U15 - A

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 HK Kaigas/Kehtna PK Aimar Mõldri 0 0 0 0
2 EMÜ SK Aleksandr Popenov 0 0 0 0
3 Jõgeva SK Tähe / Olivia 04 Alex Kaarepere 0 0 0 0
4 HK Kaigas/Kehtna PK Allan Zubov 0 0 0 0
5 Kuusalu Allen Larin 0 0 0 0
6 SK Tabasalu Aller Urbas 0 0 0 0
7 Sparta Team Automaailm Ander Sikk 0 0 0 0
8 EMÜ SK Andreas Pehka 0 0 0 0
9 Kuusalu Andreas Puusepp 0 0 0 0
10 EMÜ SK Andrei Solovjov 0 0 0 0
11 SK Tabasalu Andrian Utsar 0 0 0 0
12 HK Kaigas/Kehtna PK Angelika Jors 0 0 0 0
13 SK Tabasalu Anri Ilves 0 0 0 0
14 SK Tabasalu Anri-Marten Utsar 0 0 0 0
15 SK Tabasalu Aron Kaljurand 0 0 0 0
16 Sparta Team Automaailm Artjom Kuznetsov 0 0 0 0
17 Tapa valla Spordikool/Tamsalu EBE Artjom Sulimov 0 0 0 0
18 EMÜ SK Artur Kütt 0 0 0 0
19 SK Tabasalu Daniil Petroff 0 0 0 0
20 EMÜ SK Danver Pruuli 0 0 0 0
21 SK Tabasalu Derek Kangur 0 0 0 0
22 Sparta Team Automaailm Elliot Olsson 0 0 0 0
23 SK Tabasalu Erik Vassiljev 0 0 0 0
24 SK Tabasalu Eron Edesi 0 0 0 0
25 Sparta Team Automaailm Greg Ojasalu 0 0 0 0
26 Tapa valla Spordikool/Tamsalu EBE Gregor Kaljurand 0 0 0 0
27 Jõgeva SK Tähe / Olivia 04 Gregor Rande 0 0 0 0
28 HK Kaigas/Kehtna PK Hanna-Liisa Õispuu 0 0 0 0
29 SK Tabasalu Hans Markus Kiilmaa 0 0 0 0
30 SK Tabasalu Hans Oliver Vuks 0 0 0 0
31 HK Kaigas/Kehtna PK Heiki Jaaska 0 0 0 0
32 Kuusalu Hendrik Hermandi 0 0 0 0
33 HK Kaigas/Kehtna PK Hendrik Ojamets 0 0 0 0
34 Sparta Team Automaailm Henri Tapani Iiskonmäki 0 0 0 0
35 SK Tabasalu Henro Kuusemägi 0 0 0 0
36 Sparta Team Automaailm Henry Välling 0 0 0 0
37 Sparta Team Automaailm Henry-Haidor Hõrak 0 0 0 0
38 Sparta Team Automaailm Hermann Liivik 0 0 0 0
39 Jõgeva SK Tähe / Olivia 04 Holger Nõmm 0 0 0 0
40 SK Tabasalu Hugo Oliver Tatar 0 0 0 0
41 HK Kaigas/Kehtna PK Hugo Särev 0 0 0 0
42 Kuusalu Ian Järve 0 0 0 0
43 EMÜ SK Jakob Puu 0 0 0 0
44 Sparta Team Automaailm Janar Palm 0 0 0 0
45 HK Kaigas/Kehtna PK Jarek Pikker 0 0 0 0
