Hooaeg 2018 / 2019

Teine liiga

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Automaailm Team Fatpipe Adrian Sikk D2 0 0 0 0
2 Automaailm Team Fatpipe Amon Re Niineorg D2 0 0 0 0
3 Tartu Tornaado Andero Lepp 0 0 0 0
4 Tartu Tornaado Anre Uleksin 0 0 0 0
5 Tartu Tornaado Anti Kustassoo 0 0 0 0
6 Jödö Anton Lignell 0 0 0 0
7 Jödö Ari Mikael Orkomies 0 0 0 0
8 Vana hea puur Avo Ombler 0 0 0 0
9 Viljandi Metall Chris Lepp 0 0 0 0
10 Viljandi Metall Edvin Ast 0 0 0 0
11 Tartu Tornaado Egert Sarapuu 0 0 0 0
12 Viljandi Metall Elias Melin 0 0 0 0
13 Automaailm Team Fatpipe German Balasov D2 0 0 0 0
14 Viljandi Metall Hannes Ilves 0 0 0 0
15 Jödö Heimar Kalpus 0 0 0 0
16 Vana hea puur Henrik Koorits 0 0 0 0
17 Automaailm Team Fatpipe Henry-Haidor Hõrak 0 0 0 0
18 Jõgeva SK Tähe/Olivia 04 Holger Nõmm 0 0 0 0
19 Viljandi Metall Ivar Kangus 0 0 0 0
20 Viljandi Metall Janar Järmut 0 0 0 0
21 Viljandi Metall Janek Ilves 0 0 0 0
22 Jödö Joel Lindholm 0 0 0 0
23 Automaailm Team Fatpipe Johannes Tammeorg 0 0 0 0
24 Automaailm Team Fatpipe Jordan Matheo Niineorg D2 0 0 0 0
25 Viljandi Metall Juhani Lumera 0 0 0 0
26 Jödö Juri Južakov 0 0 0 0
27 Viljandi Metall Jörgen Järsk (Duubel) 0 0 0 0
28 Tartu Tornaado Kaarel Õim 0 0 0 0
29 Viljandi Metall Kaido Karu 0 0 0 0
30 Vana hea puur Kalle Kotselainen 0 0 0 0
31 Jõgeva SK Tähe/Olivia 04 Karl Mark Tammsaar D2 0 0 0 0
32 Jõgeva SK Tähe/Olivia 04 Karl-Eerik Kukk 0 0 0 0
33 Vana hea puur Karli Säärits 0 0 0 0
34 Jõgeva SK Tähe/Olivia 04 Karlis Kirsimägi D2 0 0 0 0
35 Jõgeva SK Tähe/Olivia 04 Kaspar Jaan Heljand 0 0 0 0
36 Tartu Tornaado Kaspar Sakjas 0 0 0 0
37 Jõgeva SK Tähe/Olivia 04 Kaur Kevin Kalda 0 0 0 0
38 Jõgeva SK Tähe/Olivia 04 Kevin Ots 0 0 0 0
39 Automaailm Team Fatpipe Kevin Poom D2 0 0 0 0
40 Automaailm Team Fatpipe Kevin Vaha D2 0 0 0 0
41 Viljandi Metall Kevo September 0 0 0 0
42 Jödö Kimmo Lillipuu 0 0 0 0
43 Jödö Klaas Schippers 0 0 0 0
44 Jödö Klas Stefan Holmbom 0 0 0 0
45 Automaailm Team Fatpipe Kristian Tikerpäe 0 0 0 0
46 Jõgeva SK Tähe/Olivia 04 Kristofer Frank 0 0 0 0
47 Jödö Kuldar Mark 0 0 0 0
48 Vana hea puur Lauri Kadajane 0 0 0 0
