U13 - põhjagrupp

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Ääsmäe Aakon Hakkaja 0 0 0 0
2 Ääsmäe Aaron Hakkaja 0 0 0 0
3 EMÜ SK Akim Solovjov 0 0 0 0
4 EMÜ SK Aleksandr Popenov 0 0 0 0
5 Jõgeva SK Tähe / Olivia 05 Alex Kaarepere 0 0 0 0
6 HK Kaigas/Kehtna PK Allan Zubov 0 0 0 0
7 Kuusalu Allen Larin 0 0 0 0
8 Sparta Team Automaailm Ander Sikk 0 0 0 0
9 Jõgeva SK Tähe / Olivia 05 Andreas Kazakov 0 0 0 0
10 EMÜ SK Andreas Pehka 0 0 0 0
11 Kuusalu Andreas Puusepp 0 0 0 0
12 EMÜ SK Andrei Solovjov 0 0 0 0
13 Sparta Team Automaailm Anete Vaha 0 0 0 0
14 EMÜ SK Anton Remets 0 0 0 0
15 Sparta Team Automaailm Artjom Kuznetsov 0 0 0 0
16 EMÜ SK Artur Kütt 0 0 0 0
17 EMÜ SK Artur Magomedkerimov 0 0 0 0
18 Kuusalu Chris Felix Oja 0 0 0 0
19 Tamsalu EBE Denis Kalinitšenko-Lõsenkov 0 0 0 0
20 HK Kaigas/Kehtna PK Denis Nau 0 0 0 0
21 Ääsmäe Devin Meltsas 0 0 0 0
22 Tamsalu EBE Dimitri Rõbalko 0 0 0 0
23 Sparta Team Automaailm Elliot Olsson 0 0 0 0
24 EMÜ SK Frederik Liiva 0 0 0 0
25 Sparta Team Automaailm Greg Ojasalu 0 0 0 0
26 EMÜ SK Gregor Jüriado 0 0 0 0
27 Tamsalu EBE Gregor Kaljurand 0 0 0 0
28 Jõgeva SK Tähe / Olivia 05 Gregor Rande 0 0 0 0
29 HK Kaigas/Kehtna PK Gunnar Tünder 0 0 0 0
30 Sparta Team Automaailm Gustav Kees 0 0 0 0
31 EMÜ SK Hanna Pihu 0 0 0 0
32 HK Kaigas/Kehtna PK Hanna-Liisa Õispuu 0 0 0 0
33 Kuusalu Hendrik Madisson 0 0 0 0
34 Ääsmäe Henri Ilisson 0 0 0 0
35 Sparta Team Automaailm Hermann Liivik 0 0 0 0
36 HK Kaigas/Kehtna PK Hugo Särev 0 0 0 0
37 Kuusalu Ian Järve 0 0 0 0
38 EMÜ SK Jaagup Penu 0 0 0 0
39 Ääsmäe Jaagup Sule 0 0 0 0
40 EMÜ SK Jakob Puu 0 0 0 0
41 HK Kaigas/Kehtna PK Jarek Pikker 0 0 0 0
42 Sparta Team Automaailm Jens Hubert Parras 0 0 0 0
43 Tamsalu EBE Joel Järv 0 0 0 0
44 Kuusalu Joonas Arro 0 0 0 0
45 Ääsmäe Joonatan Jürimaa 0 0 0 0
46 Sparta Team Automaailm Jordan Matheo Niineorg 0 0 0 0
47 Kuusalu Josua Barz 0 0 0 0
48 Ääsmäe Juhan Reimal 0 0 0 0
49 Kuusalu Kaarel Priilinn 0 0 0 0
50 HK Kaigas/Kehtna PK Karel Pihkl 0 0 0 0
51 Ääsmäe Karl Enok Pang 0 0 0 0
52 Jõgeva SK Tähe / Olivia 05 Karl Mark Tammsaar 0 0 0 0
53 Tamsalu EBE Karl Romet Ainso 0 0 0 0
54 Jõgeva SK Tähe / Olivia 05 Karl-Eerik Kukk 0 0 0 0
55 HK Kaigas/Kehtna PK Karl-Markus Jakobson 0 0 0 0
56 HK Kaigas/Kehtna PK Karl-Martin Raidsalu 0 0 0 0
57 Tamsalu EBE Karmo Mõtlik 0 0 0 0
58 Jõgeva SK Tähe / Olivia 05 Kaspar Jaan Heljand 0 0 0 0
59 Sparta Team Automaailm Kaspar Küüt 0 0 0 0
60 Kuusalu Kaspar Rüngenen 0 0 0 0
61 Jõgeva SK Tähe / Olivia 05 Kaur Kevin Kalda 0 0 0 0
62 Jõgeva SK Tähe / Olivia 05 Kert Kristjan Kukk 0 0 0 0
63 HK Kaigas/Kehtna PK Kevin Kozlov 0 0 0 0
64 Jõgeva SK Tähe / Olivia 05 Kevin Ots 0 0 0 0
65 Sparta Team Automaailm Kristian Tikerpäe 0 0 0 0
66 EMÜ SK Kristjan Troon 0 0 0 0
67 Ääsmäe Kristo Kondrov 0 0 0 0
