U11

Sparta Team Automaailm   
 Sparta Team Automaailm  
EMÜ SK3-2  
HC Panter Sparta Team Automaailm 
 HC Panter2-1 LA 
Jõgeva SK Tähe 044-1  
EMÜ SK    
 Jõgeva SK Tähe 04   
Jõgeva SK Tähe 048-4   
4. kohtEMÜ SK  
5. kohtTamsalu EBE / Jäneda SK  
  
JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Jõgeva SK Tähe 04 Margus Rosin 2 3 1 4
2 Jõgeva SK Tähe 04 Rasmus Randoja 2 3 0 3
3 Sparta Team Automaailm Ander Sikk 2 2 1 3
4 EMÜ SK Danver Pruuli 2 2 1 3
5 HC Panter Herman Liivik 2 2 1 3
6 HC Panter Johannes Tammeorg 2 1 2 3
7 Jõgeva SK Tähe 04 Karl Mark Tammsaar 2 1 2 3
8 EMÜ SK Keneth Luiv 2 1 2 3
9 Sparta Team Automaailm Elliot Ollson 2 0 3 3
10 EMÜ SK Marcos Toming 2 2 0 2
11 Jõgeva SK Tähe 04 Rikardo Paabort 2 2 0 2
12 Sparta Team Automaailm Robin Savi 2 2 0 2
13 HC Panter Niklas Sildre 2 1 1 2
14 EMÜ SK Robin Sepma 2 0 2 2
15 Sparta Team Automaailm Artjom Kuznetsov 2 1 0 1
16 EMÜ SK Marti Pastak 2 1 0 1
17 HC Panter Savva Azarov 2 1 0 1
18 EMÜ SK Nils Illimar Esko 2 0 1 1
19 Jõgeva SK Tähe 04 Oliver Heljand 2 0 1 1
20 HC Panter Onni Taskila 2 0 1 1
21 Jõgeva SK Tähe 04 Rome Andro Moora 2 0 1 1
22 EMÜ SK Akim Solovjov 0 0 0 0
23 Sparta Team Automaailm Alar Reiljan 0 0 0 0
24 EMÜ SK Aleksander Eichenbaum 0 0 0 0
25 EMÜ SK Aleksandr Popenov 0 0 0 0
26 Jõgeva SK Tähe 04 Ats Annuk 0 0 0 0
27 Tamsalu EBE / Jäneda SK Emma-Lotta Vikk 0 0 0 0
28 Sparta Team Automaailm Georg Vähhi 0 0 0 0
29 Jõgeva SK Tähe 04 Holger Nõmm 0 0 0 0
30 EMÜ SK Hugo Themas 0 0 0 0
31 Tamsalu EBE / Jäneda SK Ivan Fjodorov 0 0 0 0
32 Tamsalu EBE / Jäneda SK Jaanus Laidus 0 0 0 0
33 Tamsalu EBE / Jäneda SK Joel Järv 0 0 0 0
34 EMÜ SK Kail-Joosep Sõõro 0 0 0 0
35 Tamsalu EBE / Jäneda SK Karl Kramm 0 0 0 0
36 EMÜ SK Karl-Joel Lepik 0 0 0 0
37 EMÜ SK Kert Krüünvald 0 0 0 0
38 Jõgeva SK Tähe 04 Kristofer Frank 0 0 0 0
39 Tamsalu EBE / Jäneda SK Laur Vaher 0 0 0 0
40 EMÜ SK Liisa Kaasik 0 0 0 0
41 Tamsalu EBE / Jäneda SK Marcus Zubsberg 0 0 0 0
42 EMÜ SK Markus Keres 0 0 0 0
43 EMÜ SK Markus Ostrat 0 0 0 0
44 EMÜ SK Marten Rives 0 0 0 0
45 Jõgeva SK Tähe 04 Marten Teppan 0 0 0 0