46 Sparta Team Automaailm Jens Hubert Parras 0 0 0 0
47 Tapa valla Spordikool/Tamsalu EBE Joel Järv 0 0 0 0
48 Sparta Team Automaailm Johannes Tammeorg 0 0 0 0
49 Kuusalu Joonas Arro 0 0 0 0
50 Sparta Team Automaailm Jordan Matheo Niineorg D2 0 0 0 0
51 Kuusalu Josua Barz 0 0 0 0
52 Kuusalu Juuli Johanna Aaman 0 0 0 0
53 SK Tabasalu Jürgen Tiits 0 0 0 0
54 Kuusalu Kaarel Priilinn 0 0 0 0
55 Jõgeva SK Tähe / Olivia 04 Karl Mark Tammsaar D2 0 0 0 0
56 Sparta Team Automaailm Karl Markus Albu 0 0 0 0
57 Tapa valla Spordikool/Tamsalu EBE Karl Romet Ainso 0 0 0 0
58 Jõgeva SK Tähe / Olivia 04 Karl-Eerik Kukk 0 0 0 0
59 HK Kaigas/Kehtna PK Karl-Martin Raidsalu 0 0 0 0
60 Jõgeva SK Tähe / Olivia 04 Kaspar Jaan Heljand 0 0 0 0
61 EMÜ SK Kaspar Kukk 0 0 0 0
62 Sparta Team Automaailm Kaspar Küüt 0 0 0 0
63 SK Tabasalu Kaspar Mikkiver 0 0 0 0
64 Kuusalu Kaspar Rüngenen 0 0 0 0
65 Jõgeva SK Tähe / Olivia 04 Kaur Kevin Kalda 0 0 0 0
66 EMÜ SK Kaur-Markus Jenas 0 0 0 0
67 Jõgeva SK Tähe / Olivia 04 Kevin Ots 0 0 0 0
68 SK Tabasalu Klaus Ilmjärv 0 0 0 0
69 Sparta Team Automaailm Kristian Tikerpäe 0 0 0 0
70 Jõgeva SK Tähe / Olivia 04 Kristofer Frank 0 0 0 0
71 Kuusalu Kuldar Paalberg 0 0 0 0
72 Sparta Team Automaailm Lauri Poom 0 0 0 0
73 HK Kaigas/Kehtna PK Lizelle Karjane 0 0 0 0
74 Kuusalu Lizette Moks 0 0 0 0
75 HK Kaigas/Kehtna PK Mait Savelli 0 0 0 0
76 EMÜ SK Maksim Shitskiy 0 0 0 0
77 EMÜ SK Marcos Timmusk 0 0 0 0
78 HK Kaigas/Kehtna PK Marcus Kuusmaa 0 0 0 0
79 EMÜ SK Marcus Pehka 0 0 0 0
80 HK Kaigas/Kehtna PK Marcus Sadõhov 0 0 0 0
81 Jõgeva SK Tähe / Olivia 04 Marek Rosin 0 0 0 0
82 Jõgeva SK Tähe / Olivia 04 Margus Rosin 0 0 0 0
83 Tapa valla Spordikool/Tamsalu EBE Markus Selter 0 0 0 0
84 HK Kaigas/Kehtna PK Mart Villig 0 0 0 0
85 Kuusalu Marten Mänd 0 0 0 0
86 Jõgeva SK Tähe / Olivia 04 Marten Teppan 0 0 0 0
87 Sparta Team Automaailm Martin Tikerpäe 0 0 0 0
88 Jõgeva SK Tähe / Olivia 04 Mattias Lust 0 0 0 0
