Hooaeg 2020 / 2021

PAF Naiste liiga

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Sparta Spordiklubi Aljona Glivenko 0 0 0 0
2 Eesti Maaülikool Anastasia Sokolova 0 0 0 0
3 SK LINK / Saku Berit Oll 0 0 0 0
4 Sparta Spordiklubi Darja Voog 0 0 0 0
5 Sparta Spordiklubi Diana Kaareste 0 0 0 0
6 Sparta Spordiklubi Eha Põhako 0 0 0 0
7 SK LINK / Saku Elen Marunevitš 0 0 0 0
8 Sparta Spordiklubi Eleri Narits 0 0 0 0
9 Sparta Spordiklubi Elina Liin 0 0 0 0
10 Eesti Maaülikool Emilia Välipakka 0 0 0 0
11 Eesti Maaülikool Greete Hõbejärv 0 0 0 0
12 Eesti Maaülikool Heile-Liise Roone 0 0 0 0
13 SK LINK / Saku Helen Ojala 0 0 0 0
14 Sparta Spordiklubi Helena Luik 0 0 0 0
15 Eesti Maaülikool Iina-Maria Hietaranta 0 0 0 0
16 Sparta Spordiklubi Kadi Tammaru 0 0 0 0
17 Sparta Spordiklubi Kadre Lahtmets 0 0 0 0
18 Sparta Spordiklubi Kairiin Jõemets 0 0 0 0
19 Sparta Spordiklubi Kaja Männi 0 0 0 0
20 Sparta Spordiklubi Karmen-Liis Saarloo 0 0 0 0
21 Eesti Maaülikool Karoliina Salu 0 0 0 0
22 Sparta Spordiklubi Kati Kütisaar 0 0 0 0
23 Eesti Maaülikool Kati Loid 0 0 0 0
24 SK LINK / Saku Katrin Kaarama 0 0 0 0
25 Sparta Spordiklubi Katrin Saare 0 0 0 0
26 Eesti Maaülikool Kirke Pollisinski 0 0 0 0
27 SK LINK / Saku Kirsika Aas 0 0 0 0
28 Eesti Maaülikool Klaara Käämer 0 0 0 0
29 SK LINK / Saku Kristel Kopel 0 0 0 0
30 SK LINK / Saku Kristi Rickberg 0 0 0 0
31 Eesti Maaülikool Kristin Penu 0 0 0 0
32 Sparta Spordiklubi Kädi Keinast 0 0 0 0
33 Eesti Maaülikool Liis Lokk 0 0 0 0
34 Eesti Maaülikool Liisa Kaasik 0 0 0 0
35 Eesti Maaülikool Lotta Peedimaa 0 0 0 0
36 Sparta Spordiklubi Marge Pent 0 0 0 0
37 Eesti Maaülikool Margit Keerutaja 0 0 0 0
38 SK LINK / Saku Maria Liiva 0 0 0 0
39 SK LINK / Saku Marian Roop 0 0 0 0
40 Eesti Maaülikool Marilin Riives 0 0 0 0
41 SK LINK / Saku Meelike Terasmaa 0 0 0 0
42 Sparta Spordiklubi Melani Arusalu 0 0 0 0
43 SK LINK / Saku Merily Saluste 0 0 0 0
44 Sparta Spordiklubi Merli Süvari 0 0 0 0
45 Sparta Spordiklubi Mona-Lisa Lusti 0 0 0 0
46 Eesti Maaülikool Monika Teder 0 0 0 0
47 SK LINK / Saku Piret Paas 0 0 0 0
48 SK LINK / Saku Piret Puidak 0 0 0 0
49 SK LINK / Saku Reelika Liiv 0 0 0 0
50 Eesti Maaülikool Reti Väärt 0 0 0 0
51 Eesti Maaülikool Roos Aliis Kelder 0 0 0 0
52 Sparta Spordiklubi Saskia Ormak 0 0 0 0
53 Eesti Maaülikool Sharlote Marleen Kõverik 0 0 0 0
54 Sparta Spordiklubi Sigrid Sempelson 0 0 0 0
55 Sparta Spordiklubi Sirli Nellis 0 0 0 0
56 Eesti Maaülikool Stella-Maria Link 0 0 0 0
57 Eesti Maaülikool Teele Randoja 0 0 0 0
58 Sparta Spordiklubi Tiina Krutob 0 0 0 0
59 SK LINK / Saku Triin Maalt 0 0 0 0
60 SK LINK / Saku Triin Pähn 0 0 0 0

PAF Naiste liiga

SakuSpartaEMÜSuhePunkteKoht
SK LINK / Saku3 - 2
2 - 3
3 - 6
7 - 1
6 - 1
7 - 2
28-15131
Sparta Spordiklubi2 - 3
3 - 2
6 - 3
7 - 5
5 - 2
23-15112
Eesti Maaülikool1 - 7
1 - 6
2 - 7
5 - 7
2 - 5
11-3203

PAF Naiste liiga

VõistkondMängeVõitVõit lisaajalKaotusKaotus lisaajalViikVäravate suhePunkte
SK LINK / Saku64011028 - 1513
Sparta Spordiklubi53110023 - 1511
Eesti Maaülikool50050011 - 320