68 Jõgeva SK Tähe / Olivia 05 Kristofer Frank 0 0 0 0
69 Kuusalu Kuldar Paalberg 0 0 0 0
70 Sparta Team Automaailm Lauri Poom 0 0 0 0
71 EMÜ SK Liisa Kaasik 0 0 0 0
72 HK Kaigas/Kehtna PK Lizelle Karjane 0 0 0 0
73 HK Kaigas/Kehtna PK Mait Savelli 0 0 0 0
74 Tamsalu EBE Maksim Rõbalko 0 0 0 0
75 EMÜ SK Marcos Timmusk 0 0 0 0
76 HK Kaigas/Kehtna PK Marcus Sadõhov 0 0 0 0
77 Jõgeva SK Tähe / Olivia 05 Marek Rosin 0 0 0 0
78 HK Kaigas/Kehtna PK Marit Toomla 0 0 0 0
79 EMÜ SK Markus Pehka 0 0 0 0
80 Tamsalu EBE Markus Selter 0 0 0 0
81 HK Kaigas/Kehtna PK Mart Mihkel Makko 0 0 0 0
82 Kuusalu Marten Mänd 0 0 0 0
83 EMÜ SK Marten Rives 0 0 0 0
84 Jõgeva SK Tähe / Olivia 05 Martin Annuk 0 0 0 0
85 Jõgeva SK Tähe / Olivia 05 Martin Rosin 0 0 0 0
86 Sparta Team Automaailm Martin Tikerpäe 0 0 0 0
87 Tamsalu EBE Mathias Uleksin 0 0 0 0
88 Kuusalu Mattias Mänd 0 0 0 0
89 Ääsmäe Mattias Tagarand 0 0 0 0
90 EMÜ SK Matvei Kalamees 0 0 0 0
91 HK Kaigas/Kehtna PK Märten Laurimaa 0 0 0 0
92 Kuusalu Märten Trei 0 0 0 0
93 Sparta Team Automaailm Niklas Sildre 0 0 0 0
94 Tamsalu EBE Nikolai Kruse 0 0 0 0
95 Kuusalu Norman Nikkarinen 0 0 0 0
96 Tamsalu EBE Oskar Vikk 0 0 0 0
97 Sparta Team Automaailm Ott Karl Kopel 0 0 0 0
98 Sparta Team Automaailm Paul Vahi 0 0 0 0
99 Sparta Team Automaailm Pyry Heiskanen 0 0 0 0
100 Tamsalu EBE Ragmar Saukas 0 0 0 0
101 HK Kaigas/Kehtna PK Ralf Raidsalu 0 0 0 0
102 Jõgeva SK Tähe / Olivia 05 Ralf-Gregor Laansalu 0 0 0 0
103 HK Kaigas/Kehtna PK Rander Kaaring 0 0 0 0
104 Tamsalu EBE Rasmus Kirs 0 0 0 0
105 Kuusalu Rasmus Meigas 0 0 0 0
106 Jõgeva SK Tähe / Olivia 05 Rasmus Moora 0 0 0 0
107 Jõgeva SK Tähe / Olivia 05 Rasmus Randoja 0 0 0 0
108 Sparta Team Automaailm Rasmus Rannula 0 0 0 0
109 Tamsalu EBE Rasmus Võhma 0 0 0 0
110 Tamsalu EBE Raul Kiudorv 0 0 0 0
111 Kuusalu Reelika Liiv 0 0 0 0
112 Ääsmäe Rene Filippov 0 0 0 0
113 Jõgeva SK Tähe / Olivia 05 Rikardo Paabort 0 0 0 0
114 HK Kaigas/Kehtna PK Robin Koort 0 0 0 0
115 Sparta Team Automaailm Robin Savi 0 0 0 0
116 EMÜ SK Robin Sepma 0 0 0 0
117 EMÜ SK Roland Kruus 0 0 0 0
118 Sparta Team Automaailm Roland Luht 0 0 0 0
119 EMÜ SK Roman Turovski 0 0 0 0
120 Jõgeva SK Tähe / Olivia 05 Rome Andro Moora 0 0 0 0
121 Ääsmäe Romet Aleksander Jürimäe 0 0 0 0
122 Tamsalu EBE Romet Lipson 0 0 0 0
123 HK Kaigas/Kehtna PK Ronan Kraus 0 0 0 0
124 Kuusalu Sebastian Palu 0 0 0 0
125 HK Kaigas/Kehtna PK Siim Robin Viisut 0 0 0 0
126 HK Kaigas/Kehtna PK Siret Leinasaar 0 0 0 0
127 EMÜ SK Sten-Alfred Nääme 0 0 0 0
128 Ääsmäe Steven Mäenurm 0 0 0 0
129 Ääsmäe Tauro Nugis 0 0 0 0
130 Tamsalu EBE Timo Allmäe 0 0 0 0
131 Tamsalu EBE Toomas-Marten Oden 0 0 0 0
132 EMÜ SK Uku Malki 0 0 0 0
133 Jõgeva SK Tähe / Olivia 05 Uku Siim Oja 0 0 0 0
134 HK Kaigas/Kehtna PK Valter Kriibi 0 0 0 0
135 Sparta Team Automaailm Weeti Eevert Tiihonen 0 0 0 0