89 Tapa valla Spordikool/Tamsalu EBE Maximus Vorobjov 0 0 0 0
90 EMÜ SK Märten Lamp 0 0 0 0
91 HK Kaigas/Kehtna PK Märten Laurimaa 0 0 0 0
92 Kuusalu Märten Trei 0 0 0 0
93 Sparta Team Automaailm Niklas Sildre 0 0 0 0
94 SK Tabasalu Oliver Annama 0 0 0 0
95 Jõgeva SK Tähe / Olivia 04 Oliver Heljand 0 0 0 0
96 EMÜ SK Orm Kaarel Kübarsepp 0 0 0 0
97 SK Tabasalu Oskar Ojamäe 0 0 0 0
98 Tapa valla Spordikool/Tamsalu EBE Oskar Vikk 0 0 0 0
99 Tapa valla Spordikool/Tamsalu EBE Patrick Antero Lehtinen 0 0 0 0
100 Sparta Team Automaailm Pyry Heiskanen 0 0 0 0
101 Tapa valla Spordikool/Tamsalu EBE Rainer Kaasik 0 0 0 0
102 HK Kaigas/Kehtna PK Ralf Raidsalu 0 0 0 0
103 HK Kaigas/Kehtna PK Randel Kaaring 0 0 0 0
104 SK Tabasalu Rasmus Kens 0 0 0 0
105 SK Tabasalu Rasmus Kirsimägi 0 0 0 0
106 Tapa valla Spordikool/Tamsalu EBE Rasmus Kiss 0 0 0 0
107 Kuusalu Rasmus Meigas 0 0 0 0
108 Jõgeva SK Tähe / Olivia 04 Rasmus Randoja 0 0 0 0
109 Sparta Team Automaailm Rasmus Rannula 0 0 0 0
110 Tapa valla Spordikool/Tamsalu EBE Rasmus Võhma 0 0 0 0
111 Tapa valla Spordikool/Tamsalu EBE Raul Kiudorv 0 0 0 0
112 Jõgeva SK Tähe / Olivia 04 Rauno Pärtel 0 0 0 0
113 Kuusalu Reelika Liiv 0 0 0 0
114 SK Tabasalu Rico Praks 0 0 0 0
115 EMÜ SK Robin Küün 0 0 0 0
116 Sparta Team Automaailm Robin Savi 0 0 0 0
117 EMÜ SK Robin Sepma 0 0 0 0
118 Jõgeva SK Tähe / Olivia 04 Rome Andro Moora 0 0 0 0
119 Tapa valla Spordikool/Tamsalu EBE Romel Seemann 0 0 0 0
120 Tapa valla Spordikool/Tamsalu EBE Sergei Int 0 0 0 0
121 HK Kaigas/Kehtna PK Siim Robin Viisut 0 0 0 0
122 SK Tabasalu Sten Erik Tomson 0 0 0 0
123 EMÜ SK Sten-Alfred Nääme 0 0 0 0
124 SK Tabasalu Sven Laht 0 0 0 0
125 HK Kaigas/Kehtna PK Taavi Link 0 0 0 0
126 EMÜ SK Thor Deimos Vaasa 0 0 0 0
127 Sparta Team Automaailm Tim Eklöf D2 0 0 0 0
128 Tapa valla Spordikool/Tamsalu EBE Timo Allmäe 0 0 0 0
129 SK Tabasalu Toomas Lepp 0 0 0 0
130 Tapa valla Spordikool/Tamsalu EBE Toomas-Marten Oden 0 0 0 0

