U17

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Sparta Team Automaailm Adrian Sikk D2 0 0 0 0
2 EMÜ SK Aksel Kaasik 0 0 0 0
3 Jõgeva SK Tähe / Olivia 01 Aleks Deinekin 0 0 0 0
4 SK Noorus Aleksander Prõttšikov D 0 0 0 0
5 EMÜ SK Aleksandr Glimbaum 0 0 0 0
6 EMÜ SK Aleksandr Popenov 0 0 0 0
7 Jõgeva SK Tähe / Olivia 01 Alex Guske D 0 0 0 0
8 EMÜ SK Andreas Pehka 0 0 0 0
9 EMÜ SK Andrei Solovjov 0 0 0 0
10 Jäneda SK Annabel Voitka 0 0 0 0
11 SK Noorus Artjom Demitšev 0 0 0 0
12 EMÜ SK Artur Magomedkerimov 0 0 0 0
13 EMÜ SK Artur Okružko 0 0 0 0
14 EMÜ SK Christopher Krutõh D 0 0 0 0
15 EMÜ SK Dan Ronald Lokk 0 0 0 0
16 Jäneda SK Daniil Ruzevitš D 0 0 0 0
17 SK Noorus Daniil Tenitski 0 0 0 0
18 SK Noorus Danila Gorbunov 0 0 0 0
19 EMÜ SK Danver Pruuli 0 0 0 0
20 Jäneda SK Denis Šenšarov 0 0 0 0
21 Jäneda SK Erik Fasputins 0 0 0 0
22 SK Noorus Erik Vassiljev 0 0 0 0
23 Jõgeva SK Tähe / Olivia 01 Ermo Narits D 0 0 0 0
24 EMÜ SK Gabriel Aleks Kask 0 0 0 0
25 SK Noorus Georg Vorobjov 0 0 0 0
26 Sparta Team Automaailm German Balasov D2 0 0 0 0
27 Jäneda SK Gregor Kaljurand 0 0 0 0
28 SK Noorus Ilja Volodin 0 0 0 0
29 Jõgeva SK Tähe / Olivia 01 Jaanus Tomson 0 0 0 0
30 EMÜ SK Janar Kaup 0 0 0 0
31 SK Noorus Jegor Kulikov 0 0 0 0
32 Sparta Team Automaailm Johannes Tammeorg 0 0 0 0
33 Sparta Team Automaailm Kahro Tuule 0 0 0 0
34 EMÜ SK Karl Läänelaid 0 0 0 0
35 Jõgeva SK Tähe / Olivia 01 Karl Mark Tammsaar 0 0 0 0
36 EMÜ SK Karl Marten Loks 0 0 0 0
37 Jõgeva SK Tähe / Olivia 01 Karl-Eerik Kukk 0 0 0 0
38 Jõgeva SK Tähe / Olivia 01 Karlis Kirsimägi 0 0 0 0
39 Jõgeva SK Tähe / Olivia 01 Karlos Viin 0 0 0 0
40 Jäneda SK Kerdo Vainer 0 0 0 0
41 Sparta Team Automaailm Kevin Poom D2 0 0 0 0
42 Sparta Team Automaailm Kevin Vaha D2 0 0 0 0
43 SK Noorus Konrad Kudeviita 0 0 0 0
44 Jõgeva SK Tähe / Olivia 01 Kristo Voitk D 0 0 0 0
45 Jäneda SK Maksim Sarõtšev 0 0 0 0
46 EMÜ SK Maksim Shkitskiy 0 0 0 0
47 EMÜ SK Maksim Turovski 0 0 0 0
48 EMÜ SK Marcos Timmusk 0 0 0 0
49 Jäneda SK Marek Sigursk 0 0 0 0
50 Jõgeva SK Tähe / Olivia 01 Margus Rosin 0 0 0 0
51 EMÜ SK Mark Solovjov 0 0 0 0
52 EMÜ SK Mark Ussar 0 0 0 0
53 Jõgeva SK Tähe / Olivia 01 Marten Teppan 0 0 0 0
54 Jäneda SK Martin Kovaljov 0 0 0 0
55 Jäneda SK Martin Lehmus 0 0 0 0
56 Jäneda SK Martin Mõtlik 0 0 0 0
57 SK Noorus Maximus Vorobjov 0 0 0 0
58 SK Noorus Nikita Borodajev 0 0 0 0
59 Jõgeva SK Tähe / Olivia 01 Oliver Heljand 0 0 0 0
60 Sparta Team Automaailm Oliver Peter Olsson D2 0 0 0 0
61 Jäneda SK Oskar Vikk 0 0 0 0
62 Sparta Team Automaailm Ragnar Kranberg 0 0 0 0
63 EMÜ SK Rait Roland Rodi 0 0 0 0
64 EMÜ SK Ralf Mahlakas 0 0 0 0
65 Jõgeva SK Tähe / Olivia 01 Rasmus Randoja 0 0 0 0
66 Jõgeva SK Tähe / Olivia 01 Rasmus Truuts 0 0 0 0
67 Jõgeva SK Tähe / Olivia 01 Rauno Pärtel 0 0 0 0
68 Jäneda SK Reio Põldmaa 0 0 0 0
69 Sparta Team Automaailm Rene Kärner D2 0 0 0 0
70 Sparta Team Automaailm Reydan Ramon Niineorg D2 0 0 0 0
71 Jäneda SK Richard Liiv 0 0 0 0
72 SK Noorus Rico-Marder Velja 0 0 0 0
73 Sparta Team Automaailm Riggo Saggor 0 0 0 0
74 EMÜ SK Robin Aus 0 0 0 0
75 Sparta Team Automaailm Robin Eklöf D2 0 0 0 0
76 EMÜ SK Robin Sepma 0 0 0 0
77 Jõgeva SK Tähe / Olivia 01 Rome Andro Moora 0 0 0 0
78 Jäneda SK Romel Seemann 0 0 0 0
79 EMÜ SK Roomet Tann 0 0 0 0
80 EMÜ SK Sander Mägi D 0 0 0 0
81 Sparta Team Automaailm Saskia Ormak D 0 0 0 0
82 SK Noorus Semjon Solomanin 0 0 0 0
83 Jäneda SK Sergei Int 0 0 0 0
84 Jõgeva SK Tähe / Olivia 01 Sten Metsar D 0 0 0 0
85 Jõgeva SK Tähe / Olivia 01 Sten Siida 0 0 0 0
86 Sparta Team Automaailm Stenver Savi D 0 0 0 0
87 Sparta Team Automaailm Targo Trepp 0 0 0 0
88 Sparta Team Automaailm Tim Eklöf D2 0 0 0 0
89 SK Noorus Vladislav Fjodorov 0 0 0 0

