U13

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 HK Kaigas/Kehtna PK Aimar Möldri 0 0 0 0
2 EMÜ SK Akim Solovjov 0 0 0 0
3 Jõgeva SK Tähe / Olivia 06 Alex Kaarepere 0 0 0 0
4 Sparta Team Automaailm Ander Sikk 0 0 0 0
5 Jõgeva SK Tähe / Olivia 06 Andreas Kazakov 0 0 0 0
6 EMÜ SK Andreas Pehka 0 0 0 0
7 Kuusalu Andreas Puusepp 0 0 0 0
8 HK Kaigas/Kehtna PK Andreas Simmul 0 0 0 0
9 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Andro Lilleoja 0 0 0 0
10 HK Kaigas/Kehtna PK Angelika Jors 0 0 0 0
11 Kuusalu Ann Järve 0 0 0 0
12 EMÜ SK Arlin-Christer Širokov 0 0 0 0
13 EMÜ SK Aron-Madis Karelson 0 0 0 0
14 Sparta Team Automaailm Artjom Kuznetsov 0 0 0 0
15 EMÜ SK Daniel Nemvalts 0 0 0 0
16 Sparta Team Automaailm Dominic Luht 0 0 0 0
17 EMÜ SK Ekke Malki 0 0 0 0
18 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Erik Piirsalu 0 0 0 0
19 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Eudor Velleramm 0 0 0 0
20 EMÜ SK Felix Solovjov 0 0 0 0
21 Kuusalu Gabriel Alexander Norre 0 0 0 0
22 HK Kaigas/Kehtna PK Gerda Sääsk 0 0 0 0
23 Jõgeva SK Tähe / Olivia 06 Gregor Rande 0 0 0 0
24 HK Kaigas/Kehtna PK Gunnar Tünder 0 0 0 0
25 Sparta Team Automaailm Gustav Kees 0 0 0 0
26 Sparta Team Automaailm Gustav Salm 0 0 0 0
27 EMÜ SK Hanna Pihu 0 0 0 0
28 HK Kaigas/Kehtna PK Hanna-Liisa Õispuu 0 0 0 0
29 Kuusalu Hendrik Madisson 0 0 0 0
30 EMÜ SK Henri Kutsar 0 0 0 0
31 Sparta Team Automaailm Hermann Liivik 0 0 0 0
32 Kuusalu Hugo Saul 0 0 0 0
33 HK Kaigas/Kehtna PK Hugo Särev 0 0 0 0
34 Kuusalu Ian Järve 0 0 0 0
35 Kuusalu Jakob Lillenberg 0 0 0 0
36 EMÜ SK Jakob Puu 0 0 0 0
37 Sparta Team Automaailm Jasper Josua Niineorg 0 0 0 0
38 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Johannes Dalbach 0 0 0 0
39 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Johan-Peter Grave 0 0 0 0
40 Kuusalu Joonas Arro 0 0 0 0
41 Kuusalu Joosep Põllmaa 0 0 0 0
42 Sparta Team Automaailm Jürgen Petersoo 0 0 0 0
43 Kuusalu Kaarel Priilinn 0 0 0 0
44 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Kalmer Sooniste 0 0 0 0
45 Sparta Team Automaailm Karl Perm 0 0 0 0
46 Jõgeva SK Tähe / Olivia 06 Karl-Eerik Kukk 0 0 0 0
47 HK Kaigas/Kehtna PK Karl-Markus Jakobson 0 0 0 0
48 HK Kaigas/Kehtna PK Karl-Martin Raidsalu 0 0 0 0
49 Jõgeva SK Tähe / Olivia 06 Kaspar Jaan Heljand 0 0 0 0
50 HK Kaigas/Kehtna PK Kaspar Koit 0 0 0 0
51 Kuusalu Kaspar Rüngenen 0 0 0 0
52 HK Kaigas/Kehtna PK Kaur Allert 0 0 0 0
53 Jõgeva SK Tähe / Olivia 06 Kaur Kevin Kalda 0 0 0 0
54 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Keimo Kari 0 0 0 0
55 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Ken-Martti Vijar 0 0 0 0
56 Sparta Team Automaailm Kennet Vaha 0 0 0 0