U13 - põhjagrupp

SpartaOlivia 05EMÜKuusaluTamsaluHK KaigasÄäsmäeSuhePunkteKoht
Sparta Team Automaailm8 - 219 - 415 - 120 - 062-7121
Jõgeva SK Tähe / Olivia 0516 - 412 - 713 - 429 - 170-16122
EMÜ SK2 - 88 - 310 - 611 - 231-1993
Kuusalu4 - 163 - 83 - 515 - 525-3434
Tamsalu EBE4 - 197 - 126 - 1015 - 332-4435
HK Kaigas/Kehtna PK1 - 154 - 132 - 115 - 312-4236
Ääsmäe0 - 201 - 295 - 153 - 159-7907

U13 - põhjagrupp

VõistkondMängeVõitVõit lisaajalKaotusKaotus lisaajalViikVäravate suhePunkte
Sparta Team Automaailm44000062 - 712
Jõgeva SK Tähe / Olivia 0544000070 - 1612
EMÜ SK43010031 - 199
Kuusalu41030025 - 343
Tamsalu EBE41030032 - 443
HK Kaigas/Kehtna PK41030012 - 423
Ääsmäe4004009 - 790

U13 - põhjagrupp

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Jõgeva SK Tähe / Olivia 05 Rasmus Randoja 4 22 7 29
2 Tamsalu EBE Oskar Vikk 4 20 9 29
3 EMÜ SK Marcos Timmusk 4 18 3 21
4 Jõgeva SK Tähe / Olivia 05 Rome Andro Moora 4 8 12 20
5 Jõgeva SK Tähe / Olivia 05 Karl Mark Tammsaar 4 14 5 19
6 Sparta Team Automaailm Hermann Liivik 4 11 6 17
7 Jõgeva SK Tähe / Olivia 05 Karl-Eerik Kukk 4 10 7 17
8 Sparta Team Automaailm Pyry Heiskanen 4 9 7 16
9 Sparta Team Automaailm Ander Sikk 4 9 6 15
10 Tamsalu EBE Gregor Kaljurand 4 7 3 10
11 Sparta Team Automaailm Niklas Sildre 2 5 4 9
12 Sparta Team Automaailm Ott Karl Kopel 4 7 2 9
13 Sparta Team Automaailm Rasmus Rannula 4 7 1 8
14 EMÜ SK Artur Kütt 4 3 5 8
15 Tamsalu EBE Raul Kiudorv 4 3 5 8
16 EMÜ SK Andreas Pehka 2 6 1 7
17 Ääsmäe Devin Meltsas 4 4 3 7
18 Ääsmäe Rene Filippov 4 3 4 7
19 Jõgeva SK Tähe / Olivia 05 Marek Rosin 4 1 6 7
20 Kuusalu Chris Felix Oja 2 6 0 6
21 Sparta Team Automaailm Kristian Tikerpäe 2 4 2 6
22 HK Kaigas/Kehtna PK Ralf Raidsalu 4 6 0 6
23 Sparta Team Automaailm Artjom Kuznetsov 4 4 2 6
24 Kuusalu Marten Mänd 4 3 3 6
25 Kuusalu Ian Järve 4 1 5 6
26 Kuusalu Kaspar Rüngenen 4 4 1 5
27 Jõgeva SK Tähe / Olivia 05 Kristofer Frank 4 4 1 5
28 Jõgeva SK Tähe / Olivia 05 Gregor Rande 4 3 2 5
29 Sparta Team Automaailm Robin Savi 4 0 5 5
30 EMÜ SK Robin Sepma 2 1 3 4
31 Sparta Team Automaailm Jens Hubert Parras 2 0 4 4
32 Kuusalu Reelika Liiv 4 4 0 4
33 EMÜ SK Sten-Alfred Nääme 4 2 2 4
34 Kuusalu Joonas Arro 4 3 0 3
35 Sparta Team Automaailm Gustav Kees 4 2 1 3
36 HK Kaigas/Kehtna PK Jarek Pikker 4 2 1 3
