Esiliiga - A

Viimsi Kepp    
 Viimsi Kepp   
Tartu Tornaado6-4   
TVK Leegid Viimsi Kepp  
 TVK Leegid9-6  
SK Rapla6-3   
Jõgeva SK Tähe / Olivia II  TTÜ SK/Ääsmäe 
 Jõgeva SK Tähe / Olivia II 11-1 
Maitim9-4   
TTÜ SK/Ääsmäe TTÜ SK/Ääsmäe  
 TTÜ SK/Ääsmäe15-5  
Viskoosa SK8-6   
Eesti Maaülikooli SK II   TTÜ SK/Ääsmäe
 Eesti Maaülikooli SK II  12-6
KH Energia-Konsult15-1   
Tallinn United Eesti Maaülikooli SK II  
 Tallinn United10-3  
SK Pro Sura6-5   
Sparta Team Automaailm II  Sparta Team Automaailm III 
 Sparta Team Automaailm II 4-3 LA 
Valga Välk5-2   
Sparta Team Automaailm III Sparta Team Automaailm III  
 Sparta Team Automaailm III7-3  
Bändidos/Floorball.ee4-2   
  Viimsi Kepp  
   Viimsi Kepp 
  Eesti Maaülikooli SK II9-2 
TTÜ SK/Ääsmäe   
Sparta Team Automaailm III   
Viimsi Kepp   
Eesti Maaülikooli SK II   
Sparta Team Automaailm II   
Jõgeva SK Tähe / Olivia II   
Tallinn United   
TVK Leegid   
Valga Välk   
SK Rapla   
Maitim   
SK Pro Sura   
Tartu Tornaado   
Bändidos/Floorball.ee   
KH Energia-Konsult   
Viskoosa SK   
Jäneda   
Sinimäe   
Vana hea puur (Tartu)   
Tabasalu Spordikompleks   
Viljandi SHK   
Saue SHK   
   
JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 TTÜ SK/Ääsmäe Tanel Kasenurm 4 18 16 34
2 TTÜ SK/Ääsmäe Kenneth Lond 4 11 7 18
3 Eesti Maaülikooli SK II Jan Henrik Pärnik 3 6 6 12
4 Eesti Maaülikooli SK II Mihkel Vanamb 3 6 3 9
5 Viimsi Kepp Andri Väljaots 4 5 4 9
6 Eesti Maaülikooli SK II Jakob Poom 2 5 3 8
7 TTÜ SK/Ääsmäe Andre Simovart 4 3 5 8
8 TTÜ SK/Ääsmäe Tarvo Kivisilla 2 5 2 7
9 Viimsi Kepp Marek Ulman 4 5 2 7
10 TTÜ SK/Ääsmäe Jürgen Peterson 4 4 3 7
11 Viimsi Kepp Tanel Rebane 4 5 1 6
12 TVK Leegid Alo Mäesalu 1 4 1 5
13 Jõgeva SK Tähe / Olivia II Aleksander Andrejev 2 3 2 5
14 Sparta Team Automaailm II Rauno Ollemaa 2 4 0 4
15 Jõgeva SK Tähe / Olivia II Andreas Õun 2 2 2 4
16 Tallinn United Aleksei Seljugin 2 1 3 4
17 Eesti Maaülikooli SK II Kaspar Jõgar 3 3 1 4
18 Eesti Maaülikooli SK II Brait-Kevin Raudsepp 3 0 4 4
19 Viimsi Kepp Mihkel Kruusmägi 4 2 2 4
20 SK Rapla Priit Bachmann 1 2 1 3
21 Eesti Maaülikooli SK II Fred Haga 2 3 0 3
22 Jõgeva SK Tähe / Olivia II Karl-Sander Poll 2 2 1 3
23 Jõgeva SK Tähe / Olivia II Mathias Einamann 2 2 1 3
24 Tallinn United Maxim Milashenko 2 2 1 3
25 Sparta Team Automaailm II Olari Tammel 2 1 2 3
26 Viimsi Kepp Roland Songisepp 2 1 2 3
27 Tallinn United Sergei Burov 2 1 2 3
28 Jõgeva SK Tähe / Olivia II Sten Veskis 2 1 2 3
29 Eesti Maaülikooli SK II Henrik Trasberg 3 2 1 3
30 TTÜ SK/Ääsmäe Matti Küüt 4 3 0 3
31 Viimsi Kepp Erlin Rand 4 1 2 3
32 Tallinn United Roman Razumovski 1 2 0 2
33 Bändidos/Floorball.ee Aleksander Shein 1 1 1 2
34 SK Pro Sura Erlend Pakk 1 1 1 2
35 Maitim Indrek Leemet 1 1 1 2
36 SK Pro Sura Kaarel Keinast 1 1 1 2
37 Sparta Team Automaailm III Mattias Kauk 1 1 1 2
38 SK Pro Sura Olari Tõnison 1 1 1 2
39 Sparta Team Automaailm III Sten Ritson 1 0 2 2
40 Sparta Team Automaailm II Tõnu Savi 1 0 2 2
41 Tallinn United Aleksandr Kistner 2 2 0 2
42 Jõgeva SK Tähe / Olivia II Erik Vadi 2 2 0 2
43 Jõgeva SK Tähe / Olivia II Meigo Soolepp 2 2 0 2
44 Sparta Team Automaailm II Meelis Saaremäel 2 0 2 2
45 Eesti Maaülikooli SK II Janno Kaur 3 1 1 2
46 Eesti Maaülikooli SK II Karl-Erik Kruusmaa 3 0 2 2
47 Eesti Maaülikooli SK II Silver Nork 3 0 2 2
48 Viimsi Kepp Kert Karelson 4 2 0 2
49 Viimsi Kepp Madis Kass 4 2 0 2
50 Viimsi Kepp Anti Roots 4 0 2 2
51 Viimsi Kepp Robert Tarenõmm 4 0 2 2
52 SK Pro Sura Allan Tatter 1 1 0 1
53 Sparta Team Automaailm III Andrei Polovnikov 1 1 0 1
54 Tartu Tornaado Anti Kustassoo 1 1 0 1
55 Sparta Team Automaailm III Argo Kungla 1 1 0 1
56 Tartu Tornaado Ats Püvi 1 1 0 1
57 Tallinn United Deniss Davõdov 1 1 0 1
58 KH Energia-Konsult Dmitri Peramets 1 1 0 1
59 Tartu Tornaado Erkko Nurmoja 1 1 0 1
60 TVK Leegid Fredi Volens 1 1 0 1
61 SK Pro Sura Jüri Reitel 1 1 0 1
62 Maitim Kristjan Pakk 1 1 0 1
63 TVK Leegid Künter Põldmaa 1 1 0 1
64 SK Rapla Marek Lairand 1 1 0 1
65 Valga Välk Margo Pärnaku 1 1 0 1
66 Bändidos/Floorball.ee Marten Liivik 1 1 0 1
67 Maitim Martin Kärner 1 1 0 1
68 TTÜ SK/Ääsmäe Mikk Jüristo 1 1 0 1
69 Sparta Team Automaailm III Morten Talviste 1 1 0 1
70 Tartu Tornaado Raido Moor 1 1 0 1
71 Valga Välk Renat Silis 1 1 0 1
72 Maitim Tarmo Hallismaa 1 1 0 1
73 Tartu Tornaado Alari Pagi 1 0 1 1
74 SK Rapla Andres Männik 1 0 1 1
75 KH Energia-Konsult Endrik Arumägi 1 0 1 1
76 Jõgeva SK Tähe / Olivia II Erki Teder 1 0 1 1
77 TVK Leegid Jaanus Sapas 1 0 1 1
78 Sparta Team Automaailm III Jarl Gustsin 1 0 1 1
79 Tartu Tornaado Kaido Ingver 1 0 1 1
80 Tartu Tornaado Kaspar Sakjas 1 0 1 1
81 Sparta Team Automaailm II Martin Einblau 1 0 1 1
82 Valga Välk Remo Kupits 1 0 1 1
83 SK Pro Sura Roland Kutsar 1 0 1 1
84 Tartu Tornaado Sander Eninš 1 0 1 1
85 SK Rapla Tauno Sau 1 0 1 1
86 Bändidos/Floorball.ee Vladimir Muratov 1 0 1 1
87 Sparta Team Automaailm II Hans-Peter Isand 2 1 0 1
88 TTÜ SK/Ääsmäe Kristo Laaneste 2 1 0 1
89 Sparta Team Automaailm II Matis Oolup 2 1 0 1
90 Eesti Maaülikooli SK II Rando Ernits 2 1 0 1
91 Sparta Team Automaailm II Rein Kruusat 2 1 0 1
92 Tallinn United Dmitri Burov 2 0 1 1
93 Jõgeva SK Tähe / Olivia II Karl Kastan 2 0 1 1
94 Jõgeva SK Tähe / Olivia II Kevin Tamm 2 0 1 1
95 Tallinn United Vladimir Kljain 2 0 1 1
96 Eesti Maaülikooli SK II Joonas Pint 3 1 0 1
97 Eesti Maaülikooli SK II Maarius Pärn 3 0 1 1
98 Viimsi Kepp Marko Mäepea 4 1 0 1
99 TTÜ SK/Ääsmäe Janar Laaneste 4 0 1 1
100 TTÜ SK/Ääsmäe Ragnar Markus Kuljus 4 0 1 1
101 TTÜ SK/Ääsmäe Rauno Varik 4 0 1 1
102 Maitim Ainar Juht 0 0 0 0
103 Sinimäe Aleksander Runin 0 0 0 0
104 Maitim Aleksandr Jürgens 0 0 0 0
105 Viskoosa SK Allan Ventsel 0 0 0 0
106 Saue SHK Alvar Albi 0 0 0 0
107 Sinimäe Andero Hännikäinen 0 0 0 0
108 SK Rapla Ando Lavrits 0 0 0 0
109 Jõgeva SK Tähe / Olivia II Andre Laurimäe 0 0 0 0
110 Sinimäe Andre Lausmaa 0 0 0 0
111 Viskoosa SK Andre Padu 0 0 0 0
112 Jäneda Andres Kalavus 0 0 0 0
113 Jäneda Andres Luts 0 0 0 0
114 Vana hea puur (Tartu) Andres Metsmägi 0 0 0 0
115 Viskoosa SK Andres Tammeveski 0 0 0 0
116 Saue SHK Andres Vavilov 0 0 0 0
117 Saue SHK Andrus Kolks 0 0 0 0
118 Tabasalu Spordikompleks Anti Peever 0 0 0 0
119 Sparta Team Automaailm II Anton Netšajev 0 0 0 0
120 Jäneda Antti Olesk 0 0 0 0
121 Vana hea puur (Tartu) Ardo Aednik 0 0 0 0
122 Valga Välk Armands Valtins 0 0 0 0
123 Jäneda Ats Kukk 0 0 0 0
124 Vana hea puur (Tartu) Avo Ombler 0 0 0 0
125 Viljandi SHK Chris Lepp 0 0 0 0
126 TVK Leegid Christian Kosonen 0 0 0 0
127 Viskoosa SK Danver Mets 0 0 0 0
128 Valga Välk Dmitri Petrov 0 0 0 0
129 Tallinn United Dmitri Ševoldajev 0 0 0 0
130 Jäneda Eduard Krotov 0 0 0 0
131 Valga Välk Eduards Vjazovs 0 0 0 0
132 Jäneda Einar Lest 0 0 0 0
133 Viljandi SHK Elias Melin 0 0 0 0
134 Viskoosa SK Enn Karin 0 0 0 0
135 Sparta Team Automaailm II Eri Rääsk 0 0 0 0
136 Sinimäe Erik Joasaare 0 0 0 0
137 Saue SHK Erki Vaigro 0 0 0 0
138 Sinimäe Erkki Seinre 0 0 0 0
139 Tabasalu Spordikompleks Erkki Teedla 0 0 0 0
140 Jõgeva SK Tähe / Olivia II Felix Ranne 0 0 0 0
141 Viljandi SHK Hannes Ilves 0 0 0 0
142 Jõgeva SK Tähe / Olivia II Hans Kristjan Nurmik 0 0 0 0
143 Maitim Heigo Härmatis 0 0 0 0
144 Viskoosa SK Helmur Rajang 0 0 0 0
145 Vana hea puur (Tartu) Henrik Koorits 0 0 0 0
146 SK Pro Sura Holger Kask 0 0 0 0
147 Sinimäe Ilja Koivanen 0 0 0 0
148 Jäneda Indrek Lumiste 0 0 0 0
149 Tabasalu Spordikompleks Indrek Pajuste 0 0 0 0
150 KH Energia-Konsult Indrek Sinisaar 0 0 0 0
151 Jäneda Jaagup Jairus 0 0 0 0
152 KH Energia-Konsult Janar Küla 0 0 0 0
153 Viljandi SHK Janek Ilves 0 0 0 0
154 Tabasalu Spordikompleks Janos Gustsin 0 0 0 0
155 SK Pro Sura Jarno Manni 0 0 0 0
156 Jäneda Johannes Jürisson 0 0 0 0
157 Jäneda Joosep Perandi 0 0 0 0
158 Viljandi SHK Jorma Kase 0 0 0 0
159 Viljandi SHK Juhani Lumera 0 0 0 0
160 Viimsi Kepp Julius Stokas 0 0 0 0
161 Sparta Team Automaailm II Juri Ruzevich 0 0 0 0
162 Viljandi SHK Jörgen Järsk 0 0 0 0
163 Tartu Tornaado Kaarel Õim 0 0 0 0
164 Jäneda Kaido Bammer 0 0 0 0
165 Viljandi SHK Kaido Karu 0 0 0 0
166 Vana hea puur (Tartu) Kalle Kotselainen 0 0 0 0
167 Maitim Kalle Meigas 0 0 0 0
168 TVK Leegid Kalmer Koossalu 0 0 0 0
169 Jäneda Karel Tiigemäe 0 0 0 0
170 Sparta Team Automaailm II Karl Toomet 0 0 0 0
171 Vana hea puur (Tartu) Karli Säärits 0 0 0 0
172 Valga Välk Karlis Stipnieks 0 0 0 0
173 Sinimäe Kaspar Kallasmaa 0 0 0 0
174 SK Rapla Kaspar Kõiv 0 0 0 0
175 Viskoosa SK Kasper Mast 0 0 0 0
176 Tabasalu Spordikompleks Kauri Adman 0 0 0 0
177 Viljandi SHK Ken Kuusik 0 0 0 0
178 Viskoosa SK Ken Pähn 0 0 0 0
179 Eesti Maaülikooli SK II Kermo Toots 0 0 0 0
180 Jäneda Kermo Uue 0 0 0 0
181 Viljandi SHK Kevin Kõrge 0 0 0 0
182 SK Pro Sura Kevin Viitas 0 0 0 0
183 Saue SHK Kristjan Künnapas 0 0 0 0
184 Bändidos/Floorball.ee Kristjan Saar 0 0 0 0
185 Bändidos/Floorball.ee Kristo Kallavus 0 0 0 0
186 Saue SHK Laivo Pallav 0 0 0 0
187 Vana hea puur (Tartu) Lauri Kinkar 0 0 0 0
188 Sparta Team Automaailm II Lauri Kuktalu 0 0 0 0
189 Tabasalu Spordikompleks Lauri Pelapson 0 0 0 0
190 Jäneda Lauri Ries 0 0 0 0
191 Vana hea puur (Tartu) Lauri Saidla 0 0 0 0
192 Vana hea puur (Tartu) Madis-Karli Koppel 0 0 0 0
193 Valga Välk Maikel Daniel 0 0 0 0
194 Valga Välk Marek Vända 0 0 0 0
195 Vana hea puur (Tartu) Margus Audova 0 0 0 0
196 Viskoosa SK Margus Käär 0 0 0 0
197 Saue SHK Margus Saar 0 0 0 0
198 KH Energia-Konsult Margus Sinisaar 0 0 0 0
199 Saue SHK Mario Hang 0 0 0 0
200 Sinimäe Mark Meema 0 0 0 0
201 Maitim Mark Zuhhovitski 0 0 0 0
202 Jõgeva SK Tähe / Olivia II Marko Saksing 0 0 0 0
203 Saue SHK Marko Vainomäe 0 0 0 0
204 Viljandi SHK Mark-Remi Viira 0 0 0 0
205 Saue SHK Mart Käit 0 0 0 0
206 Viskoosa SK Mart Niidas 0 0 0 0
207 KH Energia-Konsult Mart Rasva 0 0 0 0
208 KH Energia-Konsult Martin Kärner 0 0 0 0
209 Sinimäe Martin Öövel 0 0 0 0
210 Vana hea puur (Tartu) Meelis Ombler 0 0 0 0
211 Tabasalu Spordikompleks Meelis Pilv 0 0 0 0
212 Tartu Tornaado Merlis Kärson 0 0 0 0
213 SK Pro Sura Mihkel Keinast 0 0 0 0
214 Saue SHK Mihkel Selberg 0 0 0 0
215 Vana hea puur (Tartu) Mikk Espenberg 0 0 0 0
216 Jäneda Mikk Mäekivi 0 0 0 0
217 Sinimäe Mikk Põldmäe 0 0 0 0