46 Tamsalu EBE / Jäneda SK Mathias Uleksin 0 0 0 0
47 EMÜ SK Mikk Mõts 0 0 0 0
48 Tamsalu EBE / Jäneda SK Mirell Sassi 0 0 0 0
49 EMÜ SK Oliver Mikli 0 0 0 0
50 EMÜ SK Oskar Kõrgesaar 0 0 0 0
51 Tamsalu EBE / Jäneda SK Oskar Vikk 0 0 0 0
52 Tamsalu EBE / Jäneda SK Rasmus Võhmaste 0 0 0 0
53 Tamsalu EBE / Jäneda SK Raul Kiudorv 0 0 0 0
54 EMÜ SK Remo Timmusk 0 0 0 0
55 EMÜ SK Remy Laul 0 0 0 0
56 EMÜ SK Richard Truuse 0 0 0 0
57 Tamsalu EBE / Jäneda SK Ruben Kallaste 0 0 0 0
58 Tamsalu EBE / Jäneda SK Saimon Kustassoo 0 0 0 0
59 Tamsalu EBE / Jäneda SK Sergei Int 0 0 0 0
60 Tamsalu EBE / Jäneda SK Sergei Jerjomin 0 0 0 0
61 Tamsalu EBE / Jäneda SK Timo Allmäe 0 0 0 0
62 Jõgeva SK Tähe 04 Venno Välba 0 0 0 0
63 HC Panter Andre Vont 2 0 0 0
64 HC Panter Daniil Petrov 2 0 0 0
65 HC Panter Dominik Gaydashev 2 0 0 0
66 EMÜ SK Fredrik Liiva 2 0 0 0
67 Jõgeva SK Tähe 04 Henri Laurimäe 2 0 0 0
68 Sparta Team Automaailm Henri Välling 2 0 0 0
69 Sparta Team Automaailm Jordan Matheo Niineorg 2 0 0 0
70 Jõgeva SK Tähe 04 Karl Markus Kruuleht 2 0 0 0
71 Jõgeva SK Tähe 04 Kaur Kevin Kalda 2 0 0 0
72 Sparta Team Automaailm Kristian Tikerpäe 2 0 0 0
73 Sparta Team Automaailm Leevi Jonsson 2 0 0 0
74 EMÜ SK Marcus Tamm 2 0 0 0
75 HC Panter Mark Toompuu 2 0 0 0
76 EMÜ SK Mark Ussar 2 0 0 0
77 Jõgeva SK Tähe 04 Martin Annuk 2 0 0 0
78 Sparta Team Automaailm Martin Tikerpäe 2 0 0 0
79 Sparta Team Automaailm Mascimus Vorobjov 2 0 0 0
80 Jõgeva SK Tähe 04 Matthias Lust 2 0 0 0
81 Sparta Team Automaailm Mikk Vahter 2 0 0 0
82 Sparta Team Automaailm Nikita Sarana 2 0 0 0
83 HC Panter Oskari Jalava 2 0 0 0
84 HC Panter Paul Vahi 2 0 0 0
85 Sparta Team Automaailm Rasmus Rannula 2 0 0 0
86 Jõgeva SK Tähe 04 Reimo Laks 2 0 0 0
87 HC Panter Roland Luht 2 0 0 0
88 EMÜ SK Siim Kaljuorg 2 0 0 0
89 HC Panter Simon Sildre 2 0 0 0
90 HC Panter Vjatseslav Kovaljuk 2 0 0 0
Jrk.MeeskondEesnimiPerenimiMängitud minVisked väravaleTõrjutudTõrje %
1. Sparta Team AutomaailmMascimusVorobjov65464393,5
2. HC PanterSimonSildre65232087,0
3. Jõgeva SK Tähe 04ReimoLaks60504284,0
4. EMÜ SKMarcusTamm60514078,4

