Hooaeg 2019 / 2020

PAF Teine liiga

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 SHK Drinkgeld Alari Pagi 0 0 0 0
2 Jõgeva SK Tähe/Olivia 04 Aleks Deinekin 0 0 0 0
3 Valga Välk Aleks Tammela 0 0 0 0
4 SHK Drinkgeld Andero Lepp 0 0 0 0
5 SHK Drinkgeld Anti Kustassoo 0 0 0 0
6 Vana hea puur Armo Ivask 0 0 0 0
7 Valga Välk Arseni Krasilnikov 0 0 0 0
8 SHK Drinkgeld Ats Püvi 0 0 0 0
9 Jödö Daniil Petrov 0 0 0 0
10 Valga Välk Denis Ženžarov 0 0 0 0
11 Valga Välk Egert Ojamäe 0 0 0 0
12 SHK Drinkgeld Egert Sarapuu 0 0 0 0
13 Jödö Einar Tiimla 0 0 0 0
14 SHK Drinkgeld Elari Teder 0 0 0 0
15 SHK Drinkgeld Elias Melin 0 0 0 0
16 Jödö Emil Brorson 0 0 0 0
17 Jödö Erik Vassiljev 0 0 0 0
18 Jödö Evgeni Smirnov 0 0 0 0
19 Jõgeva SK Tähe/Olivia 04 Gregor Rande 0 0 0 0
20 Jödö Hardi Kulu 0 0 0 0
21 Pärnu Bullet Harry Järmut 0 0 0 0
22 Valga Välk Henri Karja 0 0 0 0
23 Vana hea puur Henrik Koorits 0 0 0 0
24 Jõgeva SK Tähe/Olivia 04 Holger Nõmm 0 0 0 0
25 Valga Välk Ilmar Püvi 0 0 0 0
26 Pärnu Bullet Indrek Lehtmets 0 0 0 0
27 Pärnu Bullet Indrek Tallinn 0 0 0 0
28 SHK Drinkgeld Ingmar Huononen 0 0 0 0
29 Pärnu Bullet Ingrid Jürimäe 0 0 0 0
30 Vana hea puur Jagnar Roosimägi 0 0 0 0
31 Vana hea puur Jakob Gill 0 0 0 0
32 SHK Drinkgeld Janar Järmut 0 0 0 0
33 Valga Välk Janar Tiisler 0 0 0 0
34 Pärnu Bullet Jargo Kuusik 0 0 0 0
35 SHK Drinkgeld Joosep Moor 0 0 0 0
36 Jödö Joosep Ranne 0 0 0 0
37 Pärnu Bullet Jüri Hendrikson 0 0 0 0
38 SHK Drinkgeld Kaarel Oim 0 0 0 0
39 Vana hea puur Kalle Kotselainen 0 0 0 0
40 Jõgeva SK Tähe/Olivia 04 Karl Mark Tammsaar 0 0 0 0
41 Jõgeva SK Tähe/Olivia 04 Karl-Eerik Kukk 0 0 0 0
42 Vana hea puur Karli Säärits 0 0 0 0
43 Jõgeva SK Tähe/Olivia 04 Karlis Kirsimägi 0 0 0 0
44 Jõgeva SK Tähe/Olivia 04 Kaspar Jaan Heljand 0 0 0 0
45 SHK Drinkgeld Kaspar Sakjas 0 0 0 0
46 Jõgeva SK Tähe/Olivia 04 Kaur Kevin Kalda 0 0 0 0
47 Vana hea puur Keijo Lehes 0 0 0 0
48 Valga Välk Kenno Hõppõ 0 0 0 0
49 Pärnu Bullet Kevin Kolpakov 0 0 0 0
50 Jõgeva SK Tähe/Olivia 04 Kevin Ots 0 0 0 0
51 Jödö Klaas Schippers 0 0 0 0
52 Valga Välk Klas Stefan Holmbom 0 0 0 0
53 Jõgeva SK Tähe/Olivia 04 Kristo Voitk 0 0 0 0
54 Jõgeva SK Tähe/Olivia 04 Kristofer Frank 0 0 0 0
