U19

   
   
  
  
  
  
    
    
   
1. koht  
2. koht  
3. koht  
4. koht  
  
  
  
  
  
  
JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Sparta Team Automaailm Adrian Sikk D2 0 0 0 0
2 SK Noorus Aleksander Prõttšikov D 0 0 0 0
3 EMÜ SK Aleksandr Popenov 0 0 0 0
4 EMÜ SK Alex Sults D 0 0 0 0
5 Sparta Team Automaailm Amon Re Niineorg D2 0 0 0 0
6 EMÜ SK Andrei Solovjov 0 0 0 0
7 Jäneda SK Annabel Voitka 0 0 0 0
8 Jäneda SK Arseni Krasilnikov 0 0 0 0
9 SK Noorus Artjom Kostyanoy 0 0 0 0
10 Jäneda SK Artjom Kuzminov 0 0 0 0
11 Jäneda SK Artur Homjakov 0 0 0 0
12 EMÜ SK Artur Okružko D 0 0 0 0
13 EMÜ SK Christopher Krutõh D 0 0 0 0
14 SK Noorus Daniil Ruzevitš D 0 0 0 0
15 SK Noorus Daniil Tenitski 0 0 0 0
16 Jäneda SK Denis Ženžarov 0 0 0 0
17 SK Noorus Erik Fasputins 0 0 0 0
18 EMÜ SK Erik Tarelkin 0 0 0 0
19 SK Noorus Georg Vorobjov 0 0 0 0
20 Sparta Team Automaailm German Balasov D2 0 0 0 0
21 SK Noorus Igor Tegelmann D 0 0 0 0
22 SK Noorus Ilja Volodin 0 0 0 0
23 Jäneda SK Jegor Kulikov 0 0 0 0
24 EMÜ SK Joonas Rubeika 0 0 0 0
25 EMÜ SK Karl Kristjan Robi 0 0 0 0
26 EMÜ SK Karl Marten Loks 0 0 0 0
27 Jäneda SK Kerdo Vainer 0 0 0 0
28 Sparta Team Automaailm Kermo Uue 0 0 0 0
29 Sparta Team Automaailm Kevin Poom D2 0 0 0 0
30 Sparta Team Automaailm Kevin Vaha D2 0 0 0 0
31 EMÜ SK Maksim Shitskiy 0 0 0 0
32 EMÜ SK Marcos Timmusk 0 0 0 0
33 Jäneda SK Marek Sigurski 0 0 0 0
34 EMÜ SK Margo-Kristo Rätto 0 0 0 0
35 SK Noorus Marko Gailit 0 0 0 0
36 Jäneda SK Martin Kovaljov 0 0 0 0
37 SK Noorus Martin Lehmus 0 0 0 0
38 Sparta Team Automaailm Mattias Kauk 0 0 0 0
39 SK Noorus Maximus Vorobjov 0 0 0 0
40 EMÜ SK Märten Lamp 0 0 0 0
41 Jäneda SK Nikita Barkovski 0 0 0 0
42 SK Noorus Nikita Zapevalov 0 0 0 0
43 SK Noorus Nikita Vjatkin 0 0 0 0
44 EMÜ SK Niks Kazenko D 0 0 0 0
45 Sparta Team Automaailm Oliver Peter Olsson D2 0 0 0 0
46 Jäneda SK Oskar Vikk 0 0 0 0
47 Sparta Team Automaailm Paul Theodor Oja 0 0 0 0
48 Sparta Team Automaailm Pavel Berezinski 0 0 0 0
49 EMÜ SK Ralf Mahlakas 0 0 0 0
50 Sparta Team Automaailm Rauno Miller 0 0 0 0
51 Jäneda SK Reio Põldmaa 0 0 0 0
52 Sparta Team Automaailm Rene Kärner D2 0 0 0 0
53 Jäneda SK Rene Põldmaa 0 0 0 0
54 Sparta Team Automaailm Reydan Ramon Niineorg D2 0 0 0 0
55 Sparta Team Automaailm Riggo Saggor 0 0 0 0
56 Sparta Team Automaailm Robin Eklöf D2 0 0 0 0
57 EMÜ SK Robin Sepma 0 0 0 0
58 Jäneda SK Romel Seemann 0 0 0 0
59 SK Noorus Ronald Smorodin 0 0 0 0
60 EMÜ SK Sander Mägi D 0 0 0 0
61 EMÜ SK Sander Reemets D 0 0 0 0
62 SK Noorus Semjon Solomanin 0 0 0 0
63 Jäneda SK Sergei Int 0 0 0 0
64 EMÜ SK Sten-Martin Mägi D 0 0 0 0
65 Sparta Team Automaailm Stenver Savi D 0 0 0 0
66 Sparta Team Automaailm Targo Trepp 0 0 0 0
67 Sparta Team Automaailm Tim Eklöf D2 0 0 0 0
68 EMÜ SK Timo Kaasik 0 0 0 0
69 SK Noorus Vladimir Bogdanski 0 0 0 0
70 Sparta Team Automaailm Vladimir Kratško D2 0 0 0 0

U19

SpartaEMÜNoorusJänedaSuhePunkteKoht
Sparta Team Automaailm7 - 511 - 414 - 132-1091
EMÜ SK5 - 76 - 511-1232
SK Noorus4 - 115 - 67 - 316-2033
Jäneda SK1 - 143 - 74-2104

U19

VõistkondMängeVõitVõit lisaajalKaotusKaotus lisaajalViikVäravate suhePunkte
Sparta Team Automaailm33000032 - 109
EMÜ SK21010011 - 123
SK Noorus31020016 - 203
Jäneda SK2002004 - 210

