AUS
SPORT
Otsi mängijat
Uudised
Liigad
Ajakavad
Koondis
Liit
Materjalid
Galerii
Lingid
EST-LAT M
Meeste MV
Saalihokiliiga
EST-LAT N
Naiste MV
U18
U16
U16T
U14
U14T
U12
U12T
U10
U9
Raplamaa MV
EELMISED HOOAJAD
Hooaeg 2023 / 2024
Põhiturniiri mängud
Põhiturniiri tabel
Põhiturniiri stat
Põhiturniiri VV stat
Kohamängude tabel
Kohamängude stat
Kohamängude VV stat
1. koht
2. koht
3. koht
4. koht
5. koht
6. koht
7. koht
8. koht
Jrk
Võistkond
Mängija
Mänge
Väravaid
Sööte
Kokku
1
EMÜ SK
Adrian Milani
0
0
0
0
2
Kuusalu/Arenculle
Alfred Karna
0
0
0
0
3
SNSK
Andrian Babilo
0
0
0
0
4
SHK Merikas
Anete Meitern
0
0
0
0
5
SHK Merikas
Anthon Meitern
0
0
0
0
6
Sparta Team Automaailm
Arden Õun
0
0
0
0
7
SNSK
Arina Pogorelova
0
0
0
0
8
Jõgeva SK Tähe / Olivia 10
Aron Prjadko
0
0
0
0
9
SHK Merikas
Aron Väli
0
0
0
0
10
SNSK
Arseni Baksejev
0
0
0
0
11
SNSK
Arseni Mihhailov
0
0
0
0
12
SNSK
Artjom Garajev
0
0
0
0
13
SNSK
Artjom Ulanov
0
0
0
0
14
Sparta Team Automaailm
Artur Kuznetsov
0
0
0
0
15
SHK Merikas
Ats Albert Sepp
0
0
0
0
16
Kuusalu/Arenculle
Avo Mattias Kivikangur
0
0
0
0
17
SHK Merikas
Axel Bruno Kark
0
0
0
0
18
SNSK
Damir Zhzhonov
0
0
0
0
19
SNSK
Daniil Kisselevits
0
0
0
0
20
SNSK
Demjan Popovitš
0
0
0
0
21
Kehtna SK
Edith Treimann
0
0
0
0
22
SNSK
Egor Gaidar
0
0
0
0
23
SNSK
Egor Kostikov
0
0
0
0
24
Kehtna SK
Emma Tammus
0
0
0
0
25
Sparta Team Automaailm
Endrik Peets
0
0
0
0
26
Sparta Team Automaailm
Erik Salm
0
0
0
0
27
Kehtna SK
Frank Antoni Rahu
0
0
0
0
28
EMÜ SK
Georg Suviste
0
0
0
0
29
Kehtna SK
Getter Karik
0
0
0
0
30
SNSK
Grigori Korolenko
0
0
0
0
31
EMÜ SK
Gustav Läll
0
0
0
0
32
Kuusalu/Arenculle
Hans Kristjan Koppel
0
0
0
0
33
Kehtna SK
Harry Karilaid
0
0
0
0
34
Kehtna SK
Heiko-Hendri Jakobson
0
0
0
0
35
Sparta Team Automaailm
Holger Rannula
0
0
0
0
36
Oru Põhikool
Hugo Loik
0
0
0
0
37
SHK Merikas
Hugo Mere
0
0
0
0
38
SHK Merikas
Iiris Väli
0
0
0
0
39
SNSK
Ilja Filipia
0
0
0
0
40
Jõgeva SK Tähe / Olivia 10
Illimar Miško
0
0
0
0
41
Kuusalu/Arenculle
Jakob Aasrand
0
0
0
0
42
Jõgeva SK Tähe / Olivia 10
Janne Veetõusme
0
0
0
0
43
Kehtna SK
Jasper Sildoja
0
0
0
0
44
Kuusalu/Arenculle
Jasper Tomingas
0
0
0
0
45
SNSK
Jegor Gorodetski
0
0
0
0
46
Jõgeva SK Tähe / Olivia 10
Jete Ottenson
0
0
0
0
47
Kuusalu/Arenculle
Johannes Aasrand
0
0
0
0
48
EMÜ SK
Jonathan Konks
0
0
0
0
49
Kuusalu/Arenculle
Joonatan Kaljurand
0
0
0
0
50
Jõgeva SK Tähe / Olivia 10
Joosep Sander Heljand
0
0
