Esiliiga - A

Sparta Team Automaailm II   
 Sparta Team Automaailm II  
Sinimäe6-2  
Eesti Maaülikooli SK II Ääsmäe 
 Ääsmäe2-3 LA 
Ääsmäe5-6  
Viskoosa SK  
 Viimsi Kepp 
Viimsi Kepp3-7  
SK Rapla Viimsi Kepp 
 Jäneda2-0 
Jäneda3-6  
 Sparta Team Automaailm II   
    
 Jäneda  
1. koht  
2. koht  
3. koht  
4. koht  
5. kohtViskoosa SK  
6. kohtSK Rapla  
7. kohtEesti Maaülikooli SK II  
8. kohtSinimäe  
9. kohtKAMA2  
10. kohtSHK Jõgeva Lootus  
11. kohtBändidos  
12. koht  
13. koht  
  
  
  
JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Ääsmäe Kenneth Lond 2 4 0 4
2 Viimsi Kepp Marek Ulman 2 4 0 4
3 Sparta Team Automaailm II Stenver Savi D 2 4 0 4
4 Viimsi Kepp Andri Väljaots 2 3 0 3
5 Eesti Maaülikooli SK II Kristjan Anderson 1 2 0 2
6 Jäneda Andres Luts 2 2 0 2
7 Ääsmäe Matti Küüt 2 2 0 2
8 Ääsmäe Targo Trepp 2 2 0 2
9 SK Rapla Ats Tamme 1 1 0 1
10 Eesti Maaülikooli SK II Egert Roio 1 1 0 1
11 Ääsmäe Ergo Orumaa 1 1 0 1
12 Viskoosa SK Helmur Rajang 1 1 0 1
13 Eesti Maaülikooli SK II Janno Kaur 1 1 0 1
14 Jäneda Johannes Jürisson 1 1 0 1
15 Eesti Maaülikooli SK II Markus Tepp 1 1 0 1
16 Sparta Team Automaailm II Mattias Kauk 1 1 0 1
17 Sinimäe Ott Põldmäe 1 1 0 1
18 SK Rapla Rivo Rehe 1 1 0 1
19 Sinimäe Siim Romanov 1 1 0 1
20 Viskoosa SK Targo Treial 1 1 0 1
21 Viskoosa SK Vladimir Kljain 1 1 0 1
22 Sparta Team Automaailm II Amon Re Niineorg D2 2 1 0 1
23 Jäneda Daniil Ruzevitš D 2 1 0 1
24 Sparta Team Automaailm II German Balasov D2 2 1 0 1
25 Jäneda Igor Tegelmann D 2 1 0 1
26 Viimsi Kepp Julius Stokas 2 1 0 1
27 Sparta Team Automaailm II Oliver Peter Olsson D2 2 1 0 1
28 Viimsi Kepp Tanel Rebane 2 1 0 1
29 Sparta Team Automaailm II Adrian Sikk D2 0 0 0 0
30 Bändidos Aivar Aasma 0 0 0 0
31 Bändidos Aivar Aasma 0 0 0 0
32 SHK Jõgeva Lootus Alari Pagi 0 0 0 0
33 SHK Jõgeva Lootus Alari Pagi 0 0 0 0
34 Valga Välk Aleks Tammela 0 0 0 0
35 Valga Välk Aleks Tammela 0 0 0 0
36 Jäneda Aleksander Prõttšikov D 0 0 0 0
37 Sinimäe Aleksander Runin 0 0 0 0
38 KAMA2 Aleksei Avdejev 0 0 0 0
39 KAMA2 Aleksei Avdejev 0 0 0 0
40 SHK Jõgeva Lootus Alex Guske D 0 0 0 0
41 SHK Jõgeva Lootus Alex Guske D 0 0 0 0
42 Viskoosa SK Alex Kark 0 0 0 0
43 Eesti Maaülikooli SK II Alex Sults D 0 0 0 0
44 Bändidos Allan Tatter 0 0 0 0
45 Bändidos Allan Tatter 0 0 0 0
46 TVK Leegid Alo Mäesalu 0 0 0 0
47 TVK Leegid Alo Mäesalu 0 0 0 0
48 Sparta Team Automaailm II Amon Re Niineorg D2 0 0 0 0
49 SK Rapla Andi Kuum 0 0 0 0
50 Sinimäe Andre Lausmaa 0 0 0 0
51 Ääsmäe Andre Simovart 0 0 0 0
52 Eesti Maaülikooli SK II Andrei Solovjov 0 0 0 0
53 Jäneda Andres Kalavus 0 0 0 0
54 Jäneda Andres Luts 0 0 0 0
55 SK Rapla Andres Männik 0 0 0 0
56 SK Rapla Andres Männik 0 0 0 0
57 Viskoosa SK Andres Tammeveski 0 0 0 0
58 Viimsi Kepp Andri Väljaots 0 0 0 0
59 TVK Leegid Andrus Mäeots 0 0 0 0
60 TVK Leegid Andrus Mäeots 0 0 0 0
61 Viimsi Kepp Anti Roots 0 0 0 0
62 Viskoosa SK Argo Päid 0 0 0 0
63 Viskoosa SK Argo Päid 0 0 0 0
64 Valga Välk Arseni Krasilnikov 0 0 0 0
65 Valga Välk Arseni Krasilnikov 0 0 0 0
66 Jäneda Artjom Kostjanoi 0 0 0 0
67 Jäneda Artur Homjakov 0 0 0 0
68 Eesti Maaülikooli SK II Artur Okružko D 0 0 0 0
69 Jäneda Ats Kukk 0 0 0 0
70 SK Rapla Ats Tamme 0 0 0 0
71 Eesti Maaülikooli SK II Christopher Krutõh D 0 0 0 0
72 Eesti Maaülikooli SK II Christopher Krutõh D 0 0 0 0
73 SHK Jõgeva Lootus Cris Aare 0 0 0 0
74 SHK Jõgeva Lootus Cris Aare 0 0 0 0
75 Ääsmäe Dan Markkus Pajula 0 0 0 0
76 Ääsmäe Dan Markkus Pajula 0 0 0 0
77 Viskoosa SK Daniel Bursa 0 0 0 0
78 Viskoosa SK Daniel Bursa 0 0 0 0
79 KAMA2 Daniil Petuhhov 0 0 0 0
80 KAMA2 Daniil Petuhhov 0 0 0 0
81 Jäneda Daniil Ruzevitš D 0 0 0 0
82 Jäneda Daniil Tenitski 0 0 0 0
83 Viskoosa SK Danver Mets 0 0 0 0
84 Viskoosa SK Danver Mets 0 0 0 0
85 Valga Välk Denis Ženžarov 0 0 0 0
86 Valga Välk Denis Ženžarov 0 0 0 0
87 SHK Jõgeva Lootus Deniss Kazakov 0 0 0 0
88 SHK Jõgeva Lootus Deniss Kazakov 0 0 0 0
89 KAMA2 Dmitri Burdin 0 0 0 0
90 KAMA2 Dmitri Burdin 0 0 0 0
91 Sinimäe Edgar Grazer 0 0 0 0
92 Viimsi Kepp Eero Pajuviidik 0 0 0 0
93 Valga Välk Egert Ojamäe 0 0 0 0
94 Valga Välk Egert Ojamäe 0 0 0 0
95 Eesti Maaülikooli SK II Egert Roio 0 0 0 0
96 KAMA2 Einar Tiimla 0 0 0 0
97 KAMA2 Einar Tiimla 0 0 0 0
98 SHK Jõgeva Lootus Elari Teder 0 0 0 0
99 SHK Jõgeva Lootus Elari Teder 0 0 0 0
100 Ääsmäe Ergo Orumaa 0 0 0 0
101 SHK Jõgeva Lootus Erik Vadi 0 0 0 0
102 SHK Jõgeva Lootus Erik Vadi 0 0 0 0
103 Viimsi Kepp Erlin Rand 0 0 0 0
104 SK Rapla Evald Saidla 0 0 0 0
105 SK Rapla Evald Saidla 0 0 0 0
106 Jäneda Georg Vorobjov 0 0 0 0
107 Sparta Team Automaailm II German Balasov D2 0 0 0 0
108 Viskoosa SK Hannu Heinonen 0 0 0 0
109 Viskoosa SK Helmur Rajang 0 0 0 0
110 Valga Välk Henri Karja 0 0 0 0
111 Valga Välk Henri Karja 0 0 0 0
112 Viskoosa SK Henri Lilp 0 0 0 0
113 Jäneda Igor Tegelmann D 0 0 0 0
114 Sinimäe Ilja Koivanen 0 0 0 0
115 Sinimäe Ilja Koivanen 0 0 0 0
116 Jäneda Ilja Volodin 0 0 0 0
117 Viskoosa SK Ilmar Niitov 0 0 0 0
118 Viskoosa SK Ilmar Niitov 0 0 0 0
119 Valga Välk Ilmar Püvi 0 0 0 0
120 Valga Välk Ilmar Püvi 0 0 0 0
121 SK Rapla Indrek Lehtmets 0 0 0 0
122 Jäneda Indrek Lumiste 0 0 0 0
123 KAMA2 Indrek Sinisaar 0 0 0 0
124 KAMA2 Indrek Sinisaar 0 0 0 0
125 SHK Jõgeva Lootus Ingmar Huononen 0 0 0 0
