U11

Sparta Team Automaailm   
 Sparta Team Automaailm  
Jäneda SK10-3  
Jõgeva SK Tähe 06 Sparta Team Automaailm 
 Jõgeva SK Tähe 0610-4 
EMÜ SK4-2  
Jäneda SK    
 Jäneda SK   
EMÜ SK4-3 LA   
Sparta Team Automaailm  
Jõgeva SK Tähe 06  
Jäneda SK  
EMÜ SK  
HK Kaigas/Kehtna PK  
Ääsmäe  
  
  
JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Sparta Team Automaailm Hermann Liivik 2 6 5 11
2 Sparta Team Automaailm Ander Sikk 2 6 3 9
3 Jäneda SK Oskar Vikk 2 6 1 7
4 Sparta Team Automaailm Pyry Heiskanen 2 5 2 7
5 Jõgeva SK Tähe 06 Karl-Eerik Kukk 2 5 0 5
6 Sparta Team Automaailm Lauri Poom 2 3 0 3
7 EMÜ SK Sten-Alfred Nääme 2 2 1 3
8 Sparta Team Automaailm Roland Luht 2 0 3 3
9 EMÜ SK Jakob Puu 2 2 0 2
10 Jõgeva SK Tähe 06 Kristofer Frank 2 2 0 2
11 Jäneda SK Keimo Kari 2 1 1 2
12 Jõgeva SK Tähe 06 Marek Rosin 2 1 1 2
13 Jõgeva SK Tähe 06 Gregor Rande 2 0 2 2
14 EMÜ SK Markus Arumets 2 1 0 1
15 EMÜ SK Akim Solovjov 2 0 1 1
16 Jõgeva SK Tähe 06 Kaur Kevin Kalda 2 0 1 1
17 Jõgeva SK Tähe 06 Martin Rosin 2 0 1 1
18 Sparta Team Automaailm Paul Vahi 2 0 1 1
19 Sparta Team Automaailm Robin Savi 2 0 1 1
20 EMÜ SK Stepan Konovalov 2 0 1 1
21 Sparta Team Automaailm Weeti Eevert Tiihonen 2 0 1 1
22 Ääsmäe Aaron Hakkaja 0 0 0 0
23 HK Kaigas/Kehtna PK Albert Vilibert 0 0 0 0
24 HK Kaigas/Kehtna PK Allan Zubov 0 0 0 0
25 HK Kaigas/Kehtna PK Angelik Jors 0 0 0 0
26 HK Kaigas/Kehtna PK Dagne Oidsalu 0 0 0 0
27 Jäneda SK David Nistra (Duubel) 0 0 0 0
28 Ääsmäe Devin Melsas 0 0 0 0
29 Jäneda SK Dimitri Rõbalko 0 0 0 0
30 Jäneda SK Erik Piirsalu (Duubel) 0 0 0 0
31 EMÜ SK Even Tristan Brikker 0 0 0 0
32 Jäneda SK Feliks Uiboaed (Duubel) 0 0 0 0
33 EMÜ SK Hanna Pihu 0 0 0 0
34 HK Kaigas/Kehtna PK Hanna-Liisa Oispuu 0 0 0 0
35 Ääsmäe Henri Illisson 0 0 0 0
36 HK Kaigas/Kehtna PK Hugo Särev 0 0 0 0
37 EMÜ SK Jaagup Penu 0 0 0 0
38 Ääsmäe Jaak Lilleberg 0 0 0 0
39 HK Kaigas/Kehtna PK Jarek Pikker 0 0 0 0
40 Jäneda SK Johann-Peter Grave 0 0 0 0
41 Ääsmäe Juhan Reimal 0 0 0 0
42 HK Kaigas/Kehtna PK Karl-Martin Raidsalu 0 0 0 0
43 HK Kaigas/Kehtna PK Karmo Kajandi 0 0 0 0
44 HK Kaigas/Kehtna PK Karolina Kozlova 0 0 0 0
45 EMÜ SK Kaspar Allas 0 0 0 0
46 Jäneda SK Ken-Martti Vijar 0 0 0 0
47 HK Kaigas/Kehtna PK Kevin Kozlov 0 0 0 0
48 EMÜ SK Kristjan Troon 0 0 0 0
49 Ääsmäe Kristo Kondrov 0 0 0 0
50 HK Kaigas/Kehtna PK Laura Vilibert 0 0 0 0
51 HK Kaigas/Kehtna PK Lizelle Karjane 0 0 0 0
52 HK Kaigas/Kehtna PK Mait Savelli 0 0 0 0
53 Jäneda SK Maksim Rõbalko 0 0 0 0
54 Jäneda SK Marcus Jürman 0 0 0 0
55 HK Kaigas/Kehtna PK Marit Toomla 0 0 0 0