U11

SpartaHC PanterSK Tähe 04EMÜTamsalu EBESuhePunkteKoht
Sparta Team Automaailm3 - 2
2 - 3
3 - 2
3 - 2
3 - 2
3 - 2
8 - 4
4 - 3
29-20211
HC Panter2 - 3
3 - 2
6 - 5
3 - 5
5 - 1
3 - 2
6 - 1
3 - 1
31-20172
Jõgeva SK Tähe 042 - 3
2 - 3
5 - 6
5 - 3
6 - 0
3 - 2
6 - 0
7 - 0
36-17143
EMÜ SK2 - 3
2 - 3
1 - 5
2 - 3
0 - 6
2 - 3
4 - 1
3 - 2
16-2684
Tamsalu EBE / Jäneda SK4 - 8
3 - 4
1 - 6
1 - 3
0 - 6
0 - 7
1 - 4
2 - 3
12-4105

U11

VõistkondMängeVõitVõit lisaajalKaotusKaotus lisaajalViikVäravate suhePunkte
Sparta Team Automaailm87010029 - 2021
HC Panter85120031 - 2017
Jõgeva SK Tähe 0484130036 - 1714
EMÜ SK82042016 - 268
Tamsalu EBE / Jäneda SK80080012 - 410

U11

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Jõgeva SK Tähe 04 Rasmus Randoja 8 19 5 24
2 Sparta Team Automaailm Ander Sikk 8 13 5 18
3 HC Panter Johannes Tammeorg 8 10 4 14
4 Sparta Team Automaailm Artjom Kuznetsov 8 10 3 13
5 Tamsalu EBE / Jäneda SK Oskar Vikk 8 9 1 10
6 HC Panter Savva Azarov 8 7 3 10
7 Jõgeva SK Tähe 04 Margus Rosin 8 4 5 9
8 HC Panter Niklas Sildre 8 4 5 9
9 EMÜ SK Danver Pruuli 8 6 2 8
10 EMÜ SK Marcos Toming 4 4 2 6
11 Jõgeva SK Tähe 04 Karl Mark Tammsaar 8 5 1 6
12 Jõgeva SK Tähe 04 Henri Laurimäe 8 4 2 6
13 Sparta Team Automaailm Leevi Jonsson 6 2 3 5
14 HC Panter Herman Liivik 8 5 0 5
15 Jõgeva SK Tähe 04 Oliver Heljand 8 1 4 5
16 HC Panter Daniil Petrov 8 2 2 4
17 Sparta Team Automaailm Rasmus Rannula 8 1 3 4
18 HC Panter Vjatseslav Kovaljuk 8 2 1 3
19 Tamsalu EBE / Jäneda SK Sergei Int 8 1 2 3
20 Sparta Team Automaailm Elliot Ollson 5 0 2 2
21 EMÜ SK Markus Keres 6 2 0 2
22 Sparta Team Automaailm Mikk Vahter 6 1 1 2
23 Jõgeva SK Tähe 04 Kristofer Frank 6 0 2 2
24 Tamsalu EBE / Jäneda SK Rasmus Võhmaste 8 2 0 2
25 Jõgeva SK Tähe 04 Reimo Laks 8 2 0 2
26 Sparta Team Automaailm Robin Savi 8 2 0 2
27 EMÜ SK Marti Pastak 8 1 1 2
28 Tamsalu EBE / Jäneda SK Emma-Lotta Vikk 8 0 2 2
29 EMÜ SK Mikk Mõts 3 0 1 1
30 HC Panter Dominik Gaydashev 5 1 0 1
31 Jõgeva SK Tähe 04 Rikardo Paabort 5 1 0 1
32 Tamsalu EBE / Jäneda SK Mirell Sassi 5 0 1 1
33 EMÜ SK Markus Ostrat 6 1 0 1
34 EMÜ SK Nils Illimar Esko 6 1 0 1
35 EMÜ SK Siim Kaljuorg 6 1 0 1
36 Jõgeva SK Tähe 04 Kaur Kevin Kalda 6 0 1 1