0
0
51
EMÜ SK
Joosep Tõnnisson
0
0
0
0
52
Kuusalu/Arenculle
Julius Enno Nairismägi
0
0
0
0
53
Jõgeva SK Tähe / Olivia 10
Kaarel Eerik Kruus
0
0
0
0
54
Kehtna SK
Kaisa Linder
0
0
0
0
55
Jõgeva SK Tähe / Olivia 10
Kalmer Sooniste
0
0
0
0
56
Kehtna SK
Karita Silde
0
0
0
0
57
EMÜ SK
Karl Kruusimägi
0
0
0
0
58
SHK Merikas
Karl Kütt
0
0
0
0
59
Kuusalu/Arenculle
Karl Sebastian Idavain
0
0
0
0
60
Sparta Team Automaailm
Karla Mihkel Kutsar
0
0
0
0
61
Kehtna SK
KarL-Erik Palu
0
0
0
0
62
Kuusalu/Arenculle
Karl-Marcus Kärvet
0
0
0
0
63
Oru Põhikool
Karmen Piip
0
0
0
0
64
Sparta Team Automaailm
Kaspar Tikerpäe
0
0
0
0
65
Oru Põhikool
Katriin Randorg
0
0
0
0
66
EMÜ SK
Kaupo Rajamäe-Volmer
0
0
0
0
67
SHK Merikas
Kaur Kivirai
0
0
0
0
68
Kehtna SK
Kene Kase
0
0
0
0
69
Oru Põhikool
Kenert Einsok
0
0
0
0
70
SHK Merikas
Kenneth Viin
0
0
0
0
71
SHK Merikas
Kimmo Kalle
0
0
0
0
72
SNSK
Kirill Zjuzkov
0
0
0
0
73
Sparta Team Automaailm
Koit-Kennert Vähi
0
0
0
0
74
EMÜ SK
Kristo Kruusmaa
0
0
0
0
75
Kuusalu/Arenculle
Kristofer Liivo
0
0
0
0
76
Jõgeva SK Tähe / Olivia 10
Kristofer Robin Laur
0
0
0
0
77
Jõgeva SK Tähe / Olivia 10
Kätriin Kukk
0
0
0
0
78
Oru Põhikool
Kätriin Thomson
0
0
0
0
79
EMÜ SK
Lauri Lepist
0
0
0
0
80
EMÜ SK
Lennart Lehto
0
0
0
0
81
Kehtna SK
Lisete Läätsim
0
0
0
0
82
Jõgeva SK Tähe / Olivia 10
Loore Ottenson
0
0
0
0
83
Kehtna SK
Loviise Läätsim
0
0
0
0
84
Kuusalu/Arenculle
Maikel Magnus Välja
0
0
0
0
85
Jõgeva SK Tähe / Olivia 10
Marcus Õunmaa
0
0
0
0
86
Sparta Team Automaailm
Mark Berjozkin
0
0
0
0
87
Jõgeva SK Tähe / Olivia 10
Markus Aleksander Teppan
0
0
0
0
88
SHK Merikas
Markus Viin
0
0
0
0
89
Oru Põhikool
Marta Meerits
0
0
0
0
90
Kuusalu/Arenculle
Marten Kello
0
0
0
0
91
EMÜ SK
Marten Läll
0
0
0
0
92
Oru Põhikool
Marten Randorg
0
0
0
0
93
EMÜ SK
Martin Lääniste
0
0
0
0
94
SHK Merikas
Mattias Liiv
0
0
0
0
95
SNSK
Maximilian Koroljov
0
0
0
0
96
Oru Põhikool
Merek Remmelkoor
0
0
0
0
97
SHK Merikas
Mihkel Kaju
0
0
0
0
98
Oru Põhikool
Mikko Mario Kolk
0
0
0
0
99
Kuusalu/Arenculle
Mirko-Kaspar Kõresoo
0
0
0
0
100
SNSK
Miroslav Paponov
0
0
0
0
101
Jõgeva SK Tähe / Olivia 10
Mona Marietta Teppan
0
0
0
0
102
SNSK
Nicholas Koroljov
0
0
0
0
103
Oru Põhikool
Nora Lisett Nässi
0
0
0
0
104
Sparta Team Automaailm
Oliver Rennik
0
0
0
0
105
EMÜ SK
Oto Malki
0
0
0
0
106
EMÜ SK
Ott Robin Uusmaa
0
0
0
0
107
EMÜ SK
Pärtel Väärt
0
0
0
0
108
SHK Merikas
Raiko Trei
0
0
0
0
109
Oru Põhikool