49 Vana hea puur Lauri Saidla 0 0 0 0
50 Vana hea puur Madis-Karli Koppel 0 0 0 0
51 Vana hea puur Margus Kangro 0 0 0 0
52 Jõgeva SK Tähe/Olivia 04 Margus Rosin 0 0 0 0
53 Jödö Marko Raid 0 0 0 0
54 Tartu Tornaado Marten Kuiv 0 0 0 0
55 Jõgeva SK Tähe/Olivia 04 Marten Teppan 0 0 0 0
56 Vana hea puur Martin Karindi 0 0 0 0
57 Vana hea puur Martin Kivirand 0 0 0 0
58 Automaailm Team Fatpipe Martin Tikerpäe 0 0 0 0
59 Jödö Martti Klesment 0 0 0 0
60 Tartu Tornaado Mathias Meelandi 0 0 0 0
61 Jõgeva SK Tähe/Olivia 04 Mattias Lust 0 0 0 0
62 Vana hea puur Meelis Ombler 0 0 0 0
63 Tartu Tornaado Meelis Uleksin 0 0 0 0
64 Viljandi Metall Mihkel Must 0 0 0 0
65 Vana hea puur Mikk Espenberg 0 0 0 0
66 Jõgeva SK Tähe/Olivia 04 Oliver Heljand 0 0 0 0
67 Automaailm Team Fatpipe Oliver Peter Olsson D2 0 0 0 0
68 Viljandi Metall Ott Ahonen 0 0 0 0
69 Automaailm Team Fatpipe Pavel Berezinski 0 0 0 0
70 Tartu Tornaado Pavel Timerhanov 0 0 0 0
71 Vana hea puur Priit Salumaa 0 0 0 0
72 Vana hea puur Pärt Erikson 0 0 0 0
73 Viljandi Metall Rait Urbel 0 0 0 0
74 Jõgeva SK Tähe/Olivia 04 Ralf-Gregor Laansalu 0 0 0 0
75 Jõgeva SK Tähe/Olivia 04 Rasmus Randoja 0 0 0 0
76 Automaailm Team Fatpipe Rasmus Rannula 0 0 0 0
77 Jödö Raul Hanson 0 0 0 0
78 Tartu Tornaado Raul Kiudorv 0 0 0 0
79 Jõgeva SK Tähe/Olivia 04 Rauno Pärtel 0 0 0 0
80 Jödö Rauno Rüütelmaa 0 0 0 0
81 Automaailm Team Fatpipe Rene Kärner D2 0 0 0 0
82 Automaailm Team Fatpipe Reydan Ramon Niineorg D2 0 0 0 0
83 Automaailm Team Fatpipe Riggo Saggor 0 0 0 0
84 Viljandi Metall Risto Tölp 0 0 0 0
85 Automaailm Team Fatpipe Robin Eklöf D2 0 0 0 0
86 Jödö Roman Rozbroj 0 0 0 0
87 Jõgeva SK Tähe/Olivia 04 Rome Andro Moora 0 0 0 0
88 Viljandi Metall Sander Lepp 0 0 0 0
89 Jõgeva SK Tähe/Olivia 04 Sten Siida D2 0 0 0 0
90 Jödö Sven Paulson 0 0 0 0
91 Vana hea puur Tarvo Altmäe 0 0 0 0
92 Jödö Teemo Roger 0 0 0 0
93 Vana hea puur Teet Saar 0 0 0 0
94 Automaailm Team Fatpipe Tim Eklöf D2 0 0 0 0
95 Tartu Tornaado Timmo Zimmermann 0 0 0 0
96 Jödö Tomas Pavelka 0 0 0 0
97 Jödö Valentin Itsenko 0 0 0 0
98 Automaailm Team Fatpipe Vladimir Kratško D2 0 0 0 0

