U17

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Sparta Team Automaailm Adrian Sikk D2 0 0 0 0
2 EMÜ SK Aleksandr Popenov 0 0 0 0
3 Jõgeva SK Tähe / Olivia 02 Alex Guske D 0 0 0 0
4 Tapa valla Spordikool/Tamsalu EBE Andero Lepp 0 0 0 0
5 EMÜ SK Andrei Solovjov 0 0 0 0
6 Tapa valla Spordikool/Tamsalu EBE Anre Uleksin 0 0 0 0
7 EMÜ SK Artur Okružko D 0 0 0 0
8 Sparta Team Automaailm German Balasov D2 0 0 0 0
9 Tapa valla Spordikool/Tamsalu EBE Gregor Kaljurand 0 0 0 0
10 Viskoosa SK Henri Lilp 0 0 0 0
11 Sparta Team Automaailm Henry-Haidor Hõrak 0 0 0 0
12 Tapa valla Spordikool/Tamsalu EBE Ilja Volodin 0 0 0 0
13 Viskoosa SK Jaan Rebane 0 0 0 0
14 Viskoosa SK Janori Remmelg 0 0 0 0
15 Viskoosa SK Johannes Niinemäe 0 0 0 0
16 Sparta Team Automaailm Johannes Tammeorg 0 0 0 0
17 EMÜ SK Joonas Rubeika 0 0 0 0
18 Viskoosa SK Kardo Liinjärv 0 0 0 0
19 Viskoosa SK Karl Artur Valk 0 0 0 0
20 EMÜ SK Karl Kristjan Robi 0 0 0 0
21 Jõgeva SK Tähe / Olivia 02 Karl Mark Tammsaar D2 0 0 0 0
22 EMÜ SK Karl Marten Loks 0 0 0 0
23 Viskoosa SK Karl-Cristo Trepp 0 0 0 0
24 Jõgeva SK Tähe / Olivia 02 Karl-Eerik Kukk 0 0 0 0
25 Jõgeva SK Tähe / Olivia 02 Karlis Kirsimägi D2 0 0 0 0
26 Viskoosa SK Karmo Silm 0 0 0 0
27 Sparta Team Automaailm Kaur Kristof Ots 0 0 0 0
28 Tapa valla Spordikool/Tamsalu EBE Kerdo Vainer 0 0 0 0
29 Viskoosa SK Kermo Kala 0 0 0 0
30 Sparta Team Automaailm Kevin Vaha D2 0 0 0 0
31 Sparta Team Automaailm Kristian Tikerpäe 0 0 0 0
32 Jõgeva SK Tähe / Olivia 02 Kristo Voitk D 0 0 0 0
33 EMÜ SK Maksim Shitskiy 0 0 0 0
34 EMÜ SK Marcos Timmusk 0 0 0 0
35 EMÜ SK Margo-Kristo Rätto 0 0 0 0
36 Jõgeva SK Tähe / Olivia 02 Margus Rosin 0 0 0 0
37 Tapa valla Spordikool/Tamsalu EBE Marten Kuiv 0 0 0 0
38 Jõgeva SK Tähe / Olivia 02 Marten Teppan 0 0 0 0
39 Tapa valla Spordikool/Tamsalu EBE Martin Lehmus 0 0 0 0
40 Sparta Team Automaailm Martin Mõtlik 0 0 0 0
41 Sparta Team Automaailm Martin Tikerpäe 0 0 0 0
42 Tapa valla Spordikool/Tamsalu EBE Mathias Meelandi 0 0 0 0
43 Tapa valla Spordikool/Tamsalu EBE Maximus Vorobjov 0 0 0 0
44 EMÜ SK Märten Lamp 0 0 0 0
45 Tapa valla Spordikool/Tamsalu EBE Nikita Vjatkin 0 0 0 0
46 EMÜ SK Niks Kazenko D 0 0 0 0
47 Jõgeva SK Tähe / Olivia 02 Oliver Heljand 0 0 0 0
48 Sparta Team Automaailm Oliver Peter Olsson D2 0 0 0 0
49 Tapa valla Spordikool/Tamsalu EBE Oskar Vikk 0 0 0 0
50 Tapa valla Spordikool/Tamsalu EBE Rainer Kaasik 0 0 0 0
51 EMÜ SK Ralf Mahlakas 0 0 0 0
52 Jõgeva SK Tähe / Olivia 02 Rasmus Randoja 0 0 0 0
53 Sparta Team Automaailm Rasmus Rannula 0 0 0 0
54 Tapa valla Spordikool/Tamsalu EBE Rasmus Võhma 0 0 0 0
55 Tapa valla Spordikool/Tamsalu EBE Raul Kiudorv 0 0 0 0
56 Jõgeva SK Tähe / Olivia 02 Rauno Pärtel 0 0 0 0
57 Tapa valla Spordikool/Tamsalu EBE Reio Põldmaa 0 0 0 0
58 Sparta Team Automaailm Rene Kärner D2 0 0 0 0
59 Sparta Team Automaailm Reydan Ramon Niineorg D2 0 0 0 0
60 Tapa valla Spordikool/Tamsalu EBE Richard Liiv 0 0 0 0
61 Sparta Team Automaailm Riggo Saggor 0 0 0 0
62 Sparta Team Automaailm Robin Eklöf D2 0 0 0 0
63 EMÜ SK Robin Sepma 0 0 0 0
64 Jõgeva SK Tähe / Olivia 02 Rome Andro Moora 0 0 0 0
65 Tapa valla Spordikool/Tamsalu EBE Romel Seemann 0 0 0 0
66 EMÜ SK Sander Mägi D 0 0 0 0
67 Sparta Team Automaailm Saskia Ormak D 0 0 0 0
68 Tapa valla Spordikool/Tamsalu EBE Sergei Int 0 0 0 0
69 Jõgeva SK Tähe / Olivia 02 Sten Metsar D 0 0 0 0
70 Jõgeva SK Tähe / Olivia 02 Sten Siida D2 0 0 0 0
71 Viskoosa SK Targo Trepp 0 0 0 0
72 Sparta Team Automaailm Tim Eklöf D2 0 0 0 0
73 Viskoosa SK Urmet Neem 0 0 0 0
74 Viskoosa SK Veiko Samm 0 0 0 0
75 Tapa valla Spordikool/Tamsalu EBE Vladimir Bogdanovski 0 0 0 0