126 SHK Jõgeva Lootus Ingmar Huononen 0 0 0 0
127 Bändidos Ivan Dubkov 0 0 0 0
128 Bändidos Ivan Dubkov 0 0 0 0
129 Ääsmäe Ivar Agar 0 0 0 0
130 Viimsi Kepp Jaan Jaaku 0 0 0 0
131 Viimsi Kepp Jaan Jaaku 0 0 0 0
132 Ääsmäe Jaan Rebane 0 0 0 0
133 TVK Leegid Jaanus Sapas 0 0 0 0
134 TVK Leegid Jaanus Sapas 0 0 0 0
135 SHK Jõgeva Lootus Jaanus Tomson 0 0 0 0
136 SHK Jõgeva Lootus Jaanus Tomson 0 0 0 0
137 Eesti Maaülikooli SK II Jagnar Roosimägi 0 0 0 0
138 Eesti Maaülikooli SK II Jagnar Roosimägi 0 0 0 0
139 KAMA2 Janar Küla 0 0 0 0
140 KAMA2 Janar Küla 0 0 0 0
141 Ääsmäe Janar Laaneste 0 0 0 0
142 Eesti Maaülikooli SK II Janno Kaur 0 0 0 0
143 SHK Jõgeva Lootus Janno Laansalu 0 0 0 0
144 SHK Jõgeva Lootus Janno Laansalu 0 0 0 0
145 Bändidos Jerofei Fomenko 0 0 0 0
146 Bändidos Jerofei Fomenko 0 0 0 0
147 Jäneda Johannes Jürisson 0 0 0 0
148 SHK Jõgeva Lootus Joosep Moor 0 0 0 0
149 SHK Jõgeva Lootus Joosep Moor 0 0 0 0
150 Jäneda Joosep Perandi 0 0 0 0
151 Sparta Team Automaailm II Jordan Matheo Niineorg D2 0 0 0 0
152 SHK Jõgeva Lootus Juhan Liivandi 0 0 0 0
153 SHK Jõgeva Lootus Juhan Liivandi 0 0 0 0
154 Viimsi Kepp Julius Stokas 0 0 0 0
155 Eesti Maaülikooli SK II Jörgen Järsk 0 0 0 0
156 Bändidos Jüri Burov 0 0 0 0
157 Bändidos Jüri Burov 0 0 0 0
158 SHK Jõgeva Lootus Kaido Ingver 0 0 0 0
159 SHK Jõgeva Lootus Kaido Ingver 0 0 0 0
160 SHK Jõgeva Lootus Kalmer Koossalu 0 0 0 0
161 SHK Jõgeva Lootus Kalmer Koossalu 0 0 0 0
162 Viskoosa SK Kardo Liinjärv 0 0 0 0
163 Bändidos Karel Loik 0 0 0 0
164 Bändidos Karel Loik 0 0 0 0
165 SHK Jõgeva Lootus Karl Mark Tammsaar D2 0 0 0 0
166 SHK Jõgeva Lootus Karl Mark Tammsaar D2 0 0 0 0
167 Eesti Maaülikooli SK II Karl Marten Loks 0 0 0 0
168 SHK Jõgeva Lootus Karlis Kirsimägi D2 0 0 0 0
169 SHK Jõgeva Lootus Karlis Kirsimägi D2 0 0 0 0
170 Viimsi Kepp Karmo Karelson 0 0 0 0
171 Viimsi Kepp Karmo Karelson 0 0 0 0
172 Viskoosa SK Karmo Silm 0 0 0 0
173 Sinimäe Kaspar Kallasmaa 0 0 0 0
174 SK Rapla Kaspar Kõiv 0 0 0 0
175 SK Rapla Kaspar Kõiv 0 0 0 0
176 Viskoosa SK Kaspar Suits 0 0 0 0
177 Viskoosa SK Kasper Mast 0 0 0 0
178 TVK Leegid Kaupo Kaur 0 0 0 0
179 TVK Leegid Kaupo Kaur 0 0 0 0
180 KAMA2 Kauri Adman 0 0 0 0
181 KAMA2 Kauri Adman 0 0 0 0
182 SHK Jõgeva Lootus Keijo Kalm 0 0 0 0
183 SHK Jõgeva Lootus Keijo Kalm 0 0 0 0
184 Viskoosa SK Keio Kanna 0 0 0 0
185 Ääsmäe Kenneth Lond 0 0 0 0
186 Valga Välk Kenno Hõppõ 0 0 0 0
187 Valga Välk Kenno Hõppõ 0 0 0 0
188 Viimsi Kepp Kert Karelson 0 0 0 0
189 Sparta Team Automaailm II Kevin Poom D2 0 0 0 0
190 Sparta Team Automaailm II Kevin Vaha D2 0 0 0 0
191 Bändidos Kevin Viitas 0 0 0 0
192 Bändidos Kevin Viitas 0 0 0 0
193 Eesti Maaülikooli SK II Kristian Raus 0 0 0 0
194 Eesti Maaülikooli SK II Kristian Raus 0 0 0 0
195 Eesti Maaülikooli SK II Kristjan Anderson 0 0 0 0
196 KAMA2 Kristjan Niibon 0 0 0 0
197 KAMA2 Kristjan Niibon 0 0 0 0
198 Bändidos Kristjan Saar 0 0 0 0
199 Bändidos Kristjan Saar 0 0 0 0
200 SHK Jõgeva Lootus Kristo Voitk D 0 0 0 0
201 SHK Jõgeva Lootus Kristo Voitk D 0 0 0 0
202 TVK Leegid Künter Põldmaa 0 0 0 0
203 TVK Leegid Künter Põldmaa 0 0 0 0
204 KAMA2 Lars Hillar 0 0 0 0
205 KAMA2 Lars Hillar 0 0 0 0
206 KAMA2 Lauri Kuktalu 0 0 0 0
207 KAMA2 Lauri Kuktalu 0 0 0 0
208 KAMA2 Lauri Kuusisto 0 0 0 0
209 KAMA2 Lauri Kuusisto 0 0 0 0
210 KAMA2 Lembit Nugis 0 0 0 0
211 KAMA2 Lembit Nugis 0 0 0 0
212 Viimsi Kepp Madis Kass 0 0 0 0
213 Valga Välk Maksim Sarõtšev 0 0 0 0
214 Valga Välk Maksim Sarõtšev 0 0 0 0
215 Eesti Maaülikooli SK II Maksim Shitskiy 0 0 0 0
216 Eesti Maaülikooli SK II Marcos Timmusk 0 0 0 0
217 Eesti Maaülikooli SK II Marcos Timmusk 0 0 0 0
218 Bändidos Marek Meleško 0 0 0 0
219 Bändidos Marek Meleško 0 0 0 0
220 SHK Jõgeva Lootus Marek Palmsalu 0 0 0 0
221 SHK Jõgeva Lootus Marek Palmsalu (Duubel) 0 0 0 0
222 SHK Jõgeva Lootus Marek Palmsalu 0 0 0 0
223 SHK Jõgeva Lootus Marek Palmsalu (Duubel) 0 0 0 0
224 Valga Välk Marek Sigursk 0 0 0 0
225 Valga Välk Marek Sigursk 0 0 0 0
226 Viimsi Kepp Marek Ulman 0 0 0 0
227 Valga Välk Marek Vända 0 0 0 0
228 Valga Välk Marek Vända 0 0 0 0
229 Valga Välk Margo Pärnaku 0 0 0 0
230 Valga Välk Margo Pärnaku 0 0 0 0
231 Viimsi Kepp Margus Jõgisoo 0 0 0 0
232 Viskoosa SK Margus Käär 0 0 0 0
233 Viskoosa SK Margus Käär 0 0 0 0
234 Viskoosa SK Margus Peet (Duubel) 0 0 0 0
235 KAMA2 Margus Peet 0 0 0 0
236 KAMA2 Margus Peet 0 0 0 0
237 KAMA2 Margus Sinisaar 0 0 0 0
238 KAMA2 Margus Sinisaar 0 0 0 0
239 Sinimäe Mark Meema 0 0 0 0
240 Viimsi Kepp Marko Mäepea 0 0 0 0
241 Sinimäe Markus Lausmaa 0 0 0 0
242 Sinimäe Markus Lausmaa 0 0 0 0
243 Sinimäe Markus Lukk 0 0 0 0
244 Eesti Maaülikooli SK II Markus Tepp 0 0 0 0
245 Sparta Team Automaailm II Mart Kaska 0 0 0 0
246 KAMA2 Mart Rasva 0 0 0 0
247 KAMA2 Mart Rasva 0 0 0 0
248 SK Rapla Marten Liiva 0 0 0 0
249 Bändidos Marten Liivik 0 0 0 0
250 Bändidos Marten Liivik 0 0 0 0
251 Ääsmäe Martin Einblau (Duubel) 0 0 0 0
252 TVK Leegid Martin Einblau 0 0 0 0
253 TVK Leegid Martin Einblau 0 0 0 0
254 Valga Välk Martin Kovaljov 0 0 0 0
255 Valga Välk Martin Kovaljov 0 0 0 0
256 KAMA2 Martin Kärner 0 0 0 0
257 KAMA2 Martin Kärner 0 0 0 0
258 Jäneda Martin Lehmus 0 0 0 0
259 Sinimäe Martin Öövel 0 0 0 0
260 Viskoosa SK Matis Oolup 0 0 0 0