U19

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Sparta Team Automaailm Kermo Uue 3 5 9 14
2 Sparta Team Automaailm Stenver Savi D 3 9 4 13
3 SK Noorus Daniil Ruzevitš D 3 3 7 10
4 Sparta Team Automaailm Paul Theodor Oja 3 6 2 8
5 SK Noorus Igor Tegelmann D 3 5 1 6
6 SK Noorus Aleksander Prõttšikov D 3 3 3 6
7 EMÜ SK Artur Okružko D 2 4 1 5
8 EMÜ SK Sander Mägi D 2 3 2 5
9 Sparta Team Automaailm Pavel Berezinski 3 3 1 4
10 Sparta Team Automaailm Adrian Sikk D2 3 1 3 4
11 Sparta Team Automaailm Kevin Vaha D2 3 0 4 4
12 Sparta Team Automaailm Amon Re Niineorg D2 2 3 0 3
13 EMÜ SK Marcos Timmusk 2 2 1 3
14 Jäneda SK Marek Sigurski 2 2 1 3
15 EMÜ SK Sander Reemets D 2 0 3 3
16 Sparta Team Automaailm Vladimir Kratško D2 1 1 1 2
17 EMÜ SK Karl Marten Loks 2 1 1 2
18 Sparta Team Automaailm Tim Eklöf D2 2 1 1 2
19 SK Noorus Erik Fasputins 3 2 0 2
20 SK Noorus Georg Vorobjov 3 2 0 2
21 Sparta Team Automaailm Kevin Poom D2 3 0 2 2
22 Sparta Team Automaailm German Balasov D2 1 1 0 1
23 Sparta Team Automaailm Mattias Kauk 1 1 0 1
24 EMÜ SK Sten-Martin Mägi D 1 1 0 1
25 SK Noorus Martin Lehmus 1 0 1 1
26 Jäneda SK Denis Ženžarov 2 1 0 1
27 Jäneda SK Nikita Barkovski 2 1 0 1
28 Sparta Team Automaailm Riggo Saggor 2 1 0 1
29 Jäneda SK Annabel Voitka 2 0 1 1
30 Jäneda SK Reio Põldmaa 2 0 1 1
31 SK Noorus Ronald Smorodin 2 0 1 1
32 SK Noorus Artjom Kostyanoy 3 1 0 1
33 SK Noorus Daniil Tenitski 3 0 1 1
34 Sparta Team Automaailm Rauno Miller 3 0 1 1
35 EMÜ SK Aleksandr Popenov 0 0 0 0
36 EMÜ SK Andrei Solovjov 0 0 0 0
37 Jäneda SK Artjom Kuzminov 0 0 0 0
38 EMÜ SK Erik Tarelkin 0 0 0 0
39 EMÜ SK Karl Kristjan Robi 0 0 0 0
40 EMÜ SK Margo-Kristo Rätto 0 0 0 0
41 Jäneda SK Martin Kovaljov 0 0 0 0
42 EMÜ SK Märten Lamp 0 0 0 0
43 SK Noorus Nikita Vjatkin 0 0 0 0
44 Jäneda SK Rene Põldmaa 0 0 0 0
45 SK Noorus Semjon Solomanin 0 0 0 0
46 Jäneda SK Sergei Int 0 0 0 0
47 EMÜ SK Timo Kaasik 0 0 0 0
48 SK Noorus Vladimir Bogdanski 0 0 0 0
49 EMÜ SK Niks Kazenko D 1 0 0 0
50 Sparta Team Automaailm Oliver Peter Olsson D2 1 0 0 0
51 EMÜ SK Alex Sults D 2 0 0 0
52 Jäneda SK Arseni Krasilnikov 2 0 0 0
53 Jäneda SK Artur Homjakov 2 0 0 0
54 EMÜ SK Christopher Krutõh D 2 0 0 0
55 Jäneda SK Jegor Kulikov 2 0 0 0
56 EMÜ SK Joonas Rubeika 2 0 0 0
57 Jäneda SK Kerdo Vainer 2 0 0 0
58 EMÜ SK Maksim Shitskiy 2 0 0 0
59 SK Noorus Marko Gailit 2 0 0 0
60 SK Noorus Nikita Zapevalov 2 0 0 0
61 Jäneda SK Oskar Vikk 2 0 0 0
62 EMÜ SK Ralf Mahlakas 2 0 0 0
63 Sparta Team Automaailm Robin Eklöf D2 2 0 0 0
64 EMÜ SK Robin Sepma 2 0 0 0
65 Jäneda SK Romel Seemann 2 0 0 0
66 SK Noorus Ilja Volodin 3 0 0 0
67 SK Noorus Maximus Vorobjov 3 0 0 0
68 Sparta Team Automaailm Rene Kärner D2 3 0 0 0
69 Sparta Team Automaailm Reydan Ramon Niineorg D2 3 0 0 0
70 Sparta Team Automaailm Targo Trepp 3 0 0 0

U19

Jrk.MeeskondEesnimiPerenimiMängitud minVisked väravaleTõrjutudTõrje %
1. EMÜ SKNiksKazenko D32252184,0
2. Sparta Team AutomaailmReydan RamonNiineorg D2135554581,8
3. EMÜ SKChristopherKrutõh D45312477,4
4. SK NoorusMaximusVorobjov135765673,7
5. EMÜ SKJoonasRubeika133266,7
6. Jäneda SKKerdoVainer90583763,8
Eesti Saalihoki Liit on
Eesti Olümpiakomitee liige
 
© Eesti Saalihoki Liit | Pirita tee 12, 10127 Tallinn, Eesti | E-post info@saalihoki.ee | Tel: +372 502 6962 |