Rain Thomas Tuttelberg
0
0
0
0
110
Kuusalu/Arenculle
Rainer Paalberg
0
0
0
0
111
Sparta Team Automaailm
Ralf Rooteman
0
0
0
0
112
Jõgeva SK Tähe / Olivia 10
Ranek Aas
0
0
0
0
113
Sparta Team Automaailm
Rasmus Matiisen
0
0
0
0
114
SHK Merikas
Rasmus Tamm
0
0
0
0
115
Kehtna SK
Rauno Simmul
0
0
0
0
116
Kehtna SK
Reio Loit
0
0
0
0
117
Jõgeva SK Tähe / Olivia 10
Reio Sai
0
0
0
0
118
Kehtna SK
Rihard Ojamets
0
0
0
0
119
Kehtna SK
Riho Laam
0
0
0
0
120
Sparta Team Automaailm
Riko Ojaste
0
0
0
0
121
EMÜ SK
Risto Järv
0
0
0
0
122
SHK Merikas
Roland Palomino
0
0
0
0
123
SNSK
Roman Mitkov
0
0
0
0
124
Oru Põhikool
Romet Piip
0
0
0
0
125
Kuusalu/Arenculle
Romet Püü
0
0
0
0
126
EMÜ SK
Ruudi Veiram
0
0
0
0
127
EMÜ SK
Samuel Uiga
0
0
0
0
128
Sparta Team Automaailm
Samuel Vaasma
0
0
0
0
129
SHK Merikas
Sander Mägi
0
0
0
0
130
SNSK
Savva Zemskov
0
0
0
0
131
Oru Põhikool
Sebastian Köster
0
0
0
0
132
SNSK
Serafim Suhhorukov
0
0
0
0
133
Kehtna SK
Sergey Anula
0
0
0
0
134
Jõgeva SK Tähe / Olivia 10
Siim Luhamäe
0
0
0
0
135
Kehtna SK
Stefan Seinpalu
0
0
0
0
136
Oru Põhikool
Stefi Ormak
0
0
0
0
137
Kehtna SK
Steven Kask
0
0
0
0
138
Sparta Team Automaailm
Steven Linde
0
0
0
0
139
SNSK
Timur Hannanov
0
0
0
0
140
Sparta Team Automaailm
Tobias Järv
0
0
0
0
141
SHK Merikas
Tobias Kalle
0
0
0
0
142
Kehtna SK
Toomas Tammus
0
0
0
0
143
Oru Põhikool
Tormi Tuul
0
0
0
0
144
Kehtna SK
Triin Talmet
0
0
0
0
145
Kuusalu/Arenculle
Uku Aron Kattai
0
0
0
0
146
Kehtna SK
Victoria Virki
0
0
0
0
147
Sparta Team Automaailm
William Friedrich Velström
0
0
0
0
U14
Olivia 10
EMÜ
Kehtna SK
Sparta
Kuusalu/Arenculle
Oru Põhikool
SHK Merikas
SNSK
Suhe
Punkte
Koht
Jõgeva SK Tähe / Olivia 10
7 - 3
10 - 1
10 - 3
19 - 0
32 - 0
9 - 5
87-12
18
1
EMÜ SK
3 - 7
8 - 5
5 - 0
12 - 5
12 - 3
19 - 1
12 - 6
71-27
18
2
Kehtna SK
5 - 8
5 - 1
4 - 3
7 - 2
11 - 0
5 - 0
37-14
15
3
Sparta Team Automaailm
1 - 10
0 - 5
1 - 5
7 - 2
0 - 5
16 - 3
3 - 2
28-32
9
4
Kuusalu/Arenculle
3 - 10
5 - 12
3 - 4
2 - 7
2 - 1
9 - 2
5 - 3
29-39
8
5
Oru Põhikool
0 - 19
3 - 12
2 - 7
5 - 0
1 - 2
9 - 2
3 - 7
23-49
7
6
SHK Merikas
0 - 32
1 - 19
0 - 11
3 - 16
2 - 9
2 - 9
5 - 0
13-96
3
7
SNSK
5 - 9
6 - 12
0 - 5
2 - 3
3 - 5
7 - 3
0 - 5
23-42
3
8
U14
Võistkond
Mänge
Võit
Võit lisaajal
Kaotus
Kaotus lisaajal
Viik
Väravate suhe
Punkte
Jõgeva SK Tähe / Olivia 10
6
6
0
0
0
0
87 - 12
18
EMÜ SK
7
6
0
1
0
0
71 - 27
18
Kehtna SK
6
5
0
1
0
0
37 - 14
15
Sparta Team Automaailm