55 Vana hea puur Kuido Hint 0 0 0 0
56 Pärnu Bullet Lauri Meisalu 0 0 0 0
57 Vana hea puur Madis-Karli Koppel 0 0 0 0
58 Valga Välk Marek Sigursk 0 0 0 0
59 Valga Välk Marek Vända 0 0 0 0
60 Valga Välk Margo Pärnaku 0 0 0 0
61 Vana hea puur Margus Kangro 0 0 0 0
62 Jõgeva SK Tähe/Olivia 04 Margus Rosin 0 0 0 0
63 Pärnu Bullet Margus Tamm 0 0 0 0
64 Pärnu Bullet Markus Laksberg 0 0 0 0
65 Jödö Mart Mõtus 0 0 0 0
66 Jõgeva SK Tähe/Olivia 04 Marten Teppan 0 0 0 0
67 Vana hea puur Martin Kivirand 0 0 0 0
68 Valga Välk Martin Kovaljov 0 0 0 0
69 SHK Drinkgeld Mathias Meelandi 0 0 0 0
70 Jödö Mattias Oja 0 0 0 0
71 Vana hea puur Meelis Ombler 0 0 0 0
72 Vana hea puur Mihkel Kaasik 0 0 0 0
73 SHK Drinkgeld Mihkel Must 0 0 0 0
74 Jõgeva SK Tähe/Olivia 04 Oliver Heljand 0 0 0 0
75 Jödö Oskar Dahlgren 0 0 0 0
76 SHK Drinkgeld Ott Ahonen 0 0 0 0
77 SHK Drinkgeld Pavel Timerhanov 0 0 0 0
78 Pärnu Bullet Peeter Ilves 0 0 0 0
79 Pärnu Bullet Raido Känd 0 0 0 0
80 SHK Drinkgeld Raido Moor 0 0 0 0
81 Pärnu Bullet Raimond Melts 0 0 0 0
82 Jödö Rain Kuldjärv 0 0 0 0
83 Pärnu Bullet Rasmus Jõesaar 0 0 0 0
84 Jõgeva SK Tähe/Olivia 04 Rasmus Randoja 0 0 0 0
85 Jödö Rasmus Widing 0 0 0 0
86 Jödö Raul Hanson 0 0 0 0
87 SHK Drinkgeld Raul Kiudorv 0 0 0 0
88 Jõgeva SK Tähe/Olivia 04 Rauno Pärtel 0 0 0 0
89 Jödö Rauno Rüütelmaa 0 0 0 0
90 Valga Välk Remo Kupits 0 0 0 0
91 Valga Välk Renat Silis 0 0 0 0
92 Pärnu Bullet Rivo Rehe 0 0 0 0
93 Pärnu Bullet Roger Roos 0 0 0 0
94 Jödö Roman Rozbroj 0 0 0 0
95 Jõgeva SK Tähe/Olivia 04 Rome Andro Moora 0 0 0 0
96 Valga Välk Simm Paap 0 0 0 0
97 Jõgeva SK Tähe/Olivia 04 Sten Metsar 0 0 0 0
98 Jõgeva SK Tähe/Olivia 04 Sten Siida 0 0 0 0
99 Valga Välk Steven Põldve 0 0 0 0
100 Jödö Sören Jõõras 0 0 0 0
101 Jödö Taavi Rehema 0 0 0 0
102 Jödö Taivo Pungas 0 0 0 0
103 Jödö Tanel Aruja 0 0 0 0
104 Vana hea puur Tarmo Pütsep 0 0 0 0
105 Vana hea puur Tarvo Altmäe 0 0 0 0
106 Jödö Teemo Roger 0 0 0 0
107 Vana hea puur Teet Saar 0 0 0 0
108 SHK Drinkgeld Timmo Zimmermann 0 0 0 0
109 SHK Drinkgeld Toomas Peterson 0 0 0 0
110 Pärnu Bullet Tõnis Põder 0 0 0 0
111 Pärnu Bullet Vahur Laas 0 0 0 0
112 Jödö Valentin Itsenko 0 0 0 0
113 Pärnu Bullet Villu Jallai 0 0 0 0

