U11 - põhjagrupp

HC Vipers/Novikov team 09   
 HC Vipers/Novikov team 09  
EMÜ SK3-1  
Sparta Team Automaailm Jõgeva SK Tähe / Olivia 08 
 Jõgeva SK Tähe / Olivia 084-5 LA 
Jõgeva SK Tähe / Olivia 081-12  
EMÜ SK    
 EMÜ SK   
Sparta Team Automaailm15-3   
1. kohtJõgeva SK Tähe / Olivia 08  
2. kohtHC Vipers/Novikov team 09  
3. kohtEMÜ SK  
4. kohtSparta Team Automaailm  
5. kohtTapa valla Spordikool/Jäneda SK  
6. kohtSK Noorus  
7. kohtValga SHK  
  
JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Jõgeva SK Tähe / Olivia 08 Kert Kristjan Kukk 2 6 2 8
2 Jõgeva SK Tähe / Olivia 08 Markus-Lion Räitsak 2 6 0 6
3 EMÜ SK Matvei Kalamees 2 5 1 6
4 EMÜ SK Sander Timmusk 2 5 0 5
5 Jõgeva SK Tähe / Olivia 08 Marek Rosin 2 2 3 5
6 EMÜ SK Paavel Tammert 2 2 3 5
7 EMÜ SK Uku Malki 2 1 4 5
8 HC Vipers/Novikov team 09 Egor Shmykov 2 3 1 4
9 Jõgeva SK Tähe / Olivia 08 Kristofer Kiis 2 0 4 4
10 HC Vipers/Novikov team 09 Artemi Ertti 2 1 2 3
11 Jõgeva SK Tähe / Olivia 08 Rasmus Moora 2 0 3 3
12 HC Vipers/Novikov team 09 Aleksandr Kudeviita 2 2 0 2
13 Jõgeva SK Tähe / Olivia 08 Markus Aleksander Teppan 2 2 0 2
14 Sparta Team Automaailm Ander-Hubert Lauri 2 1 1 2
15 EMÜ SK Daniel Nemvalts 2 1 1 2
16 Sparta Team Automaailm Gustav Salm 2 1 1 2
17 Jõgeva SK Tähe / Olivia 08 Daniil Lavruškin 2 1 0 1
18 EMÜ SK Felix Solovjov 2 1 0 1
19 Sparta Team Automaailm Kennet Vaha 2 1 0 1
20 EMÜ SK Ott Tera 2 1 0 1
21 HC Vipers/Novikov team 09 Pavel Blitshtein 2 1 0 1
22 Sparta Team Automaailm Rasmus Matiisen 2 1 0 1
23 HC Vipers/Novikov team 09 Aleksandr Sementsov 2 0 1 1
24 Sparta Team Automaailm Aaron Kelle 0 0 0 0
25 SK Noorus Alexander Gavrilichev 0 0 0 0
26 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Anatoli Babii 0 0 0 0
27 Valga SHK Andrej Iljin 0 0 0 0
28 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Andro Lilleoja 0 0 0 0
29 EMÜ SK Arlin-Christer Širokov 0 0 0 0
30 Valga SHK Armand Hansson 0 0 0 0
31 SK Noorus Artjom Daineko 0 0 0 0
32 SK Noorus Artjom Timofejev 0 0 0 0
33 Sparta Team Automaailm Bruno Lieste 0 0 0 0
34 EMÜ SK Christofer Nerman 0 0 0 0
35 Valga SHK David Švaiko 0 0 0 0
36 SK Noorus Dmitri Golovatš 0 0 0 0
37 SK Noorus Edvin Grizas 0 0 0 0
38 EMÜ SK Ekke Malki 0 0 0 0
39 Sparta Team Automaailm Emil Kilpia 0 0 0 0
40 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Erik Piirsalu 0 0 0 0
41 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Eudor Velleramm 0 0 0 0
42 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Feliks Uiboaed 0 0 0 0
43 EMÜ SK Gustav Ots 0 0 0 0
44 Valga SHK Henri Asur 0 0 0 0
45 EMÜ SK Henri Kutsar 0 0 0 0
46 Sparta Team Automaailm Janori Remmelg 0 0 0 0
47 SK Noorus Jaromir Ertti 0 0 0 0
48 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Kalmer Sooniste 0 0 0 0
49 Valga SHK Karl Mattias Järv 0 0 0 0
50 Sparta Team Automaailm Karla Mihkel Kutsar 0 0 0 0
51 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Karl-Alex Kütt 0 0 0 0
52 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Kaur Valdok 0 0 0 0
53 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Keimo Kari 0 0 0 0