218 Viskoosa SK Miko Malk 0 0 0 0
219 Tabasalu Spordikompleks Morten Koppel 0 0 0 0
220 Viskoosa SK Märt Käär 0 0 0 0
221 Bändidos/Floorball.ee Olavi Jõesaar 0 0 0 0
222 Eesti Maaülikooli SK II Oskar Illak 0 0 0 0
223 Sinimäe Ott Põldmäe 0 0 0 0
224 Vana hea puur (Tartu) Ott-Aaron Allikmäe 0 0 0 0
225 Sparta Team Automaailm II Paavo Piik 0 0 0 0
226 Sparta Team Automaailm III Paul Piik 0 0 0 0
227 Sparta Team Automaailm II Paul Piik (Duubel) 0 0 0 0
228 Saue SHK Peeter Reiss 0 0 0 0
229 KH Energia-Konsult Peeter Subbi 0 0 0 0
230 Tabasalu Spordikompleks Per Lindberg 0 0 0 0
231 TVK Leegid Peter Haab 0 0 0 0
232 Eesti Maaülikooli SK II Peyman Fredrik Milani 0 0 0 0
233 Tabasalu Spordikompleks Priit Matiisen 0 0 0 0
234 Vana hea puur (Tartu) Priit Salumaa 0 0 0 0
235 Vana hea puur (Tartu) Pärt Erikson 0 0 0 0
236 Sinimäe Ragnar Lipstok 0 0 0 0
237 TVK Leegid Raimond Viiding 0 0 0 0
238 Tabasalu Spordikompleks Rain Pelapson 0 0 0 0
239 Maitim Rain Raidna 0 0 0 0
240 Saue SHK Rainer Orav 0 0 0 0
241 Maitim Ramon Ruotsi 0 0 0 0
242 Viskoosa SK Rannar Malk 0 0 0 0
243 Jäneda Rasmus Kont 0 0 0 0
244 SK Rapla Raul Aarma 0 0 0 0
245 Sinimäe Raul Orupõld 0 0 0 0
246 Saue SHK Rene Lääts 0 0 0 0
247 Jõgeva SK Tähe / Olivia II Rene-Hendrik Sirkas 0 0 0 0
248 Sparta Team Automaailm III Renek-Ken Külvi 0 0 0 0
249 KH Energia-Konsult Riho Muuga 0 0 0 0
250 Tabasalu Spordikompleks Risto Martin 0 0 0 0
251 Sinimäe Risto Pakkonen 0 0 0 0
252 Viljandi SHK Risto Tölp 0 0 0 0
253 Viskoosa SK Robin Niidas 0 0 0 0
254 Saue SHK Roger Roos 0 0 0 0
255 Sinimäe Romet Troost 0 0 0 0
256 Viljandi SHK Sander Lepp 0 0 0 0
257 Viljandi SHK Sander Reemets 0 0 0 0
258 Tartu Tornaado Sander Resev 0 0 0 0
259 KH Energia-Konsult Sergei Arhipov 0 0 0 0
260 Valga Välk Sergejs Kuncevics 0 0 0 0
261 Vana hea puur (Tartu) Siim Espenberg 0 0 0 0
262 Jõgeva SK Tähe / Olivia II Siim Sommer 0 0 0 0
263 SK Rapla Siim Viisut 0 0 0 0
264 Eesti Maaülikooli SK II Simmo Silm 0 0 0 0
265 Viljandi SHK Sten Koobas 0 0 0 0
266 Viljandi SHK Steven Saaremets 0 0 0 0
267 Jäneda Taavi Visnap 0 0 0 0
268 Eesti Maaülikooli SK II Talis Mölder 0 0 0 0
269 Sinimäe Tambet Masik 0 0 0 0
270 Tabasalu Spordikompleks Tarmo Tähiste 0 0 0 0
271 Viskoosa SK Tarmo Võsamaa 0 0 0 0
272 Sinimäe Tauno Koppel 0 0 0 0
273 Jõgeva SK Tähe / Olivia II Tauri Voolaid 0 0 0 0
274 Viskoosa SK Teet Kivisilla 0 0 0 0
275 Vana hea puur (Tartu) Teet Saar 0 0 0 0
276 SK Rapla Tenno Samuel 0 0 0 0
277 Jäneda Tiit Kukk 0 0 0 0
278 Tabasalu Spordikompleks Toomas Erikson 0 0 0 0
279 Viskoosa SK Tõnis Metsson 0 0 0 0
280 Saue SHK Urmas Vainomäe 0 0 0 0
281 Tabasalu Spordikompleks Valdo Rüütelmaa 0 0 0 0
282 Jäneda Veikko Väisanen 0 0 0 0
283 SK Rapla Veiko Mõtsnik 0 0 0 0
284 Sinimäe Vitali Sõtšjov 0 0 0 0
285 Valga Välk Vladislavs Nikiforov 0 0 0 0
286 Maitim Aarne Kalmer 1 0 0 0
287 Valga Välk Aimur Rebane 1 0 0 0
288 SK Rapla Aivo Täpsi 1 0 0 0
289 Tallinn United Aleksandr Ponomarjov 1 0 0 0
290 SK Rapla Allan Laurimäe 1 0 0 0
291 SK Pro Sura Alver Padu 1 0 0 0
292 Sparta Team Automaailm III Andre Sammelselg 1 0 0 0
293 SK Pro Sura Andrei Koptjajev 1 0 0 0
294 SK Rapla Andrei Luige 1 0 0 0
295 Maitim Andrus Lepp 1 0 0 0
296 TVK Leegid Andrus Mäeots 1 0 0 0
297 Maitim Arvo Kraam 1 0 0 0
298 Eesti Maaülikooli SK II Bertram Sargla 1 0 0 0
299 SK Pro Sura Boriss Tsarjov 1 0 0 0
300 Tallinn United Dmitri Peršikov 1 0 0 0
301 KH Energia-Konsult Eero Pajuviidik 1 0 0 0
302 Valga Välk Egert Ojamäe 1 0 0 0
303 Eesti Maaülikooli SK II Egert Roio 1 0 0 0
304 Sparta Team Automaailm III Egert Unga 1 0 0 0
305 Bändidos/Floorball.ee Erki Kärblane 1 0 0 0
306 Sparta Team Automaailm III Ermo Jõgi 1 0 0 0
307 Jõgeva SK Tähe / Olivia II Ermo Narits 1 0 0 0
308 SK Rapla Erti Suurtalu 1 0 0 0
309 Sparta Team Automaailm III Gerdo Unga 1 0 0 0
310 TVK Leegid Heigo Mitt 1 0 0 0
311 Valga Välk Henri Karja 1 0 0 0
312 Valga Välk Ilmar Denissenko 1 0 0 0
313 SK Rapla Indrek Zoober 1 0 0 0
314 Bändidos/Floorball.ee Ivan Dubkov 1 0 0 0
315 KH Energia-Konsult Ivari Järvekald 1 0 0 0
316 Tartu Tornaado Joosep Moor 1 0 0 0
317 SK Rapla Kaspar Suits 1 0 0 0
318 Sparta Team Automaailm III Kati Kütisaar 1 0 0 0
319 Bändidos/Floorball.ee Kaupo Kaur 1 0 0 0
320 KH Energia-Konsult Kevin Kadak 1 0 0 0
321 Sparta Team Automaailm III Kevin Poom 1 0 0 0
322 Sparta Team Automaailm III Kristen Kurval 1 0 0 0
323 TVK Leegid Kristjan Evart 1 0 0 0
324 Bändidos/Floorball.ee Kristjan Jägel 1 0 0 0
325 SK Pro Sura Leonid Ovtšinnikov 1 0 0 0
326 Bändidos/Floorball.ee Marek Suurniit 1 0 0 0
327 KH Energia-Konsult Margus Peet 1 0 0 0
328 Tartu Tornaado Meelis Uleksin 1 0 0 0
329 Tallinn United Mihhail Klimovets 1 0 0 0
330 SK Rapla Mikk Virki 1 0 0 0
331 Bändidos/Floorball.ee Mikko Iiskonmäki 1 0 0 0
332 SK Pro Sura Märt Paju 1 0 0 0
333 Tartu Tornaado Nikita Bõstrov 1 0 0 0
334 Tallinn United Nikita Kutuzov 1 0 0 0
335 Tartu Tornaado Pavel Timerhanov 1 0 0 0
336 Bändidos/Floorball.ee Priit Paenurm 1 0 0 0
337 SK Rapla Priit Pärna 1 0 0 0
338 Tartu Tornaado Raido Noobel 1 0 0 0
339 KH Energia-Konsult Rain Odramaa 1 0 0 0
340 Tartu Tornaado Rainer Kalde 1 0 0 0
341 Bändidos/Floorball.ee Rainer Rannula 1 0 0 0
342 Bändidos/Floorball.ee Rainis Provornikov 1 0 0 0
343 SK Rapla Raino Remmel 1 0 0 0
344 TVK Leegid Raivo Lõkk 1 0 0 0
345 KH Energia-Konsult Rando Hallik 1 0 0 0
346 SK Rapla Ranno Grauen 1 0 0 0
347 KH Energia-Konsult Rasmus Eimla 1 0 0 0
348 Sparta Team Automaailm II Rasmus Ollemaa 1 0 0 0
349 TVK Leegid Raul Eesmäe 1 0 0 0
350 Maitim Raul Pirson 1 0 0 0
351 Bändidos/Floorball.ee Rauli Juutila 1 0 0 0
352 KH Energia-Konsult Reigo Podar 1 0 0 0
353 TVK Leegid Riku Kainulainen 1 0 0 0
354 KH Energia-Konsult Rivo Pärna 1 0 0 0
355 Valga Välk Roberts Livins 1 0 0 0
356 Sparta Team Automaailm II Robin Lilleorg 1 0 0 0
357 SK Rapla Sander Kirs 1 0 0 0
358 Valga Välk Sergejs Aleksejevs 1 0 0 0
359 Valga Välk Simm Paap 1 0 0 0
360 Sparta Team Automaailm III Stenver Savi 1 0 0 0
361 TVK Leegid Sven Müller 1 0 0 0
362 SK Pro Sura Sven Palusoo 1 0 0 0
363 Maitim Tanel Müürsepp 1 0 0 0
364 TVK Leegid Tanel Saag 1 0 0 0
365 SK Rapla Tarmo Tammus 1 0 0 0
366 SK Pro Sura Tero Päivärinta 1 0 0 0
367 SK Rapla Tiit Leier 1 0 0 0
368 TVK Leegid Timm Annus 1 0 0 0
369 Tartu Tornaado Timmo Zimmermann 1 0 0 0
370 TVK Leegid Toomas Joonas 1 0 0 0
371 Maitim Toomas Lepp 1 0 0 0
372 Maitim Uno Kraam 1 0 0 0
373 Bändidos/Floorball.ee Urmas Aun 1 0 0 0
374 SK Pro Sura Urmas Järg 1 0 0 0
375 KH Energia-Konsult Vambo Plaks 1 0 0 0
376 TVK Leegid Veiko Lillemägi 1 0 0 0
377 Maitim Veiko Märjamaa 1 0 0 0
378 SK Pro Sura Victor Kharitanovich 1 0 0 0
379 Sparta Team Automaailm III Vladimir Kratško 1 0 0 0
380 Sparta Team Automaailm II Denis Kuznetsov 2 0 0 0
381 Tallinn United Eduard Smirnov 2 0 0 0
382 Jõgeva SK Tähe / Olivia II Heino Avi 2 0 0 0
383 Tallinn United Jaan Jaaku 2 0 0 0
384 Tallinn United Jüri Burov 2 0 0 0
385 Jõgeva SK Tähe / Olivia II Karl Kalm 2 0 0 0
386 Jõgeva SK Tähe / Olivia II Keijo Kalm 2 0 0 0
387 Sparta Team Automaailm II Lauri Kängsepp 2 0 0 0
388 Jõgeva SK Tähe / Olivia II Lauri-Robert Indus 2 0 0 0
389 Viimsi Kepp Margus Jõgisoo 2 0 0 0
390 Sparta Team Automaailm II Mart Kaska 2 0 0 0
391 Eesti Maaülikooli SK II Reigo Kruusement 2 0 0 0
392 Sparta Team Automaailm II Roman Dõba 2 0 0 0
393 Eesti Maaülikooli SK II Simon Georg Mahla 2 0 0 0
394 Jõgeva SK Tähe / Olivia II Timo Kotkas 2 0 0 0
395 Sparta Team Automaailm II Viljar Sepp 2 0 0 0
396 TTÜ SK/Ääsmäe Andrus Sammelselg 3 0 0 0
397 TTÜ SK/Ääsmäe Dan-Markkus Pajula 3 0 0 0
398 Viimsi Kepp Karmo Karelson 3 0 0 0
399 TTÜ SK/Ääsmäe Mikk Türkson 3 0 0 0
400 TTÜ SK/Ääsmäe Paul Theodor Oja 3 0 0 0
401 Viimsi Kepp Aivar Urm 4 0 0 0
402 TTÜ SK/Ääsmäe Ivar Agar 4 0 0 0
403 TTÜ SK/Ääsmäe Raimo Rüütel 4 0 0 0
404 TTÜ SK/Ääsmäe Rauno Miller 4 0 0 0
405 TTÜ SK/Ääsmäe Siim Edvard Sinimeri 4 0 0 0
406 Viimsi Kepp Siim Jõeväli 4 0 0 0
Jrk.MeeskondEesnimiPerenimiMängitud minVisked väravaleTõrjutudTõrje %
1. Eesti Maaülikooli SK IIKarl-ErikKruusmaa1891009191,0
2. TTÜ SK/ÄäsmäeIvarAgar145978789,7
3. SK RaplaKasparSuits30262388,5
4. Bändidos/Floorball.eeKaupoKaur45343088,2
5. Sparta Team Automaailm IIRobinLilleorg45161487,5
6. TVK LeegidToomasJoonas94776787,0
7. Sparta Team Automaailm IIIKristenKurval23114912986,6
8. Valga VälkSergejsAleksejevs45332884,9
9. Jõgeva SK Tähe / Olivia IIKevinTamm75625283,9
10. TTÜ SK/ÄäsmäeRaunoVarik80484083,3
11. Viskoosa SKTõnisMetsson156583,3
12. Tallinn UnitedJaanJaaku73332781,8
13. Tartu TornaadoRainerKalde45312580,7
14. Eesti Maaülikooli SK IIReigoKruusement42403280,0
15. TVK LeegidRaimondViiding1110880,0
16. Viimsi KeppSiimJõeväli2251118879,3
17. Sparta Team Automaailm IIMartinEinblau60332678,8
18. Viskoosa SKMärtKäär30302376,7
19. MaitimToomasLepp45342573,5
20. SK Pro SuraAlverPadu30151173,3
21. Jõgeva SK Tähe / Olivia IIKarlKalm D30322371,9
22. SK RaplaErtiSuurtalu159666,7
23. SK Pro SuraMärtPaju156466,7
24. Tallinn UnitedJüriBurov32251664,0
25. KH Energia-KonsultEeroPajuviidik45311651,6