37 Kuusalu Kuldar Paalberg 4 2 1 3
38 Jõgeva SK Tähe / Olivia 05 Kaur Kevin Kalda 4 1 2 3
39 Jõgeva SK Tähe / Olivia 05 Rikardo Paabort 2 2 0 2
40 Sparta Team Automaailm Martin Tikerpäe 2 1 1 2
41 Ääsmäe Joonatan Jürimaa 4 2 0 2
42 HK Kaigas/Kehtna PK Marcus Sadõhov 4 2 0 2
43 HK Kaigas/Kehtna PK Märten Laurimaa 4 2 0 2
44 Jõgeva SK Tähe / Olivia 05 Rasmus Moora 4 2 0 2
45 Kuusalu Kaarel Priilinn 4 1 1 2
46 Jõgeva SK Tähe / Olivia 05 Ralf-Gregor Laansalu 4 1 1 2
47 EMÜ SK Akim Solovjov 4 0 2 2
48 EMÜ SK Jakob Puu 4 0 2 2
49 Tamsalu EBE Romet Lipson 4 0 2 2
50 EMÜ SK Aleksandr Popenov 2 1 0 1
51 Sparta Team Automaailm Elliot Olsson 2 1 0 1
52 Sparta Team Automaailm Anete Vaha 2 0 1 1
53 Tamsalu EBE Nikolai Kruse 2 0 1 1
54 Sparta Team Automaailm Greg Ojasalu 4 1 0 1
55 Tamsalu EBE Karl Romet Ainso 4 1 0 1
56 Jõgeva SK Tähe / Olivia 05 Kaspar Jaan Heljand 4 1 0 1
57 Jõgeva SK Tähe / Olivia 05 Kevin Ots 4 1 0 1
58 Tamsalu EBE Markus Selter 4 1 0 1
59 Sparta Team Automaailm Roland Luht 4 1 0 1
60 Jõgeva SK Tähe / Olivia 05 Andreas Kazakov 4 0 1 1
61 HK Kaigas/Kehtna PK Hanna-Liisa Õispuu 4 0 1 1
62 HK Kaigas/Kehtna PK Mait Savelli 4 0 1 1
63 EMÜ SK Markus Pehka 4 0 1 1
64 Kuusalu Rasmus Meigas 4 0 1 1
65 Tamsalu EBE Rasmus Võhma 4 0 1 1
66 Ääsmäe Romet Aleksander Jürimäe 4 0 1 1
67 HK Kaigas/Kehtna PK Siim Robin Viisut 4 0 1 1
68 Ääsmäe Tauro Nugis 4 0 1 1
69 Tamsalu EBE Toomas-Marten Oden 4 0 1 1
70 HK Kaigas/Kehtna PK Allan Zubov 0 0 0 0
71 Kuusalu Andreas Puusepp 0 0 0 0
72 EMÜ SK Andrei Solovjov 0 0 0 0
73 EMÜ SK Anton Remets 0 0 0 0
74 HK Kaigas/Kehtna PK Denis Nau 0 0 0 0
75 Tamsalu EBE Dimitri Rõbalko 0 0 0 0
76 EMÜ SK Frederik Liiva 0 0 0 0
77 EMÜ SK Gregor Jüriado 0 0 0 0
78 EMÜ SK Hanna Pihu 0 0 0 0
79 EMÜ SK Jaagup Penu 0 0 0 0
80 Ääsmäe Jaagup Sule 0 0 0 0
81 Kuusalu Josua Barz 0 0 0 0
82 HK Kaigas/Kehtna PK Karl-Markus Jakobson 0 0 0 0
83 EMÜ SK Kristjan Troon 0 0 0 0
84 Ääsmäe Kristo Kondrov 0 0 0 0
85 Tamsalu EBE Maksim Rõbalko 0 0 0 0
86 HK Kaigas/Kehtna PK Marit Toomla 0 0 0 0
87 HK Kaigas/Kehtna PK Mart Mihkel Makko 0 0 0 0
88 EMÜ SK Marten Rives 0 0 0 0
89 Kuusalu Mattias Mänd 0 0 0 0
90 EMÜ SK Matvei Kalamees 0 0 0 0
91 Kuusalu Norman Nikkarinen 0 0 0 0
92 HK Kaigas/Kehtna PK Rander Kaaring 0 0 0 0
93 EMÜ SK Roland Kruus 0 0 0 0
94 EMÜ SK Roman Turovski 0 0 0 0