57 HK Kaigas/Kehtna PK Kermo Silmer 0 0 0 0
58 Kuusalu Kert Gebruk 0 0 0 0
59 Jõgeva SK Tähe / Olivia 06 Kert Kristjan Kukk 0 0 0 0
60 HK Kaigas/Kehtna PK Kevin Kozlov 0 0 0 0
61 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Kris Koppel 0 0 0 0
62 Jõgeva SK Tähe / Olivia 06 Kristofer Frank 0 0 0 0
63 Sparta Team Automaailm Lauri Poom 0 0 0 0
64 EMÜ SK Liisa Kaasik 0 0 0 0
65 HK Kaigas/Kehtna PK Lizelle Karjane 0 0 0 0
66 Kuusalu Maia Järve 0 0 0 0
67 HK Kaigas/Kehtna PK Mait Savelli 0 0 0 0
68 Jõgeva SK Tähe / Olivia 06 Marek Blinnikov 0 0 0 0
69 Jõgeva SK Tähe / Olivia 06 Marek Rosin 0 0 0 0
70 HK Kaigas/Kehtna PK Marit Toomla 0 0 0 0
71 Jõgeva SK Tähe / Olivia 06 Markus-Lion Räitsak 0 0 0 0
72 HK Kaigas/Kehtna PK Mart Villig 0 0 0 0
73 EMÜ SK Mart Väljamäe 0 0 0 0
74 EMÜ SK Mart Väljamäe 0 0 0 0
75 Jõgeva SK Tähe / Olivia 06 Martin Rosin 0 0 0 0
76 Kuusalu Mattias Mänd 0 0 0 0
77 EMÜ SK Matvei Kalamees 0 0 0 0
78 HK Kaigas/Kehtna PK Mauri Villig 0 0 0 0
79 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Mehis Ries 0 0 0 0
80 Kuusalu Mihkel Ots 0 0 0 0
81 Kuusalu Märten Trei 0 0 0 0
82 Kuusalu Norman Nikkarinen 0 0 0 0
83 EMÜ SK Okko Jalli 0 0 0 0
84 EMÜ SK Oskar Männik 0 0 0 0
85 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Oskar Vikk 0 0 0 0
86 EMÜ SK Ott Tera 0 0 0 0
87 EMÜ SK Paavel Tammert 0 0 0 0
88 Sparta Team Automaailm Paul Vahi 0 0 0 0
89 Sparta Team Automaailm Pyry Heiskanen 0 0 0 0
90 HK Kaigas/Kehtna PK Randel Kaaring 0 0 0 0
91 Sparta Team Automaailm Rasmus Hendrik Heiskanen 0 0 0 0
92 Kuusalu Rasmus Karro 0 0 0 0
93 Kuusalu Rasmus Meigas 0 0 0 0
94 Jõgeva SK Tähe / Olivia 06 Rasmus Moora 0 0 0 0
95 EMÜ SK Remi Väärt 0 0 0 0
96 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Renar Matsiselts 0 0 0 0
97 Kuusalu Risto Liivo 0 0 0 0
98 HK Kaigas/Kehtna PK Robin Koort 0 0 0 0
99 Kuusalu Robin Patrik Närska 0 0 0 0
100 Sparta Team Automaailm Robin Savi 0 0 0 0
101 Sparta Team Automaailm Roland Luht 0 0 0 0
102 EMÜ SK Romel Pihelgas 0 0 0 0
103 EMÜ SK Romet Piir 0 0 0 0
104 HK Kaigas/Kehtna PK Sander Suurtalu 0 0 0 0
105 EMÜ SK Sander Timmusk 0 0 0 0
106 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Sebastian Nagornõi 0 0 0 0
107 Kuusalu Sebastian Palu 0 0 0 0
108 HK Kaigas/Kehtna PK Siim Robin Viisut 0 0 0 0
109 Sparta Team Automaailm Simon Sildre 0 0 0 0
110 HK Kaigas/Kehtna PK Siret Leinasaar 0 0 0 0
111 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Sten Martin Jürjenberg 0 0 0 0
112 EMÜ SK Sten-Alfred Nääme 0 0 0 0
113 EMÜ SK Teigo Toomsalu 0 0 0 0
114 EMÜ SK Uku Malki 0 0 0 0
115 Jõgeva SK Tähe / Olivia 06 Uku Siim Oja 0 0 0 0
116 Sparta Team Automaailm Weeti Eevert Tiihonen 0 0 0 0