Esiliiga - A

Esiliiga - B

Sparta IIILeegidPro SuraViskoosaJänedaSuhePunkteKoht
Sparta Team Automaailm III9 - 8
4 - 3
8 - 2
5 - 1
5 - 2
7 - 3
4 - 2
6 - 1
48-22241
TVK Leegid8 - 9
3 - 4
6 - 5
6 - 3
2 - 4
6 - 2
6 - 5
8 - 12
45-44122
SK Pro Sura2 - 8
1 - 5
5 - 6
3 - 6
4 - 2
6 - 5
6 - 5
2 - 7
29-4483
Viskoosa SK2 - 5
3 - 7
4 - 2
2 - 6
2 - 4
5 - 6
5 - 4
3 - 2
26-3684
Jäneda2 - 4
1 - 6
5 - 6
12 - 8
5 - 6
7 - 2
4 - 5
2 - 3
38-4085

Esiliiga - C

ÄäsmäeTallinnRaplaBändidosSaueSuhePunkteKoht
TTÜ SK/Ääsmäe16 - 2
14 - 5
13 - 2
11 - 5
8 - 1
7 - 4
16 - 1
13 - 3
98-23241
Tallinn United2 - 16
5 - 14
4 - 5
6 - 3
5 - 3
3 - 2
3 - 2
8 - 0
36-45142
SK Rapla2 - 13
5 - 11
5 - 4
3 - 6
5 - 4
1 - 4
8 - 5
6 - 5
35-52123
Bändidos/Floorball.ee1 - 8
4 - 7
3 - 5
2 - 3
4 - 5
4 - 1
7 - 1
5 - 3
30-33104
Saue SHK1 - 16
3 - 13
2 - 3
0 - 8
5 - 8
5 - 6
1 - 7
3 - 5
20-6605