PAF Naiste liiga

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Sparta Spordiklubi Kati Kütisaar 3 9 1 10
2 SK LINK / Saku Kristi Rickberg 6 6 4 10
3 Sparta Spordiklubi Kadre Lahtmets 5 5 4 9
4 SK LINK / Saku Marian Roop 5 5 3 8
5 SK LINK / Saku Meelike Terasmaa 6 4 4 8
6 Eesti Maaülikool Stella-Maria Link 4 5 1 6
7 Sparta Spordiklubi Kädi Keinast 5 3 2 5
8 SK LINK / Saku Piret Puidak 6 5 0 5
9 SK LINK / Saku Kristel Kopel 6 4 1 5
10 Sparta Spordiklubi Darja Voog 5 2 2 4
11 SK LINK / Saku Reelika Liiv 6 1 3 4
12 Sparta Spordiklubi Eleri Narits 4 1 2 3
13 SK LINK / Saku Helen Ojala 4 1 2 3
14 Eesti Maaülikool Sharlote Marleen Kõverik 4 1 2 3
15 Sparta Spordiklubi Mona-Lisa Lusti 5 1 2 3
16 Sparta Spordiklubi Sirli Nellis 5 1 2 3
17 SK LINK / Saku Maria Liiva 6 1 2 3
18 Sparta Spordiklubi Diana Kaareste 4 1 1 2
19 Eesti Maaülikool Iina-Maria Hietaranta 4 0 2 2
20 SK LINK / Saku Kirsika Aas 6 0 2 2
21 Eesti Maaülikool Reti Väärt 1 1 0 1
22 Eesti Maaülikool Roos Aliis Kelder 1 1 0 1
23 SK LINK / Saku Elen Marunevitš 3 0 1 1
24 Eesti Maaülikool Kirke Pollisinski 4 1 0 1
25 Eesti Maaülikool Liis Lokk 5 1 0 1
26 Eesti Maaülikool Marilin Riives 5 1 0 1
27 Sparta Spordiklubi Elina Liin 5 0 1 1
28 Eesti Maaülikool Karoliina Salu 5 0 1 1
29 Eesti Maaülikool Monika Teder 5 0 1 1
30 SK LINK / Saku Berit Oll 0 0 0 0
31 Eesti Maaülikool Emilia Välipakka 0 0 0 0
32 Sparta Spordiklubi Helena Luik 0 0 0 0
33 Eesti Maaülikool Margit Keerutaja 0 0 0 0
34 Sparta Spordiklubi Merli Süvari 0 0 0 0
35 Sparta Spordiklubi Kaja Männi 1 0 0 0
36 Sparta Spordiklubi Katrin Saare 1 0 0 0
37 Eesti Maaülikool Lotta Peedimaa 1 0 0 0
38 SK LINK / Saku Piret Paas 1 0 0 0
39 Eesti Maaülikool Teele Randoja 1 0 0 0
40 Sparta Spordiklubi Karmen-Liis Saarloo 2 0 0 0
41 Eesti Maaülikool Klaara Käämer 2 0 0 0
42 Eesti Maaülikool Kristin Penu 2 0 0 0
43 Sparta Spordiklubi Aljona Glivenko 3 0 0 0
44 Eesti Maaülikool Heile-Liise Roone 3 0 0 0
45 Sparta Spordiklubi Kadi Tammaru 3 0 0 0
46 Sparta Spordiklubi Kairiin Jõemets 3 0 0 0
47 Eesti Maaülikool Liisa Kaasik 3 0 0 0
48 SK LINK / Saku Triin Pähn 3 0 0 0
49 Eesti Maaülikool Greete Hõbejärv 4 0 0 0
50 Eesti Maaülikool Kati Loid 4 0 0 0
51 Sparta Spordiklubi Marge Pent 4 0 0 0
52 Sparta Spordiklubi Tiina Krutob 4 0 0 0
53 Eesti Maaülikool Anastasia Sokolova 5 0 0 0
54 Sparta Spordiklubi Eha Põhako 5 0 0 0
55 SK LINK / Saku Katrin Kaarama 5 0 0 0
56 Sparta Spordiklubi Melani Arusalu 5 0 0 0
57 Sparta Spordiklubi Saskia Ormak 5 0 0 0
58 Sparta Spordiklubi Sigrid Sempelson 5 0 0 0
59 SK LINK / Saku Triin Maalt 5 0 0 0
60 SK LINK / Saku Merily Saluste 6 0 0 0

PAF Naiste liiga

Jrk.MeeskondEesnimiPerenimiMängitud minVisked väravaleTõrjutudTõrje %
1. Sparta SpordiklubiSaskiaOrmak244877788,5
2. SK LINK / SakuMerilySaluste244686088,2
3. SK LINK / SakuKatrinKaarama120433683,7
4. Eesti MaaülikoolAnastasiaSokolova26412710179,5
5. Sparta SpordiklubiAljonaGlivenko60201575,0
6. Eesti MaaülikoolKlaaraKäämer3614857,1
Eesti Saalihoki Liit on
Eesti Olümpiakomitee liige
 
© Eesti Saalihoki Liit | Pirita tee 12, 10127 Tallinn, Eesti | E-post info@saalihoki.ee | Tel: +372 502 6962 |