U13

U13

VõistkondMängeVõitVõit lisaajalKaotusKaotus lisaajalViikVäravate suhePunkte
Sparta Team Automaailm10100000134 - 2430
Jõgeva SK Tähe / Olivia 0686020093 - 4218
EMÜ SK85030047 - 5415
Tapa valla Spordikool/Jäneda SK105050085 - 10215
HK Kaigas/Kehtna PK102080031 - 896
Kuusalu1000100037 - 1160

U13

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Oskar Vikk 10 56 10 66
2 Sparta Team Automaailm Hermann Liivik 10 34 31 65
3 Sparta Team Automaailm Ander Sikk 10 24 31 55
4 Jõgeva SK Tähe / Olivia 06 Karl-Eerik Kukk 8 36 10 46
5 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Keimo Kari 10 24 17 41
6 Sparta Team Automaailm Pyry Heiskanen 10 27 12 39
7 Sparta Team Automaailm Artjom Kuznetsov 10 16 12 28
8 Kuusalu Ian Järve 10 24 2 26
9 Jõgeva SK Tähe / Olivia 06 Gregor Rande 8 14 10 24
10 EMÜ SK Uku Malki 8 11 7 18
11 EMÜ SK Sten-Alfred Nääme 6 13 4 17
12 Jõgeva SK Tähe / Olivia 06 Kert Kristjan Kukk 8 7 9 16
13 Jõgeva SK Tähe / Olivia 06 Kristofer Frank 6 9 4 13
14 HK Kaigas/Kehtna PK Karl-Martin Raidsalu 10 7 6 13
15 EMÜ SK Jakob Puu 6 8 4 12
16 EMÜ SK Andreas Pehka 8 10 2 12
17 Jõgeva SK Tähe / Olivia 06 Uku Siim Oja 8 6 5 11
18 Jõgeva SK Tähe / Olivia 06 Marek Rosin 8 3 8 11
19 HK Kaigas/Kehtna PK Sander Suurtalu 10 7 4 11
20 Kuusalu Joonas Arro 10 5 6 11
21 Sparta Team Automaailm Robin Savi 10 6 4 10
22 Sparta Team Automaailm Weeti Eevert Tiihonen 6 7 2 9
23 Jõgeva SK Tähe / Olivia 06 Alex Kaarepere 8 4 5 9
24 Sparta Team Automaailm Roland Luht 6 4 4 8
25 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Sten Martin Jürjenberg 8 2 6 8
26 Jõgeva SK Tähe / Olivia 06 Rasmus Moora 8 1 7 8
27 HK Kaigas/Kehtna PK Hanna-Liisa Õispuu 10 5 3 8
28 Jõgeva SK Tähe / Olivia 06 Kaur Kevin Kalda 6 5 2 7
29 EMÜ SK Sander Timmusk 6 5 2 7
30 Jõgeva SK Tähe / Olivia 06 Markus-Lion Räitsak 5 6 0 6
31 Sparta Team Automaailm Jürgen Petersoo 6 3 2 5
32 Sparta Team Automaailm Gustav Kees 8 4 1 5
33 Sparta Team Automaailm Gustav Salm 10 4 1 5
34 HK Kaigas/Kehtna PK Mait Savelli 10 4 1 5
35 Sparta Team Automaailm Lauri Poom 10 3 2 5
36 Jõgeva SK Tähe / Olivia 06 Andreas Kazakov 5 0 4 4
37 EMÜ SK Akim Solovjov 6 0 4 4
38 Kuusalu Andreas Puusepp 10 2 2 4
39 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Ken-Martti Vijar 10 0 4 4
40 HK Kaigas/Kehtna PK Angelika Jors 8 3 0 3
41 HK Kaigas/Kehtna PK Gunnar Tünder 10 2 1 3
42 Kuusalu Kaspar Rüngenen 10 2 1 3
43 Kuusalu Mihkel Ots 10 1 2 3
44 EMÜ SK Daniel Nemvalts 4 0 2 2
45 Sparta Team Automaailm Kennet Vaha 6 1 1 2
46 EMÜ SK Liisa Kaasik 6 0 2 2
47 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Sebastian Nagornõi 7 1 1 2
48 HK Kaigas/Kehtna PK Kaur Allert 10 2 0 2
49 Kuusalu Jakob Lillenberg 10 1 1 2
50 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Johan-Peter Grave 10 1 1 2
51 Sparta Team Automaailm Dominic Luht 2 1 0 1
52 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Kris Koppel 2 0 1 1
53 EMÜ SK Aron-Madis Karelson 4 0 1 1
54 HK Kaigas/Kehtna PK Hugo Särev 4 0 1 1
55 Kuusalu Kaarel Priilinn 4 0 1 1
56 Kuusalu Joosep Põllmaa 5 0 1 1
57 Kuusalu Risto Liivo 5 0 1 1
58 EMÜ SK Ekke Malki 6 0 1 1
59 HK Kaigas/Kehtna PK Kermo Silmer 6 0 1 1
60 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Eudor Velleramm 7 1 0 1
