U13

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 HK Kaigas/Kehtna PK Aimar Möldri 0 0 0 0
2 EMÜ SK Akim Solovjov 0 0 0 0
3 Jõgeva SK Tähe / Olivia 06 Alex Kaarepere 0 0 0 0
4 Sparta Team Automaailm Ander Sikk 0 0 0 0
5 Jõgeva SK Tähe / Olivia 06 Andreas Kazakov 0 0 0 0
6 EMÜ SK Andreas Pehka 0 0 0 0
7 Kuusalu Andreas Puusepp 0 0 0 0
8 HK Kaigas/Kehtna PK Andreas Simmul 0 0 0 0
9 HK Kaigas/Kehtna PK Angelika Jors 0 0 0 0
10 Kuusalu Ann Järve 0 0 0 0
11 EMÜ SK Arlin-Christer Širokov 0 0 0 0
12 Sparta Team Automaailm Artjom Kuznetsov 0 0 0 0
13 EMÜ SK Daniel Nemvalts 0 0 0 0
14 Sparta Team Automaailm Dominic Luht 0 0 0 0
15 EMÜ SK Ekke Malki 0 0 0 0
16 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Erik Piirsalu 0 0 0 0
17 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Eudor Velleramm 0 0 0 0
18 EMÜ SK Felix Solovjov 0 0 0 0
19 Kuusalu Gabriel Alexander Norre 0 0 0 0
20 Jõgeva SK Tähe / Olivia 06 Gregor Rande 0 0 0 0
21 HK Kaigas/Kehtna PK Gunnar Tünder 0 0 0 0
22 Sparta Team Automaailm Gustav Kees 0 0 0 0
23 Sparta Team Automaailm Gustav Salm 0 0 0 0
24 EMÜ SK Hanna Pihu 0 0 0 0
25 HK Kaigas/Kehtna PK Hanna-Liisa Õispuu 0 0 0 0
26 Kuusalu Hendrik Madisson 0 0 0 0
27 EMÜ SK Henri Kutsar 0 0 0 0
28 Sparta Team Automaailm Hermann Liivik 0 0 0 0
29 Kuusalu Hugo Saul 0 0 0 0
30 HK Kaigas/Kehtna PK Hugo Särev 0 0 0 0
31 Kuusalu Ian Järve 0 0 0 0
32 Kuusalu Jakob Lillenberg 0 0 0 0
33 EMÜ SK Jakob Puu 0 0 0 0
34 Sparta Team Automaailm Jasper Josua Niineorg 0 0 0 0
35 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Johannes Dalbach 0 0 0 0
36 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Johan-Peter Grave 0 0 0 0
37 Kuusalu Joonas Arro 0 0 0 0
38 Kuusalu Joosep Põllmaa 0 0 0 0
39 Sparta Team Automaailm Jürgen Petersoo 0 0 0 0
40 Kuusalu Kaarel Priilinn 0 0 0 0
41 Sparta Team Automaailm Karl Perm 0 0 0 0
42 Jõgeva SK Tähe / Olivia 06 Karl-Eerik Kukk 0 0 0 0
43 HK Kaigas/Kehtna PK Karl-Markus Jakobson 0 0 0 0
44 HK Kaigas/Kehtna PK Karl-Martin Raidsalu 0 0 0 0
45 Jõgeva SK Tähe / Olivia 06 Kaspar Jaan Heljand 0 0 0 0
46 HK Kaigas/Kehtna PK Kaspar Koit 0 0 0 0
47 Kuusalu Kaspar Rüngenen 0 0 0 0
48 HK Kaigas/Kehtna PK Kaur Allert 0 0 0 0
49 Jõgeva SK Tähe / Olivia 06 Kaur Kevin Kalda 0 0 0 0
50 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Keimo Kari 0 0 0 0
51 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Ken-Martti Vijar 0 0 0 0
52 Sparta Team Automaailm Kennet Vaha 0 0 0 0
53 HK Kaigas/Kehtna PK Kermo Silmer 0 0 0 0
54 Kuusalu Kert Gebruk 0 0 0 0
