehtna PK Karita Silde 0 0 0 0
20 EMÜ SK 2010 Karl Ruuben Saharov 0 0 0 0
21 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Karl-Alex Kütt 0 0 0 0
22 EMÜ SK 2011 Kristo Kruusmaa 0 0 0 0
23 EMÜ SK 2011 Lauri Lepist 0 0 0 0
24 HK Kaigas/Kehtna PK Margus Metsaäär 0 0 0 0
25 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Mariliis Sild 0 0 0 0
26 SK Noorus Mark Veitman 0 0 0 0
27 EMÜ SK 2010 Marten Läll 0 0 0 0
28 EMÜ SK 2011 Marten Vahtre 0 0 0 0
29 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Mattias Peterson 0 0 0 0
30 SK Noorus Nikita Altuhhov 0 0 0 0
31 EMÜ SK 2010 Oliver Treial 0 0 0 0
32 EMÜ SK 2010 Oliver Vind 0 0 0 0
33 EMÜ SK 2010 Oskar Jakobson 0 0 0 0
34 EMÜ SK 2010 Oto Malki 0 0 0 0
35 EMÜ SK 2011 Pärtel Väärt 0 0 0 0
36 SK Noorus Rafael Tammert 0 0 0 0
37 HK Kaigas/Kehtna PK Rasmus Nurmsoo 0 0 0 0
38 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Ricardo Duder 0 0 0 0
39 HK Kaigas/Kehtna PK Rihard Ojamets 0 0 0 0
40 EMÜ SK 2010 Robert Meinart 0 0 0 0
41 EMÜ SK 2010 Ruudi Veiram 0 0 0 0
42 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Sander Nagornõi 0 0 0 0
43 SK Noorus Serafim Suhhorukov 0 0 0 0
44 HK Kaigas/Kehtna PK Steven Kask 0 0 0 0
45 HK Kaigas/Kehtna PK Sulvior Bärengrub 0 0 0 0
46 SK Noorus Timur Hannanov 0 0 0 0
47 HK Kaigas/Kehtna PK Toomas Tammus 0 0 0 0
48 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Triin Kundla 0 0 0 0
49 HK Kaigas/Kehtna PK Vanessa Säinast 0 0 0 0

U10

Eesti Saalihoki Liit on
Eesti Olümpiakomitee liige
 
© Eesti Saalihoki Liit | Pirita tee 12, 10127 Tallinn, Eesti | E-post info@saalihoki.ee | Tel: +372 502 6962 |