37 Tamsalu EBE / Jäneda SK Karl Kramm 8 0 1 1
38 EMÜ SK Mark Ussar 8 0 1 1
39 Jõgeva SK Tähe 04 Martin Annuk 8 0 1 1
40 EMÜ SK Akim Solovjov 0 0 0 0
41 Sparta Team Automaailm Alar Reiljan 0 0 0 0
42 EMÜ SK Aleksander Eichenbaum 0 0 0 0
43 EMÜ SK Hugo Themas 0 0 0 0
44 Tamsalu EBE / Jäneda SK Ivan Fjodorov 0 0 0 0
45 EMÜ SK Kail-Joosep Sõõro 0 0 0 0
46 EMÜ SK Karl-Joel Lepik 0 0 0 0
47 EMÜ SK Kert Krüünvald 0 0 0 0
48 EMÜ SK Oliver Mikli 0 0 0 0
49 EMÜ SK Remy Laul 0 0 0 0
50 Tamsalu EBE / Jäneda SK Timo Allmäe 0 0 0 0
51 Jõgeva SK Tähe 04 Venno Välba 0 0 0 0
52 Sparta Team Automaailm Kristian Tikerpäe 2 0 0 0
53 EMÜ SK Liisa Kaasik 2 0 0 0
54 EMÜ SK Marten Rives 2 0 0 0
55 Sparta Team Automaailm Georg Vähhi 3 0 0 0
56 Tamsalu EBE / Jäneda SK Joel Järv 3 0 0 0
57 Tamsalu EBE / Jäneda SK Marcus Zubsberg 3 0 0 0
58 Tamsalu EBE / Jäneda SK Mathias Uleksin 3 0 0 0
59 Tamsalu EBE / Jäneda SK Raul Kiudorv 3 0 0 0
60 EMÜ SK Remo Timmusk 3 0 0 0
61 Tamsalu EBE / Jäneda SK Ruben Kallaste 3 0 0 0
62 Tamsalu EBE / Jäneda SK Saimon Kustassoo 3 0 0 0
63 Tamsalu EBE / Jäneda SK Sergei Jerjomin 3 0 0 0
64 HC Panter Andre Vont 5 0 0 0
65 Tamsalu EBE / Jäneda SK Laur Vaher 5 0 0 0
66 HC Panter Mark Toompuu 5 0 0 0
67 Jõgeva SK Tähe 04 Marten Teppan 5 0 0 0
68 Sparta Team Automaailm Martin Tikerpäe 5 0 0 0
69 Jõgeva SK Tähe 04 Matthias Lust 5 0 0 0
70 HC Panter Onni Taskila 5 0 0 0
71 EMÜ SK Oskar Kõrgesaar 5 0 0 0
72 HC Panter Oskari Jalava 5 0 0 0
73 EMÜ SK Richard Truuse 5 0 0 0
74 EMÜ SK Robin Sepma 5 0 0 0
75 EMÜ SK Aleksandr Popenov 6 0 0 0
76 Jõgeva SK Tähe 04 Ats Annuk 6 0 0 0
77 Jõgeva SK Tähe 04 Holger Nõmm 6 0 0 0
78 Tamsalu EBE / Jäneda SK Jaanus Laidus 6 0 0 0
79 EMÜ SK Keneth Luiv 6 0 0 0
80 Jõgeva SK Tähe 04 Rome Andro Moora 6 0 0 0
81 EMÜ SK Fredrik Liiva 8 0 0 0
82 Sparta Team Automaailm Henri Välling 8 0 0 0
83 Sparta Team Automaailm Jordan Matheo Niineorg 8 0 0 0
84 Jõgeva SK Tähe 04 Karl Markus Kruuleht 8 0 0 0
85 EMÜ SK Marcus Tamm 8 0 0 0
86 Sparta Team Automaailm Mascimus Vorobjov 8 0 0 0
87 Sparta Team Automaailm Nikita Sarana 8 0 0 0
88 HC Panter Paul Vahi 8 0 0 0
89 HC Panter Roland Luht 8 0 0 0
90 HC Panter Simon Sildre 8 0 0 0