Esiliiga - D

Esiliiga - A

VõistkondMängeVõitVõit lisaajalKaotusKaotus lisaajalViikVäravate suhePunkte
Viimsi Kepp1010000091 - 2630
Sparta Team Automaailm II108020053 - 2724
Maitim103151057 - 7312
KH Energia-Konsult104060041 - 5512
Sinimäe101162028 - 457
Tabasalu Spordikompleks101180040 - 845

Esiliiga - B

VõistkondMängeVõitVõit lisaajalKaotusKaotus lisaajalViikVäravate suhePunkte
Sparta Team Automaailm III88000048 - 2224
TVK Leegid84040045 - 4412
SK Pro Sura82150029 - 448
Viskoosa SK81241026 - 368
Jäneda82042038 - 408

Esiliiga - C

VõistkondMängeVõitVõit lisaajalKaotusKaotus lisaajalViikVäravate suhePunkte
TTÜ SK/Ääsmäe88000098 - 2324
Tallinn United84130036 - 4514
SK Rapla84040035 - 5212
Bändidos/Floorball.ee83041030 - 3310
Saue SHK80080020 - 660

Esiliiga - D

VõistkondMängeVõitVõit lisaajalKaotusKaotus lisaajalViikVäravate suhePunkte
Eesti Maaülikooli SK II109100062 - 1929
Jõgeva SK Tähe / Olivia II106112059 - 3422
Valga Välk104123059 - 4817
Tartu Tornaado104240060 - 4816
Vana hea puur (Tartu)101090031 - 723
Viljandi SHK101090036 - 863

Esiliiga - A

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Viimsi Kepp Marek Ulman 10 16 13 29
2 Viimsi Kepp Roland Songisepp 10 15 8 23
3 Viimsi Kepp Mihkel Kruusmägi 10 9 9 18
4 Viimsi Kepp Robert Tarenõmm 10 9 9 18
5 Maitim Tarmo Hallismaa 9 11 5 16
6 Sparta Team Automaailm II Meelis Saaremäel 10 10 5 15
7 Viimsi Kepp Madis Kass 10 8 7 15
8 Viimsi Kepp Marko Mäepea 10 8 7 15
9 Maitim Indrek Leemet 8 6 8 14
10 Viimsi Kepp Andri Väljaots 9 11 3 14
11 Tabasalu Spordikompleks Valdo Rüütelmaa 10 7 5 12
12 Maitim Tanel Müürsepp 7 9 2 11
13 KH Energia-Konsult Margus Peet 10 7 4 11
14 KH Energia-Konsult Reigo Podar 10 7 4 11
15 Sparta Team Automaailm II Lauri Kängsepp 8 6 4 10
16 Tabasalu Spordikompleks Janos Gustsin 9 4 6 10
17 Tabasalu Spordikompleks Priit Matiisen 10 7 3 10
18 Maitim Rain Raidna 5 6 3 9
19 Viimsi Kepp Erlin Rand 8 1 8 9
20 Sparta Team Automaailm II Rauno Ollemaa 9 8 1 9
21 KH Energia-Konsult Mart Rasva 9 4 5 9
22 Sinimäe Ott Põldmäe 9 3 6 9
23 Maitim Uno Kraam 6 5 3 8
24 Maitim Ramon Ruotsi 7 4 4 8
25 Tabasalu Spordikompleks Per Lindberg 10 7 1 8
26 Viimsi Kepp Anti Roots 10 6 2 8
27 Sparta Team Automaailm II Rein Kruusat 6 3 4 7
28 Sinimäe Tambet Masik 8 6 1 7
29 Maitim Mark Zuhhovitski 8 5 2 7
30 KH Energia-Konsult Dmitri Peramets 10 6 1 7
31 Sparta Team Automaailm II Denis Kuznetsov 10 4 3 7
32 Tabasalu Spordikompleks Lauri Pelapson 10 4 3 7
33 Maitim Raul Pirson 10 3 4 7
34 KH Energia-Konsult Margus Sinisaar 9 6 0 6
35 KH Energia-Konsult Sergei Arhipov 9 4 2 6
36 Maitim Andrus Lepp 9 3 3 6
37 Sparta Team Automaailm II Olari Tammel 9 2 4 6
38 Maitim Kristjan Pakk 5 2 3 5
39 KH Energia-Konsult Endrik Arumägi 6 1 4 5
40 Viimsi Kepp Karmo Karelson 7 1 4 5
41 Sparta Team Automaailm II Mart Kaska 8 3 2 5
42 Sparta Team Automaailm II Lauri Kuktalu 8 2 3 5
43 Sparta Team Automaailm II Roman Dõba 9 4 1 5
44 Tabasalu Spordikompleks Toomas Erikson 10 3 2 5
45 Sinimäe Mikk Põldmäe 10 2 3 5
46 Sparta Team Automaailm II Paul Piik (Duubel) 2 2 2 4
47 Viimsi Kepp Julius Stokas 3 0 4 4
48 Sinimäe Risto Pakkonen 6 2 2 4
49 KH Energia-Konsult Ivari Järvekald 6 1 3 4
50 Viimsi Kepp Tanel Rebane 8 1 3 4
51 Sinimäe Romet Troost 9 2 2 4
52 Tabasalu Spordikompleks Rain Pelapson 9 1 3 4
53 Maitim Arvo Kraam 9 0 4 4
54 Tabasalu Spordikompleks Erkki Teedla 10 2 2 4
55 Sinimäe Tauno Koppel 10 2 2 4
56 Viimsi Kepp Kert Karelson 7 1 2 3
57 Sparta Team Automaailm II Hans-Peter Isand 8 0 3 3
58 Sinimäe Aleksander Runin 9 2 1 3
59 Sinimäe Kaspar Kallasmaa 10 3 0 3
60 KH Energia-Konsult Rivo Pärna 10 2 1 3
61 Tabasalu Spordikompleks Morten Koppel 10 1 2 3
62 Sparta Team Automaailm II Karl Toomet 2 2 0 2
63 Viimsi Kepp Margus Jõgisoo 5 2 0 2
64 Sparta Team Automaailm II Juri Ruzevich 6 0 2 2
65 Sinimäe Martin Öövel 8 2 0 2
66 Sinimäe Ilja Koivanen 9 2 0 2
67 Sinimäe Andre Lausmaa 9 1 1 2
68 Maitim Veiko Märjamaa 9 1 1 2
69 Tabasalu Spordikompleks Anti Peever 10 1 1 2
70 KH Energia-Konsult Rando Hallik 10 1 1 2
71 Sparta Team Automaailm II Tõnu Savi 2 0 1 1
72 Sinimäe Mark Meema 5 1 0 1
73 KH Energia-Konsult Rain Odramaa 5 0 1 1
74 Sparta Team Automaailm II Robin Lilleorg 6 1 0 1
75 Sparta Team Automaailm II Matis Oolup 7 0 1 1
76 KH Energia-Konsult Rasmus Eimla 7 0 1 1
77 KH Energia-Konsult Peeter Subbi 8 1 0 1
78 Sparta Team Automaailm II Rasmus Ollemaa 8 1 0 1
79 Sparta Team Automaailm II Viljar Sepp 8 1 0 1
80 Tabasalu Spordikompleks Kauri Adman 9 1 0 1
81 Maitim Aarne Kalmer 9 0 1 1
82 KH Energia-Konsult Indrek Sinisaar 9 0 1 1
83 Sparta Team Automaailm II Martin Einblau 9 0 1 1
84 Tabasalu Spordikompleks Indrek Pajuste 10 1 0 1
85 Maitim Kalle Meigas 10 1 0 1
86 KH Energia-Konsult Eero Pajuviidik 10 0 1 1
87 Tabasalu Spordikompleks Meelis Pilv 10 0 1 1
88 Tabasalu Spordikompleks Tarmo Tähiste 10 0 1 1
89 Maitim Aleksandr Jürgens 0 0 0 0
90 Sparta Team Automaailm II Eri Rääsk 0 0 0 0
91 Maitim Heigo Härmatis 0 0 0 0
92 KH Energia-Konsult Kevin Kadak 0 0 0 0
93 Maitim Martin Kärner 0 0 0 0
94 Sinimäe Erik Joasaare 1 0 0 0
95 Sparta Team Automaailm II Paavo Piik 1 0 0 0
96 Sinimäe Raul Orupõld 2 0 0 0
97 Maitim Ainar Juht 3 0 0 0
98 Sinimäe Ragnar Lipstok 3 0 0 0
99 Viimsi Kepp Aivar Urm 5 0 0 0
100 KH Energia-Konsult Riho Muuga 5 0 0 0
101 Sparta Team Automaailm II Anton Netšajev 7 0 0 0
102 Maitim Toomas Lepp 7 0 0 0
103 Sinimäe Andero Hännikäinen 8 0 0 0
104 Sinimäe Erkki Seinre 8 0 0 0
105 KH Energia-Konsult Janar Küla 8 0 0 0
106 KH Energia-Konsult Martin Kärner 8 0 0 0
107 Tabasalu Spordikompleks Risto Martin 8 0 0 0
108 Viimsi Kepp Siim Jõeväli 9 0 0 0
109 KH Energia-Konsult Vambo Plaks 9 0 0 0
110 Sinimäe Vitali Sõtšjov 10 0 0 0