U17

Olivia 02SpartaEMÜTamsaluViskoosaSuhePunkteKoht
Jõgeva SK Tähe / Olivia 0210 - 313 - 023-361
Sparta Team Automaailm8 - 56 - 114-662
EMÜ SK5 - 815 - 520-1333
Tapa valla Spordikool/Tamsalu EBE3 - 101 - 64-1604
Viskoosa SK0 - 135 - 155-2805

U17

VõistkondMängeVõitVõit lisaajalKaotusKaotus lisaajalViikVäravate suhePunkte
Jõgeva SK Tähe / Olivia 0222000023 - 36
Sparta Team Automaailm22000014 - 66
EMÜ SK21010020 - 133
Tapa valla Spordikool/Tamsalu EBE2002004 - 160
Viskoosa SK2002005 - 280

U17

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 EMÜ SK Artur Okružko D 2 3 11 14
2 EMÜ SK Sander Mägi D 2 11 0 11
3 Jõgeva SK Tähe / Olivia 02 Alex Guske D 2 7 2 9
4 Sparta Team Automaailm Tim Eklöf D2 2 1 8 9
5 Sparta Team Automaailm Adrian Sikk D2 2 6 0 6
6 Jõgeva SK Tähe / Olivia 02 Kristo Voitk D 2 2 4 6
7 EMÜ SK Marcos Timmusk 2 3 2 5
8 Jõgeva SK Tähe / Olivia 02 Karl-Eerik Kukk 2 2 3 5
9 Jõgeva SK Tähe / Olivia 02 Rasmus Randoja 2 2 3 5
10 Sparta Team Automaailm German Balasov D2 2 4 0 4
11 Sparta Team Automaailm Robin Eklöf D2 2 2 2 4
12 Jõgeva SK Tähe / Olivia 02 Rome Andro Moora 2 2 2 4
13 Jõgeva SK Tähe / Olivia 02 Sten Metsar D 2 1 3 4
14 Tapa valla Spordikool/Tamsalu EBE Oskar Vikk 2 3 0 3
15 Viskoosa SK Targo Trepp 2 2 1 3
16 Jõgeva SK Tähe / Olivia 02 Karl Mark Tammsaar D2 2 1 2 3
17 Jõgeva SK Tähe / Olivia 02 Karlis Kirsimägi D2 2 1 2 3
18 Tapa valla Spordikool/Tamsalu EBE Romel Seemann 2 1 2 3
19 Viskoosa SK Kardo Liinjärv 2 2 0 2
20 Jõgeva SK Tähe / Olivia 02 Margus Rosin 2 2 0 2
21 EMÜ SK Karl Marten Loks 2 1 1 2
22 EMÜ SK Andrei Solovjov 2 1 0 1
23 Viskoosa SK Jaan Rebane 2 1 0 1
24 Sparta Team Automaailm Kristian Tikerpäe 2 1 0 1
25 Jõgeva SK Tähe / Olivia 02 Oliver Heljand 2 1 0 1
26 Tapa valla Spordikool/Tamsalu EBE Andero Lepp 2 0 1 1
27 Viskoosa SK Henri Lilp 2 0 1 1
28 EMÜ SK Margo-Kristo Rätto 2 0 1 1
29 Sparta Team Automaailm Rasmus Rannula 2 0 1 1
30 Sparta Team Automaailm Reydan Ramon Niineorg D2 2 0 1 1
31 Viskoosa SK Urmet Neem 2 0 1 1
32 Tapa valla Spordikool/Tamsalu EBE Gregor Kaljurand 0 0 0 0
33 Tapa valla Spordikool/Tamsalu EBE Martin Lehmus 0 0 0 0
34 Tapa valla Spordikool/Tamsalu EBE Nikita Vjatkin 0 0 0 0
35 Sparta Team Automaailm Oliver Peter Olsson D2 0 0 0 0
36 Tapa valla Spordikool/Tamsalu EBE Rainer Kaasik 0 0 0 0
37 Tapa valla Spordikool/Tamsalu EBE Rasmus Võhma 0 0 0 0