U15 - A

Olivia 04SpartaEMÜTamsaluSuhePunkteKoht
Jõgeva SK Tähe / Olivia 047 - 47 - 224 - 538-1191
Sparta Team Automaailm4 - 76 - 2
8 - 4
18-1362
EMÜ SK2 - 72 - 6
4 - 8
12 - 520-2633
Tapa valla Spordikool/Tamsalu EBE5 - 245 - 1210-3604

U15 - B

TabasaluKaigasKuusaluSuhePunkteKoht
SK Tabasalu5 - 37 - 412-761
HK Kaigas/Kehtna PK3 - 510 - 513-1032
Kuusalu4 - 75 - 109-1703

U15 - A

VõistkondMängeVõitVõit lisaajalKaotusKaotus lisaajalViikVäravate suhePunkte
Jõgeva SK Tähe / Olivia 0433000038 - 119
Sparta Team Automaailm32010018 - 136
EMÜ SK41030020 - 263
Tapa valla Spordikool/Tamsalu EBE20020010 - 360

U15 - B

VõistkondMängeVõitVõit lisaajalKaotusKaotus lisaajalViikVäravate suhePunkte
SK Tabasalu22000012 - 76
HK Kaigas/Kehtna PK21010013 - 103
Kuusalu2002009 - 170