55 Jõgeva SK Tähe / Olivia 06 Kert Kristjan Kukk 0 0 0 0
56 HK Kaigas/Kehtna PK Kevin Kozlov 0 0 0 0
57 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Kris Koppel 0 0 0 0
58 Jõgeva SK Tähe / Olivia 06 Kristofer Frank 0 0 0 0
59 Sparta Team Automaailm Lauri Poom 0 0 0 0
60 EMÜ SK Liisa Kaasik 0 0 0 0
61 HK Kaigas/Kehtna PK Lizelle Karjane 0 0 0 0
62 Kuusalu Maia Järve 0 0 0 0
63 HK Kaigas/Kehtna PK Mait Savelli 0 0 0 0
64 Jõgeva SK Tähe / Olivia 06 Marek Blinnikov 0 0 0 0
65 Jõgeva SK Tähe / Olivia 06 Marek Rosin 0 0 0 0
66 HK Kaigas/Kehtna PK Marit Toomla 0 0 0 0
67 Jõgeva SK Tähe / Olivia 06 Markus-Lion Räitsak 0 0 0 0
68 HK Kaigas/Kehtna PK Mart Villig 0 0 0 0
69 EMÜ SK Mart Väljamäe 0 0 0 0
70 Jõgeva SK Tähe / Olivia 06 Martin Rosin 0 0 0 0
71 Kuusalu Mattias Mänd 0 0 0 0
72 EMÜ SK Matvei Kalamees 0 0 0 0
73 HK Kaigas/Kehtna PK Mauri Villig 0 0 0 0
74 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Mehis Ries 0 0 0 0
75 Kuusalu Mihkel Ots 0 0 0 0
76 Kuusalu Märten Trei 0 0 0 0
77 Kuusalu Norman Nikkarinen 0 0 0 0
78 EMÜ SK Oskar Männik 0 0 0 0
79 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Oskar Vikk 0 0 0 0
80 EMÜ SK Ott Tera 0 0 0 0
81 Sparta Team Automaailm Paul Vahi 0 0 0 0
82 Sparta Team Automaailm Pyry Heiskanen 0 0 0 0
83 HK Kaigas/Kehtna PK Randel Kaaring 0 0 0 0
84 Sparta Team Automaailm Rasmus Hendrik Heiskanen 0 0 0 0
85 Kuusalu Rasmus Karro 0 0 0 0
86 Kuusalu Rasmus Meigas 0 0 0 0
87 Jõgeva SK Tähe / Olivia 06 Rasmus Moora 0 0 0 0
88 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Renar Matsiselts 0 0 0 0
89 Kuusalu Risto Liivo 0 0 0 0
90 HK Kaigas/Kehtna PK Robin Koort 0 0 0 0
91 Kuusalu Robin Patrik Närska 0 0 0 0
92 Sparta Team Automaailm Robin Savi 0 0 0 0
93 Sparta Team Automaailm Roland Luht 0 0 0 0
94 EMÜ SK Romel Pihelgas 0 0 0 0
95 EMÜ SK Romet Piir 0 0 0 0
96 HK Kaigas/Kehtna PK Sander Suurtalu 0 0 0 0
97 EMÜ SK Sander Timmusk 0 0 0 0
98 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Sebastian Nagornõi 0 0 0 0
99 Kuusalu Sebastian Palu 0 0 0 0
100 HK Kaigas/Kehtna PK Siim Robin Viisut 0 0 0 0
101 Sparta Team Automaailm Simon Sildre 0 0 0 0
102 HK Kaigas/Kehtna PK Siret Leinasaar 0 0 0 0
103 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Sten Martin Jürjenberg 0 0 0 0
104 EMÜ SK Sten-Alfred Nääme 0 0 0 0
105 EMÜ SK Teigo Toomsalu 0 0 0 0
106 EMÜ SK Teigo Toomsalu 0 0 0 0
107 EMÜ SK Uku Malki 0 0 0 0
108 Jõgeva SK Tähe / Olivia 06 Uku Siim Oja 0 0 0 0
109 Sparta Team Automaailm Weeti Eevert Tiihonen 0 0 0 0