261 Ääsmäe Matti Küüt 0 0 0 0
262 Sparta Team Automaailm II Mattias Kauk 0 0 0 0
263 Jäneda Maximus Vorobjov 0 0 0 0
264 Bändidos Mihhail Jakovlev 0 0 0 0
265 Bändidos Mihhail Jakovlev 0 0 0 0
266 TVK Leegid Mihhail Krautman 0 0 0 0
267 TVK Leegid Mihhail Krautman 0 0 0 0
268 Viimsi Kepp Mihkel Kruusmägi 0 0 0 0
269 Ääsmäe Mikk Jüristo 0 0 0 0
270 Jäneda Mikk Mäekivi 0 0 0 0
271 Jäneda Mikk Mäekivi 0 0 0 0
272 Sinimäe Mikk Põldmäe 0 0 0 0
273 Viskoosa SK Mikk Ventsel 0 0 0 0
274 SK Rapla Mikk Virki 0 0 0 0
275 SK Rapla Mikk Virki 0 0 0 0
276 Viskoosa SK Miko Malk 0 0 0 0
277 Viskoosa SK Miko Malk 0 0 0 0
278 Viskoosa SK Märt Käär 0 0 0 0
279 Viskoosa SK Märt Käär 0 0 0 0
280 Eesti Maaülikooli SK II Märten Lamp 0 0 0 0
281 Eesti Maaülikooli SK II Märten Lamp 0 0 0 0
282 SHK Jõgeva Lootus Nikita Bõstrov 0 0 0 0
283 SHK Jõgeva Lootus Nikita Bõstrov 0 0 0 0
284 SHK Jõgeva Lootus Nikolai Roop 0 0 0 0
285 SHK Jõgeva Lootus Nikolai Roop 0 0 0 0
286 Eesti Maaülikooli SK II Niks Kazenko D 0 0 0 0
287 Viimsi Kepp Olari Püvi 0 0 0 0
288 Sparta Team Automaailm II Olari Tammel 0 0 0 0
289 Bändidos Olari Tõnison 0 0 0 0
290 Bändidos Olari Tõnison 0 0 0 0
291 Sparta Team Automaailm II Oliver Peter Olsson D2 0 0 0 0
292 Bändidos Oskar Illak 0 0 0 0
293 Bändidos Oskar Illak 0 0 0 0
294 Sinimäe Ott Põldmäe 0 0 0 0
295 KAMA2 Peeter Subbi 0 0 0 0
296 KAMA2 Peeter Subbi 0 0 0 0
297 TVK Leegid Peter Haab 0 0 0 0
298 TVK Leegid Peter Haab 0 0 0 0
299 Bändidos Priit Paenurm 0 0 0 0
300 Bändidos Priit Paenurm 0 0 0 0
301 Ääsmäe Ragnar Markus Kuljus 0 0 0 0
302 SHK Jõgeva Lootus Raido Moor 0 0 0 0
303 SHK Jõgeva Lootus Raido Moor 0 0 0 0
304 SHK Jõgeva Lootus Raigo Hõim 0 0 0 0
305 SHK Jõgeva Lootus Raigo Hõim 0 0 0 0
306 Ääsmäe Raimo Rüütel 0 0 0 0
307 Viskoosa SK Rain Odramaa 0 0 0 0
308 SK Rapla Rainer Komi 0 0 0 0
309 Bändidos Rainer Rannula 0 0 0 0
310 Bändidos Rainer Rannula 0 0 0 0
311 Bändidos Rainis Provornikov 0 0 0 0
312 Bändidos Rainis Provornikov 0 0 0 0
313 SK Rapla Raino Remmel 0 0 0 0
314 SK Rapla Raino Remmel 0 0 0 0
315 Bändidos Raivo Verk 0 0 0 0
316 Bändidos Raivo Verk 0 0 0 0
317 Eesti Maaülikooli SK II Rando Ernits 0 0 0 0
318 KAMA2 Rando Hallik 0 0 0 0
319 KAMA2 Rando Hallik 0 0 0 0
320 Viskoosa SK Rannar Malk 0 0 0 0
321 Viskoosa SK Rannar Malk 0 0 0 0
322 Ääsmäe Rasmus Ollemaa 0 0 0 0
323 TVK Leegid Raul Eesmäe 0 0 0 0
324 TVK Leegid Raul Eesmäe 0 0 0 0
325 Ääsmäe Rauno Miller 0 0 0 0
326 Sparta Team Automaailm II Rauno Ollemaa 0 0 0 0
327 Sparta Team Automaailm II Rauno Ollemaa 0 0 0 0
328 Ääsmäe Rauno Varik 0 0 0 0
329 KAMA2 Reigo Podar 0 0 0 0
330 KAMA2 Reigo Podar 0 0 0 0
331 TVK Leegid Reijo Külvi 0 0 0 0
332 TVK Leegid Reijo Külvi 0 0 0 0
333 Valga Välk Remo Kupits 0 0 0 0
334 Valga Välk Remo Kupits 0 0 0 0
335 Valga Välk Renat Silis 0 0 0 0
336 Valga Välk Renat Silis 0 0 0 0
337 Sparta Team Automaailm II Rene Kärner D2 0 0 0 0
338 Sparta Team Automaailm II Reydan Ramon Niineorg D2 0 0 0 0
339 Viimsi Kepp Richard Eesmaa 0 0 0 0
340 TVK Leegid Riku Kainulainen 0 0 0 0
341 TVK Leegid Riku Kainulainen 0 0 0 0
342 Bändidos Risto Kalm 0 0 0 0
343 Bändidos Risto Kalm 0 0 0 0
344 Viskoosa SK Rivo Pärna 0 0 0 0
345 SK Rapla Rivo Rehe 0 0 0 0
346 Viimsi Kepp Robert Tarenõmm 0 0 0 0
347 Sparta Team Automaailm II Robin Eklöf D2 0 0 0 0
348 Viskoosa SK Robin Niidas 0 0 0 0
349 Viskoosa SK Robin Niidas 0 0 0 0
350 Eesti Maaülikooli SK II Robin Sepma 0 0 0 0
351 Eesti Maaülikooli SK II Robin Sepma 0 0 0 0
352 SK Rapla Roger Roos 0 0 0 0
353 Viimsi Kepp Roland Songisepp 0 0 0 0
354 Sinimäe Romet Troost 0 0 0 0
355 Sinimäe Romet Troost 0 0 0 0
356 Jäneda Ronald Smorodin 0 0 0 0
357 Jäneda Ronald Smorodin 0 0 0 0
358 SK Rapla Sander Kirs 0 0 0 0
359 KAMA2 Sander Kisler 0 0 0 0
360 KAMA2 Sander Kisler 0 0 0 0
361 Eesti Maaülikooli SK II Sander Mägi D 0 0 0 0
362 Eesti Maaülikooli SK II Sander Reemets D 0 0 0 0
363 Eesti Maaülikooli SK II Sander Reemets D 0 0 0 0
364 SK Rapla Sander Stokkeby 0 0 0 0
365 KAMA2 Sergei Arhipov 0 0 0 0
366 KAMA2 Sergei Arhipov 0 0 0 0
367 KAMA2 Sergei Kirillov 0 0 0 0
368 KAMA2 Sergei Kirillov 0 0 0 0
369 Ääsmäe Siim Edvard Sinimeri 0 0 0 0
370 Ääsmäe Siim Edvard Sinimeri 0 0 0 0
371 SHK Jõgeva Lootus Siim Hõim 0 0 0 0
372 SHK Jõgeva Lootus Siim Hõim 0 0 0 0
373 Sinimäe Siim Romanov 0 0 0 0
374 Valga Välk Simm Paap 0 0 0 0
375 Valga Välk Simm Paap 0 0 0 0
376 SHK Jõgeva Lootus Sten Metsar D 0 0 0 0
377 SHK Jõgeva Lootus Sten Metsar D 0 0 0 0
378 Valga Välk Sten Ojamäe 0 0 0 0
379 Valga Välk Sten Ojamäe 0 0 0 0
380 SHK Jõgeva Lootus Sten Siida D2 0 0 0 0
381 SHK Jõgeva Lootus Sten Siida D2 0 0 0 0
382 SHK Jõgeva Lootus Sten Veskis 0 0 0 0
383 SHK Jõgeva Lootus Sten Veskis 0 0 0 0
384 SHK Jõgeva Lootus Sten Voog 0 0 0 0
385 SHK Jõgeva Lootus Sten Voog 0 0 0 0
386 Eesti Maaülikooli SK II Sten-Martin Mägi D 0 0 0 0
387 Eesti Maaülikooli SK II Sten-Martin Mägi D 0 0 0 0
388 Sparta Team Automaailm II Stenver Savi D 0 0 0 0
389 Valga Välk Steven Põldve 0 0 0 0
390 Valga Välk Steven Põldve 0 0 0 0
391 TVK Leegid Sven Müller 0 0 0 0
392 TVK Leegid Sven Müller 0 0 0 0
393 Viskoosa SK Taavi Rand 0 0 0 0
394 SK Rapla Taavi Sau 0 0 0 0
395 Viimsi Kepp Tanel Rebane 0 0 0 0
396 TVK Leegid Tanel Saag 0 0 0 0