PAF Teine liiga

DrinkgeldOlivia 04VHPPärnu BulletValgaJödöSuhePunkteKoht
SHK Drinkgeld11 - 45 - 44 - 37 - 127-12121
Jõgeva SK Tähe/Olivia 0411 - 25 - 55 - 314 - 435-14102
Vana hea puur4 - 112 - 115 - 314 - 025-2563
Pärnu Bullet4 - 55 - 53 - 510 - 322-1844
Valga Välk3 - 43 - 53 - 107 - 516-2435
Jödö1 - 74 - 140 - 145 - 710-4206

PAF Teine liiga

VõistkondMängeVõitVõit lisaajalKaotusKaotus lisaajalViikVäravate suhePunkte
SHK Drinkgeld44000027 - 1212
Jõgeva SK Tähe/Olivia 0443000135 - 1410
Vana hea puur42020025 - 256
Pärnu Bullet41020122 - 184
Valga Välk41030016 - 243
Jödö40040010 - 420

PAF Teine liiga

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Jõgeva SK Tähe/Olivia 04 Margus Rosin 4 5 8 13
2 Jõgeva SK Tähe/Olivia 04 Karl-Eerik Kukk 4 6 6 12
3 SHK Drinkgeld Raido Moor 4 4 7 11
4 Vana hea puur Mihkel Kaasik 2 4 5 9
5 Jõgeva SK Tähe/Olivia 04 Rome Andro Moora 4 6 3 9
6 Pärnu Bullet Rivo Rehe 3 3 5 8
7 Pärnu Bullet Vahur Laas 4 7 1 8
8 Jõgeva SK Tähe/Olivia 04 Rasmus Randoja 4 4 4 8
9 Vana hea puur Keijo Lehes 4 6 1 7
10 Jõgeva SK Tähe/Olivia 04 Oliver Heljand 4 4 3 7
11 SHK Drinkgeld Toomas Peterson 4 3 4 7
12 SHK Drinkgeld Joosep Moor 4 6 0 6
13 Valga Välk Remo Kupits 4 4 2 6
14 Valga Välk Henri Karja 4 3 2 5
15 Vana hea puur Henrik Koorits 4 3 2 5
16 Vana hea puur Meelis Ombler 4 2 3 5
17 Pärnu Bullet Tõnis Põder 4 1 4 5
18 Jõgeva SK Tähe/Olivia 04 Karl Mark Tammsaar 2 4 0 4
19 Jõgeva SK Tähe/Olivia 04 Aleks Deinekin 3 2 2 4
20 SHK Drinkgeld Ott Ahonen 3 1 3 4
21 Pärnu Bullet Villu Jallai 4 3 1 4
22 Vana hea puur Teet Saar 4 2 2 4
23 Vana hea puur Kalle Kotselainen 2 2 1 3
24 Vana hea puur Karli Säärits 2 2 1 3
25 Jödö Taivo Pungas 2 2 1 3
26 SHK Drinkgeld Andero Lepp 3 3 0 3
27 Pärnu Bullet Markus Laksberg 4 3 0 3
28 SHK Drinkgeld Mihkel Must 4 3 0 3
29 Pärnu Bullet Indrek Tallinn 4 2 1 3
30 Valga Välk Margo Pärnaku 4 2 1 3
31 SHK Drinkgeld Alari Pagi 4 1 2 3
32 Vana hea puur Martin Kivirand 4 1 2 3
33 Jõgeva SK Tähe/Olivia 04 Sten Siida 4 1 2 3
34 Jödö Daniil Petrov 1 2 0 2
35 Jödö Sören Jõõras 1 2 0 2
36 SHK Drinkgeld Janar Järmut 1 0 2 2
37 Vana hea puur Jakob Gill 2 1 1 2
38 Jõgeva SK Tähe/Olivia 04 Kaur Kevin Kalda 2 1 1 2
39 Valga Välk Steven Põldve 2 1 1 2
40 Pärnu Bullet Rasmus Jõesaar 3 2 0 2
41 Valga Välk Egert Ojamäe 3 1 1 2
42 Jödö Taavi Rehema 3 1 1 2
43 SHK Drinkgeld Kaarel Oim 4 2 0 2
44 Valga Välk Marek Sigursk 4 2 0 2
45 SHK Drinkgeld Kaspar Sakjas 4 1 1 2
46 Jödö Raul Hanson 4 1 1 2
47 Jõgeva SK Tähe/Olivia 04 Kristo Voitk 1 1 0 1
48 SHK Drinkgeld Timmo Zimmermann 2 1 0 1
49 Jödö Erik Vassiljev 2 0 1 1
50 Vana hea puur Jagnar Roosimägi 2 0 1 1
51 Jödö Rauno Rüütelmaa 2 0 1 1
52 Valga Välk Aleks Tammela 3 1 0 1
53 Valga Välk Kenno Hõppõ 3 1 0 1
54 Jõgeva SK Tähe/Olivia 04 Kevin Ots 3 1 0 1
55 Pärnu Bullet Peeter Ilves 3 0 1 1