Esiliiga - B

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 TVK Leegid Alo Mäesalu 8 14 6 20
2 Jäneda Johannes Jürisson 8 14 3 17
3 Sparta Team Automaailm III Ermo Jõgi 8 10 7 17
4 Sparta Team Automaailm III Gerdo Unga 7 10 5 15
5 Sparta Team Automaailm III Argo Kungla 7 3 12 15
6 Jäneda Andres Kalavus 8 9 4 13
7 Jäneda Kermo Uue 7 6 5 11
8 Sparta Team Automaailm III Andrei Polovnikov 6 7 3 10
9 TVK Leegid Veiko Lillemägi 7 6 4 10
10 TVK Leegid Riku Kainulainen 6 4 4 8
11 TVK Leegid Sven Müller 7 5 3 8
12 SK Pro Sura Tero Päivärinta 7 5 3 8
13 Viskoosa SK Ken Pähn 8 6 2 8
14 Jäneda Joosep Perandi 7 4 3 7
15 Viskoosa SK Andre Padu 8 6 1 7
16 TVK Leegid Künter Põldmaa 8 5 1 6
17 SK Pro Sura Olari Tõnison 8 5 1 6
18 Sparta Team Automaailm III Kati Kütisaar 3 2 3 5
19 SK Pro Sura Andrei Koptjajev 6 5 0 5
20 Sparta Team Automaailm III Jarl Gustsin 6 1 4 5
21 Sparta Team Automaailm III Morten Talviste 6 1 4 5
22 TVK Leegid Raul Eesmäe 7 4 1 5
23 TVK Leegid Jaanus Sapas 7 1 4 5
24 Viskoosa SK Miko Malk 8 4 1 5
25 SK Pro Sura Sven Palusoo 8 3 2 5
26 Viskoosa SK Helmur Rajang 8 2 3 5
27 Jäneda Tiit Kukk 8 2 3 5
28 Viskoosa SK Margus Käär 4 3 1 4
29 Sparta Team Automaailm III Sten Ritson 6 3 1 4
30 Sparta Team Automaailm III Egert Unga 7 3 1 4
31 Jäneda Ats Kukk 7 1 3 4
32 Viskoosa SK Rannar Malk 8 1 3 4
33 Jäneda Indrek Lumiste 8 0 4 4
34 Sparta Team Automaailm III Andre Sammelselg 5 3 0 3
35 TVK Leegid Timm Annus 5 2 1 3
36 SK Pro Sura Kevin Viitas 7 3 0 3
37 TVK Leegid Andrus Mäeots 7 2 1 3
38 SK Pro Sura Jüri Reitel 7 2 1 3
39 SK Pro Sura Allan Tatter 7 1 2 3
40 Viskoosa SK Teet Kivisilla 8 2 1 3
41 Viskoosa SK Kasper Mast 8 0 3 3
42 Jäneda Andres Luts 2 1 1 2
43 Jäneda Jaagup Jairus 3 0 2 2
44 Viskoosa SK Danver Mets 4 2 0 2
45 Sparta Team Automaailm III Stenver Savi 4 2 0 2
46 TVK Leegid Kristjan Evart 4 0 2 2
47 Sparta Team Automaailm III Kevin Poom 6 2 0 2
48 SK Pro Sura Leonid Ovtšinnikov 6 1 1 2
49 Jäneda Einar Lest 6 0 2 2
50 TVK Leegid Toomas Joonas 6 0 2 2
51 TVK Leegid Tanel Saag 7 0 2 2
52 Sparta Team Automaailm III Paul Piik 1 1 0 1
53 TVK Leegid Fredi Volens 3 1 0 1
54 TVK Leegid Kalmer Koossalu 3 0 1 1
55 TVK Leegid Peter Haab 4 1 0 1
56 Sparta Team Automaailm III Vladimir Kratško 5 0 1 1
57 SK Pro Sura Erlend Pakk 6 1 0 1
58 SK Pro Sura Holger Kask 6 0 1 1
59 Jäneda Karel Tiigemäe 6 0 1 1
60 SK Pro Sura Kaarel Keinast 7 1 0 1
61 SK Pro Sura Victor Kharitanovich 7 1 0 1
62 SK Pro Sura Roland Kutsar 7 0 1 1
63 SK Pro Sura Urmas Järg 7 0 1 1
64 SK Pro Sura Alver Padu 8 0 1 1
65 Viskoosa SK Enn Karin 8 0 1 1
66 Sparta Team Automaailm III Kristen Kurval 8 0 1 1
67 Sparta Team Automaailm III Mattias Kauk 8 0 1 1
68 Sparta Team Automaailm III Renek-Ken Külvi 8 0 1 1
69 Jäneda Veikko Väisanen 8 0 1 1
70 Jäneda Antti Olesk 0 0 0 0
71 Jäneda Rasmus Kont 0 0 0 0
72 TVK Leegid Christian Kosonen 1 0 0 0
73 Jäneda Kaido Bammer 1 0 0 0
74 TVK Leegid Heigo Mitt 2 0 0 0
75 Viskoosa SK Märt Käär 2 0 0 0
76 Jäneda Mikk Mäekivi 4 0 0 0
77 SK Pro Sura Jarno Manni 5 0 0 0
78 SK Pro Sura Mihkel Keinast 5 0 0 0
79 Viskoosa SK Allan Ventsel 6 0 0 0
80 Viskoosa SK Andres Tammeveski 6 0 0 0
81 Jäneda Lauri Ries 6 0 0 0
82 Viskoosa SK Mart Niidas 6 0 0 0
83 TVK Leegid Raivo Lõkk 6 0 0 0
84 Jäneda Taavi Visnap 6 0 0 0
85 Viskoosa SK Tarmo Võsamaa 6 0 0 0
86 Jäneda Eduard Krotov 7 0 0 0
87 SK Pro Sura Märt Paju 7 0 0 0
88 SK Pro Sura Boriss Tsarjov 8 0 0 0
89 TVK Leegid Raimond Viiding 8 0 0 0
90 Viskoosa SK Robin Niidas 8 0 0 0
91 Viskoosa SK Tõnis Metsson 8 0 0 0