Teine liiga

Teine liiga

VõistkondMängeVõitVõit lisaajalKaotusKaotus lisaajalViikVäravate suhePunkte
Automaailm Team Fatpipe108010146 - 2725
Vana hea puur108020046 - 2824
Viljandi Metall106030145 - 3119
Tartu Tornaado102060232 - 448
Jödö101060334 - 566
Jõgeva SK Tähe/Olivia 04101080132 - 494

Teine liiga

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Vana hea puur Henrik Koorits 10 13 8 21
2 Viljandi Metall Ott Ahonen 8 10 10 20
3 Vana hea puur Kalle Kotselainen 10 14 6 20
4 Jõgeva SK Tähe/Olivia 04 Karl-Eerik Kukk 10 10 5 15
5 Jödö Heimar Kalpus 6 7 6 13
6 Tartu Tornaado Anti Kustassoo 9 4 9 13
7 Automaailm Team Fatpipe German Balasov D2 10 8 5 13
8 Jõgeva SK Tähe/Olivia 04 Margus Rosin 10 6 7 13
9 Tartu Tornaado Kaspar Sakjas 10 7 5 12
10 Vana hea puur Teet Saar 10 7 5 12
11 Viljandi Metall Chris Lepp 6 3 8 11
12 Tartu Tornaado Timmo Zimmermann 10 8 2 10
13 Automaailm Team Fatpipe Kevin Vaha D2 10 5 5 10
14 Viljandi Metall Elias Melin 10 2 8 10
15 Automaailm Team Fatpipe Kevin Poom D2 8 4 5 9
16 Automaailm Team Fatpipe Amon Re Niineorg D2 10 8 1 9
17 Jõgeva SK Tähe/Olivia 04 Rome Andro Moora 10 6 3 9
18 Automaailm Team Fatpipe Adrian Sikk D2 10 4 5 9
19 Vana hea puur Meelis Ombler 10 3 6 9
20 Jödö Joel Lindholm 8 8 0 8
21 Viljandi Metall Janek Ilves 8 6 2 8
22 Viljandi Metall Janar Järmut 8 4 4 8
23 Viljandi Metall Juhani Lumera 6 6 1 7
24 Automaailm Team Fatpipe Vladimir Kratško D2 7 4 3 7
25 Jõgeva SK Tähe/Olivia 04 Rasmus Randoja 10 6 1 7
26 Jödö Roman Rozbroj 6 5 1 6
27 Viljandi Metall Edvin Ast 8 6 0 6
28 Automaailm Team Fatpipe Pavel Berezinski 8 4 2 6
29 Vana hea puur Karli Säärits 10 1 5 6
30 Jödö Marko Raid 8 3 2 5
31 Vana hea puur Martin Kivirand 8 3 2 5
32 Jödö Kimmo Lillipuu 8 2 3 5
33 Tartu Tornaado Andero Lepp 9 4 1 5
34 Jödö Sven Paulson 10 2 3 5
35 Jõgeva SK Tähe/Olivia 04 Oliver Heljand 10 1 4 5
36 Automaailm Team Fatpipe Tim Eklöf D2 2 3 1 4
37 Tartu Tornaado Meelis Uleksin 6 3 1 4
38 Viljandi Metall Kaido Karu 7 3 1 4
39 Viljandi Metall Mihkel Must 8 3 1 4
40 Viljandi Metall Hannes Ilves 9 1 3 4
41 Jödö Tomas Pavelka 7 2 1 3
42 Jõgeva SK Tähe/Olivia 04 Karl Mark Tammsaar D2 7 1 2 3
43 Jödö Valentin Itsenko 8 0 3 3
44 Automaailm Team Fatpipe Martin Tikerpäe 10 0 3 3
45 Viljandi Metall Sander Lepp 1 1 1 2
46 Tartu Tornaado Marten Kuiv 4 1 1 2
47 Automaailm Team Fatpipe Oliver Peter Olsson D2 4 1 1 2
48 Automaailm Team Fatpipe Robin Eklöf D2 4 0 2 2
49 Automaailm Team Fatpipe Riggo Saggor 6 1 1 2
50 Jödö Kuldar Mark 6 0 2 2
51 Tartu Tornaado Raul Kiudorv 6 0 2 2
52 Vana hea puur Martin Karindi 8 2 0 2
53 Vana hea puur Madis-Karli Koppel 8 0 2 2