U13

SpartaOlivia 06EMÜTamsaluHK KaigasKuusaluSuhePunkteKoht
Sparta Team Automaailm8 - 412 - 122 - 110 - 0
12 - 1
20 - 384-10181
Jõgeva SK Tähe / Olivia 064 - 817 - 612 - 311 - 144-1892
EMÜ SK1 - 129 - 76 - 49 - 425-2793
Tapa valla Spordikool/Jäneda SK1 - 226 - 177 - 915 - 8
10 - 4
39-6064
HK Kaigas/Kehtna PK0 - 10
1 - 12
3 - 124 - 68-4005
Kuusalu3 - 201 - 114 - 98 - 15
4 - 10
20-6506

U13

VõistkondMängeVõitVõit lisaajalKaotusKaotus lisaajalViikVäravate suhePunkte
Sparta Team Automaailm66000084 - 1018
Jõgeva SK Tähe / Olivia 0643010044 - 189
EMÜ SK43010025 - 279
Tapa valla Spordikool/Jäneda SK52030039 - 606
HK Kaigas/Kehtna PK4004008 - 400
Kuusalu50050020 - 650

U13

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Sparta Team Automaailm Hermann Liivik 6 16 25 41
2 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Oskar Vikk 5 28 3 31
3 Sparta Team Automaailm Ander Sikk 6 14 16 30
4 Sparta Team Automaailm Pyry Heiskanen 6 19 5 24
5 Sparta Team Automaailm Artjom Kuznetsov 6 12 10 22
6 Jõgeva SK Tähe / Olivia 06 Karl-Eerik Kukk 4 15 5 20
7 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Keimo Kari 5 10 8 18
8 EMÜ SK Sten-Alfred Nääme 4 11 4 15
9 Kuusalu Ian Järve 5 14 0 14
10 Jõgeva SK Tähe / Olivia 06 Gregor Rande 4 7 5 12
11 Jõgeva SK Tähe / Olivia 06 Kristofer Frank 4 6 2 8
12 EMÜ SK Uku Malki 4 4 4 8
13 Sparta Team Automaailm Roland Luht 6 4 4 8
14 Sparta Team Automaailm Weeti Eevert Tiihonen 4 5 2 7
15 EMÜ SK Andreas Pehka 4 5 1 6
16 Jõgeva SK Tähe / Olivia 06 Uku Siim Oja 4 4 2 6
17 Jõgeva SK Tähe / Olivia 06 Alex Kaarepere 4 3 3 6
18 Jõgeva SK Tähe / Olivia 06 Kert Kristjan Kukk 4 3 3 6
19 Kuusalu Joonas Arro 5 2 4 6
20 Jõgeva SK Tähe / Olivia 06 Marek Rosin 4 1 4 5
21 Jõgeva SK Tähe / Olivia 06 Rasmus Moora 4 0 5 5
22 Sparta Team Automaailm Gustav Salm 6 4 1 5
23 EMÜ SK Jakob Puu 2 2 2 4
24 EMÜ SK Sander Timmusk 4 3 1 4
25 Sparta Team Automaailm Jürgen Petersoo 4 2 2 4
26 EMÜ SK Akim Solovjov 4 0 4 4
27 Jõgeva SK Tähe / Olivia 06 Andreas Kazakov 4 0 4 4
28 Sparta Team Automaailm Robin Savi 6 2 2 4
29 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Sten Martin Jürjenberg 3 0 3 3
30 HK Kaigas/Kehtna PK Sander Suurtalu 4 3 0 3
31 Sparta Team Automaailm Gustav Kees 4 2 1 3
32 Kuusalu Mihkel Ots 5 1 2 3
33 Sparta Team Automaailm Lauri Poom 6 3 0 3
34 Jõgeva SK Tähe / Olivia 06 Markus-Lion Räitsak 3 2 0 2
35 HK Kaigas/Kehtna PK Hanna-Liisa Õispuu 4 2 0 2
36 HK Kaigas/Kehtna PK Karl-Martin Raidsalu 4 1 1 2
37 HK Kaigas/Kehtna PK Mait Savelli 4 1 1 2
38 EMÜ SK Daniel Nemvalts 4 0 2 2
39 EMÜ SK Liisa Kaasik 4 0 2 2
40 Kuusalu Andreas Puusepp 5 1 1 2
41 Sparta Team Automaailm Dominic Luht 2 1 0 1
42 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Eudor Velleramm 2 1 0 1
43 Jõgeva SK Tähe / Olivia 06 Kaur Kevin Kalda 2 1 0 1
44 Kuusalu Kaarel Priilinn 2 0 1 1
45 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Kris Koppel 2 0 1 1
46 Kuusalu Ann Järve 3 1 0 1
47 Kuusalu Joosep Põllmaa 3 0 1 1
48 HK Kaigas/Kehtna PK Kaur Allert 4 1 0 1
49 HK Kaigas/Kehtna PK Gunnar Tünder 4 0 1 1
50 Kuusalu Kaspar Rüngenen 5 1 0 1
51 Kuusalu Jakob Lillenberg 5 0 1 1
52 Kuusalu Risto Liivo 5 0 1 1
53 EMÜ SK Arlin-Christer Širokov 0 0 0 0