61 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Renar Matsiselts 7 0 1 1
62 Kuusalu Ann Järve 8 1 0 1
63 Kuusalu Hugo Saul 8 0 1 1
64 Kuusalu Norman Nikkarinen 8 0 1 1
65 Kuusalu Mattias Mänd 10 1 0 1
66 Kuusalu Hendrik Madisson 10 0 1 1
67 EMÜ SK Arlin-Christer Širokov 0 0 0 0
68 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Erik Piirsalu 0 0 0 0
69 EMÜ SK Felix Solovjov 0 0 0 0
70 Kuusalu Gabriel Alexander Norre 0 0 0 0
71 HK Kaigas/Kehtna PK Gerda Sääsk 0 0 0 0
72 HK Kaigas/Kehtna PK Kevin Kozlov 0 0 0 0
73 EMÜ SK Matvei Kalamees 0 0 0 0
74 EMÜ SK Paavel Tammert 0 0 0 0
75 Sparta Team Automaailm Paul Vahi 0 0 0 0
76 HK Kaigas/Kehtna PK Randel Kaaring 0 0 0 0
77 EMÜ SK Romel Pihelgas 0 0 0 0
78 EMÜ SK Romet Piir 0 0 0 0
79 HK Kaigas/Kehtna PK Siret Leinasaar 0 0 0 0
80 HK Kaigas/Kehtna PK Marit Toomla 1 0 0 0
81 HK Kaigas/Kehtna PK Robin Koort 1 0 0 0
82 HK Kaigas/Kehtna PK Siim Robin Viisut 1 0 0 0
83 Sparta Team Automaailm Simon Sildre 1 0 0 0
84 HK Kaigas/Kehtna PK Andreas Simmul 2 0 0 0
85 EMÜ SK Hanna Pihu 2 0 0 0
86 EMÜ SK Henri Kutsar 2 0 0 0
87 Sparta Team Automaailm Karl Perm 2 0 0 0
88 EMÜ SK Okko Jalli 2 0 0 0
89 EMÜ SK Ott Tera 2 0 0 0
90 Kuusalu Rasmus Karro 2 0 0 0
91 EMÜ SK Remi Väärt 2 0 0 0
92 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Andro Lilleoja 3 0 0 0
93 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Kalmer Sooniste 3 0 0 0
94 HK Kaigas/Kehtna PK Karl-Markus Jakobson 3 0 0 0
95 Jõgeva SK Tähe / Olivia 06 Marek Blinnikov 3 0 0 0
96 Sparta Team Automaailm Jasper Josua Niineorg 6 0 0 0
97 Kuusalu Maia Järve 6 0 0 0
98 EMÜ SK Mart Väljamäe 6 0 0 0
99 EMÜ SK Mart Väljamäe 6 0 0 0
100 EMÜ SK Teigo Toomsalu 6 0 0 0
101 Kuusalu Kert Gebruk 7 0 0 0
102 HK Kaigas/Kehtna PK Lizelle Karjane 7 0 0 0
103 Kuusalu Märten Trei 7 0 0 0
104 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Johannes Dalbach 8 0 0 0
105 Jõgeva SK Tähe / Olivia 06 Kaspar Jaan Heljand 8 0 0 0
106 HK Kaigas/Kehtna PK Kaspar Koit 8 0 0 0
107 Jõgeva SK Tähe / Olivia 06 Martin Rosin 8 0 0 0
108 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Mehis Ries 8 0 0 0
109 EMÜ SK Oskar Männik 8 0 0 0
110 Kuusalu Sebastian Palu 8 0 0 0
111 HK Kaigas/Kehtna PK Aimar Möldri 10 0 0 0
112 HK Kaigas/Kehtna PK Mart Villig 10 0 0 0
113 HK Kaigas/Kehtna PK Mauri Villig 10 0 0 0
114 Sparta Team Automaailm Rasmus Hendrik Heiskanen 10 0 0 0
115 Kuusalu Rasmus Meigas 10 0 0 0
116 Kuusalu Robin Patrik Närska 10 0 0 0

U13

Jrk.MeeskondEesnimiPerenimiMängitud minVisked väravaleTõrjutudTõrje %
1. Sparta Team AutomaailmJasper JosuaNiineorg107262492,3
2. Jõgeva SK Tähe / Olivia 06MartinRosin88574680,7
3. Jõgeva SK Tähe / Olivia 06Kaspar JaanHeljand1841178673,5
4. EMÜ SKTeigoToomsalu136755573,3
5. HK Kaigas/Kehtna PKKarl-MartinRaidsalu68795772,2
6. KuusaluHendrik Madisson26225517468,2
7. HK Kaigas/Kehtna PKAimarMöldri27220914267,9
8. Tapa valla Spordikool/Jäneda SKEudorVelleramm1701308867,7
9. Sparta Team AutomaailmRasmus HendrikHeiskanen223644265,6
10. EMÜ SKEkkeMalki136915762,6
11. Tapa valla Spordikool/Jäneda SKMehisRies1701347455,2
12. KuusaluMärtenTrei68663654,6
Eesti Saalihoki Liit on
Eesti Olümpiakomitee liige
 
© Eesti Saalihoki Liit | Pirita tee 12, 10127 Tallinn, Eesti | E-post info@saalihoki.ee | Tel: +372 502 6962 |