U11

Jrk.MeeskondEesnimiPerenimiMängitud minVisked väravaleTõrjutudTõrje %
1. Jõgeva SK Tähe 04MartenTeppan70403895,0
2. Sparta Team AutomaailmMascimusVorobjov1301058984,8
3. EMÜ SKMarcusTamm60504080,0
4. Tamsalu EBE / Jäneda SKKarlKramm12017313879,8
5. HC PanterSimonSildre120735879,5
6. Jõgeva SK Tähe 04MargusRosin60413278,1
7. EMÜ SKRobinSepma60281450,0

U11 - karikavõistlused

SK Tähe 04EMÜSpartaHC PanterTamsalu EBESuhePunkteKoht
Jõgeva SK Tähe 046 - 27 - 213-461
EMÜ SK2 - 613 - 215-832
Sparta Team Automaailm2 - 76 - 18-833
HC Panter0-004
Tamsalu EBE / Jäneda SK2 - 131 - 63-1905

 

Jõgeva SK Tähe 04   
 Jõgeva SK Tähe 04  
EMÜ SK6-2  
Sparta Team Automaailm Jõgeva SK Tähe 04 
 Sparta Team Automaailm7-2 
Tamsalu EBE / Jäneda SK6-1  
EMÜ SK    
 EMÜ SK   
Tamsalu EBE / Jäneda SK13-2   
    
    
   