U17

SpartaEMÜNoorusOlivia 01JänedaSuhePunkteKoht
Sparta Team Automaailm5 - 89 - 19 - 05 - 428-1391
EMÜ SK8 - 53 - 511 - 58 - 630-2192
SK Noorus1 - 95 - 36 - 36 - 418-1993
Jõgeva SK Tähe / Olivia 010 - 95 - 113 - 65 - 213-2834
Jäneda SK4 - 56 - 84 - 62 - 516-2405

U17

VõistkondMängeVõitVõit lisaajalKaotusKaotus lisaajalViikVäravate suhePunkte
Sparta Team Automaailm43010028 - 139
EMÜ SK43010030 - 219
SK Noorus43010018 - 199
Jõgeva SK Tähe / Olivia 0141030013 - 283
Jäneda SK40040016 - 240

U17

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 EMÜ SK Artur Okružko 4 11 9 20
2 Sparta Team Automaailm Stenver Savi D 4 7 7 14
3 SK Noorus Aleksander Prõttšikov D 4 6 6 12
4 Jäneda SK Daniil Ruzevitš D 4 7 3 10
5 SK Noorus Georg Vorobjov 4 6 1 7
6 EMÜ SK Sander Mägi D 4 6 1 7
7 Sparta Team Automaailm Kevin Vaha D2 4 5 2 7
8 Jõgeva SK Tähe / Olivia 01 Alex Guske D 4 3 4 7
9 Jäneda SK Martin Lehmus 4 1 6 7
10 EMÜ SK Marcos Timmusk 4 6 0 6
11 EMÜ SK Dan Ronald Lokk 2 4 1 5
12 Sparta Team Automaailm German Balasov D2 4 4 1 5
13 Jäneda SK Marek Sigursk 4 4 1 5
14 Sparta Team Automaailm Adrian Sikk D2 4 2 3 5
15 SK Noorus Jegor Kulikov 4 2 3 5
16 Sparta Team Automaailm Kevin Poom D2 4 2 3 5
17 Sparta Team Automaailm Robin Eklöf D2 4 4 0 4
18 SK Noorus Artjom Demitšev 4 3 1 4
19 Jõgeva SK Tähe / Olivia 01 Aleks Deinekin 4 3 0 3
20 Jäneda SK Erik Fasputins 4 2 1 3
21 Jõgeva SK Tähe / Olivia 01 Rasmus Randoja 4 2 1 3
22 Sparta Team Automaailm Oliver Peter Olsson D2 2 2 0 2
23 Sparta Team Automaailm Targo Trepp 2 1 1 2
24 Jõgeva SK Tähe / Olivia 01 Rome Andro Moora 3 2 0 2
25 EMÜ SK Maksim Shkitskiy 4 1 1 2
26 Jõgeva SK Tähe / Olivia 01 Oliver Heljand 4 1 1 2
27 Sparta Team Automaailm Tim Eklöf D2 4 1 1 2
28 Jäneda SK Oskar Vikk 2 1 0 1
29 SK Noorus Rico-Marder Velja 2 1 0 1
30 EMÜ SK Mark Solovjov 2 0 1 1
31 Jõgeva SK Tähe / Olivia 01 Margus Rosin 4 1 0 1
32 Jäneda SK Reio Põldmaa 4 1 0 1
33 SK Noorus Maximus Vorobjov 4 0 1 1
34 Sparta Team Automaailm Rene Kärner D2 4 0 1 1
35 Jõgeva SK Tähe / Olivia 01 Sten Metsar D 4 0 1 1
36 Jõgeva SK Tähe / Olivia 01 Sten Siida 4 0 1 1
37 EMÜ SK Aksel Kaasik 0 0 0 0
38 EMÜ SK Aleksandr Popenov 0 0 0 0
39 EMÜ SK Artur Magomedkerimov 0 0 0 0
40 SK Noorus Danila Gorbunov 0 0 0 0
41 Jõgeva SK Tähe / Olivia 01 Ermo Narits D 0 0 0 0
42 EMÜ SK Gabriel Aleks Kask 0 0 0 0
43 EMÜ SK Janar Kaup 0 0 0 0
44 Sparta Team Automaailm Johannes Tammeorg 0 0 0 0
45 EMÜ SK Maksim Turovski 0 0 0 0