397 TVK Leegid Tanel Saag 0 0 0 0
398 Viskoosa SK Targo Treial 0 0 0 0
399 Ääsmäe Targo Trepp 0 0 0 0
400 Viskoosa SK Tarvo Kivisilla 0 0 0 0
401 Sinimäe Tauno Koppel 0 0 0 0
402 SK Rapla Tauno Sau 0 0 0 0
403 Jäneda Tiit Kukk 0 0 0 0
404 Ääsmäe Tiit Träss 0 0 0 0
405 Ääsmäe Tiit Träss 0 0 0 0
406 Sparta Team Automaailm II Tim Eklöf D2 0 0 0 0
407 Eesti Maaülikooli SK II Timo Kaasik 0 0 0 0
408 Eesti Maaülikooli SK II Timo Kaasik 0 0 0 0
409 TVK Leegid Toomas Joonas 0 0 0 0
410 TVK Leegid Toomas Joonas 0 0 0 0
411 Ääsmäe Tormi Voog 0 0 0 0
412 Eesti Maaülikooli SK II Tõnis Metsson 0 0 0 0
413 SK Rapla Tõnis Põder 0 0 0 0
414 Ääsmäe Urmet Neem 0 0 0 0
415 SK Rapla Vahur Laas 0 0 0 0
416 SHK Jõgeva Lootus Vaiko Vadi 0 0 0 0
417 SHK Jõgeva Lootus Vaiko Vadi 0 0 0 0
418 Jäneda Veikko Väisanen 0 0 0 0
419 TVK Leegid Veiko Lillemägi 0 0 0 0
420 TVK Leegid Veiko Lillemägi 0 0 0 0
421 SK Rapla Villu Jallai 0 0 0 0
422 SK Rapla Villu Koger 0 0 0 0
423 Sinimäe Vitali Sõtšjov 0 0 0 0
424 Viskoosa SK Vladimir Kljain 0 0 0 0
425 Sparta Team Automaailm II Vladimir Kratško D2 0 0 0 0
426 Sparta Team Automaailm II Vladimir Kratško D2 0 0 0 0
427 Sinimäe Aleksander Runin 1 0 0 0
428 Viskoosa SK Alex Kark 1 0 0 0
429 Eesti Maaülikooli SK II Alex Sults D 1 0 0 0
430 SK Rapla Andi Kuum 1 0 0 0
431 Sinimäe Andre Lausmaa 1 0 0 0
432 Eesti Maaülikooli SK II Andrei Solovjov 1 0 0 0
433 Viskoosa SK Andres Tammeveski 1 0 0 0
434 Jäneda Artjom Kostjanoi 1 0 0 0
435 Eesti Maaülikooli SK II Artur Okružko D 1 0 0 0
436 Sinimäe Edgar Grazer 1 0 0 0
437 Viskoosa SK Hannu Heinonen 1 0 0 0
438 Viskoosa SK Henri Lilp 1 0 0 0
439 SK Rapla Indrek Lehtmets 1 0 0 0
440 Ääsmäe Janar Laaneste 1 0 0 0
441 Eesti Maaülikooli SK II Jörgen Järsk 1 0 0 0
442 Viskoosa SK Kardo Liinjärv 1 0 0 0
443 Eesti Maaülikooli SK II Karl Marten Loks 1 0 0 0
444 Viskoosa SK Karmo Silm 1 0 0 0
445 Sinimäe Kaspar Kallasmaa 1 0 0 0
446 Viskoosa SK Kaspar Suits 1 0 0 0
447 Viskoosa SK Kasper Mast 1 0 0 0
448 Viskoosa SK Keio Kanna 1 0 0 0
449 Viimsi Kepp Kert Karelson 1 0 0 0
450 Sparta Team Automaailm II Kevin Poom D2 1 0 0 0
451 Eesti Maaülikooli SK II Maksim Shitskiy 1 0 0 0
452 Sinimäe Mark Meema 1 0 0 0
453 Sinimäe Markus Lukk 1 0 0 0
454 SK Rapla Marten Liiva 1 0 0 0
455 Sinimäe Martin Öövel 1 0 0 0
456 Viskoosa SK Matis Oolup 1 0 0 0
457 Sinimäe Mikk Põldmäe 1 0 0 0
458 Viskoosa SK Mikk Ventsel 1 0 0 0
459 Eesti Maaülikooli SK II Niks Kazenko D 1 0 0 0
460 Viskoosa SK Rain Odramaa 1 0 0 0
461 SK Rapla Rainer Komi 1 0 0 0
462 Eesti Maaülikooli SK II Rando Ernits 1 0 0 0
463 Ääsmäe Rauno Varik 1 0 0 0
464 Sparta Team Automaailm II Rene Kärner D2 1 0 0 0
465 Viskoosa SK Rivo Pärna 1 0 0 0
466 SK Rapla Roger Roos 1 0 0 0
467 SK Rapla Sander Kirs 1 0 0 0
468 Eesti Maaülikooli SK II Sander Mägi D 1 0 0 0
469 SK Rapla Sander Stokkeby 1 0 0 0
470 Viskoosa SK Taavi Rand 1 0 0 0
471 SK Rapla Taavi Sau 1 0 0 0
472 Viskoosa SK Tarvo Kivisilla 1 0 0 0
473 Sinimäe Tauno Koppel 1 0 0 0
474 SK Rapla Tauno Sau 1 0 0 0
475 Jäneda Tiit Kukk 1 0 0 0
476 Eesti Maaülikooli SK II Tõnis Metsson 1 0 0 0
477 SK Rapla Tõnis Põder 1 0 0 0
478 SK Rapla Vahur Laas 1 0 0 0
479 SK Rapla Villu Jallai 1 0 0 0
480 SK Rapla Villu Koger 1 0 0 0
481 Sinimäe Vitali Sõtšjov 1 0 0 0
482 Sparta Team Automaailm II Adrian Sikk D2 2 0 0 0
483 Jäneda Aleksander Prõttšikov D 2 0 0 0
484 Ääsmäe Andre Simovart 2 0 0 0
485 Jäneda Andres Kalavus 2 0 0 0
486 Viimsi Kepp Anti Roots 2 0 0 0
487 Jäneda Artur Homjakov 2 0 0 0
488 Jäneda Ats Kukk 2 0 0 0
489 Jäneda Daniil Tenitski 2 0 0 0
490 Viimsi Kepp Eero Pajuviidik 2 0 0 0
491 Viimsi Kepp Erlin Rand 2 0 0 0
492 Jäneda Georg Vorobjov 2 0 0 0
493 Jäneda Ilja Volodin 2 0 0 0
494 Jäneda Indrek Lumiste 2 0 0 0
495 Ääsmäe Ivar Agar 2 0 0 0
496 Ääsmäe Jaan Rebane 2 0 0 0
497 Jäneda Joosep Perandi 2 0 0 0
498 Sparta Team Automaailm II Jordan Matheo Niineorg D2 2 0 0 0
499 Sparta Team Automaailm II Kevin Vaha D2 2 0 0 0
500 Viimsi Kepp Madis Kass 2 0 0 0
501 Viimsi Kepp Margus Jõgisoo 2 0 0 0
502 Viimsi Kepp Marko Mäepea 2 0 0 0
503 Sparta Team Automaailm II Mart Kaska 2 0 0 0
504 Jäneda Martin Lehmus 2 0 0 0
505 Jäneda Maximus Vorobjov 2 0 0 0
506 Viimsi Kepp Mihkel Kruusmägi 2 0 0 0
507 Ääsmäe Mikk Jüristo 2 0 0 0
508 Viimsi Kepp Olari Püvi 2 0 0 0
509 Sparta Team Automaailm II Olari Tammel 2 0 0 0
510 Ääsmäe Ragnar Markus Kuljus 2 0 0 0
511 Ääsmäe Raimo Rüütel 2 0 0 0
512 Ääsmäe Rasmus Ollemaa 2 0 0 0
513 Ääsmäe Rauno Miller 2 0 0 0
514 Sparta Team Automaailm II Reydan Ramon Niineorg D2 2 0 0 0
515 Viimsi Kepp Richard Eesmaa 2 0 0 0
516 Viimsi Kepp Robert Tarenõmm 2 0 0 0
517 Sparta Team Automaailm II Robin Eklöf D2 2 0 0 0
518 Viimsi Kepp Roland Songisepp 2 0 0 0
519 Sparta Team Automaailm II Tim Eklöf D2 2 0 0 0
520 Ääsmäe Tormi Voog 2 0 0 0
521 Ääsmäe Urmet Neem 2 0 0 0
522 Jäneda Veikko Väisanen 2 0 0 0
Jrk.MeeskondEesnimiPerenimiMängitud minVisked väravaleTõrjutudTõrje %
1. JänedaMaximusVorobjov90575291,2
2. Viimsi KeppOlariPüvi90282589,3
3. ÄäsmäeIvarAgar46181688,9
4. Sparta Team Automaailm IIReydan RamonNiineorg D291353085,7
5. SinimäeVitaliSõtšjov45322681,3
6. ÄäsmäeRaunoVarik45231878,3
7. SK RaplaIndrekLehtmets45191368,4
8. Viskoosa SKKasparSuits45211466,7
9. Eesti Maaülikooli SK IITõnisMetsson4515960,0

