Naiste esiliiga

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Kuusalu Eluterve Naine Age Tuisk 0 0 0 0
2 SK Mustvee Agneta Kaldma 0 0 0 0
3 Kuusalu Eluterve Naine Aidi Gerde Tuisk 0 0 0 0
4 Kuusalu Eluterve Naine Aili Arro 0 0 0 0
5 Finnish Flash Aino Henriksson 0 0 0 0
6 Järva-Jaani Airi Pahva 0 0 0 0
7 Järva-Jaani Annabel Härm 0 0 0 0
8 Finnish Flash Annette Nurminen 0 0 0 0
9 Järva-Jaani Ave Kaur 0 0 0 0
10 Kuusalu Eluterve Naine Carmen Tiinas 0 0 0 0
11 Finnish Flash Christina Drake 0 0 0 0
12 Finnish Flash Christina Karjalainen 0 0 0 0
13 SK Mustvee Darja Bahtina 0 0 0 0
14 Kuusalu Eluterve Naine Elina Puusepp 0 0 0 0
15 SK Mustvee Eneli Vadi 0 0 0 0
16 Järva-Jaani Eva Arusalu 0 0 0 0
17 Järva-Jaani Eveli Meibaum 0 0 0 0
18 SK Mustvee Evelin Kütt 0 0 0 0
19 Finnish Flash Francesca Akiki 0 0 0 0
20 SK Mustvee Hanna Alberi 0 0 0 0
21 Finnish Flash Hanna Tekoniemi 0 0 0 0
22 Järva-Jaani Heidi Rõõmusaar 0 0 0 0
23 Finnish Flash Heidi Soosalu 0 0 0 0
24 SK Mustvee Heile-Liise Roone 0 0 0 0
25 Arenculle Heili Tomingas 0 0 0 0
26 Arenculle Hene Karumaa 0 0 0 0
27 Kuusalu Eluterve Naine Iia Bergmann 0 0 0 0
28 Järva-Jaani Ilme Vasenkova 0 0 0 0
29 Arenculle Inge Ruutsaar 0 0 0 0
30 Kuusalu Eluterve Naine Jaana Kirs 0 0 0 0
31 Arenculle Jaanika Käes 0 0 0 0
32 Finnish Flash Johanna Heinonen 0 0 0 0
33 Arenculle Kadi Tammaru 0 0 0 0
34 Arenculle Kaire Rosenberg 0 0 0 0
35 Kuusalu Eluterve Naine Kairi Klein 0 0 0 0
36 Kuusalu Eluterve Naine Kairit Kuuskaru 0 0 0 0
37 Arenculle Kaja Männi 0 0 0 0
38 Finnish Flash Katri Kalema 0 0 0 0
39 SK Mustvee Katrin Jermoškin 0 0 0 0
40 SK Mustvee Katrin Kaarama 0 0 0 0
41 Kuusalu Eluterve Naine Katrin Ruusalep 0 0 0 0
42 SK Mustvee Kelli Kingu 0 0 0 0
43 Arenculle Kerstin Kiigemaa 0 0 0 0
44 Finnish Flash Kirke Pollisinski D 0 0 0 0
45 Kuusalu Eluterve Naine Kristel Oja 0 0 0 0
46 Järva-Jaani Kristi Aaloe 0 0 0 0
47 Kuusalu Eluterve Naine Kristiina Allikvee 0 0 0 0
48 Kuusalu Eluterve Naine Kristiina Klaamas 0 0 0 0
49 SK Mustvee Kristiina Sumnikova 0 0 0 0
50 SK Mustvee Kristina Pint 0 0 0 0
51 SK Mustvee Kätlin Kaarama 0 0 0 0
52 Arenculle Lembe Marley 0 0 0 0
53 Järva-Jaani Liina Kinkk 0 0 0 0
54 Arenculle Liivika Vares 0 0 0 0
55 Järva-Jaani Lizette Kassmann 0 0 0 0
56 Finnish Flash Maarit Jaatinen 0 0 0 0
57 Arenculle Maarja Leok 0 0 0 0
58 Finnish Flash Mari Siren 0 0 0 0
59 SK Mustvee Mari-Ann Katariina Sklave 0 0 0 0
60 Arenculle Marie Tammeraid 0 0 0 0
61 Järva-Jaani Melani Arusalu 0 0 0 0
62 Järva-Jaani Merike Järvamägi 0 0 0 0
63 Järva-Jaani Merili Ivask 0 0 0 0
64 SK Mustvee Merili Pärn 0 0 0 0
65 Arenculle Merily Saluste 0 0 0 0
66 Finnish Flash Mirkka Heiskanen 0 0 0 0
67 Finnish Flash Monika Kukkonen 0 0 0 0
68 Arenculle Monika Veelma 0 0 0 0
69 Finnish Flash Nea Sipola 0 0 0 0
70 SK Mustvee Nicole Vingertšuk 0 0 0 0
71 Finnish Flash Noora Olsson 0 0 0 0
72 Kuusalu Eluterve Naine Paula Siilak 0 0 0 0
73 Finnish Flash Pia Ruotsala 0 0 0 0
74 Kuusalu Eluterve Naine Piia Saluste 0 0 0 0
75 Järva-Jaani Pille Piiroja 0 0 0 0
76 Kuusalu Eluterve Naine Pille Plakk 0 0 0 0
77 Kuusalu Eluterve Naine Reelika Liiv 0 0 0 0
78 SK Mustvee Reili Tooming 0 0 0 0
79 Järva-Jaani Reili Vassiljev 0 0 0 0
80 SK Mustvee Sandra Sagar 0 0 0 0
81 Finnish Flash Sara Romo 0 0 0 0
82 Finnish Flash Saskia Ormak D 0 0 0 0
83 Järva-Jaani Signe Lepiste 0 0 0 0
84 SK Mustvee Sigrit Jermoškin 0 0 0 0
85 Arenculle Sirli Leok 0 0 0 0
86 Järva-Jaani Stella-Maria Link 0 0 0 0
87 Finnish Flash Susan Lehtonen 0 0 0 0
88 Finnish Flash Susanna Karranto 0 0 0 0
89 Finnish Flash Triin Pollisinski 0 0 0 0
90 Kuusalu Eluterve Naine Triinu Parve 0 0 0 0
91 Arenculle Triinu Saluste 0 0 0 0