46 EMÜ SK Rait Roland Rodi 0 0 0 0
47 EMÜ SK Ralf Mahlakas 0 0 0 0
48 Jõgeva SK Tähe / Olivia 01 Rasmus Truuts 0 0 0 0
49 EMÜ SK Robin Aus 0 0 0 0
50 Jäneda SK Romel Seemann 0 0 0 0
51 SK Noorus Semjon Solomanin 0 0 0 0
52 Jäneda SK Sergei Int 0 0 0 0
53 Jõgeva SK Tähe / Olivia 01 Karl Mark Tammsaar 1 0 0 0
54 Jõgeva SK Tähe / Olivia 01 Karlos Viin 1 0 0 0
55 EMÜ SK Aleksandr Glimbaum 2 0 0 0
56 EMÜ SK Andreas Pehka 2 0 0 0
57 EMÜ SK Andrei Solovjov 2 0 0 0
58 EMÜ SK Danver Pruuli 2 0 0 0
59 SK Noorus Ilja Volodin 2 0 0 0
60 Jõgeva SK Tähe / Olivia 01 Jaanus Tomson 2 0 0 0
61 Sparta Team Automaailm Kahro Tuule 2 0 0 0
62 EMÜ SK Karl Läänelaid 2 0 0 0
63 SK Noorus Konrad Kudeviita 2 0 0 0
64 EMÜ SK Mark Ussar 2 0 0 0
65 Jõgeva SK Tähe / Olivia 01 Marten Teppan 2 0 0 0
66 Jäneda SK Martin Mõtlik 2 0 0 0
67 SK Noorus Nikita Borodajev 2 0 0 0
68 Sparta Team Automaailm Ragnar Kranberg 2 0 0 0
69 Jäneda SK Richard Liiv 2 0 0 0
70 Sparta Team Automaailm Riggo Saggor 2 0 0 0
71 EMÜ SK Robin Sepma 2 0 0 0
72 Sparta Team Automaailm Saskia Ormak D 2 0 0 0
73 Jäneda SK Annabel Voitka 4 0 0 0
74 EMÜ SK Christopher Krutõh D 4 0 0 0
75 SK Noorus Daniil Tenitski 4 0 0 0
76 Jäneda SK Denis Šenšarov 4 0 0 0
77 SK Noorus Erik Vassiljev 4 0 0 0
78 Jäneda SK Gregor Kaljurand 4 0 0 0
79 EMÜ SK Karl Marten Loks 4 0 0 0
80 Jõgeva SK Tähe / Olivia 01 Karl-Eerik Kukk 4 0 0 0
81 Jõgeva SK Tähe / Olivia 01 Karlis Kirsimägi 4 0 0 0
82 Jäneda SK Kerdo Vainer 4 0 0 0
83 Jõgeva SK Tähe / Olivia 01 Kristo Voitk D 4 0 0 0
84 Jäneda SK Maksim Sarõtšev 4 0 0 0
85 Jäneda SK Martin Kovaljov 4 0 0 0
86 Jõgeva SK Tähe / Olivia 01 Rauno Pärtel 4 0 0 0
87 Sparta Team Automaailm Reydan Ramon Niineorg D2 4 0 0 0
88 EMÜ SK Roomet Tann 4 0 0 0
89 SK Noorus Vladislav Fjodorov 4 0 0 0

U17

Jrk.MeeskondEesnimiPerenimiMängitud minVisked väravaleTõrjutudTõrje %
1. Jõgeva SK Tähe / Olivia 01KarlosViin88787,5
2. Sparta Team AutomaailmReydan RamonNiineorg D2136514384,3
3. SK NoorusVladislavFjodorov135615183,6
4. Sparta Team AutomaailmSaskiaOrmak D44201680,0
5. EMÜ SKChristopherKrutõh D1801028179,4
6. Jõgeva SK Tähe / Olivia 01JaanusTomson82473778,7
7. Jõgeva SK Tähe / Olivia 01MartenTeppan90664974,2
8. SK NoorusMaximusVorobjov45322371,9
9. Jäneda SKKerdoVainer90422969,1
Eesti Saalihoki Liit on
Eesti Olümpiakomitee liige
 
© Eesti Saalihoki Liit | Pirita tee 12, 10127 Tallinn, Eesti | E-post info@saalihoki.ee | Tel: +372 502 6962 |