38 Tapa valla Spordikool/Tamsalu EBE Reio Põldmaa 0 0 0 0
39 Sparta Team Automaailm Rene Kärner D2 0 0 0 0
40 Tapa valla Spordikool/Tamsalu EBE Richard Liiv 0 0 0 0
41 Viskoosa SK Veiko Samm 0 0 0 0
42 EMÜ SK Aleksandr Popenov 2 0 0 0
43 Tapa valla Spordikool/Tamsalu EBE Anre Uleksin 2 0 0 0
44 Sparta Team Automaailm Henry-Haidor Hõrak 2 0 0 0
45 Tapa valla Spordikool/Tamsalu EBE Ilja Volodin 2 0 0 0
46 Viskoosa SK Janori Remmelg 2 0 0 0
47 Viskoosa SK Johannes Niinemäe 2 0 0 0
48 Sparta Team Automaailm Johannes Tammeorg 2 0 0 0
49 EMÜ SK Joonas Rubeika 2 0 0 0
50 Viskoosa SK Karl Artur Valk 2 0 0 0
51 EMÜ SK Karl Kristjan Robi 2 0 0 0
52 Viskoosa SK Karl-Cristo Trepp 2 0 0 0
53 Viskoosa SK Karmo Silm 2 0 0 0
54 Sparta Team Automaailm Kaur Kristof Ots 2 0 0 0
55 Tapa valla Spordikool/Tamsalu EBE Kerdo Vainer 2 0 0 0
56 Viskoosa SK Kermo Kala 2 0 0 0
57 Sparta Team Automaailm Kevin Vaha D2 2 0 0 0
58 EMÜ SK Maksim Shitskiy 2 0 0 0
59 Tapa valla Spordikool/Tamsalu EBE Marten Kuiv 2 0 0 0
60 Jõgeva SK Tähe / Olivia 02 Marten Teppan 2 0 0 0
61 Sparta Team Automaailm Martin Mõtlik 2 0 0 0
62 Sparta Team Automaailm Martin Tikerpäe 2 0 0 0
63 Tapa valla Spordikool/Tamsalu EBE Mathias Meelandi 2 0 0 0
64 Tapa valla Spordikool/Tamsalu EBE Maximus Vorobjov 2 0 0 0
65 EMÜ SK Märten Lamp 2 0 0 0
66 EMÜ SK Niks Kazenko D 2 0 0 0
67 EMÜ SK Ralf Mahlakas 2 0 0 0
68 Tapa valla Spordikool/Tamsalu EBE Raul Kiudorv 2 0 0 0
69 Jõgeva SK Tähe / Olivia 02 Rauno Pärtel 2 0 0 0
70 Sparta Team Automaailm Riggo Saggor 2 0 0 0
71 EMÜ SK Robin Sepma 2 0 0 0
72 Sparta Team Automaailm Saskia Ormak D 2 0 0 0
73 Tapa valla Spordikool/Tamsalu EBE Sergei Int 2 0 0 0
74 Jõgeva SK Tähe / Olivia 02 Sten Siida D2 2 0 0 0
75 Tapa valla Spordikool/Tamsalu EBE Vladimir Bogdanovski 2 0 0 0

U17

Jrk.MeeskondEesnimiPerenimiMängitud minVisked väravaleTõrjutudTõrje %
1. Sparta Team AutomaailmSaskiaOrmak D45111090,9
2. Jõgeva SK Tähe / Olivia 02MartenTeppan90232087,0
3. Sparta Team AutomaailmReydan RamonNiineorg D245292482,8
4. Tapa valla Spordikool/Tamsalu EBEMaximusVorobjov90856981,2
5. EMÜ SKNiksKazenko D56342676,5
6. EMÜ SKJoonasRubeika34161168,8
7. Viskoosa SKKarl-CristoTrepp90764863,2
Eesti Saalihoki Liit on
Eesti Olümpiakomitee liige
 
© Eesti Saalihoki Liit | Pirita tee 12, 10127 Tallinn, Eesti | E-post info@saalihoki.ee | Tel: +372 502 6962 |