Esiliiga - C

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 TTÜ SK/Ääsmäe Tanel Kasenurm 6 36 14 50
2 TTÜ SK/Ääsmäe Kenneth Lond 7 19 13 32
3 TTÜ SK/Ääsmäe Andre Simovart 8 6 17 23
4 TTÜ SK/Ääsmäe Mikk Jüristo 6 8 12 20
5 SK Rapla Marek Lairand 8 7 9 16
6 TTÜ SK/Ääsmäe Jürgen Peterson 6 6 8 14
7 Tallinn United Maxim Milashenko 8 5 9 14
8 SK Rapla Priit Bachmann 8 9 4 13
9 TTÜ SK/Ääsmäe Paul Theodor Oja 5 8 2 10
10 Tallinn United Sergei Burov 8 7 2 9
11 Saue SHK Margus Saar 7 3 4 7
12 Tallinn United Aleksandr Ponomarjov 8 5 2 7
13 TTÜ SK/Ääsmäe Ragnar Markus Kuljus 8 5 2 7
14 SK Rapla Tauno Sau 8 3 4 7
15 Bändidos/Floorball.ee Mikko Iiskonmäki 8 2 5 7
16 Saue SHK Alvar Albi 8 1 6 7
17 SK Rapla Aivo Täpsi 7 5 1 6
18 TTÜ SK/Ääsmäe Kristo Laaneste 7 4 2 6
19 Saue SHK Erki Vaigro 8 5 1 6
20 Bändidos/Floorball.ee Ivan Dubkov 8 3 3 6
21 Tallinn United Vladimir Kljain 8 3 3 6
22 Saue SHK Mihkel Selberg 2 5 0 5
23 Tallinn United Aleksei Seljugin 4 2 3 5
24 Tallinn United Roman Razumovski 5 4 1 5
25 Bändidos/Floorball.ee Kristjan Jägel 6 2 3 5
26 Bändidos/Floorball.ee Aleksander Shein 7 3 2 5
27 Bändidos/Floorball.ee Kristjan Saar 7 2 3 5
28 Bändidos/Floorball.ee Rauli Juutila 8 3 2 5
29 Bändidos/Floorball.ee Urmas Aun 8 3 2 5
30 TTÜ SK/Ääsmäe Rauno Miller 5 0 4 4
31 Bändidos/Floorball.ee Marten Liivik 6 2 2 4
32 Tallinn United Dmitri Peršikov 6 1 3 4
33 TTÜ SK/Ääsmäe Matti Küüt 7 2 2 4
34 Saue SHK Kristjan Künnapas 8 4 0 4
35 Bändidos/Floorball.ee Vladimir Muratov 8 4 0 4
36 TTÜ SK/Ääsmäe Tarvo Kivisilla 2 1 2 3
37 Tallinn United Dmitri Ševoldajev 3 3 0 3
38 Bändidos/Floorball.ee Rainis Provornikov 4 1 2 3
39 TTÜ SK/Ääsmäe Siim Edvard Sinimeri 5 2 1 3
40 TTÜ SK/Ääsmäe Raimo Rüütel 5 0 3 3
41 Bändidos/Floorball.ee Priit Paenurm 6 2 1 3
42 Tallinn United Aleksandr Kistner 7 2 1 3
43 Tallinn United Deniss Davõdov 7 1 2 3
44 SK Rapla Ranno Grauen 7 1 2 3
45 SK Rapla Raino Remmel 7 0 3 3
46 Bändidos/Floorball.ee Rainer Rannula 3 1 1 2
47 SK Rapla Siim Viisut 5 2 0 2
48 Saue SHK Marko Vainomäe 5 1 1 2
49 SK Rapla Andres Männik 6 2 0 2
50 Tallinn United Eduard Smirnov 6 2 0 2
51 SK Rapla Indrek Zoober 6 0 2 2
52 TTÜ SK/Ääsmäe Janar Laaneste 6 0 2 2
53 SK Rapla Tenno Samuel 7 2 0 2
54 SK Rapla Andrei Luige 7 1 1 2
55 Bändidos/Floorball.ee Marek Suurniit 7 1 1 2
56 SK Rapla Sander Kirs 8 2 0 2
57 Bändidos/Floorball.ee Kristo Kallavus 1 1 0 1
58 Bändidos/Floorball.ee Erki Kärblane 4 0 1 1
59 TTÜ SK/Ääsmäe Mikk Türkson 6 1 0 1
60 Saue SHK Mart Käit 7 1 0 1
61 SK Rapla Mikk Virki 7 0 1 1
62 Tallinn United Nikita Kutuzov 7 0 1 1
63 Saue SHK Roger Roos 7 0 1 1
64 Saue SHK Rainer Orav 8 0 1 1
65 TTÜ SK/Ääsmäe Andrus Sammelselg 0 0 0 0
66 TTÜ SK/Ääsmäe Dan-Markkus Pajula 0 0 0 0
67 Bändidos/Floorball.ee Olavi Jõesaar 0 0 0 0
68 SK Rapla Tiit Leier 0 0 0 0
69 SK Rapla Veiko Mõtsnik 0 0 0 0
70 Saue SHK Peeter Reiss 1 0 0 0
71 Saue SHK Andres Vavilov 2 0 0 0
72 Saue SHK Rene Lääts 2 0 0 0
73 Saue SHK Andrus Kolks 3 0 0 0
74 Saue SHK Mario Hang 3 0 0 0
75 Tallinn United Mihhail Klimovets 5 0 0 0
76 SK Rapla Raul Aarma 5 0 0 0
77 TTÜ SK/Ääsmäe Rauno Varik 5 0 0 0
78 SK Rapla Tarmo Tammus 5 0 0 0
79 SK Rapla Ando Lavrits 6 0 0 0
80 SK Rapla Erti Suurtalu 6 0 0 0
81 SK Rapla Kaspar Suits 6 0 0 0
82 Saue SHK Laivo Pallav 6 0 0 0
83 SK Rapla Priit Pärna 6 0 0 0
84 Tallinn United Dmitri Burov 7 0 0 0
85 TTÜ SK/Ääsmäe Ivar Agar 7 0 0 0
86 SK Rapla Kaspar Kõiv 7 0 0 0
87 SK Rapla Allan Laurimäe 8 0 0 0
88 Tallinn United Jaan Jaaku 8 0 0 0
89 Tallinn United Jüri Burov 8 0 0 0
90 Bändidos/Floorball.ee Kaupo Kaur 8 0 0 0
91 Saue SHK Urmas Vainomäe 8 0 0 0