U15 - A

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Jõgeva SK Tähe / Olivia 04 Karl-Eerik Kukk 3 10 5 15
2 Jõgeva SK Tähe / Olivia 04 Rome Andro Moora 3 8 6 14
3 Sparta Team Automaailm Johannes Tammeorg 3 9 1 10
4 Jõgeva SK Tähe / Olivia 04 Margus Rosin 2 6 3 9
5 Jõgeva SK Tähe / Olivia 04 Karl Mark Tammsaar D2 3 4 4 8
6 Sparta Team Automaailm Ander Sikk 3 3 5 8
7 Jõgeva SK Tähe / Olivia 04 Rasmus Randoja 3 3 5 8
8 EMÜ SK Marcos Timmusk 4 7 1 8
9 EMÜ SK Andrei Solovjov 4 4 4 8
10 Tapa valla Spordikool/Tamsalu EBE Oskar Vikk 2 5 1 6
11 Jõgeva SK Tähe / Olivia 04 Oliver Heljand 3 4 1 5
12 EMÜ SK Robin Sepma 4 2 3 5
13 Tapa valla Spordikool/Tamsalu EBE Romel Seemann 2 3 1 4
14 Sparta Team Automaailm Hermann Liivik 2 1 3 4
15 Sparta Team Automaailm Martin Tikerpäe 3 0 3 3
16 EMÜ SK Aleksandr Popenov 4 2 1 3
17 Tapa valla Spordikool/Tamsalu EBE Sergei Int 2 0 2 2
18 Sparta Team Automaailm Artjom Kuznetsov 3 2 0 2
19 Sparta Team Automaailm Henry-Haidor Hõrak 3 2 0 2
20 Jõgeva SK Tähe / Olivia 04 Kevin Ots 3 0 2 2
21 EMÜ SK Andreas Pehka 4 2 0 2
22 Jõgeva SK Tähe / Olivia 04 Marek Rosin 1 0 1 1
23 Tapa valla Spordikool/Tamsalu EBE Gregor Kaljurand 2 1 0 1
24 Tapa valla Spordikool/Tamsalu EBE Rasmus Kiss 2 1 0 1
25 Tapa valla Spordikool/Tamsalu EBE Artjom Sulimov 2 0 1 1
26 EMÜ SK Artur Kütt 2 0 1 1
27 Sparta Team Automaailm Elliot Olsson 2 0 1 1
28 Jõgeva SK Tähe / Olivia 04 Holger Nõmm 2 0 1 1
29 EMÜ SK Jakob Puu 2 0 1 1
30 EMÜ SK Sten-Alfred Nääme 2 0 1 1
31 Jõgeva SK Tähe / Olivia 04 Kaur Kevin Kalda 3 1 0 1
32 Jõgeva SK Tähe / Olivia 04 Kristofer Frank 3 1 0 1
33 EMÜ SK Märten Lamp 4 1 0 1
34 EMÜ SK Maksim Shitskiy 4 0 1 1
35 EMÜ SK Danver Pruuli 0 0 0 0
36 Sparta Team Automaailm Janar Palm 0 0 0 0
37 EMÜ SK Kaspar Kukk 0 0 0 0
38 Sparta Team Automaailm Lauri Poom 0 0 0 0
39 Jõgeva SK Tähe / Olivia 04 Mattias Lust 0 0 0 0
40 Tapa valla Spordikool/Tamsalu EBE Maximus Vorobjov 0 0 0 0
41 Sparta Team Automaailm Niklas Sildre 0 0 0 0
42 EMÜ SK Orm Kaarel Kübarsepp 0 0 0 0
43 Tapa valla Spordikool/Tamsalu EBE Patrick Antero Lehtinen 0 0 0 0
44 Sparta Team Automaailm Pyry Heiskanen 0 0 0 0
45 Tapa valla Spordikool/Tamsalu EBE Rasmus Võhma 0 0 0 0
46 Tapa valla Spordikool/Tamsalu EBE Raul Kiudorv 0 0 0 0
47 EMÜ SK Robin Küün 0 0 0 0
48 Tapa valla Spordikool/Tamsalu EBE Timo Allmäe 0 0 0 0
49 Jõgeva SK Tähe / Olivia 04 Kaspar Jaan Heljand 1 0 0 0
50 Sparta Team Automaailm Kristian Tikerpäe 1 0 0 0
51 Sparta Team Automaailm Tim Eklöf D2 1 0 0 0
52 Sparta Team Automaailm Jens Hubert Parras 2 0 0 0
53 Tapa valla Spordikool/Tamsalu EBE Joel Järv 2 0 0 0
54 Sparta Team Automaailm Karl Markus Albu 2 0 0 0
55 Tapa valla Spordikool/Tamsalu EBE Karl Romet Ainso 2 0 0 0
56 Tapa valla Spordikool/Tamsalu EBE Markus Selter 2 0 0 0
57 Tapa valla Spordikool/Tamsalu EBE Rainer Kaasik 2 0 0 0
58 Sparta Team Automaailm Robin Savi 2 0 0 0
59 EMÜ SK Thor Deimos Vaasa 2 0 0 0
60 Tapa valla Spordikool/Tamsalu EBE Toomas-Marten Oden 2 0 0 0
61 Jõgeva SK Tähe / Olivia 04 Alex Kaarepere 3 0 0 0
62 Sparta Team Automaailm Greg Ojasalu 3 0 0 0
63 Jõgeva SK Tähe / Olivia 04 Gregor Rande 3 0 0 0
64 Sparta Team Automaailm Henri Tapani Iiskonmäki 3 0 0 0
65 Sparta Team Automaailm Henry Välling 3 0 0 0
66 Sparta Team Automaailm Jordan Matheo Niineorg D2 3 0 0 0
67 Sparta Team Automaailm Kaspar Küüt 3 0 0 0
68 Jõgeva SK Tähe / Olivia 04 Marten Teppan 3 0 0 0
69 Sparta Team Automaailm Rasmus Rannula 3 0 0 0
70 Jõgeva SK Tähe / Olivia 04 Rauno Pärtel 3 0 0 0
71 EMÜ SK Kaur-Markus Jenas 4 0 0 0
72 EMÜ SK Marcus Pehka 4 0 0 0