56 EMÜ SK Martin Hannes Nuuma 0 0 0 0
57 Ääsmäe Mattias Tagarand 0 0 0 0
58 EMÜ SK Matvei Kalamees 0 0 0 0
59 Jäneda SK Mirdo Ellermaa (Duubel) 0 0 0 0
60 EMÜ SK Mirtel Teder 0 0 0 0
61 Jäneda SK Nikita Jakovlev 0 0 0 0
62 EMÜ SK Oskar Männik 0 0 0 0
63 EMÜ SK Ott Tera 0 0 0 0
64 HK Kaigas/Kehtna PK Ralf Raidsalu 0 0 0 0
65 Jäneda SK Renar Matsiselts 0 0 0 0
66 Ääsmäe Rene Filippov 0 0 0 0
67 EMÜ SK Rihard Kütt 0 0 0 0
68 HK Kaigas/Kehtna PK Robin Koort 0 0 0 0
69 Ääsmäe Roland-Ralf Sammal 0 0 0 0
70 EMÜ SK Roman Turovski 0 0 0 0
71 HK Kaigas/Kehtna PK Ronan Kraus 0 0 0 0
72 EMÜ SK Rumi Kallas-Bieniecki 0 0 0 0
73 HK Kaigas/Kehtna PK Siim Robin Viisut 0 0 0 0
74 Ääsmäe Tauro Nugis 0 0 0 0
75 Jäneda SK Vahur Ries 0 0 0 0
76 EMÜ SK Ekke Malki 1 0 0 0
77 EMÜ SK Kaspar Altsaar 1 0 0 0
78 Jäneda SK Mirell Sassi 1 0 0 0
79 Jõgeva SK Tähe 06 Alex Kaarepere 2 0 0 0
80 Jõgeva SK Tähe 06 Andreas Kazakov 2 0 0 0
81 EMÜ SK Andreas Pehka 2 0 0 0
82 Sparta Team Automaailm Artjom Kuznetsov 2 0 0 0
83 Jäneda SK Emma-Lotta Vikk 2 0 0 0
84 EMÜ SK Gregor Kruusla 2 0 0 0
85 Sparta Team Automaailm Gustav Kees 2 0 0 0
86 Jäneda SK Gustav Salm 2 0 0 0
87 Sparta Team Automaailm Jesper Josua Niineorg 2 0 0 0
88 Jõgeva SK Tähe 06 Kaspar Jaan Heljand 2 0 0 0
89 Sparta Team Automaailm Kennet Vaha 2 0 0 0
90 Jõgeva SK Tähe 06 Kert Kristjan Kukk 2 0 0 0
91 Jäneda SK Kris Koppel 2 0 0 0
92 EMÜ SK Liisa Kaasik 2 0 0 0
93 Sparta Team Automaailm Marcus Videvik 2 0 0 0
94 Jõgeva SK Tähe 06 Marek Blinnikov 2 0 0 0
95 Jõgeva SK Tähe 06 Markus-Lion Räitsak 2 0 0 0
96 Jäneda SK Mehis Ries 2 0 0 0
97 Jäneda SK Nikolai Kruse 2 0 0 0
98 Sparta Team Automaailm Pärtel-Erik Sits 2 0 0 0
99 Jäneda SK Ragmar Saukas 2 0 0 0
100 Sparta Team Automaailm Rando Mäesalu 2 0 0 0
101 Jõgeva SK Tähe 06 Rasmus Moora 2 0 0 0
102 Jäneda SK Robert Sillandi 2 0 0 0
103 Sparta Team Automaailm Simon Sildre 2 0 0 0
104 EMÜ SK Uku Malki 2 0 0 0
105 Jõgeva SK Tähe 06 Uku Siim Oja 2 0 0 0
106 Sparta Team Automaailm Viljo Verneri Tekoniemi 2 0 0 0
Jrk.MeeskondEesnimiPerenimiMängitud minVisked väravaleTõrjutudTõrje %
1. Sparta Team AutomaailmSimonSildre45181583,3
2. Jäneda SKNikolaiKruse60453271,1
3. EMÜ SKLiisaKaasik60271970,4
4. Sparta Team AutomaailmJasper JosuaNiineorg1512866,7
5. Jõgeva SK Tähe 06MartinRosin60342264,7

U11

U11

VõistkondMängeVõitVõit lisaajalKaotusKaotus lisaajalViikVäravate suhePunkte
Sparta Team Automaailm10100000121 - 2630
Jõgeva SK Tähe 06107021099 - 7622
EMÜ SK106040042 - 4318
Jäneda SK103250092 - 10413
HK Kaigas/Kehtna PK102071033 - 627
Ääsmäe1000100020 - 960