95 Kuusalu Sebastian Palu 0 0 0 0
96 HK Kaigas/Kehtna PK Siret Leinasaar 0 0 0 0
97 Ääsmäe Steven Mäenurm 0 0 0 0
98 EMÜ SK Uku Malki 0 0 0 0
99 HK Kaigas/Kehtna PK Valter Kriibi 0 0 0 0
100 Sparta Team Automaailm Weeti Eevert Tiihonen 0 0 0 0
101 HK Kaigas/Kehtna PK Karel Pihkl 1 0 0 0
102 Ääsmäe Karl Enok Pang 1 0 0 0
103 Sparta Team Automaailm Lauri Poom 1 0 0 0
104 Sparta Team Automaailm Paul Vahi 1 0 0 0
105 Jõgeva SK Tähe / Olivia 05 Alex Kaarepere 2 0 0 0
106 Tamsalu EBE Denis Kalinitšenko-Lõsenkov 2 0 0 0
107 HK Kaigas/Kehtna PK Gunnar Tünder 2 0 0 0
108 Kuusalu Hendrik Madisson 2 0 0 0
109 EMÜ SK Liisa Kaasik 2 0 0 0
110 Jõgeva SK Tähe / Olivia 05 Martin Annuk 2 0 0 0
111 Tamsalu EBE Mathias Uleksin 2 0 0 0
112 Kuusalu Märten Trei 2 0 0 0
113 Tamsalu EBE Ragmar Saukas 2 0 0 0
114 HK Kaigas/Kehtna PK Ronan Kraus 2 0 0 0
115 Tamsalu EBE Timo Allmäe 2 0 0 0
116 Jõgeva SK Tähe / Olivia 05 Kert Kristjan Kukk 3 0 0 0
117 Ääsmäe Aakon Hakkaja 4 0 0 0
118 Ääsmäe Aaron Hakkaja 4 0 0 0
119 Kuusalu Allen Larin 4 0 0 0
120 EMÜ SK Artur Magomedkerimov 4 0 0 0
121 Ääsmäe Henri Ilisson 4 0 0 0
122 HK Kaigas/Kehtna PK Hugo Särev 4 0 0 0
123 Tamsalu EBE Joel Järv 4 0 0 0
124 Sparta Team Automaailm Jordan Matheo Niineorg 4 0 0 0
125 Ääsmäe Juhan Reimal 4 0 0 0
126 HK Kaigas/Kehtna PK Karl-Martin Raidsalu 4 0 0 0
127 Tamsalu EBE Karmo Mõtlik 4 0 0 0
128 Sparta Team Automaailm Kaspar Küüt 4 0 0 0
129 HK Kaigas/Kehtna PK Kevin Kozlov 4 0 0 0
130 HK Kaigas/Kehtna PK Lizelle Karjane 4 0 0 0
131 Jõgeva SK Tähe / Olivia 05 Martin Rosin 4 0 0 0
132 Ääsmäe Mattias Tagarand 4 0 0 0
133 Tamsalu EBE Rasmus Kirs 4 0 0 0
134 HK Kaigas/Kehtna PK Robin Koort 4 0 0 0
135 Jõgeva SK Tähe / Olivia 05 Uku Siim Oja 4 0 0 0

U13 - põhjagrupp

Jrk.MeeskondEesnimiPerenimiMängitud minVisked väravaleTõrjutudTõrje %
1. Sparta Team AutomaailmJordan MatheoNiineorg160261973,1
2. HK Kaigas/Kehtna PKKarl-MartinRaidsalu1601076560,8
3. Jõgeva SK Tähe / Olivia 05MartinRosin160402460,0
4. ÄäsmäeMattiasTagarand1601779855,4
5. Tamsalu EBEKarl RometAinso160985455,1
6. KuusaluAllenLarin160754154,7
7. EMÜ SKArturMagomedkerimov160402152,5
Eesti Saalihoki Liit on
Eesti Olümpiakomitee liige
 
© Eesti Saalihoki Liit | Pirita tee 12, 10127 Tallinn, Eesti | E-post info@saalihoki.ee | Tel: +372 502 6962 |