54 Valga SHK Kevin Peterson 0 0 0 0
55 Valga SHK Kristofer Visnap 0 0 0 0
56 Sparta Team Automaailm Leo Karranto 0 0 0 0
57 SK Noorus Maksim Vlassov 0 0 0 0
58 SK Noorus Martin Sergeev 0 0 0 0
59 Valga SHK Mattias Peterson 0 0 0 0
60 Valga SHK Mattias Pärnaku 0 0 0 0
61 Valga SHK Maximus Tamm 0 0 0 0
62 SK Noorus Nikita Altuhhov 0 0 0 0
63 SK Noorus Nikita Haritoškin 0 0 0 0
64 Jõgeva SK Tähe / Olivia 08 Oleg Vasjov 0 0 0 0
65 Jõgeva SK Tähe / Olivia 08 Oliver Raudsepp 0 0 0 0
66 EMÜ SK Oskar Jakobson 0 0 0 0
67 Sparta Team Automaailm Rasmus Hendrik Heiskanen 0 0 0 0
68 Jõgeva SK Tähe / Olivia 08 Remi Asman 0 0 0 0
69 Valga SHK Riko Kikkatalo 0 0 0 0
70 EMÜ SK Robert Ljutov 0 0 0 0
71 SK Noorus Robert Põld 0 0 0 0
72 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Robin Jänes 0 0 0 0
73 EMÜ SK Romel Pihelgas 0 0 0 0
74 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Sander Nagornõi 0 0 0 0
75 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Sebastian Nagornõi 0 0 0 0
76 SK Noorus Serafim Suhhorukov 0 0 0 0
77 Valga SHK Simo Kenk 0 0 0 0
78 Sparta Team Automaailm Simon Sildre 0 0 0 0
79 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Sten Martin Jürjenberg 0 0 0 0
80 EMÜ SK Sten-Tõnis Feldmann 0 0 0 0
81 Sparta Team Automaailm Tristan Kookmaa 0 0 0 0
82 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Vahur Ries 0 0 0 0
83 SK Noorus Vsevolod Kulik 0 0 0 0
84 HC Vipers/Novikov team 09 Aleksei Dobrjakov 2 0 0 0
85 HC Vipers/Novikov team 09 Allan Ahven 2 0 0 0
86 EMÜ SK Daniil Svätski 2 0 0 0
87 Sparta Team Automaailm Dominic Luht 2 0 0 0
88 HC Vipers/Novikov team 09 Filipp Freiman 2 0 0 0
89 Sparta Team Automaailm Holger Ojaste 2 0 0 0
90 HC Vipers/Novikov team 09 Jaroslav Novikov 2 0 0 0
91 Sparta Team Automaailm Kaspar Gregor Niineorg 2 0 0 0
92 HC Vipers/Novikov team 09 Kirill Kuzovkov 2 0 0 0
93 HC Vipers/Novikov team 09 Lautaro-Hedberto Jofre 2 0 0 0
94 HC Vipers/Novikov team 09 Maksim Smirnov 2 0 0 0
95 EMÜ SK Marten Läll 2 0 0 0
96 Jõgeva SK Tähe / Olivia 08 Mikk Allika 2 0 0 0
97 Sparta Team Automaailm Riko Ojaste 2 0 0 0
98 HC Vipers/Novikov team 09 Robert Tamme 2 0 0 0
99 HC Vipers/Novikov team 09 Saveli Kovaltsuk 2 0 0 0
100 Jõgeva SK Tähe / Olivia 08 Silver Raudsepp 2 0 0 0
101 EMÜ SK Teigo Toomsalu 2 0 0 0
102 HC Vipers/Novikov team 09 Timur Alihodzin 2 0 0 0
Jrk.MeeskondEesnimiPerenimiMängitud minVisked väravaleTõrjutudTõrje %
1. Jõgeva SK Tähe / Olivia 08MikkAllika60282382,1
2. HC Vipers/Novikov team 09AllanAhven60292379,3
3. EMÜ SKTeigoToomsalu60191368,4
4. Sparta Team AutomaailmKaspar GregorNiineorg60451840,0

U11 - põhjagrupp

HC VipersSpartaNoorusSuhePunkteKoht
HC Vipers/Novikov team 0912 - 5
7 - 3
1 - 3
13 - 1
11 - 1
12 - 1
56-14151
Sparta Team Automaailm5 - 12
3 - 7
3 - 1
11 - 4
10 - 7
10 - 11
42-4292
SK Noorus1 - 13
1 - 11
1 - 12
4 - 11
7 - 10
11 - 10
25-6733

U11 - põhjagrupp

VõistkondMängeVõitVõit lisaajalKaotusKaotus lisaajalViikVäravate suhePunkte
HC Vipers/Novikov team 0965010056 - 1415
Sparta Team Automaailm63030042 - 429
SK Noorus61050025 - 673