Esiliiga - A

ÄäsmäeViskoosaRaplaKAMA2Viimsi KeppSinimäeLeegidSuhePunkteKoht
Ääsmäe5 - 42 - 34 - 34 - 38 - 44 - 027-17151
Viskoosa SK4 - 58 - 22 - 36 - 24 - 35 - 329-18132
SK Rapla3 - 22 - 87 - 60 - 25 - 410 - 627-28113
KAMA23 - 43 - 26 - 77 - 64 - 67 - 430-2994
Viimsi Kepp3 - 42 - 62 - 06 - 75 - 011 - 129-1895
Sinimäe4 - 83 - 44 - 56 - 40 - 52 - 119-2766
TVK Leegid0 - 43 - 56 - 104 - 71 - 111 - 215-3907

Esiliiga - A

VõistkondMängeVõitVõit lisaajalKaotusKaotus lisaajalViikVäravate suhePunkte
Ääsmäe65010027 - 1715
Viskoosa SK64011029 - 1813
SK Rapla63120027 - 2811
KAMA262121030 - 299
Viimsi Kepp63030029 - 189
Sinimäe62040019 - 276
TVK Leegid60060015 - 390

Esiliiga - B

VõistkondMängeVõitVõit lisaajalKaotusKaotus lisaajalViikVäravate suhePunkte
Eesti Maaülikooli SK II54100031 - 2514
Sparta Team Automaailm II53101040 - 1812
Jäneda53011043 - 2110
SHK Jõgeva Lootus52030026 - 356
Bändidos51040019 - 263
Valga Välk50050016 - 500

Esiliiga 1-6 koht

VõistkondMängeVõitVõit lisaajalKaotusKaotus lisaajalViikVäravate suhePunkte
Sparta Team Automaailm II52201036 - 2011
Viskoosa SK53020025 - 209
SK Rapla52012026 - 268
Eesti Maaülikooli SK II52120028 - 338
Ääsmäe52030022 - 276
Jäneda50121020 - 312

Esiliiga 7-13 koht

VõistkondMängeVõitVõit lisaajalKaotusKaotus lisaajalViikVäravate suhePunkte
Viimsi Kepp65010064 - 1115
Sinimäe64020030 - 1912
KAMA264020030 - 2112
SHK Jõgeva Lootus64010030 - 4011
Bändidos63030022 - 319
TVK Leegid61050029 - 353
Valga Välk60060012 - 600

Esiliiga - A

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 KAMA2 Dmitri Burdin 6 9 5 14
2 Ääsmäe Kenneth Lond 6 9 4 13
3 SK Rapla Tõnis Põder 6 7 3 10
4 KAMA2 Lauri Kuusisto 6 6 4 10
5 Viimsi Kepp Robert Tarenõmm 6 5 5 10
6 Viimsi Kepp Julius Stokas 6 6 3 9
7 Viimsi Kepp Mihkel Kruusmägi 5 5 3 8
8 Viskoosa SK Tarvo Kivisilla 5 2 6 8
9 Viskoosa SK Alex Kark 6 6 2 8
10 Viimsi Kepp Roland Songisepp 6 2 5 7
11 TVK Leegid Andrus Mäeots 3 5 1 6
12 Viskoosa SK Ilmar Niitov 4 3 3 6
13 SK Rapla Vahur Laas 6 4 2 6
14 Ääsmäe Mikk Jüristo 6 3 3 6
15 SK Rapla Tauno Sau 6 3 3 6
16 Sinimäe Siim Romanov 3 5 0 5
17 Ääsmäe Paul Theodor Oja 5 4 1 5
18 KAMA2 Sander Kisler 5 4 1 5
19 Viskoosa SK Helmur Rajang 6 3 2 5
20 KAMA2 Kauri Adman 6 2 3 5
21 KAMA2 Kristjan Niibon 3 4 0 4
22 KAMA2 Margus Sinisaar 3 1 3 4
23 TVK Leegid Raul Eesmäe 4 2 2 4
24 Viimsi Kepp Marek Ulman 5 3 1 4
25 SK Rapla Sander Kirs 5 2 2 4
26 Sinimäe Kaspar Kallasmaa 5 1 3 4
27 SK Rapla Marten Liiva 5 1 3 4
28 SK Rapla Roger Roos 5 1 3 4
29 SK Rapla Taavi Sau 6 3 1 4
30 Viimsi Kepp Tanel Rebane 6 3 1 4
31 KAMA2 Lauri Kuktalu 6 2 2 4
32 TVK Leegid Veiko Lillemägi 6 1 3 4
33 Sinimäe Edgar Grazer 4 2 1 3
34 TVK Leegid Alo Mäesalu 4 0 3 3
35 KAMA2 Reigo Podar 4 0 3 3
36 Sinimäe Martin Öövel 6 3 0 3
37 Ääsmäe Targo Trepp 6 3 0 3
38 Sinimäe Andre Lausmaa 6 2 1 3
39 Viimsi Kepp Madis Kass 6 2 1 3
40 SK Rapla Rivo Rehe 6 2 1 3
41 Ääsmäe Ergo Orumaa 6 1 2 3
42 Viimsi Kepp Marko Mäepea 6 1 2 3
43 Viskoosa SK Rivo Pärna 6 1 2 3
44 KAMA2 Martin Kärner 6 0 3 3
45 Viskoosa SK Argo Päid 2 2 0 2
46 SK Rapla Rainer Komi 2 1 1 2
47 Sinimäe Mikk Põldmäe 4 0 2 2
48 Sinimäe Ott Põldmäe 5 2 0 2
49 KAMA2 Rando Hallik 5 2 0 2
50 TVK Leegid Sven Müller 5 2 0 2
51 Viskoosa SK Targo Treial 5 2 0 2
52 TVK Leegid Riku Kainulainen 5 1 1 2
53 Sinimäe Markus Lukk 5 0 2 2
54 Sinimäe Romet Troost 5 0 2 2
55 Viskoosa SK Miko Malk 6 2 0 2
56 Sinimäe Tauno Koppel 6 2 0 2
57 Ääsmäe Tormi Voog 6 2 0 2
58 Viskoosa SK Vladimir Kljain 6 2 0 2
59 Ääsmäe Andre Simovart 6 1 1 2
60 Viskoosa SK Kasper Mast 6 1 1 2
61 Viskoosa SK Mikk Ventsel 6 1 1 2
62 TVK Leegid Reijo Külvi 6 1 1 2
63 Viskoosa SK Andres Tammeveski 6 0 2 2
64 Viskoosa SK Daniel Bursa 6 0 2 2
65 SK Rapla Sander Stokkeby 1 1 0 1
66 SK Rapla Andres Männik 2 1 0 1
67 Sinimäe Ilja Koivanen 2 1 0 1
68 SK Rapla Kaspar Kõiv 2 1 0 1
69 Viskoosa SK Taavi Rand 2 1 0 1
70 Viimsi Kepp Kert Karelson 3 0 1 1
71 Viskoosa SK Matis Oolup 4 1 0 1
72 Viskoosa SK Rannar Malk 4 1 0 1
73 SK Rapla Andi Kuum 4 0 1 1
74 Viimsi Kepp Andri Väljaots 4 0 1 1
75 Viimsi Kepp Margus Jõgisoo 5 1 0 1
76 TVK Leegid Mihhail Krautman 5 1 0 1
77 Ääsmäe Tiit Träss 5 1 0 1
78 KAMA2 Peeter Subbi 5 0 1 1
79 Ääsmäe Ragnar Markus Kuljus 5 0 1 1
80 TVK Leegid Jaanus Sapas 6 1 0 1
81 TVK Leegid Künter Põldmaa 6 1 0 1
82 Sinimäe Mark Meema 6 1 0 1
83 Viimsi Kepp Anti Roots 6 0 1 1
84 Ääsmäe Ivar Agar 6 0 1 1
85 Viskoosa SK Kardo Liinjärv 6 0 1 1
86 Ääsmäe Rasmus Ollemaa 6 0 1 1
87 SK Rapla Villu Jallai 6 0 1 1
88 KAMA2 Aleksei Avdejev 0 0 0 0
89 SK Rapla Ats Tamme 0 0 0 0
90 Viimsi Kepp Jaan Jaaku 0 0 0 0
91 Viimsi Kepp Karmo Karelson 0 0 0 0
92 KAMA2 Lembit Nugis 0 0 0 0
93 Sinimäe Markus Lausmaa 0 0 0 0
94 KAMA2 Mart Rasva 0 0 0 0
95 SK Rapla Mikk Virki 0 0 0 0
96 TVK Leegid Peter Haab 0 0 0 0
97 SK Rapla Raino Remmel 0 0 0 0
98 KAMA2 Daniil Petuhhov 1 0 0 0
99 SK Rapla Evald Saidla 1 0 0 0
100 KAMA2 Margus Peet 1 0 0 0
101 Viskoosa SK Robin Niidas 1 0 0 0
102 Ääsmäe Siim Edvard Sinimeri 1 0 0 0
103 Viskoosa SK Danver Mets 2 0 0 0
104 Viimsi Kepp Erlin Rand 2 0 0 0
105 Viskoosa SK Karmo Silm 2 0 0 0
106 Viskoosa SK Keio Kanna 2 0 0 0
107 KAMA2 Lars Hillar 2 0 0 0
108 Viskoosa SK Hannu Heinonen 3 0 0 0
109 KAMA2 Janar Küla 3 0 0 0
110 Viskoosa SK Margus Käär 3 0 0 0
111 Viskoosa SK Märt Käär 3 0 0 0
112 Ääsmäe Raimo Rüütel 3 0 0 0
113 Viimsi Kepp Richard Eesmaa 3 0 0 0
114 TVK Leegid Toomas Joonas 3 0 0 0
115 Viimsi Kepp Eero Pajuviidik 4 0 0 0
116 SK Rapla Indrek Lehtmets 4 0 0 0
117 KAMA2 Indrek Sinisaar 4 0 0 0
118 Viskoosa SK Kaspar Suits 4 0 0 0
119 TVK Leegid Tanel Saag 4 0 0 0
120 KAMA2 Einar Tiimla 5 0 0 0
121 Ääsmäe Janar Laaneste 5 0 0 0
122 Viimsi Kepp Olari Püvi 5 0 0 0
123 Viskoosa SK Rain Odramaa 5 0 0 0
124 KAMA2 Sergei Kirillov 5 0 0 0
125 Ääsmäe Urmet Neem 5 0 0 0
126 SK Rapla Villu Koger 5 0 0 0
127 Sinimäe Aleksander Runin 6 0 0 0
128 Ääsmäe Dan Markkus Pajula 6 0 0 0
129 Viskoosa SK Henri Lilp 6 0 0 0
130 Ääsmäe Jaan Rebane 6 0 0 0
131 TVK Leegid Kaupo Kaur 6 0 0 0
132 TVK Leegid Martin Einblau 6 0 0 0
133 Ääsmäe Matti Küüt 6 0 0 0
134 Ääsmäe Rauno Miller 6 0 0 0
135 Ääsmäe Rauno Varik 6 0 0 0
136 KAMA2 Sergei Arhipov 6 0 0 0
137 Sinimäe Vitali Sõtšjov 6 0 0 0