U15 - B

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 SK Tabasalu Daniil Petroff 2 7 2 9
2 HK Kaigas/Kehtna PK Allan Zubov 2 4 2 6
3 SK Tabasalu Erik Vassiljev 2 3 3 6
4 HK Kaigas/Kehtna PK Hanna-Liisa Õispuu 2 4 0 4
5 HK Kaigas/Kehtna PK Märten Laurimaa 2 1 3 4
6 Kuusalu Kuldar Paalberg 2 3 0 3
7 HK Kaigas/Kehtna PK Jarek Pikker 2 2 1 3
8 Kuusalu Joonas Arro 2 2 0 2
9 Kuusalu Andreas Puusepp 2 1 1 2
10 Kuusalu Ian Järve 2 1 1 2
11 HK Kaigas/Kehtna PK Mait Savelli 2 1 1 2
12 Kuusalu Marten Mänd 2 0 2 2
13 HK Kaigas/Kehtna PK Ralf Raidsalu 2 0 2 2
14 SK Tabasalu Aron Kaljurand 2 1 0 1
15 Kuusalu Märten Trei 2 1 0 1
16 SK Tabasalu Oskar Ojamäe 2 1 0 1
17 Kuusalu Reelika Liiv 2 1 0 1
18 HK Kaigas/Kehtna PK Taavi Link 2 1 0 1
19 SK Tabasalu Eron Edesi 2 0 1 1
20 SK Tabasalu Jürgen Tiits 2 0 1 1
21 Kuusalu Kaarel Priilinn 2 0 1 1
22 HK Kaigas/Kehtna PK Aimar Mõldri 0 0 0 0
23 SK Tabasalu Aller Urbas 0 0 0 0
24 SK Tabasalu Andrian Utsar 0 0 0 0
25 SK Tabasalu Derek Kangur 0 0 0 0
26 SK Tabasalu Hans Markus Kiilmaa 0 0 0 0
27 SK Tabasalu Hugo Oliver Tatar 0 0 0 0
28 HK Kaigas/Kehtna PK Hugo Särev 0 0 0 0
29 Kuusalu Juuli Johanna Aaman 0 0 0 0
30 SK Tabasalu Kaspar Mikkiver 0 0 0 0
31 HK Kaigas/Kehtna PK Lizelle Karjane 0 0 0 0
32 Kuusalu Lizette Moks 0 0 0 0
33 HK Kaigas/Kehtna PK Marcus Sadõhov 0 0 0 0
34 HK Kaigas/Kehtna PK Randel Kaaring 0 0 0 0
35 SK Tabasalu Rasmus Kens 0 0 0 0
36 SK Tabasalu Rasmus Kirsimägi 0 0 0 0
37 HK Kaigas/Kehtna PK Siim Robin Viisut 0 0 0 0
38 SK Tabasalu Sten Erik Tomson 0 0 0 0
39 SK Tabasalu Sven Laht 0 0 0 0
40 SK Tabasalu Toomas Lepp 0 0 0 0
41 Kuusalu Allen Larin 2 0 0 0
42 HK Kaigas/Kehtna PK Angelika Jors 2 0 0 0
43 SK Tabasalu Anri Ilves 2 0 0 0
44 SK Tabasalu Anri-Marten Utsar 2 0 0 0
45 SK Tabasalu Hans Oliver Vuks 2 0 0 0
46 HK Kaigas/Kehtna PK Heiki Jaaska 2 0 0 0
47 Kuusalu Hendrik Hermandi 2 0 0 0
48 HK Kaigas/Kehtna PK Hendrik Ojamets 2 0 0 0
49 SK Tabasalu Henro Kuusemägi 2 0 0 0
50 Kuusalu Josua Barz 2 0 0 0
51 HK Kaigas/Kehtna PK Karl-Martin Raidsalu 2 0 0 0
52 Kuusalu Kaspar Rüngenen 2 0 0 0
53 SK Tabasalu Klaus Ilmjärv 2 0 0 0
54 HK Kaigas/Kehtna PK Marcus Kuusmaa 2 0 0 0
55 HK Kaigas/Kehtna PK Mart Villig 2 0 0 0
56 SK Tabasalu Oliver Annama 2 0 0 0
57 Kuusalu Rasmus Meigas 2 0 0 0
58 SK Tabasalu Rico Praks 2 0 0 0

U15 - A

Jrk.MeeskondEesnimiPerenimiMängitud minVisked väravaleTõrjutudTõrje %
1. Jõgeva SK Tähe / Olivia 04MartenTeppan120473676,6
2. EMÜ SKMarcusPehka120916975,8
3. Sparta Team AutomaailmJordan MatheoNiineorg D280433172,1
4. Tapa valla Spordikool/Tamsalu EBEKarl RometAinso80673146,3

U15 - B

Jrk.MeeskondEesnimiPerenimiMängitud minVisked väravaleTõrjutudTõrje %
1. SK TabasaluAnriIlves80342779,4
2. KuusaluJosuaBarz40302273,3
3. KuusaluAllenLarin40261765,4
4. HK Kaigas/Kehtna PKKarl-MartinRaidsalu80281864,3
Eesti Saalihoki Liit on
Eesti Olümpiakomitee liige
 
© Eesti Saalihoki Liit | Pirita tee 12, 10127 Tallinn, Eesti | E-post info@saalihoki.ee | Tel: +372 502 6962 |