U9

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 EMÜ SK Adrian Milani 0 0 0 0
2 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Andrej Iljin 0 0 0 0
3 Sparta Team Automaailm Britt Marii Merisaar 0 0 0 0
4 Sparta Team Automaailm Dominic Luht 0 0 0 0
5 SK Noorus Edvin Grižas 0 0 0 0
6 Sparta Team Automaailm Eero Vaskivuo 0 0 0 0
7 Sparta Team Automaailm Holger Rannula 0 0 0 0
8 SK Noorus Jaromir Ertti 0 0 0 0
9 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Kalmer Sooniste 0 0 0 0
10 EMÜ SK Karl Ruuben Saharov 0 0 0 0
11 Sparta Team Automaailm Karla Mihkel Kutsar 0 0 0 0
12 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Karl-Alex Kütt 0 0 0 0
13 Sparta Team Automaailm Kaspar Gregor Niineorg 0 0 0 0
14 Sparta Team Automaailm Kaspar Tikerpäe 0 0 0 0
15 EMÜ SK Lauri Lepist 0 0 0 0
16 Sparta Team Automaailm Magnus Øyås 0 0 0 0
17 EMÜ SK Marten Läll 0 0 0 0
18 EMÜ SK Marten Vahtre 0 0 0 0
19 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Mattias Peterson 0 0 0 0
20 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Mikk Kuusemets 0 0 0 0
21 SK Noorus Nikita Altuhhov 0 0 0 0
22 Sparta Team Automaailm Oliver Kerttula 0 0 0 0
23 EMÜ SK Oskar Jakobson 0 0 0 0
24 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Priit Tiirats 0 0 0 0
25 EMÜ SK Pärtel Väärt 0 0 0 0
26 Sparta Team Automaailm Ralf Rooteman 0 0 0 0
27 Sparta Team Automaailm Rasmus Matiisen 0 0 0 0
28 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Rikardo Duder 0 0 0 0
29 Sparta Team Automaailm Riko Ojaste 0 0 0 0
30 SK Noorus Robert Põld 0 0 0 0
31 Sparta Team Automaailm Rolf Petteri Karranto 0 0 0 0
32 EMÜ SK Ruudi Veiram 0 0 0 0
33 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Sander Nagornõi 0 0 0 0
34 SK Noorus Serafim Suhhorukov 0 0 0 0

U9

NoorusSpartaJäneda SKEMÜSuhePunkteKoht
SK Noorus13 - 6
15 - 3
10 - 613 - 251-17121
Sparta Team Automaailm6 - 13
3 - 15
8 - 75 - 322-3862
Tapa valla Spordikool/Jäneda SK6 - 107 - 812 - 4
5 - 11
30-3333
EMÜ SK2 - 133 - 54 - 12
11 - 5
20-3534

U9

VõistkondMängeVõitVõit lisaajalKaotusKaotus lisaajalViikVäravate suhePunkte
SK Noorus44000051 - 1712
Sparta Team Automaailm42020022 - 386
Tapa valla Spordikool/Jäneda SK41030030 - 333
EMÜ SK41030020 - 353

U9

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 SK Noorus Serafim Suhhorukov 4 32 6 38
2 SK Noorus Nikita Altuhhov 4 10 15 25
3 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Kalmer Sooniste 4 19 2 21
4 SK Noorus Jaromir Ertti 4 9 7 16
5 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Sander Nagornõi 2 10 2 12
6 Sparta Team Automaailm Dominic Luht 4 12 0 12
7 EMÜ SK Pärtel Väärt 4 6 1 7
8 EMÜ SK Karl Ruuben Saharov 4 3 4 7
9 Sparta Team Automaailm Karla Mihkel Kutsar 4 3 1 4
10 EMÜ SK Lauri Lepist 4 3 1 4
11 EMÜ SK Marten Läll 4 3 1 4
12 Sparta Team Automaailm Rasmus Matiisen 4 2 2 4
13 EMÜ SK Oskar Jakobson 4 2 1 3
14 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Rikardo Duder 2 0 2 2
15 Sparta Team Automaailm Holger Rannula 4 2 0 2
16 Sparta Team Automaailm Kaspar Tikerpäe 4 2 0 2
17 Sparta Team Automaailm Britt Marii Merisaar 4 0 2 2
18 Sparta Team Automaailm Magnus Øyås 4 0 2 2
19 Sparta Team Automaailm Riko Ojaste 4 0 2 2
20 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Mattias Peterson 1 0 1 1
21 EMÜ SK Adrian Milani 4 1 0 1
22 EMÜ SK Marten Vahtre 4 1 0 1
23 Sparta Team Automaailm Oliver Kerttula 4 1 0 1
24 EMÜ SK Ruudi Veiram 4 1 0 1
25 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Karl-Alex Kütt 0 0 0 0
26 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Priit Tiirats 0 0 0 0
27 SK Noorus Edvin Grižas 1 0 0 0
28 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Mikk Kuusemets 1 0 0 0
29 SK Noorus Robert Põld 1 0 0 0
30 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Andrej Iljin 2 0 0 0
31 Sparta Team Automaailm Eero Vaskivuo 2 0 0 0
32 Sparta Team Automaailm Rolf Petteri Karranto 2 0 0 0
33 Sparta Team Automaailm Kaspar Gregor Niineorg 4 0 0 0
34 Sparta Team Automaailm Ralf Rooteman 4 0 0 0

U9

Eesti Saalihoki Liit on
Eesti Olümpiakomitee liige
 
© Eesti Saalihoki Liit | Pirita tee 12, 10127 Tallinn, Eesti | E-post info@saalihoki.ee | Tel: +372 502 6962 |