U11 - lõunagrupp

VõistkondMängeVõitVõit lisaajalKaotusKaotus lisaajalViikVäravate suhePunkte
Jõgeva SK Tähe / Olivia 0866000067 - 1618
Tapa valla Spordikool/Jäneda SK63030043 - 369
EMÜ SK63030044 - 389
Valga SHK6006004 - 680

U11 - põhjagrupp

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 SK Noorus Nikita Haritoškin 6 13 5 18
2 HC Vipers/Novikov team 09 Egor Shmykov 4 11 5 16
3 Sparta Team Automaailm Simon Sildre 4 12 3 15
4 HC Vipers/Novikov team 09 Aleksandr Kudeviita 4 7 6 13
5 HC Vipers/Novikov team 09 Artemi Ertti 6 9 3 12
6 Sparta Team Automaailm Ander-Hubert Lauri 5 5 4 9
7 SK Noorus Artjom Timofejev 6 6 3 9
8 Sparta Team Automaailm Dominic Luht 6 5 3 8
9 HC Vipers/Novikov team 09 Filipp Freiman 6 4 4 8
10 Sparta Team Automaailm Gustav Salm 6 2 5 7
11 HC Vipers/Novikov team 09 Aleksandr Sementsov 4 4 2 6
12 HC Vipers/Novikov team 09 Timur Alihodzin 4 4 2 6
13 HC Vipers/Novikov team 09 Aleksei Dobrjakov 4 3 3 6
14 Sparta Team Automaailm Tristan Kookmaa 2 4 1 5
15 HC Vipers/Novikov team 09 Pavel Blitshtein 4 4 1 5
16 Sparta Team Automaailm Kennet Vaha 6 4 1 5
17 SK Noorus Serafim Suhhorukov 6 3 2 5
18 Sparta Team Automaailm Leo Karranto 2 4 0 4
19 Sparta Team Automaailm Emil Kilpia 2 2 2 4
20 HC Vipers/Novikov team 09 Maksim Smirnov 4 2 1 3
21 Sparta Team Automaailm Aaron Kelle 6 3 0 3
22 HC Vipers/Novikov team 09 Allan Ahven 6 2 1 3
23 SK Noorus Nikita Altuhhov 3 1 1 2
24 HC Vipers/Novikov team 09 Kirill Kuzovkov 4 2 0 2
25 HC Vipers/Novikov team 09 Saveli Kovaltsuk 4 2 0 2
26 SK Noorus Edvin Grizas 6 1 1 2
27 HC Vipers/Novikov team 09 Robert Tamme 4 1 0 1
28 SK Noorus Artjom Daineko 6 0 1 1
29 Sparta Team Automaailm Kaspar Gregor Niineorg 6 0 1 1
30 Sparta Team Automaailm Bruno Lieste 0 0 0 0
31 Sparta Team Automaailm Janori Remmelg 0 0 0 0
32 HC Vipers/Novikov team 09 Jaroslav Novikov 0 0 0 0
33 SK Noorus Jaromir Ertti 1 0 0 0
34 SK Noorus Alexander Gavrilichev 2 0 0 0
35 SK Noorus Martin Sergeev 2 0 0 0
36 SK Noorus Dmitri Golovatš 4 0 0 0
37 HC Vipers/Novikov team 09 Lautaro-Hedberto Jofre 4 0 0 0
38 Sparta Team Automaailm Rasmus Hendrik Heiskanen 4 0 0 0
39 Sparta Team Automaailm Riko Ojaste 4 0 0 0
40 SK Noorus Robert Põld 4 0 0 0
41 SK Noorus Vsevolod Kulik 4 0 0 0
42 Sparta Team Automaailm Holger Ojaste 6 0 0 0
43 Sparta Team Automaailm Karla Mihkel Kutsar 6 0 0 0
44 SK Noorus Maksim Vlassov 6 0 0 0
45 Sparta Team Automaailm Rasmus Matiisen 6 0 0 0