54 Jödö Raul Hanson 8 0 2 2
55 Automaailm Team Fatpipe Kristian Tikerpäe 10 1 1 2
56 Jõgeva SK Tähe/Olivia 04 Rauno Pärtel 10 1 1 2
57 Automaailm Team Fatpipe Johannes Tammeorg 2 1 0 1
58 Vana hea puur Margus Kangro 2 0 1 1
59 Jödö Juri Južakov 4 1 0 1
60 Vana hea puur Lauri Kadajane 4 1 0 1
61 Jõgeva SK Tähe/Olivia 04 Sten Siida D2 4 1 0 1
62 Automaailm Team Fatpipe Henry-Haidor Hõrak 6 1 0 1
63 Jödö Martti Klesment 7 1 0 1
64 Tartu Tornaado Mathias Meelandi 8 1 0 1
65 Tartu Tornaado Egert Sarapuu 8 0 1 1
66 Automaailm Team Fatpipe Rene Kärner D2 8 0 1 1
67 Tartu Tornaado Anre Uleksin 10 1 0 1
68 Tartu Tornaado Pavel Timerhanov 10 1 0 1
69 Jödö Anton Lignell 0 0 0 0
70 Jõgeva SK Tähe/Olivia 04 Holger Nõmm 0 0 0 0
71 Jõgeva SK Tähe/Olivia 04 Mattias Lust 0 0 0 0
72 Vana hea puur Priit Salumaa 0 0 0 0
73 Vana hea puur Pärt Erikson 0 0 0 0
74 Jõgeva SK Tähe/Olivia 04 Ralf-Gregor Laansalu 0 0 0 0
75 Jödö Ari Mikael Orkomies 2 0 0 0
76 Viljandi Metall Jörgen Järsk (Duubel) 2 0 0 0
77 Jõgeva SK Tähe/Olivia 04 Karlis Kirsimägi D2 2 0 0 0
78 Jõgeva SK Tähe/Olivia 04 Kaspar Jaan Heljand 4 0 0 0
79 Jödö Klaas Schippers 4 0 0 0
80 Viljandi Metall Rait Urbel 4 0 0 0
81 Automaailm Team Fatpipe Rasmus Rannula 4 0 0 0
82 Vana hea puur Avo Ombler 6 0 0 0
83 Viljandi Metall Ivar Kangus 6 0 0 0
84 Automaailm Team Fatpipe Jordan Matheo Niineorg D2 6 0 0 0
85 Jõgeva SK Tähe/Olivia 04 Kaur Kevin Kalda 6 0 0 0
86 Viljandi Metall Kevo September 6 0 0 0
87 Vana hea puur Lauri Saidla 6 0 0 0
88 Jödö Rauno Rüütelmaa 6 0 0 0
89 Jödö Teemo Roger 6 0 0 0
90 Jödö Klas Stefan Holmbom 7 0 0 0
91 Jõgeva SK Tähe/Olivia 04 Kevin Ots 8 0 0 0
92 Vana hea puur Tarvo Altmäe 8 0 0 0
93 Tartu Tornaado Kaarel Õim 10 0 0 0
94 Jõgeva SK Tähe/Olivia 04 Kristofer Frank 10 0 0 0
95 Jõgeva SK Tähe/Olivia 04 Marten Teppan 10 0 0 0
96 Vana hea puur Mikk Espenberg 10 0 0 0
97 Automaailm Team Fatpipe Reydan Ramon Niineorg D2 10 0 0 0
98 Viljandi Metall Risto Tölp 10 0 0 0

Teine liiga

Jrk.MeeskondEesnimiPerenimiMängitud minVisked väravaleTõrjutudTõrje %
1. Vana hea puurTarvoAltmäe180776584,4
2. Automaailm Team FatpipeReydan RamonNiineorg29816313784,1
3. Viljandi MetallRistoTölp30015112079,5
4. Tartu TornaadoPavelTimerhanov22514310976,2
5. Tartu TornaadoAnreUleksin75403075,0
6. JödöTomasPavelka90503774,0
7. Jõgeva SK Tähe/Olivia 04MartenTeppan30018813973,9
8. Vana hea puurAvoOmbler120533769,8
9. JödöKlas StefanHolmbom2101339067,7
10. Automaailm Team FatpipeJordan MatheoNiineorg22150,0
Eesti Saalihoki Liit on
Eesti Olümpiakomitee liige
 
© Eesti Saalihoki Liit | Pirita tee 12, 10127 Tallinn, Eesti | E-post info@saalihoki.ee | Tel: +372 502 6962 |