Esiliiga - B

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Sparta Team Automaailm II Stenver Savi D 5 17 6 23
2 Jäneda Joosep Perandi 4 8 6 14
3 Jäneda Andres Luts 5 8 6 14
4 Eesti Maaülikooli SK II Artur Okružko D 4 8 5 13
5 SHK Jõgeva Lootus Nikolai Roop 4 4 7 11
6 Eesti Maaülikooli SK II Egert Roio 5 6 4 10
7 Eesti Maaülikooli SK II Sander Mägi D 5 4 6 10
8 Sparta Team Automaailm II Adrian Sikk D2 5 5 4 9
9 Jäneda Andres Kalavus 4 5 3 8
10 Sparta Team Automaailm II Mattias Kauk 4 3 5 8
11 Jäneda Daniil Ruzevitš D 5 6 2 8
12 Sparta Team Automaailm II Amon Re Niineorg D2 5 5 3 8
13 SHK Jõgeva Lootus Raido Moor 5 4 4 8
14 Bändidos Rainis Provornikov 5 4 4 8
15 Jäneda Igor Tegelmann D 5 3 5 8
16 SHK Jõgeva Lootus Alari Pagi 2 5 2 7
17 Jäneda Aleksander Prõttšikov D 4 3 4 7
18 Sparta Team Automaailm II Kevin Poom D2 4 2 5 7
19 Valga Välk Margo Pärnaku 5 4 3 7
20 Jäneda Johannes Jürisson 2 5 0 5
21 Bändidos Oskar Illak 3 4 1 5
22 Eesti Maaülikooli SK II Markus Tepp 3 3 2 5
23 Jäneda Ats Kukk 4 2 3 5
24 SHK Jõgeva Lootus Raigo Hõim 5 4 1 5
25 Bändidos Karel Loik 5 1 4 5
26 Bändidos Kristjan Saar 3 2 2 4
27 Valga Välk Egert Ojamäe 4 3 1 4
28 Sparta Team Automaailm II Mart Kaska 4 2 2 4
29 SHK Jõgeva Lootus Joosep Moor 5 4 0 4
30 Eesti Maaülikooli SK II Alex Sults D 5 3 1 4
31 Sparta Team Automaailm II Olari Tammel 5 1 3 4
32 Valga Välk Remo Kupits 1 3 0 3
33 Eesti Maaülikooli SK II Janno Kaur 2 3 0 3
34 Valga Välk Renat Silis 2 3 0 3
35 Bändidos Kristjan Niibon 2 2 1 3
36 SHK Jõgeva Lootus Kaido Ingver 2 0 3 3
37 Sparta Team Automaailm II German Balasov D2 3 2 1 3
38 Eesti Maaülikooli SK II Kristjan Anderson 3 2 1 3
39 Sparta Team Automaailm II Rene Kärner D2 3 1 2 3
40 Sparta Team Automaailm II Vladimir Kratško D2 3 1 2 3
41 Bändidos Olari Tõnison 4 2 1 3
42 Jäneda Veikko Väisanen 5 2 1 3
43 Bändidos Ivan Dubkov 1 1 1 2
44 SHK Jõgeva Lootus Sten Veskis 2 1 1 2
45 Bändidos Rainer Rannula 4 2 0 2
46 Eesti Maaülikooli SK II Andrei Solovjov 4 0 2 2
47 SHK Jõgeva Lootus Erik Vadi 5 2 0 2
48 Valga Välk Aleks Tammela 5 1 1 2
49 Sparta Team Automaailm II Kevin Vaha D2 5 1 1 2
50 Eesti Maaülikooli SK II Sten-Martin Mägi D 1 1 0 1
51 Jäneda Ronald Smorodin 2 1 0 1
52 SHK Jõgeva Lootus Siim Hõim 2 1 0 1
53 Bändidos Allan Tatter 3 1 0 1
54 SHK Jõgeva Lootus Deniss Kazakov 3 0 1 1
55 Eesti Maaülikooli SK II Jörgen Järsk 3 0 1 1
56 Jäneda Mikk Mäekivi 3 0 1 1
57 Valga Välk Simm Paap 3 0 1 1
58 Valga Välk Denis Ženžarov 4 1 0 1
59 SHK Jõgeva Lootus Kalmer Koossalu 4 1 0 1
60 SHK Jõgeva Lootus Elari Teder 4 0 1 1
61 SHK Jõgeva Lootus Ingmar Huononen 4 0 1 1
62 Bändidos Raivo Verk 4 0 1 1
63 Valga Välk Sten Ojamäe 4 0 1 1
64 Valga Välk Marek Sigursk 5 1 0 1
65 Jäneda Daniil Tenitski 5 0 1 1
66 Jäneda Indrek Lumiste 5 0 1 1
67 SHK Jõgeva Lootus Alex Guske D 0 0 0 0
68 Valga Välk Henri Karja 0 0 0 0
69 Bändidos Jerofei Fomenko 0 0 0 0
70 SHK Jõgeva Lootus Juhan Liivandi 0 0 0 0
71 Bändidos Jüri Burov 0 0 0 0
72 SHK Jõgeva Lootus Keijo Kalm 0 0 0 0
73 Bändidos Kevin Viitas 0 0 0 0
74 SHK Jõgeva Lootus Kristo Voitk D 0 0 0 0
75 SHK Jõgeva Lootus Marek Palmsalu 0 0 0 0
76 Bändidos Marten Liivik 0 0 0 0
77 Eesti Maaülikooli SK II Niks Kazenko D 0 0 0 0
78 Sparta Team Automaailm II Oliver Peter Olsson D2 0 0 0 0
79 Eesti Maaülikooli SK II Rando Ernits 0 0 0 0
80 Sparta Team Automaailm II Rauno Ollemaa 0 0 0 0
81 Eesti Maaülikooli SK II Sander Reemets D 0 0 0 0
82 SHK Jõgeva Lootus Sten Siida D2 0 0 0 0
83 Valga Välk Steven Põldve 0 0 0 0
84 SHK Jõgeva Lootus Cris Aare 1 0 0 0
85 SHK Jõgeva Lootus Jaanus Tomson 1 0 0 0
86 SHK Jõgeva Lootus Marek Palmsalu (Duubel) 1 0 0 0
87 Eesti Maaülikooli SK II Märten Lamp 1 0 0 0
88 SHK Jõgeva Lootus Sten Voog 1 0 0 0
89 Sparta Team Automaailm II Tim Eklöf D2 1 0 0 0
90 Bändidos Aivar Aasma 2 0 0 0
91 Jäneda Georg Vorobjov 2 0 0 0
92 Valga Välk Ilmar Püvi 2 0 0 0
93 SHK Jõgeva Lootus Karl Mark Tammsaar D2 2 0 0 0
94 SHK Jõgeva Lootus Karlis Kirsimägi D2 2 0 0 0
95 Jäneda Martin Lehmus 2 0 0 0
96 SHK Jõgeva Lootus Nikita Bõstrov 2 0 0 0
97 Bändidos Risto Kalm 2 0 0 0
98 Sparta Team Automaailm II Robin Eklöf D2 2 0 0 0
99 Eesti Maaülikooli SK II Robin Sepma 2 0 0 0
100 Valga Välk Arseni Krasilnikov 3 0 0 0
101 Jäneda Artjom Kostjanoi 3 0 0 0
102 Eesti Maaülikooli SK II Christopher Krutõh D 3 0 0 0
103 Jäneda Ilja Volodin 3 0 0 0
104 Valga Välk Maksim Sarõtšev 3 0 0 0
105 Eesti Maaülikooli SK II Marcos Timmusk 3 0 0 0
106 Bändidos Marek Meleško 3 0 0 0
107 Valga Välk Martin Kovaljov 3 0 0 0
108 SHK Jõgeva Lootus Sten Metsar D 3 0 0 0
109 Eesti Maaülikooli SK II Tõnis Metsson 3 0 0 0
110 Jäneda Artur Homjakov 4 0 0 0
111 Sparta Team Automaailm II Jordan Matheo Niineorg D2 4 0 0 0
112 Valga Välk Kenno Hõppõ 4 0 0 0
113 Eesti Maaülikooli SK II Kristian Raus 4 0 0 0
114 Bändidos Priit Paenurm 4 0 0 0
115 Eesti Maaülikooli SK II Timo Kaasik 4 0 0 0
116 Eesti Maaülikooli SK II Jagnar Roosimägi 5 0 0 0
117 SHK Jõgeva Lootus Janno Laansalu 5 0 0 0
118 Eesti Maaülikooli SK II Karl Marten Loks 5 0 0 0
119 Eesti Maaülikooli SK II Maksim Shitskiy 5 0 0 0
120 Valga Välk Marek Vända 5 0 0 0
121 Jäneda Maximus Vorobjov 5 0 0 0
122 Bändidos Mihhail Jakovlev 5 0 0 0
123 Sparta Team Automaailm II Reydan Ramon Niineorg D2 5 0 0 0
124 Jäneda Tiit Kukk 5 0 0 0
125 SHK Jõgeva Lootus Vaiko Vadi 5 0 0 0