Naiste esiliiga

MustveeArenculleFFKuusaluJärva-JaaniSuhePunkteKoht
SK Mustvee3 - 12 - 13 - 05 - 113-3111
Arenculle1 - 32 - 14 - 35 - 112-882
Finnish Flash1 - 21 - 22 - 14-533
Kuusalu Eluterve Naine0 - 33 - 41 - 24-924
Järva-Jaani1 - 51 - 52-1005

Naiste esiliiga

VõistkondMängeVõitVõit lisaajalKaotusKaotus lisaajalViikVäravate suhePunkte
SK Mustvee43100013 - 311
Arenculle42110012 - 88
Finnish Flash3011104 - 53
Kuusalu Eluterve Naine3001204 - 92
Järva-Jaani2002002 - 100

Naiste esiliiga

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 SK Mustvee Sandra Sagar 4 4 0 4
2 Arenculle Triinu Saluste 4 4 0 4
3 SK Mustvee Katrin Jermoškin 4 3 0 3
4 Arenculle Lembe Marley 4 2 1 3
5 SK Mustvee Sigrit Jermoškin 4 2 1 3
6 SK Mustvee Kristina Pint 4 1 2 3
7 Järva-Jaani Melani Arusalu 2 1 1 2
8 Finnish Flash Kirke Pollisinski D 3 2 0 2
9 Kuusalu Eluterve Naine Pille Plakk 3 2 0 2
10 Kuusalu Eluterve Naine Aili Arro 3 1 1 2
11 SK Mustvee Hanna Alberi 3 1 1 2
12 Arenculle Kaja Männi 4 2 0 2
13 Arenculle Jaanika Käes 4 1 1 2
14 Arenculle Liivika Vares 4 1 1 2
15 Arenculle Sirli Leok 4 1 1 2
16 Finnish Flash Francesca Akiki 1 0 1 1
17 Finnish Flash Noora Olsson 2 1 0 1
18 Järva-Jaani Stella-Maria Link 2 1 0 1
19 Järva-Jaani Lizette Kassmann 2 0 1 1
20 Finnish Flash Susan Lehtonen 2 0 1 1
21 Finnish Flash Heidi Soosalu 3 1 0 1
22 Kuusalu Eluterve Naine Reelika Liiv 3 1 0 1
23 Finnish Flash Johanna Heinonen 3 0 1 1
24 Kuusalu Eluterve Naine Kristiina Klaamas 3 0 1 1
25 Kuusalu Eluterve Naine Piia Saluste 3 0 1 1
26 SK Mustvee Eneli Vadi 4 1 0 1
27 Arenculle Maarja Leok 4 1 0 1
28 SK Mustvee Merili Pärn 4 1 0 1
29 Arenculle Kerstin Kiigemaa 4 0 1 1
30 SK Mustvee Kätlin Kaarama 4 0 1 1
31 Arenculle Merily Saluste 4 0 1 1
32 Arenculle Monika Veelma 4 0 1 1
33 Kuusalu Eluterve Naine Age Tuisk 0 0 0 0
34 SK Mustvee Agneta Kaldma 0 0 0 0
35 Järva-Jaani Ave Kaur 0 0 0 0
36 Kuusalu Eluterve Naine Carmen Tiinas 0 0 0 0
37 SK Mustvee Darja Bahtina 0 0 0 0
38 SK Mustvee Evelin Kütt 0 0 0 0
39 Järva-Jaani Heidi Rõõmusaar 0 0 0 0
40 Arenculle Hene Karumaa 0 0 0 0
41 Finnish Flash Katri Kalema 0 0 0 0
42 Järva-Jaani Merili Ivask 0 0 0 0
43 Järva-Jaani Reili Vassiljev 0 0 0 0
44 Finnish Flash Susanna Karranto 0 0 0 0
45 Kuusalu Eluterve Naine Aidi Gerde Tuisk 1 0 0 0
46 Järva-Jaani Airi Pahva 1 0 0 0
