U9

SK Noorus   
 SK Noorus  
EMÜ SK13-8  
Tapa valla Spordikool/Jäneda SK SK Noorus 
 Sparta Team Automaailm12-7 
Sparta Team Automaailm6-8  
EMÜ SK    
 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK   
Tapa valla Spordikool/Jäneda SK1-9   
1. kohtSK Noorus  
2. kohtSparta Team Automaailm  
3. kohtTapa valla Spordikool/Jäneda SK  
4. kohtEMÜ SK  
  
  
  
  
JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 SK Noorus Serafim Suhhorukov 2 13 4 17
2 Sparta Team Automaailm Dominic Luht 2 12 0 12
3 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Kalmer Sooniste 2 12 0 12
4 SK Noorus Edvin Grižas 2 4 6 10
5 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Sander Nagornõi 2 0 7 7
6 SK Noorus Jaromir Ertti 2 4 2 6
7 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Rikardo Duder 2 2 3 5
8 EMÜ SK Lauri Lepist 2 4 0 4
9 EMÜ SK Pärtel Väärt 2 3 0 3
10 SK Noorus Alexander Gavrilichev 2 2 1 3
11 Sparta Team Automaailm Riko Ojaste 2 1 2 3
12 Sparta Team Automaailm Magnus Øyås 2 0 3 3
13 SK Noorus Nikita Altuhhov 2 2 0 2
14 EMÜ SK Marten Läll 2 1 1 2
15 EMÜ SK Ruudi Veiram 2 1 1 2
16 Sparta Team Automaailm Ralf Rooteman 2 1 0 1
17 Sparta Team Automaailm Rasmus Matiisen 2 1 0 1
18 Sparta Team Automaailm Kaspar Gregor Niineorg 2 0 1 1
19 Sparta Team Automaailm Oliver Kerttula 2 0 1 1
20 EMÜ SK Oskar Jakobson 2 0 1 1
21 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Andrej Iljin 0 0 0 0
22 Sparta Team Automaailm Brit-Marii Merisaar 0 0 0 0
23 Sparta Team Automaailm Eero Vaskivuo 0 0 0 0
24 Sparta Team Automaailm Karla Mihkel Kutsar 0 0 0 0
25 EMÜ SK Marten Vahtre 0 0 0 0
26 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Mattias Peterson 0 0 0 0
27 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Mikk Kuusemets 0 0 0 0
28 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Priit Tiirats 0 0 0 0
29 SK Noorus Robert Põld 0 0 0 0
30 Sparta Team Automaailm Rolf Petteri Karranto 0 0 0 0
31 EMÜ SK Adrian Milani 2 0 0 0
32 Sparta Team Automaailm Holger Rannula 2 0 0 0
33 EMÜ SK Karl Ruuben Saharov 2 0 0 0
34 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Karl-Alex Kütt 2 0 0 0
35 Sparta Team Automaailm Kaspar Tikerpäe 2 0 0 0
36 EMÜ SK Mirjam Tiido 2 0 0 0

U9

NoorusJäneda SKSpartaEMÜSuhePunkteKoht
SK Noorus10 - 6
8 - 7
13 - 6
15 - 3
13 - 2
14 - 3
73-27171
Tapa valla Spordikool/Jäneda SK6 - 10
7 - 8
7 - 8
8 - 0
12 - 4
5 - 11
45-4172
Sparta Team Automaailm6 - 13
3 - 15
8 - 7
0 - 8
5 - 3
5 - 6
27-5273
EMÜ SK2 - 13
3 - 14
4 - 12
11 - 5
3 - 5
6 - 5
29-5454

U9

VõistkondMängeVõitVõit lisaajalKaotusKaotus lisaajalViikVäravate suhePunkte
SK Noorus65100073 - 2717
Tapa valla Spordikool/Jäneda SK62031045 - 417
Sparta Team Automaailm62031027 - 527
EMÜ SK61140029 - 545

U9 - põhjagrupp

U9

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 SK Noorus Serafim Suhhorukov 6 46 8 54
2 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Kalmer Sooniste 6 28 6 34
3 SK Noorus Nikita Altuhhov 6 14 19 33
4 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Sander Nagornõi 4 15 5 20
5 SK Noorus Jaromir Ertti 6 9 8 17
6 Sparta Team Automaailm Dominic Luht 4 12 0 12
7 EMÜ SK Karl Ruuben Saharov 6 6 5 11
8 EMÜ SK Pärtel Väärt 4 6 1 7
9 EMÜ SK Marten Läll 6 6 1 7
10 SK Noorus Edvin Grižas 3 2 4 6
11 Sparta Team Automaailm Rasmus Matiisen 4 2 2 4
12 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Rikardo Duder 4 1 3 4
13 Sparta Team Automaailm Karla Mihkel Kutsar 6 3 1 4
14 EMÜ SK Lauri Lepist 6 3 1 4
15 Sparta Team Automaailm Riko Ojaste 6 1 3 4
16 Sparta Team Automaailm Holger Rannula 6 3 0 3
17 EMÜ SK Ruudi Veiram 6 3 0 3
18 EMÜ SK Adrian Milani 6 2 1 3
19 Sparta Team Automaailm Kaspar Tikerpäe 6 2 1 3
20 EMÜ SK Oskar Jakobson 6 2 1 3
21 Sparta Team Automaailm Brit-Marii Merisaar 6 1 2 3
22 SK Noorus Alexander Gavrilichev 2 1 1 2
23 Sparta Team Automaailm Magnus Øyås 4 0 2 2
24 Sparta Team Automaailm Ralf Rooteman 6 2 0 2
25 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Mattias Peterson 1 0 1 1
26 Sparta Team Automaailm Oliver Kerttula 4 1 0 1
27 EMÜ SK Marten Vahtre 6 1 0 1
28 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Priit Tiirats 0 0 0 0
29 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Mikk Kuusemets 1 0 0 0
30 SK Noorus Robert Põld 1 0 0 0
31 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Andrej Iljin 2 0 0 0
32 Sparta Team Automaailm Eero Vaskivuo 2 0 0 0
33 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Karl-Alex Kütt 2 0 0 0
34 EMÜ SK Mirjam Tiido 2 0 0 0
35 Sparta Team Automaailm Rolf Petteri Karranto 2 0 0 0
36 Sparta Team Automaailm Kaspar Gregor Niineorg 4 0 0 0