Esiliiga 1-6 koht

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Sparta Team Automaailm II Stenver Savi D 5 11 7 18
2 SK Rapla Tõnis Põder 5 8 5 13
3 Eesti Maaülikooli SK II Artur Okružko D 3 8 3 11
4 Eesti Maaülikooli SK II Sander Mägi D 5 9 2 11
5 Ääsmäe Kenneth Lond 5 7 2 9
6 Sparta Team Automaailm II Adrian Sikk D2 5 6 1 7
7 Jäneda Andres Luts 5 4 3 7
8 Eesti Maaülikooli SK II Markus Tepp 5 4 3 7
9 SK Rapla Rivo Rehe 4 3 3 6
10 Viskoosa SK Tarvo Kivisilla 4 2 4 6
11 Viskoosa SK Helmur Rajang 5 5 1 6
12 Sparta Team Automaailm II Mart Kaska 5 4 2 6
13 Eesti Maaülikooli SK II Egert Roio 5 3 3 6
14 Sparta Team Automaailm II German Balasov D2 4 3 2 5
15 Sparta Team Automaailm II Vladimir Kratško D2 4 3 2 5
16 Jäneda Igor Tegelmann D 5 4 1 5
17 Sparta Team Automaailm II Amon Re Niineorg D2 5 3 2 5
18 Sparta Team Automaailm II Mattias Kauk 5 3 2 5
19 Ääsmäe Mikk Jüristo 5 2 3 5
20 SK Rapla Vahur Laas 5 2 3 5
21 Sparta Team Automaailm II Kevin Poom D2 5 0 5 5
22 Ääsmäe Paul Theodor Oja 3 4 0 4
23 Jäneda Andres Kalavus 4 3 1 4
24 SK Rapla Sander Kirs 5 3 1 4
25 Viskoosa SK Alex Kark 5 2 2 4
26 Jäneda Daniil Ruzevitš D 5 1 3 4
27 Ääsmäe Ergo Orumaa 5 0 4 4
28 Viskoosa SK Vladimir Kljain 5 0 4 4
29 Jäneda Johannes Jürisson 1 3 0 3
30 Jäneda Aleksander Prõttšikov D 3 1 2 3
31 SK Rapla Roger Roos 4 3 0 3
32 Ääsmäe Targo Trepp 4 3 0 3
33 Viskoosa SK Mikk Ventsel 4 2 1 3
34 SK Rapla Andi Kuum 5 2 1 3
35 Ääsmäe Ragnar Markus Kuljus 5 2 1 3
36 SK Rapla Taavi Sau 5 2 1 3
37 SK Rapla Villu Jallai 5 2 1 3
38 Sparta Team Automaailm II Olari Tammel 5 0 3 3
39 SK Rapla Tauno Sau 5 0 3 3
40 Sparta Team Automaailm II Robin Eklöf D2 1 1 1 2
41 Sparta Team Automaailm II Tim Eklöf D2 1 0 2 2
42 Viskoosa SK Argo Päid 2 2 0 2
43 Viskoosa SK Taavi Rand 2 2 0 2
44 Viskoosa SK Daniel Bursa 2 0 2 2
45 Jäneda Joosep Perandi 3 1 1 2
46 Eesti Maaülikooli SK II Kristjan Anderson 3 1 1 2
47 Ääsmäe Rauno Miller 4 1 1 2
48 Ääsmäe Tormi Voog 5 1 1 2
49 Jäneda Veikko Väisanen 5 1 1 2
50 Viskoosa SK Andres Tammeveski 5 0 2 2
51 Eesti Maaülikooli SK II Jörgen Järsk 5 0 2 2
52 Eesti Maaülikooli SK II Janno Kaur 1 1 0 1
53 Eesti Maaülikooli SK II Sten-Martin Mägi D 1 1 0 1
54 Viskoosa SK Rannar Malk 2 1 0 1
55 Viskoosa SK Targo Treial 2 1 0 1
56 SK Rapla Evald Saidla 2 0 1 1
57 Viskoosa SK Miko Malk 3 1 0 1
58 Eesti Maaülikooli SK II Niks Kazenko D 3 0 1 1
59 Jäneda Ats Kukk 4 1 0 1
60 Jäneda Daniil Tenitski 4 1 0 1
61 Ääsmäe Urmet Neem 4 1 0 1
62 SK Rapla Marten Liiva 4 0 1 1
63 Ääsmäe Andre Simovart 5 1 0 1
64 Sparta Team Automaailm II Kevin Vaha D2 5 1 0 1
65 Viskoosa SK Rivo Pärna 5 1 0 1
66 Jäneda Indrek Lumiste 5 0 1 1
67 Viskoosa SK Kardo Liinjärv 5 0 1 1
68 Eesti Maaülikooli SK II Karl Marten Loks 5 0 1 1
69 Jäneda Tiit Kukk 5 0 1 1
70 SK Rapla Mikk Virki 0 0 0 0
71 Viskoosa SK Märt Käär 0 0 0 0
72 SK Rapla Rainer Komi 0 0 0 0
73 SK Rapla Raino Remmel 0 0 0 0
74 Eesti Maaülikooli SK II Rando Ernits 0 0 0 0
75 Sparta Team Automaailm II Rauno Ollemaa 0 0 0 0
76 Ääsmäe Siim Edvard Sinimeri 0 0 0 0
77 SK Rapla Andres Männik 1 0 0 0
78 Jäneda Artjom Kostjanoi 1 0 0 0
79 Jäneda Georg Vorobjov 1 0 0 0
80 Viskoosa SK Ilmar Niitov 1 0 0 0
81 Viskoosa SK Keio Kanna 1 0 0 0
82 Viskoosa SK Margus Käär 1 0 0 0
83 Viskoosa SK Margus Peet (Duubel) 1 0 0 0
84 Jäneda Mikk Mäekivi 1 0 0 0
85 Eesti Maaülikooli SK II Märten Lamp 1 0 0 0
86 Sparta Team Automaailm II Oliver Peter Olsson D2 1 0 0 0
87 Viskoosa SK Robin Niidas 1 0 0 0
88 Jäneda Ronald Smorodin 1 0 0 0
89 Eesti Maaülikooli SK II Sander Reemets D 1 0 0 0
90 Eesti Maaülikooli SK II Andrei Solovjov 2 0 0 0
91 SK Rapla Ats Tamme 2 0 0 0
92 Eesti Maaülikooli SK II Christopher Krutõh D 2 0 0 0
93 Viskoosa SK Danver Mets 2 0 0 0
94 Jäneda Ilja Volodin 2 0 0 0
95 SK Rapla Kaspar Kõiv 2 0 0 0
96 Ääsmäe Martin Einblau (Duubel) 2 0 0 0
97 Sparta Team Automaailm II Rene Kärner D2 2 0 0 0
98 Eesti Maaülikooli SK II Robin Sepma 2 0 0 0
99 Ääsmäe Tiit Träss 2 0 0 0
100 Eesti Maaülikooli SK II Timo Kaasik 2 0 0 0
101 Eesti Maaülikooli SK II Alex Sults D 3 0 0 0
102 Ääsmäe Dan Markkus Pajula 3 0 0 0
103 Viskoosa SK Hannu Heinonen 3 0 0 0
104 Eesti Maaülikooli SK II Jagnar Roosimägi 3 0 0 0
105 Viskoosa SK Karmo Silm 3 0 0 0
106 Eesti Maaülikooli SK II Marcos Timmusk 3 0 0 0
107 Viskoosa SK Matis Oolup 3 0 0 0
108 Ääsmäe Raimo Rüütel 3 0 0 0
109 SK Rapla Sander Stokkeby 3 0 0 0
110 SK Rapla Villu Koger 3 0 0 0
111 Jäneda Artur Homjakov 4 0 0 0
112 Ääsmäe Janar Laaneste 4 0 0 0
113 Sparta Team Automaailm II Jordan Matheo Niineorg D2 4 0 0 0
114 Eesti Maaülikooli SK II Kristian Raus 4 0 0 0
115 Jäneda Martin Lehmus 4 0 0 0
116 Ääsmäe Matti Küüt 4 0 0 0
117 Viskoosa SK Rain Odramaa 4 0 0 0
118 Eesti Maaülikooli SK II Tõnis Metsson 4 0 0 0
119 Viskoosa SK Henri Lilp 5 0 0 0
120 SK Rapla Indrek Lehtmets 5 0 0 0
121 Ääsmäe Ivar Agar 5 0 0 0
122 Ääsmäe Jaan Rebane 5 0 0 0
123 Viskoosa SK Kaspar Suits 5 0 0 0
124 Viskoosa SK Kasper Mast 5 0 0 0
125 Eesti Maaülikooli SK II Maksim Shitskiy 5 0 0 0
126 Jäneda Maximus Vorobjov 5 0 0 0
127 Ääsmäe Rasmus Ollemaa 5 0 0 0
128 Ääsmäe Rauno Varik 5 0 0 0
129 Sparta Team Automaailm II Reydan Ramon Niineorg D2 5 0 0 0