Esiliiga - D

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Tartu Tornaado Alari Pagi 9 15 9 24
2 Valga Välk Roberts Livins 9 9 11 20
3 Valga Välk Remo Kupits 10 18 2 20
4 Viljandi SHK Sander Lepp 7 12 7 19
5 Eesti Maaülikooli SK II Simon Georg Mahla 9 10 9 19
6 Eesti Maaülikooli SK II Jan Henrik Pärnik 7 10 8 18
7 Jõgeva SK Tähe / Olivia II Karl-Sander Poll 9 12 5 17
8 Tartu Tornaado Kaido Ingver 10 11 6 17
9 Jõgeva SK Tähe / Olivia II Aleksander Andrejev 10 9 8 17
10 Eesti Maaülikooli SK II Kaspar Jõgar 10 9 8 17
11 Jõgeva SK Tähe / Olivia II Andreas Õun 7 9 7 16
12 Jõgeva SK Tähe / Olivia II Mathias Einamann 7 9 6 15
13 Tartu Tornaado Anti Kustassoo 10 5 10 15
14 Tartu Tornaado Raido Moor 6 2 12 14
15 Viljandi SHK Chris Lepp 9 11 3 14
16 Valga Välk Margo Pärnaku 9 7 7 14
17 Jõgeva SK Tähe / Olivia II Meigo Soolepp 10 6 6 12
18 Tartu Tornaado Kaspar Sakjas 9 7 4 11
19 Vana hea puur (Tartu) Teet Saar 9 7 4 11
20 Tartu Tornaado Timmo Zimmermann 10 7 4 11
21 Vana hea puur (Tartu) Kalle Kotselainen 9 7 3 10
22 Vana hea puur (Tartu) Henrik Koorits 10 3 7 10
23 Valga Välk Renat Silis 6 5 3 8
24 Eesti Maaülikooli SK II Fred Haga 9 6 2 8
25 Jõgeva SK Tähe / Olivia II Lauri-Robert Indus 10 5 3 8
26 Eesti Maaülikooli SK II Janno Kaur 10 2 6 8
27 Valga Välk Henri Karja 10 1 7 8
28 Valga Välk Dmitri Petrov 8 5 2 7
29 Valga Välk Egert Ojamäe 9 4 3 7
30 Jõgeva SK Tähe / Olivia II Keijo Kalm 9 3 4 7
31 Viljandi SHK Kaido Karu 9 2 5 7
32 Valga Välk Vladislavs Nikiforov 5 3 3 6
33 Eesti Maaülikooli SK II Rando Ernits 6 5 1 6
34 Eesti Maaülikooli SK II Brait-Kevin Raudsepp 7 3 3 6
35 Vana hea puur (Tartu) Karli Säärits 9 4 2 6
36 Jõgeva SK Tähe / Olivia II Ermo Narits 9 3 3 6
37 Eesti Maaülikooli SK II Jakob Poom 9 3 3 6
38 Jõgeva SK Tähe / Olivia II Hans Kristjan Nurmik 3 2 3 5
39 Vana hea puur (Tartu) Meelis Ombler 10 5 0 5
40 Tartu Tornaado Sander Resev 10 4 1 5
41 Viljandi SHK Janek Ilves 6 2 2 4
42 Eesti Maaülikooli SK II Maarius Pärn 7 2 2 4
43 Eesti Maaülikooli SK II Oskar Illak 9 1 3 4
44 Tartu Tornaado Joosep Moor 10 4 0 4
45 Tartu Tornaado Raido Noobel 10 2 2 4
46 Valga Välk Eduards Vjazovs 2 2 1 3
47 Viljandi SHK Elias Melin 3 1 2 3
48 Tartu Tornaado Nikita Bõstrov 3 1 2 3
49 Eesti Maaülikooli SK II Joonas Pint 4 1 2 3
50 Eesti Maaülikooli SK II Mihkel Vanamb 7 2 1 3
51 Viljandi SHK Hannes Ilves 7 1 2 3
52 Valga Välk Maikel Daniel 7 1 2 3
53 Viljandi SHK Mark-Remi Viira 9 1 2 3
54 Valga Välk Simm Paap 10 2 1 3
55 Jõgeva SK Tähe / Olivia II Erki Teder 10 0 3 3
56 Eesti Maaülikooli SK II Kermo Toots 3 2 0 2
57 Viljandi SHK Kevin Kõrge 3 2 0 2
58 Valga Välk Marek Vända 3 0 2 2
59 Tartu Tornaado Sander Eninš 4 0 2 2
60 Vana hea puur (Tartu) Lauri Saidla 5 2 0 2
61 Jõgeva SK Tähe / Olivia II Sten Veskis 5 0 2 2
62 Vana hea puur (Tartu) Lauri Kinkar 6 1 1 2
63 Viljandi SHK Jörgen Järsk 7 1 1 2
64 Eesti Maaülikooli SK II Karl-Erik Kruusmaa 7 0 2 2
65 Viljandi SHK Jorma Kase 8 0 2 2
66 Valga Välk Aimur Rebane 10 1 1 2
67 Tartu Tornaado Erkko Nurmoja 1 1 0 1
68 Viljandi SHK Juhani Lumera 1 1 0 1
69 Valga Välk Armands Valtins 1 0 1 1
70 Tartu Tornaado Ats Püvi 2 1 0 1
71 Viljandi SHK Sten Koobas 2 0 1 1
72 Eesti Maaülikooli SK II Talis Mölder 3 0 1 1
73 Eesti Maaülikooli SK II Peyman Fredrik Milani 4 1 0 1
74 Valga Välk Sergejs Kuncevics 4 1 0 1
75 Jõgeva SK Tähe / Olivia II Heino Avi 4 0 1 1
76 Vana hea puur (Tartu) Andres Metsmägi 5 1 0 1
77 Viljandi SHK Ken Kuusik 5 1 0 1
78 Jõgeva SK Tähe / Olivia II Karl Kastan 6 0 1 1
79 Tartu Tornaado Meelis Uleksin 6 0 1 1
80 Vana hea puur (Tartu) Madis-Karli Koppel 7 0 1 1
81 Jõgeva SK Tähe / Olivia II Erik Vadi 8 1 0 1
82 Viljandi SHK Steven Saaremets 8 1 0 1
83 Vana hea puur (Tartu) Ott-Aaron Allikmäe 9 0 1 1
84 Tartu Tornaado Pavel Timerhanov 9 0 1 1
85 Jõgeva SK Tähe / Olivia II Timo Kotkas 9 0 1 1
86 Vana hea puur (Tartu) Mikk Espenberg 10 0 1 1
87 Valga Välk Sergejs Aleksejevs 10 0 1 1
88 Jõgeva SK Tähe / Olivia II Andre Laurimäe 0 0 0 0
89 Jõgeva SK Tähe / Olivia II Felix Ranne 0 0 0 0
90 Tartu Tornaado Kaarel Õim 0 0 0 0
91 Valga Välk Karlis Stipnieks 0 0 0 0
92 Jõgeva SK Tähe / Olivia II Marko Saksing 0 0 0 0
93 Vana hea puur (Tartu) Ardo Aednik 1 0 0 0
94 Tartu Tornaado Merlis Kärson 1 0 0 0
95 Vana hea puur (Tartu) Pärt Erikson 1 0 0 0
96 Jõgeva SK Tähe / Olivia II Rene-Hendrik Sirkas 1 0 0 0
97 Jõgeva SK Tähe / Olivia II Siim Sommer 1 0 0 0
98 Eesti Maaülikooli SK II Egert Roio 2 0 0 0
99 Eesti Maaülikooli SK II Henrik Trasberg 2 0 0 0
100 Tartu Tornaado Rainer Kalde 2 0 0 0
101 Viljandi SHK Risto Tölp 2 0 0 0
102 Eesti Maaülikooli SK II Simmo Silm 2 0 0 0
103 Eesti Maaülikooli SK II Bertram Sargla 3 0 0 0
104 Jõgeva SK Tähe / Olivia II Tauri Voolaid 3 0 0 0
105 Valga Välk Ilmar Denissenko 4 0 0 0
106 Vana hea puur (Tartu) Priit Salumaa 4 0 0 0
107 Viljandi SHK Sander Reemets 5 0 0 0
108 Vana hea puur (Tartu) Siim Espenberg 5 0 0 0
109 Eesti Maaülikooli SK II Silver Nork 5 0 0 0
110 Jõgeva SK Tähe / Olivia II Karl Kalm 6 0 0 0
111 Vana hea puur (Tartu) Margus Audova 6 0 0 0
112 Eesti Maaülikooli SK II Reigo Kruusement 6 0 0 0
113 Jõgeva SK Tähe / Olivia II Kevin Tamm 8 0 0 0
114 Vana hea puur (Tartu) Avo Ombler 10 0 0 0

Esiliiga - A

Jrk.MeeskondEesnimiPerenimiMängitud minVisked väravaleTõrjutudTõrje %
1. Sparta Team Automaailm IIRobinLilleorg90363494,4
2. Viimsi KeppSiimJõeväli36012811085,9
3. Sparta Team Automaailm IIAntonNetšajev31512510785,6
4. SinimäeVitaliSõtšjov46529324884,6
5. KH Energia-KonsultEeroPajuviidik45027822380,2
6. Viimsi KeppAivarUrm90383079,0
7. Sparta Team Automaailm IIMartinEinblau45332678,8
8. MaitimToomasLepp30317012674,1
9. Tabasalu SpordikompleksTarmoTähiste45529421071,4
10. MaitimRaulPirson2210770,0
11. MaitimAinarJuht135754965,3

Esiliiga - B

Jrk.MeeskondEesnimiPerenimiMängitud minVisked väravaleTõrjutudTõrje %
1. JänedaTaaviVisnap45191789,5
2. Sparta Team Automaailm IIIKristenKurval36018616488,2
3. Viskoosa SKMärtKäär50272385,2
4. SK Pro SuraAlverPadu140675785,1
5. Viskoosa SKTõnisMetsson32520917784,7
6. JänedaEinarLest23513110580,2
7. JänedaEduardKrotov45292379,3
8. TVK LeegidRaimondViiding187927177,2
9. JänedaKaidoBammer45251976,0
10. SK Pro SuraMärtPaju2251329874,2
11. TVK LeegidToomasJoonas173876473,6

Esiliiga - C

Jrk.MeeskondEesnimiPerenimiMängitud minVisked väravaleTõrjutudTõrje %
1. TTÜ SK/ÄäsmäeIvarAgar22111510288,7
2. TTÜ SK/ÄäsmäeRaunoVarik139776787,0
3. Tallinn UnitedJaanJaaku25615113086,1
4. Bändidos/Floorball.eeKaupoKaur36520817584,1
5. SK RaplaKasparSuits153947781,9
6. Saue SHKUrmasVainomäe31523818879,0
7. SK RaplaErtiSuurtalu20713910474,8
8. Tallinn UnitedJüriBurov109734967,1
9. Saue SHKPeeterReiss45392359,0

Esiliiga - D

Jrk.MeeskondEesnimiPerenimiMängitud minVisked väravaleTõrjutudTõrje %
1. Eesti Maaülikooli SK IIKarl-ErikKruusmaa24511110191,0
2. Tartu TornaadoRainerKalde50282589,3
3. Jõgeva SK Tähe / Olivia IIKarlKalm D51272488,9
4. Viljandi SHKMark-RemiViira45383386,8
5. Jõgeva SK Tähe / Olivia IIKevinTamm37516914585,8
6. Eesti Maaülikooli SK IIReigoKruusement165625385,5
7. Valga VälkSergejsAleksejevs36721117582,9
8. Jõgeva SK Tähe / Olivia IIRene-HendrikSirkas50352880,0
9. Tartu TornaadoPavelTimerhanov42121717279,3
10. Vana hea puur (Tartu)AvoOmbler45027420273,7
11. Valga VälkIlmarPüvi49312167,7
12. Viljandi SHKRistoTölp90624166,1
13. Viljandi SHKSanderReemets D2251509966,0
Eesti Saalihoki Liit on
Eesti Olümpiakomitee liige
 
© Eesti Saalihoki Liit | Pirita tee 12, 10127 Tallinn, Eesti | E-post info@saalihoki.ee | Tel: +372 502 6962 |