U9

U9 A - karikavõistlused

NoorusEMÜ SK IHK Kaigas IISparta IISuhePunkteKoht
SK Noorus7 - 513 - 210 - 230-991
EMÜ SK I5 - 75 - 48 - 218-1362
HK Kaigas/Kehtna PK II2 - 134 - 56 - 612-2413
Sparta Team Automaailm II2 - 102 - 86 - 610-2414

U9 B - karikavõistlused

Sparta ITapaEMÜ SK IIHK Kaigas ISuhePunkteKoht
Sparta Team Automaailm I9 - 410 - 312 - 031-791
Tapa valla Spordikool4 - 98 - 614 - 226-1762
EMÜ SK II3 - 106 - 812 - 021-1833
HK Kaigas/Kehtna PK I0 - 122 - 140 - 122-3804

 

U9

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Sparta Team Automaailm I Dominic Luht 4 25 7 32
2 SK Noorus Serafim Suhhorukov 4 15 12 27
3 Sparta Team Automaailm I Tristan Kookmaa 4 9 12 21
4 SK Noorus Jaromir Ertti 4 12 7 19
5 EMÜ SK I Joosep Tõnisson 3 13 1 14
6 EMÜ SK II Ruudi Veiram 3 9 5 14
7 Tapa valla Spordikool Kalmer Sooniste 3 8 4 12
8 Tapa valla Spordikool Rikardo Duder 3 8 4 12
9 Tapa valla Spordikool Sander Nagornõi 3 5 6 11
10 SK Noorus Nikita Altuhhov 4 5 4 9
11 EMÜ SK II Pärtel Väärt 3 6 2 8
12 HK Kaigas/Kehtna PK II Rasmus Nurmsoo 3 7 0 7
13 SK Noorus Edvin Grižas 4 3 4 7
14 Sparta Team Automaailm II Brit-Marii Merisaar 3 3 3 6
15 EMÜ SK I Oliver Treial 3 2 4 6
16 Sparta Team Automaailm I Riko Ojaste 4 0 6 6
17 HK Kaigas/Kehtna PK II Sulvior Bärengrub 3 4 1 5
18 Sparta Team Automaailm II Eero Vaskivuo 3 3 2 5
19 Sparta Team Automaailm I Magnus Øyås 4 4 1 5
20 Sparta Team Automaailm II Holger Rannula 3 4 0 4
21 Tapa valla Spordikool Andrej Iljin 3 3 1 4
22 SK Noorus Alexander Gavrilichev 4 3 1 4
23 EMÜ SK II Karl Ruuben Saharov 3 3 0 3
24 EMÜ SK I Marten Vahtre 3 3 0 3
25 EMÜ SK II Marten Läll 3 2 1 3
26 HK Kaigas/Kehtna PK II Anni Kangrumägi 3 0 3 3
27 Sparta Team Automaailm I Rasmus Matiisen 4 3 0 3
28 Tapa valla Spordikool Mattias Peterson 3 2 0 2
29 EMÜ SK II Oskar Jakobson 3 1 1 2
30 EMÜ SK II Lauri Lepist 3 0 2 2
31 HK Kaigas/Kehtna PK I Genri Bärengrub 3 1 0 1
32 HK Kaigas/Kehtna PK I Karita Silde 3 1 0 1
33 HK Kaigas/Kehtna PK II Villem Link 3 1 0 1
34 Sparta Team Automaailm II Kaspar Gregor Niineorg 3 0 1 1
35 EMÜ SK I Mirjam Tiido 3 0 1 1
36 Sparta Team Automaailm II Rolf Petteri Karranto 3 0 1 1
37 EMÜ SK I Adrian Milani 0 0 0 0
38 Tapa valla Spordikool Karl-Alex Kütt 0 0 0 0
39 Sparta Team Automaailm II Kaspar Tikerpäe 0 0 0 0
40 Tapa valla Spordikool Mikk Kuusemets 0 0 0 0
41 Tapa valla Spordikool Priit Tiirats 0 0 0 0
42 HK Kaigas/Kehtna PK I Sander Sadivski 0 0 0 0
43 HK Kaigas/Kehtna PK II Steven Kask 0 0 0 0
44 HK Kaigas/Kehtna PK I Emma Tammus 3 0 0 0
45 HK Kaigas/Kehtna PK I Kennerth Teearu 3 0 0 0
46 Sparta Team Automaailm II Oliver Kerttula 3 0 0 0
47 EMÜ SK I Oliver Vind 3 0 0 0
48 EMÜ SK I Oto Malki 3 0 0 0
49 HK Kaigas/Kehtna PK I Toomas Tammus 3 0 0 0
50 HK Kaigas/Kehtna PK I Vanessa Säinast 3 0 0 0
51 Sparta Team Automaailm I Karla Mihkel Kutsar 4 0 0 0
Eesti Saalihoki Liit on
Eesti Olümpiakomitee liige
 
© Eesti Saalihoki Liit | Pirita tee 12, 10127 Tallinn, Eesti | E-post info@saalihoki.ee | Tel: +372 502 6962 |