U11 - lõunagrupp

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Jõgeva SK Tähe / Olivia 08 Markus-Lion Räitsak 6 27 9 36
2 Jõgeva SK Tähe / Olivia 08 Kert Kristjan Kukk 6 22 8 30
3 EMÜ SK Uku Malki 6 22 8 30
4 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Keimo Kari 6 21 8 29
5 Jõgeva SK Tähe / Olivia 08 Marek Rosin 6 10 11 21
6 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Sten Martin Jürjenberg 6 7 8 15
7 EMÜ SK Ekke Malki 6 5 7 12
8 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Kalmer Sooniste 6 9 2 11
9 Jõgeva SK Tähe / Olivia 08 Rasmus Moora 6 3 8 11
10 Jõgeva SK Tähe / Olivia 08 Daniil Lavruškin 6 2 7 9
11 EMÜ SK Sander Timmusk 6 5 3 8
12 EMÜ SK Ott Tera 6 4 4 8
13 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Eudor Velleramm 4 0 6 6
14 EMÜ SK Daniel Nemvalts 6 3 3 6
15 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Vahur Ries 6 3 1 4
16 Jõgeva SK Tähe / Olivia 08 Markus Aleksander Teppan 6 2 1 3
17 Valga SHK Simo Kenk 6 2 1 3
18 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Sander Nagornõi 6 1 2 3
19 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Sebastian Nagornõi 6 1 2 3
20 EMÜ SK Henri Kutsar 6 2 0 2
21 Jõgeva SK Tähe / Olivia 08 Kristofer Kiis 2 0 1 1
22 EMÜ SK Felix Solovjov 4 1 0 1
23 EMÜ SK Romel Pihelgas 4 1 0 1
24 Valga SHK Maximus Tamm 4 0 1 1
25 Valga SHK Armand Hansson 6 1 0 1
26 Valga SHK Mattias Pärnaku 6 1 0 1
27 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Andro Lilleoja 6 0 1 1
28 EMÜ SK Christofer Nerman 0 0 0 0
29 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Feliks Uiboaed 0 0 0 0
30 EMÜ SK Gustav Ots 0 0 0 0
31 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Karl-Alex Kütt 0 0 0 0
32 EMÜ SK Matvei Kalamees 0 0 0 0
33 EMÜ SK Paavel Tammert 0 0 0 0
34 EMÜ SK Robert Ljutov 0 0 0 0
35 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Robin Jänes 0 0 0 0
36 EMÜ SK Sten-Tõnis Feldmann 0 0 0 0
37 Valga SHK Andrej Iljin 1 0 0 0
38 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Anatoli Babii 2 0 0 0
39 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Erik Piirsalu 2 0 0 0
40 Valga SHK Henri Asur 2 0 0 0
41 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Kaur Valdok 2 0 0 0
42 Jõgeva SK Tähe / Olivia 08 Oleg Vasjov 2 0 0 0
43 EMÜ SK Oskar Jakobson 2 0 0 0
44 Valga SHK David Švaiko 3 0 0 0
45 EMÜ SK Daniil Svätski 4 0 0 0
46 Jõgeva SK Tähe / Olivia 08 Remi Asman 4 0 0 0
47 Valga SHK Kristofer Visnap 5 0 0 0
48 EMÜ SK Arlin-Christer Širokov 6 0 0 0
49 Valga SHK Karl Mattias Järv 6 0 0 0
50 Valga SHK Kevin Peterson 6 0 0 0
51 EMÜ SK Marten Läll 6 0 0 0
52 Valga SHK Mattias Peterson 6 0 0 0
53 Jõgeva SK Tähe / Olivia 08 Mikk Allika 6 0 0 0
54 Jõgeva SK Tähe / Olivia 08 Oliver Raudsepp 6 0 0 0
55 Valga SHK Riko Kikkatalo 6 0 0 0
56 Jõgeva SK Tähe / Olivia 08 Silver Raudsepp 6 0 0 0
57 EMÜ SK Teigo Toomsalu 6 0 0 0

U11 - põhjagrupp

Jrk.MeeskondEesnimiPerenimiMängitud minVisked väravaleTõrjutudTõrje %
1. HC Vipers/Novikov team 09ArtemiErtti60413790,2
2. HC Vipers/Novikov team 09AllanAhven111635384,1
3. Sparta Team AutomaailmKaspar GregorNiineorg1201027270,6
4. Sparta Team AutomaailmRasmus HendrikHeiskanen60372567,6
5. SK NoorusMartinSergeev60654366,2
6. SK NoorusDmitriGolovatš1111308565,4

U11 - lõunagrupp

Jrk.MeeskondEesnimiPerenimiMängitud minVisked väravaleTõrjutudTõrje %
1. Tapa valla Spordikool/Jäneda SKEudorVelleramm120675176,1
2. Tapa valla Spordikool/Jäneda SKMehisRies60674770,2
3. Jõgeva SK Tähe / Olivia 08MikkAllika171533769,8
4. Valga SHKMaximusTamm1111015756,4
5. Valga SHKKevinPeterson60532954,7
6. EMÜ SKTeigoToomsalu180824453,7
Eesti Saalihoki Liit on
Eesti Olümpiakomitee liige
 
© Eesti Saalihoki Liit | Pirita tee 12, 10127 Tallinn, Eesti | E-post info@saalihoki.ee | Tel: +372 502 6962 |