Jõgeva SK Tähe 04  
Sparta Team Automaailm  
EMÜ SK  

U11

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Jõgeva SK Tähe 04 Rasmus Randoja 2 6 1 7
2 Sparta Team Automaailm Artjom Kuznetsov 2 6 0 6
3 EMÜ SK Danver Pruuli 2 5 1 6
4 Jõgeva SK Tähe 04 Rikardo Paabort 2 3 3 6
5 EMÜ SK Robin Sepma 2 1 5 6
6 EMÜ SK Marcos Toming 2 4 1 5
7 EMÜ SK Marti Pastak 2 3 1 4
8 EMÜ SK Marten Rives 2 2 1 3
9 Sparta Team Automaailm Rasmus Rannula 2 1 2 3
10 Jõgeva SK Tähe 04 Margus Rosin 2 2 0 2
11 Tamsalu EBE / Jäneda SK Oskar Vikk 2 2 0 2
12 Jõgeva SK Tähe 04 Oliver Heljand 2 1 1 2
13 Jõgeva SK Tähe 04 Martin Annuk 2 0 2 2
14 Sparta Team Automaailm Robin Savi 2 0 2 2
15 Sparta Team Automaailm Mikk Vahter 2 1 0 1
16 Tamsalu EBE / Jäneda SK Mirell Sassi 2 1 0 1
17 Jõgeva SK Tähe 04 Rome Andro Moora 2 1 0 1
18 Jõgeva SK Tähe 04 Karl Mark Tammsaar 2 0 1 1
19 Jõgeva SK Tähe 04 Marten Teppan 2 0 1 1
20 Sparta Team Automaailm Mascimus Vorobjov 2 0 1 1
21 Sparta Team Automaailm Alar Reiljan 0 0 0 0
22 EMÜ SK Aleksander Eichenbaum 0 0 0 0
23 Sparta Team Automaailm Ander Sikk 0 0 0 0
24 HC Panter Andre Vont 0 0 0 0
25 HC Panter Daniil Petrov 0 0 0 0
26 HC Panter Dominik Gaydashev 0 0 0 0
27 Sparta Team Automaailm Georg Vähhi 0 0 0 0
28 Jõgeva SK Tähe 04 Henri Laurimäe 0 0 0 0
29 HC Panter Herman Liivik 0 0 0 0
30 EMÜ SK Hugo Themas 0 0 0 0
31 Tamsalu EBE / Jäneda SK Ivan Fjodorov 0 0 0 0
32 HC Panter Johannes Tammeorg 0 0 0 0
33 EMÜ SK Kail-Joosep Sõõro 0 0 0 0
34 EMÜ SK Karl-Joel Lepik 0 0 0 0
35 EMÜ SK Keneth Luiv 0 0 0 0
36 EMÜ SK Kert Krüünvald 0 0 0 0
37 Sparta Team Automaailm Kristian Tikerpäe 0 0 0 0
38 Tamsalu EBE / Jäneda SK Laur Vaher 0 0 0 0
39 Sparta Team Automaailm Leevi Jonsson 0 0 0 0
40 EMÜ SK Liisa Kaasik 0 0 0 0
41 HC Panter Mark Toompuu 0 0 0 0
42 EMÜ SK Mark Ussar 0 0 0 0
43 EMÜ SK Markus Keres 0 0 0 0
44 EMÜ SK Markus Ostrat 0 0 0 0
45 Jõgeva SK Tähe 04 Matthias Lust 0 0 0 0
46 EMÜ SK Mikk Mõts 0 0 0 0
47 HC Panter Niklas Sildre 0 0 0 0
48 EMÜ SK Oliver Mikli 0 0 0 0
49 HC Panter Onni Taskila 0 0 0 0
50 EMÜ SK Oskar Kõrgesaar 0 0 0 0
51 HC Panter Oskari Jalava 0 0 0 0
52 HC Panter Paul Vahi 0 0 0 0
53 Tamsalu EBE / Jäneda SK Rasmus Võhmaste 0 0 0 0
54 EMÜ SK Remy Laul 0 0 0 0
55 EMÜ SK Richard Truuse 0 0 0 0
56 HC Panter Roland Luht 0 0 0 0
57 Tamsalu EBE / Jäneda SK Ruben Kallaste 0 0 0 0
58 HC Panter Savva Azarov 0 0 0 0
59 Tamsalu EBE / Jäneda SK Sergei Int 0 0 0 0
60 Tamsalu EBE / Jäneda SK Sergei Jerjomin 0 0 0 0
61 EMÜ SK Siim Kaljuorg 0 0 0 0
62 HC Panter Simon Sildre 0 0 0 0
63 Jõgeva SK Tähe 04 Venno Välba 0 0 0 0
64 HC Panter Vjatseslav Kovaljuk 0 0 0 0
65 EMÜ SK Akim Solovjov 2 0 0 0
66 EMÜ SK Aleksandr Popenov 2 0 0 0
67 Jõgeva SK Tähe 04 Ats Annuk 2 0 0 0
68 Sparta Team Automaailm Elliot Ollson 2 0 0 0
69 Tamsalu EBE / Jäneda SK Emma-Lotta Vikk 2 0 0 0
70 EMÜ SK Fredrik Liiva 2 0 0 0
71 Sparta Team Automaailm Henri Välling 2 0 0 0
72 Jõgeva SK Tähe 04 Holger Nõmm 2 0 0 0
73 Tamsalu EBE / Jäneda SK Jaanus Laidus 2 0 0 0
74 Tamsalu EBE / Jäneda SK Joel Järv 2 0 0 0
75 Sparta Team Automaailm Jordan Matheo Niineorg 2 0 0 0
76 Tamsalu EBE / Jäneda SK Karl Kramm 2 0 0 0
77 Jõgeva SK Tähe 04 Karl Markus Kruuleht 2 0 0 0
78 Jõgeva SK Tähe 04 Kaur Kevin Kalda 2 0 0 0
79 Jõgeva SK Tähe 04 Kristofer Frank 2 0 0 0
80 Tamsalu EBE / Jäneda SK Marcus Zubsberg 2 0 0 0
81 EMÜ SK Marcus Tamm 2 0 0 0
82 Sparta Team Automaailm Martin Tikerpäe 2 0 0 0
83 Tamsalu EBE / Jäneda SK Mathias Uleksin 2 0 0 0
84 Sparta Team Automaailm Nikita Sarana 2 0 0 0
85 EMÜ SK Nils Illimar Esko 2 0 0 0
86 Tamsalu EBE / Jäneda SK Raul Kiudorv 2 0 0 0
87 Jõgeva SK Tähe 04 Reimo Laks 2 0 0 0
88 EMÜ SK Remo Timmusk 2 0 0 0
89 Tamsalu EBE / Jäneda SK Saimon Kustassoo 2 0 0 0
90 Tamsalu EBE / Jäneda SK Timo Allmäe 2 0 0 0
Jrk.MeeskondEesnimiPerenimiMängitud minVisked väravaleTõrjutudTõrje %
1. Jõgeva SK Tähe 04MartenTeppan60221881,8
2. Sparta Team AutomaailmMascimusVorobjov60403280,0
3. EMÜ SKMarcusTamm60312374,2
4. Tamsalu EBE / Jäneda SKKarlKramm60583967,2
Eesti Saalihoki Liit on
Eesti Olümpiakomitee liige
 
© Eesti Saalihoki Liit | Pirita tee 12, 10127 Tallinn, Eesti | E-post info@saalihoki.ee | Tel: +372 502 6962 |