7
3
0
4
0
0
28 - 32
9
Kuusalu/Arenculle
7
2
1
4
0
0
29 - 39
8
Oru Põhikool
7
2
0
4
1
0
23 - 49
7
SHK Merikas
7
1
0
6
0
0
13 - 96
3
SNSK
7
1
0
6
0
0
23 - 42
3
U14
U14
Jrk
Võistkond
Mängija
Mänge
Väravaid
Sööte
Kokku
1
Jõgeva SK Tähe / Olivia 10
Ranek Aas
6
36
13
49
2
Jõgeva SK Tähe / Olivia 10
Kaarel Eerik Kruus
6
16
15
31
3
EMÜ SK
Marten Läll
7
15
15
30
4
Jõgeva SK Tähe / Olivia 10
Reio Sai
6
13
8
21
5
Kehtna SK
Jasper Sildoja
5
14
4
18
6
EMÜ SK
Ruudi Veiram
7
12
6
18
7
EMÜ SK
Pärtel Väärt
7
16
0
16
8
Jõgeva SK Tähe / Olivia 10
Kätriin Kukk
6
4
11
15
9
Sparta Team Automaailm
Ralf Rooteman
6
8
6
14
10
EMÜ SK
Oto Malki
7
7
4
11
11
EMÜ SK
Lennart Lehto
7
4
7
11
12
Oru Põhikool
Karmen Piip
6
9
1
10
13
Sparta Team Automaailm
Mark Berjozkin
6
8
2
10
14
Kuusalu/Arenculle
Maikel Magnus Välja
7
7
3
10
15
SNSK
Serafim Suhhorukov
5
8
1
9
16
Kuusalu/Arenculle
Joonatan Kaljurand
4
4
4
8
17
Kuusalu/Arenculle
Karl-Marcus Kärvet
5
5
3
8
18
Kehtna SK
Toomas Tammus
5
1
7
8
19
Sparta Team Automaailm
Holger Rannula
6
5
3
8
20
EMÜ SK
Jonathan Konks
7
2
6
8
21
Jõgeva SK Tähe / Olivia 10
Markus Aleksander Teppan
4
4
3
7
22
Jõgeva SK Tähe / Olivia 10
Kalmer Sooniste
6
5
2
7
23
Kuusalu/Arenculle
Karl Sebastian Idavain
7
5
2
7
24
EMÜ SK
Kaupo Rajamäe-Volmer
7
5
2
7
25
Kehtna SK
Edith Treimann
5
5
1
6
26
Kehtna SK
Getter Karik
5
3
3
6
27
EMÜ SK
Lauri Lepist
5
2
4
6
28
Jõgeva SK Tähe / Olivia 10
Loore Ottenson
6
3
3
6
29
Kuusalu/Arenculle
Avo Mattias Kivikangur
7
4
2
6
30
EMÜ SK
Gustav Läll
4
3
2
5
31
Jõgeva SK Tähe / Olivia 10
Janne Veetõusme
4
3
2
5
32
Kehtna SK
Victoria Virki
5
2
3
5
33
Oru Põhikool
Hugo Loik
6
3
2
5
34
Oru Põhikool
Merek Remmelkoor
6
2
3
5
35
Sparta Team Automaailm
Artur Kuznetsov
2
2
2
4
36
Jõgeva SK Tähe / Olivia 10
Illimar Miško
3
1
3
4
37
SNSK
Egor Kostikov
5
4
0
4
38
Kehtna SK
Rihard Ojamets
5
3
1
4
39
SNSK
Damir Zhzhonov
5
2
2
4
40
SNSK
Roman Mitkov
5
2
2
4
41
EMÜ SK
Adrian Milani
7
1
3
4
42
SNSK
Jegor Gorodetski
3
1
2
3
43
Kehtna SK
Steven Kask
4
1
2
3
44
Kehtna SK
Frank Antoni Rahu
5
1
2
3
45
Sparta Team Automaailm
William Friedrich Velström
5
1
2
3
46
SHK Merikas
Anthon Meitern
6
3
0
3
47
Jõgeva SK Tähe / Olivia 10
Jete Ottenson
6
1
2
3
48
SHK Merikas
Mihkel Kaju
6
1
2
3
49
Sparta Team Automaailm
Riko Ojaste
6
0
3
3
50
EMÜ SK
Georg Suviste
7
1
2
3
51
SHK Merikas
Aron Väli
4
1
1
2
52
Sparta Team Automaailm
Kaspar Tikerpäe
4
1
1
2
53
Oru Põhikool
Kenert Einsok