56 Pärnu Bullet Roger Roos 3 0 1 1
57 Jödö Teemo Roger 3 0 1 1
58 SHK Drinkgeld Anti Kustassoo 4 1 0 1
59 Jödö Einar Tiimla 4 1 0 1
60 SHK Drinkgeld Elias Melin 4 1 0 1
61 Vana hea puur Kuido Hint 4 1 0 1
62 Jödö Valentin Itsenko 4 1 0 1
63 Valga Välk Denis Ženžarov 4 0 1 1
64 Pärnu Bullet Indrek Lehtmets 4 0 1 1
65 Jõgeva SK Tähe/Olivia 04 Kristofer Frank 4 0 1 1
66 SHK Drinkgeld Raul Kiudorv 4 0 1 1
67 Jödö Emil Brorson 0 0 0 0
68 Jödö Hardi Kulu 0 0 0 0
69 Valga Välk Ilmar Püvi 0 0 0 0
70 Pärnu Bullet Ingrid Jürimäe 0 0 0 0
71 Pärnu Bullet Jargo Kuusik 0 0 0 0
72 Jödö Mart Mõtus 0 0 0 0
73 Jödö Mattias Oja 0 0 0 0
74 Pärnu Bullet Harry Järmut 1 0 0 0
75 Jödö Joosep Ranne 1 0 0 0
76 Pärnu Bullet Kevin Kolpakov 1 0 0 0
77 Pärnu Bullet Margus Tamm 1 0 0 0
78 Pärnu Bullet Raimond Melts 1 0 0 0
79 Jödö Rain Kuldjärv 1 0 0 0
80 Jödö Rasmus Widing 1 0 0 0
81 SHK Drinkgeld Ats Püvi 2 0 0 0
82 Jödö Evgeni Smirnov 2 0 0 0
83 SHK Drinkgeld Ingmar Huononen 2 0 0 0
84 Valga Välk Janar Tiisler 2 0 0 0
85 Pärnu Bullet Jüri Hendrikson 2 0 0 0
86 Valga Välk Klas Stefan Holmbom 2 0 0 0
87 Vana hea puur Madis-Karli Koppel 2 0 0 0
88 Valga Välk Marek Vända 2 0 0 0
89 Valga Välk Martin Kovaljov 2 0 0 0
90 Valga Välk Renat Silis 2 0 0 0
91 Jödö Roman Rozbroj 2 0 0 0
92 Valga Välk Simm Paap 2 0 0 0
93 Jödö Tanel Aruja 2 0 0 0
94 SHK Drinkgeld Elari Teder 3 0 0 0
95 Jõgeva SK Tähe/Olivia 04 Gregor Rande 3 0 0 0
96 Jõgeva SK Tähe/Olivia 04 Karlis Kirsimägi 3 0 0 0
97 Jödö Klaas Schippers 3 0 0 0
98 Pärnu Bullet Lauri Meisalu 3 0 0 0
99 Vana hea puur Margus Kangro 3 0 0 0
100 Jödö Oskar Dahlgren 3 0 0 0
101 Pärnu Bullet Raido Känd 3 0 0 0
102 Jõgeva SK Tähe/Olivia 04 Sten Metsar 3 0 0 0
103 Vana hea puur Armo Ivask 4 0 0 0
104 Valga Välk Arseni Krasilnikov 4 0 0 0
105 SHK Drinkgeld Egert Sarapuu 4 0 0 0
106 Jõgeva SK Tähe/Olivia 04 Holger Nõmm 4 0 0 0
107 Jõgeva SK Tähe/Olivia 04 Kaspar Jaan Heljand 4 0 0 0
108 Jõgeva SK Tähe/Olivia 04 Marten Teppan 4 0 0 0
109 SHK Drinkgeld Mathias Meelandi 4 0 0 0
110 SHK Drinkgeld Pavel Timerhanov 4 0 0 0
111 Jõgeva SK Tähe/Olivia 04 Rauno Pärtel 4 0 0 0
112 Vana hea puur Tarmo Pütsep 4 0 0 0
113 Vana hea puur Tarvo Altmäe 4 0 0 0

PAF Teine liiga

Jrk.MeeskondEesnimiPerenimiMängitud minVisked väravaleTõrjutudTõrje %
1. Jõgeva SK Tähe/Olivia 04Kaspar JaanHeljand45201890,0
2. SHK DrinkgeldPavelTimerhanov180776584,4
3. Jõgeva SK Tähe/Olivia 04MartenTeppan135625080,7
4. Pärnu BulletIndrekLehtmets180786076,9
5. Valga VälkMartinKovaljov90393076,9
6. Valga VälkKlas StefanHolmbom90594474,6
7. Vana hea puurTarvoAltmäe180987374,5
8. JödöRomanRozbroj45241770,8
9. JödöOskarDahlgren135844958,3
Eesti Saalihoki Liit on
Eesti Olümpiakomitee liige
 
© Eesti Saalihoki Liit | Pirita tee 12, 10127 Tallinn, Eesti | E-post info@saalihoki.ee | Tel: +372 502 6962 |