Esiliiga 7-13 koht

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Viimsi Kepp Mihkel Kruusmägi 5 12 6 18
2 SHK Jõgeva Lootus Alari Pagi 4 9 5 14
3 Viimsi Kepp Marek Ulman 5 9 5 14
4 SHK Jõgeva Lootus Nikolai Roop 5 7 7 14
5 SHK Jõgeva Lootus Raido Moor 5 6 8 14
6 Viimsi Kepp Julius Stokas 6 7 7 14
7 Viimsi Kepp Robert Tarenõmm 5 6 7 13
8 KAMA2 Dmitri Burdin 4 7 5 12
9 Viimsi Kepp Roland Songisepp 6 3 9 12
10 Sinimäe Siim Romanov 4 9 1 10
11 Viimsi Kepp Richard Eesmaa 5 7 3 10
12 Sinimäe Ott Põldmäe 5 5 5 10
13 Viimsi Kepp Andri Väljaots 5 6 2 8
14 TVK Leegid Veiko Lillemägi 5 5 3 8
15 Sinimäe Kaspar Kallasmaa 6 3 5 8
16 Viimsi Kepp Marko Mäepea 6 3 5 8
17 Sinimäe Tauno Koppel 6 3 5 8
18 KAMA2 Lauri Kuusisto 5 6 1 7
19 Viimsi Kepp Tanel Rebane 5 5 2 7
20 Bändidos Rainis Provornikov 6 5 2 7
21 KAMA2 Sander Kisler 5 5 1 6
22 TVK Leegid Sven Müller 5 4 2 6
23 TVK Leegid Künter Põldmaa 6 5 1 6
24 TVK Leegid Alo Mäesalu 4 3 2 5
25 SHK Jõgeva Lootus Joosep Moor 4 3 2 5
26 Sinimäe Mikk Põldmäe 5 3 2 5
27 Bändidos Karel Loik 5 2 3 5
28 Bändidos Olari Tõnison 5 1 4 5
29 Sinimäe Mark Meema 6 4 1 5
30 TVK Leegid Reijo Külvi 6 1 4 5
31 KAMA2 Kristjan Niibon 3 4 0 4
32 Valga Välk Remo Kupits 3 4 0 4
33 SHK Jõgeva Lootus Kaido Ingver 3 1 3 4
34 Bändidos Oskar Illak 4 3 1 4
35 TVK Leegid Raul Eesmäe 4 1 3 4
36 TVK Leegid Mihhail Krautman 5 3 1 4
37 Sinimäe Edgar Grazer 5 2 2 4
38 Bändidos Kristjan Saar 5 2 2 4
39 KAMA2 Kauri Adman 5 1 3 4
40 TVK Leegid Jaanus Sapas 6 4 0 4
41 Valga Välk Margo Pärnaku 6 2 2 4
42 TVK Leegid Martin Einblau 2 1 2 3
43 Viimsi Kepp Madis Kass 3 2 1 3
44 Viimsi Kepp Margus Jõgisoo 3 2 1 3
45 KAMA2 Margus Sinisaar 3 0 3 3
46 Bändidos Jerofei Fomenko 4 2 1 3
47 Viimsi Kepp Kert Karelson 4 1 2 3
48 TVK Leegid Tanel Saag 4 0 3 3
49 KAMA2 Martin Kärner 5 0 3 3
50 TVK Leegid Andrus Mäeots 2 1 1 2
51 Valga Välk Henri Karja 2 1 1 2
52 KAMA2 Margus Peet 2 1 1 2
53 KAMA2 Rando Hallik 3 2 0 2
54 Bändidos Kevin Viitas 4 2 0 2
55 Bändidos Ivan Dubkov 4 1 1 2
56 KAMA2 Lauri Kuktalu 4 0 2 2
57 KAMA2 Reigo Podar 4 0 2 2
58 Valga Välk Egert Ojamäe 5 1 1 2
59 Bändidos Priit Paenurm 5 1 1 2
60 TVK Leegid Riku Kainulainen 5 1 1 2
61 Valga Välk Aleks Tammela 5 0 2 2
62 Viimsi Kepp Erlin Rand 5 0 2 2
63 Valga Välk Renat Silis 2 1 0 1
64 SHK Jõgeva Lootus Siim Hõim 2 1 0 1
65 Sinimäe Ilja Koivanen 3 1 0 1
66 KAMA2 Janar Küla 3 1 0 1
67 Bändidos Rainer Rannula 3 1 0 1
68 SHK Jõgeva Lootus Sten Metsar D 3 1 0 1
69 SHK Jõgeva Lootus Kalmer Koossalu 4 1 0 1
70 KAMA2 Einar Tiimla 4 0 1 1
71 Sinimäe Markus Lukk 4 0 1 1
72 KAMA2 Peeter Subbi 4 0 1 1
73 SHK Jõgeva Lootus Raigo Hõim 4 0 1 1
74 Sinimäe Romet Troost 4 0 1 1
75 SHK Jõgeva Lootus Erik Vadi 5 1 0 1
76 Valga Välk Simm Paap 5 1 0 1
77 SHK Jõgeva Lootus Ingmar Huononen 5 0 1 1
78 Bändidos Raivo Verk 5 0 1 1
79 Valga Välk Kenno Hõppõ 6 1 0 1
80 Valga Välk Marek Sigursk 6 1 0 1
81 Viimsi Kepp Anti Roots 6 0 1 1
82 Valga Välk Marek Vända 6 0 1 1
83 Sinimäe Martin Öövel 6 0 1 1
84 Viimsi Kepp Olari Püvi 6 0 1 1
85 KAMA2 Aleksei Avdejev 0 0 0 0
86 Viimsi Kepp Jaan Jaaku 0 0 0 0
87 SHK Jõgeva Lootus Jaanus Tomson