4
1
1
2
54
SNSK
Maximilian Koroljov
5
1
1
2
55
Oru Põhikool
Romet Piip
5
1
1
2
56
Sparta Team Automaailm
Steven Linde
5
0
2
2
57
SHK Merikas
Karl Kütt
6
2
0
2
58
Kuusalu/Arenculle
Johannes Aasrand
7
2
0
2
59
SNSK
Artjom Garajev
1
0
1
1
60
SNSK
Arina Pogorelova
2
1
0
1
61
Jõgeva SK Tähe / Olivia 10
Aron Prjadko
2
1
0
1
62
Sparta Team Automaailm
Endrik Peets
2
1
0
1
63
Sparta Team Automaailm
Samuel Vaasma
2
1
0
1
64
SNSK
Grigori Korolenko
2
0
1
1
65
Jõgeva SK Tähe / Olivia 10
Kristofer Robin Laur
2
0
1
1
66
Kehtna SK
Harry Karilaid
3
1
0
1
67
SHK Merikas
Kaur Kivirai
3
0
1
1
68
Oru Põhikool
Mikko Mario Kolk
4
1
0
1
69
Kehtna SK
Lisete Läätsim
5
1
0
1
70
Kuusalu/Arenculle
Mirko-Kaspar Kõresoo
5
1
0
1
71
SNSK
Ilja Filipia
5
0
1
1
72
EMÜ SK
Risto Järv
5
0
1
1
73
Jõgeva SK Tähe / Olivia 10
Siim Luhamäe
5
0
1
1
74
SHK Merikas
Ats Albert Sepp
6
1
0
1
75
Sparta Team Automaailm
Erik Salm
6
1
0
1
76
Oru Põhikool
Kätriin Thomson
6
0
1
1
77
Oru Põhikool
Marta Meerits
6
0
1
1
78
SHK Merikas
Raiko Trei
6
0
1
1
79
Oru Põhikool
Rain Thomas Tuttelberg
6
0
1
1
80
Kuusalu/Arenculle
Alfred Karna
7
1
0
1
81
EMÜ SK
Samuel Uiga
7
1
0
1
82
Kuusalu/Arenculle
Hans Kristjan Koppel
7
0
1
1
83
SNSK
Arseni Baksejev
0
0
0
0
84
SNSK
Arseni Mihhailov
0
0
0
0
85
SNSK
Daniil Kisselevits
0
0
0
0
86
Kehtna SK
Heiko-Hendri Jakobson
0
0
0
0
87
EMÜ SK
Joosep Tõnnisson
0
0
0
0
88
Oru Põhikool
Katriin Randorg
0
0
0
0
89
SNSK
Kirill Zjuzkov
0
0
0
0
90
Jõgeva SK Tähe / Olivia 10
Marcus Õunmaa
0
0
0
0
91
Sparta Team Automaailm
Oliver Rennik
0
0
0
0
92
Sparta Team Automaailm
Rasmus Matiisen
0
0
0
0
93
SNSK
Savva Zemskov
0
0
0
0
94
Kehtna SK
Sergey Anula
0
0
0
0
95
SNSK
Timur Hannanov
0
0
0
0
96
Sparta Team Automaailm
Tobias Järv
0
0
0
0
97
SHK Merikas
Tobias Kalle
0
0
0
0
98
SNSK
Andrian Babilo
1
0
0
0
99
Kehtna SK
Emma Tammus
1
0
0
0
100
Kehtna SK
Kene Kase
1
0
0
0
101
SHK Merikas
Kenneth Viin
1
0
0
0
102
SHK Merikas
Markus Viin
1
0
0
0
103
SNSK
Miroslav Paponov
1
0
0
0
104
Sparta Team Automaailm
Arden Õun
2
0
0
0
105
SNSK
Demjan Popovitš
2
0
0
0
106
SHK Merikas
Iiris Väli
2
0
0
0
107
Kehtna SK
KarL-Erik Palu
2
0
0
0
108
SHK Merikas
Kimmo Kalle
2
0
0
0
109
Sparta Team Automaailm
Koit-Kennert Vähi
2
0
0
0
110
Kehtna SK
Loviise Läätsim
2
0
0
0
111
SNSK
Nicholas Koroljov
2
0
0
0
112
EMÜ SK
Ott Robin Uusmaa
2
0
0
0
113
Kehtna SK
Stefan Seinpalu
2
0
0
0
114
Kuusalu/Arenculle
Jasper Tomingas
3
0
0
0
115