47 Kuusalu Eluterve Naine Elina Puusepp 1 0 0 0
48 SK Mustvee Heile-Liise Roone 1 0 0 0
49 Kuusalu Eluterve Naine Iia Bergmann 1 0 0 0
50 Kuusalu Eluterve Naine Kairi Klein 1 0 0 0
51 SK Mustvee Kelli Kingu 1 0 0 0
52 SK Mustvee Kristiina Sumnikova 1 0 0 0
53 Kuusalu Eluterve Naine Paula Siilak 1 0 0 0
54 Järva-Jaani Pille Piiroja 1 0 0 0
55 Finnish Flash Sara Romo 1 0 0 0
56 Kuusalu Eluterve Naine Triinu Parve 1 0 0 0
57 Järva-Jaani Annabel Härm 2 0 0 0
58 Finnish Flash Christina Drake 2 0 0 0
59 Järva-Jaani Eva Arusalu 2 0 0 0
60 Järva-Jaani Eveli Meibaum 2 0 0 0
61 Järva-Jaani Ilme Vasenkova 2 0 0 0
62 Järva-Jaani Kristi Aaloe 2 0 0 0
63 Järva-Jaani Liina Kinkk 2 0 0 0
64 SK Mustvee Mari-Ann Katariina Sklave 2 0 0 0
65 Järva-Jaani Merike Järvamägi 2 0 0 0
66 Finnish Flash Mirkka Heiskanen 2 0 0 0
67 SK Mustvee Nicole Vingertšuk 2 0 0 0
68 Finnish Flash Pia Ruotsala 2 0 0 0
69 Järva-Jaani Signe Lepiste 2 0 0 0
70 Finnish Flash Aino Henriksson 3 0 0 0
71 Finnish Flash Annette Nurminen 3 0 0 0
72 Finnish Flash Christina Karjalainen 3 0 0 0
73 Finnish Flash Hanna Tekoniemi 3 0 0 0
74 Kuusalu Eluterve Naine Jaana Kirs 3 0 0 0
75 Kuusalu Eluterve Naine Kairit Kuuskaru 3 0 0 0
76 Kuusalu Eluterve Naine Katrin Ruusalep 3 0 0 0
77 Kuusalu Eluterve Naine Kristel Oja 3 0 0 0
78 Kuusalu Eluterve Naine Kristiina Allikvee 3 0 0 0
79 Finnish Flash Maarit Jaatinen 3 0 0 0
80 Finnish Flash Mari Siren 3 0 0 0
81 Finnish Flash Monika Kukkonen 3 0 0 0
82 Finnish Flash Nea Sipola 3 0 0 0
83 SK Mustvee Reili Tooming 3 0 0 0
84 Finnish Flash Saskia Ormak D 3 0 0 0
85 Finnish Flash Triin Pollisinski 3 0 0 0
86 Arenculle Heili Tomingas 4 0 0 0
87 Arenculle Inge Ruutsaar 4 0 0 0
88 Arenculle Kadi Tammaru 4 0 0 0
89 Arenculle Kaire Rosenberg 4 0 0 0
90 SK Mustvee Katrin Kaarama 4 0 0 0
91 Arenculle Marie Tammeraid 4 0 0 0

Naiste esiliiga

Jrk.MeeskondEesnimiPerenimiMängitud minVisked väravaleTõrjutudTõrje %
1. SK MustveeKatrinKaarama180636095,2
2. Finnish FlashSaskiaOrmak D135868194,2
3. ArenculleMerilySaluste165807391,3
4. Kuusalu Eluterve NaineKatrinRuusalep135605185,0
5. Järva-JaaniAnnabelHärm90625283,9
6. ArenculleMarieTammeraid156583,3
Eesti Saalihoki Liit on
Eesti Olümpiakomitee liige
 
© Eesti Saalihoki Liit | Pirita tee 12, 10127 Tallinn, Eesti | E-post info@saalihoki.ee | Tel: +372 502 6962 |