54 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Erik Piirsalu 0 0 0 0
55 EMÜ SK Felix Solovjov 0 0 0 0
56 Kuusalu Gabriel Alexander Norre 0 0 0 0
57 EMÜ SK Henri Kutsar 0 0 0 0
58 HK Kaigas/Kehtna PK Hugo Särev 0 0 0 0
59 HK Kaigas/Kehtna PK Kevin Kozlov 0 0 0 0
60 EMÜ SK Matvei Kalamees 0 0 0 0
61 Sparta Team Automaailm Paul Vahi 0 0 0 0
62 HK Kaigas/Kehtna PK Randel Kaaring 0 0 0 0
63 Kuusalu Rasmus Karro 0 0 0 0
64 EMÜ SK Romel Pihelgas 0 0 0 0
65 EMÜ SK Romet Piir 0 0 0 0
66 HK Kaigas/Kehtna PK Siim Robin Viisut 0 0 0 0
67 HK Kaigas/Kehtna PK Siret Leinasaar 0 0 0 0
68 HK Kaigas/Kehtna PK Lizelle Karjane 1 0 0 0
69 HK Kaigas/Kehtna PK Marit Toomla 1 0 0 0
70 HK Kaigas/Kehtna PK Robin Koort 1 0 0 0
71 Sparta Team Automaailm Simon Sildre 1 0 0 0
72 HK Kaigas/Kehtna PK Andreas Simmul 2 0 0 0
73 HK Kaigas/Kehtna PK Angelika Jors 2 0 0 0
74 EMÜ SK Hanna Pihu 2 0 0 0
75 Sparta Team Automaailm Karl Perm 2 0 0 0
76 HK Kaigas/Kehtna PK Karl-Markus Jakobson 2 0 0 0
77 HK Kaigas/Kehtna PK Kaspar Koit 2 0 0 0
78 Sparta Team Automaailm Kennet Vaha 2 0 0 0
79 HK Kaigas/Kehtna PK Kermo Silmer 2 0 0 0
80 Kuusalu Kert Gebruk 2 0 0 0
81 EMÜ SK Ott Tera 2 0 0 0
82 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Renar Matsiselts 2 0 0 0
83 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Sebastian Nagornõi 2 0 0 0
84 EMÜ SK Teigo Toomsalu 2 0 0 0
85 EMÜ SK Teigo Toomsalu 2 0 0 0
86 Kuusalu Hugo Saul 3 0 0 0
87 Kuusalu Maia Järve 3 0 0 0
88 Jõgeva SK Tähe / Olivia 06 Marek Blinnikov 3 0 0 0
89 HK Kaigas/Kehtna PK Aimar Möldri 4 0 0 0
90 EMÜ SK Ekke Malki 4 0 0 0
91 Sparta Team Automaailm Jasper Josua Niineorg 4 0 0 0
92 Jõgeva SK Tähe / Olivia 06 Kaspar Jaan Heljand 4 0 0 0
93 HK Kaigas/Kehtna PK Mart Villig 4 0 0 0
94 EMÜ SK Mart Väljamäe 4 0 0 0
95 Jõgeva SK Tähe / Olivia 06 Martin Rosin 4 0 0 0
96 HK Kaigas/Kehtna PK Mauri Villig 4 0 0 0
97 EMÜ SK Oskar Männik 4 0 0 0
98 Kuusalu Hendrik Madisson 5 0 0 0
99 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Johannes Dalbach 5 0 0 0
100 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Johan-Peter Grave 5 0 0 0
101 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Ken-Martti Vijar 5 0 0 0
102 Kuusalu Mattias Mänd 5 0 0 0
103 Tapa valla Spordikool/Jäneda SK Mehis Ries 5 0 0 0
104 Kuusalu Märten Trei 5 0 0 0
105 Kuusalu Norman Nikkarinen 5 0 0 0
106 Kuusalu Rasmus Meigas 5 0 0 0
107 Kuusalu Robin Patrik Närska 5 0 0 0
108 Kuusalu Sebastian Palu 5 0 0 0
109 Sparta Team Automaailm Rasmus Hendrik Heiskanen 6 0 0 0

U13

Jrk.MeeskondEesnimiPerenimiMängitud minVisked väravaleTõrjutudTõrje %
1. Sparta Team AutomaailmJasper JosuaNiineorg6810990,0
2. Jõgeva SK Tähe / Olivia 06Kaspar JaanHeljand90564478,6
3. Jõgeva SK Tähe / Olivia 06MartinRosin46251976,0
4. HK Kaigas/Kehtna PKKarl-MartinRaidsalu68795772,2
5. Sparta Team AutomaailmRasmus HendrikHeiskanen136312271,0
6. EMÜ SKTeigoToomsalu3413969,2
7. KuusaluHendrik Madisson1021016665,4
8. EMÜ SKEkkeMalki102654264,6
9. HK Kaigas/Kehtna PKAimarMöldri68452760,0
10. Tapa valla Spordikool/Jäneda SKMehisRies1701347455,2
11. KuusaluMärtenTrei68663654,6
Eesti Saalihoki Liit on
Eesti Olümpiakomitee liige
 
© Eesti Saalihoki Liit | Pirita tee 12, 10127 Tallinn, Eesti | E-post info@saalihoki.ee | Tel: +372 502 6962 |