Kuusalu/Arenculle
Julius Enno Nairismägi
3
0
0
0
116
Kehtna SK
Kaisa Linder
3
0
0
0
117
Kuusalu/Arenculle
Kristofer Liivo
3
0
0
0
118
SHK Merikas
Rasmus Tamm
3
0
0
0
119
Kehtna SK
Reio Loit
3
0
0
0
120
Kehtna SK
Riho Laam
3
0
0
0
121
Kehtna SK
Triin Talmet
3
0
0
0
122
SHK Merikas
Anete Meitern
4
0
0
0
123
SHK Merikas
Hugo Mere
4
0
0
0
124
Sparta Team Automaailm
Karla Mihkel Kutsar
4
0
0
0
125
Oru Põhikool
Marten Randorg
4
0
0
0
126
Kehtna SK
Rauno Simmul
4
0
0
0
127
Oru Põhikool
Sebastian Köster
4
0
0
0
128
SNSK
Artjom Ulanov
5
0
0
0
129
SNSK
Egor Gaidar
5
0
0
0
130
Kehtna SK
Karita Silde
5
0
0
0
131
EMÜ SK
Kristo Kruusmaa
5
0
0
0
132
Kuusalu/Arenculle
Rainer Paalberg
5
0
0
0
133
Kuusalu/Arenculle
Romet Püü
5
0
0
0
134
Kuusalu/Arenculle
Uku Aron Kattai
5
0
0
0
135
SHK Merikas
Axel Bruno Kark
6
0
0
0
136
Jõgeva SK Tähe / Olivia 10
Joosep Sander Heljand
6
0
0
0
137
SHK Merikas
Mattias Liiv
6
0
0
0
138
Jõgeva SK Tähe / Olivia 10
Mona Marietta Teppan
6
0
0
0
139
Oru Põhikool
Nora Lisett Nässi
6
0
0
0
140
SHK Merikas
Roland Palomino
6
0
0
0
141
SHK Merikas
Sander Mägi
6
0
0
0
142
Oru Põhikool
Stefi Ormak
6
0
0
0
143
Oru Põhikool
Tormi Tuul
6
0
0
0
144
Kuusalu/Arenculle
Jakob Aasrand
7
0
0
0
145
EMÜ SK
Karl Kruusimägi
7
0
0
0
146
Kuusalu/Arenculle
Marten Kello
7
0
0
0
147
EMÜ SK
Martin Lääniste
7
0
0
0
U14
Jrk.
Meeskond
Eesnimi
Perenimi
Mängitud min
Visked väravale
Tõrjutud
Tõrje %
1.
EMÜ SK
Adrian
Milani
42
23
22
95,7
2.
Jõgeva SK Tähe / Olivia 10
Joosep Sander
Heljand
71
20
19
95,0
3.
Jõgeva SK Tähe / Olivia 10
Siim
Luhamäe
180
73
62
84,9
4.
EMÜ SK
Kristo
Kruusmaa
166
83
69
83,1
5.
EMÜ SK
Oto
Malki
84
55
45
81,8
6.
Sparta Team Automaailm
Karla Mihkel
Kutsar
168
97
78
80,4
7.
Kehtna SK
Karita
Silde
210
71
57
80,3
8.
Kuusalu/Arenculle
Uku Aron
Kattai
212
113
88
77,9
9.
SNSK
Egor
Gaidar
126
64
49
76,6
10.
Oru Põhikool
Stefi
Ormak
168
114
83
72,8
11.
SNSK
Miroslav
Paponov
42
17
12
70,6
12.
Sparta Team Automaailm
Arden
Õun
84
26
18
69,2
13.
Kuusalu/Arenculle
Jakob
Aasrand
84
44
30
68,2
14.
Oru Põhikool
Tormi
Tuul
86
55
37
67,3
15.
SHK Merikas
Kimmo
Kalle
81
95
56
59,0
16.
SNSK
Andrian
Babilo
42
28
16
57,1
17.
SHK Merikas
Roland
Palomino
157
104
53
51,0
18.
SHK Merikas
Kenneth
Viin
14
10
4
40,0
Eesti Saalihoki Liit on
Eesti Olümpiakomitee liige
Vaata koostööpartnereid
© Eesti Saalihoki Liit | Pirita tee 12, 10127 Tallinn, Eesti | E-post
info@saalihoki.ee
| Tel: +372 502 6962 |