U11

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Jäneda SK Oskar Vikk 10 78 7 85
2 Jõgeva SK Tähe 06 Karl-Eerik Kukk 10 50 20 70
3 Sparta Team Automaailm Ander Sikk 10 26 17 43
4 Sparta Team Automaailm Hermann Liivik 10 23 18 41
5 Jõgeva SK Tähe 06 Kristofer Frank 7 24 8 32
6 Sparta Team Automaailm Pyry Heiskanen 10 20 10 30
7 HK Kaigas/Kehtna PK Ralf Raidsalu 10 24 4 28
8 Jõgeva SK Tähe 06 Marek Rosin 10 9 14 23
9 Sparta Team Automaailm Artjom Kuznetsov 10 16 6 22
10 Jäneda SK Ragmar Saukas 8 8 13 21
11 EMÜ SK Sten-Alfred Nääme 10 13 3 16
12 Sparta Team Automaailm Lauri Poom 10 11 3 14
13 Jõgeva SK Tähe 06 Kaur Kevin Kalda 8 6 7 13
14 Ääsmäe Devin Melsas 10 11 1 12
15 Sparta Team Automaailm Paul Vahi 10 5 4 9
16 EMÜ SK Matvei Kalamees 7 4 4 8
17 Sparta Team Automaailm Roland Luht 8 5 3 8
18 EMÜ SK Jakob Puu 10 4 4 8
19 Ääsmäe Rene Filippov 10 4 4 8
20 Sparta Team Automaailm Weeti Eevert Tiihonen 10 3 5 8
21 EMÜ SK Roman Turovski 4 7 0 7
22 Jõgeva SK Tähe 06 Gregor Rande 10 4 3 7
23 Sparta Team Automaailm Viljo Verneri Tekoniemi 10 3 4 7
24 Sparta Team Automaailm Robin Savi 10 2 5 7
25 Jäneda SK Emma-Lotta Vikk 7 0 6 6
26 HK Kaigas/Kehtna PK Marit Toomla 8 2 4 6
27 EMÜ SK Andreas Pehka 10 4 2 6
28 EMÜ SK Gregor Kruusla 6 2 3 5
29 HK Kaigas/Kehtna PK Robin Koort 10 4 1 5
30 Sparta Team Automaailm Simon Sildre 10 3 2 5
31 Jäneda SK Ken-Martti Vijar 10 1 4 5
32 Jäneda SK Keimo Kari 4 2 2 4
33 Jõgeva SK Tähe 06 Kaspar Jaan Heljand 7 3 1 4
34 EMÜ SK Kristjan Troon 7 2 2 4
35 Ääsmäe Kristo Kondrov 8 3 1 4
36 Jõgeva SK Tähe 06 Kert Kristjan Kukk 10 3 1 4
37 Jäneda SK Johann-Peter Grave 10 1 3 4
38 Jäneda SK Mehis Ries 10 1 3 4
39 HK Kaigas/Kehtna PK Siim Robin Viisut 6 3 0 3
40 Jäneda SK Mirell Sassi 9 0 3 3
41 EMÜ SK Stepan Konovalov 10 0 3 3
42 EMÜ SK Kaspar Allas 3 2 0 2
43 EMÜ SK Hanna Pihu 6 0 2 2
44 Ääsmäe Mattias Tagarand 10 2 0 2
45 EMÜ SK Akim Solovjov 10 1 1 2
46 Sparta Team Automaailm Kennet Vaha 10 1 1 2
47 EMÜ SK Uku Malki 10 1 1 2
48 Jõgeva SK Tähe 06 Alex Kaarepere 10 0 2 2
49 Ääsmäe Roland-Ralf Sammal 10 0 2 2
50 EMÜ SK Martin Hannes Nuuma 2 1 0 1
51 Jäneda SK Renar Matsiselts 4 0 1 1
52 Ääsmäe Henri Illisson 7 0 1 1
53 Jäneda SK Nikolai Kruse 7 0 1 1
54 Jõgeva SK Tähe 06 Rasmus Moora 7 0 1 1
55 Jäneda SK Kris Koppel 8 0 1 1
56 EMÜ SK Liisa Kaasik 8 0 1 1
57 HK Kaigas/Kehtna PK Kevin Kozlov 10 0 1 1
58 HK Kaigas/Kehtna PK Mait Savelli 10 0 1 1
59 Jõgeva SK Tähe 06 Martin Rosin 10 0 1 1
60 Jäneda SK David Nistra (Duubel) 0 0 0 0
61 EMÜ SK Even Tristan Brikker 0 0 0 0
62 EMÜ SK Jaagup Penu 0 0 0 0
63 Jõgeva SK Tähe 06 Marek Blinnikov 0 0 0 0
64 Jõgeva SK Tähe 06 Markus-Lion Räitsak 0 0 0 0
65 Jäneda SK Mirdo Ellermaa (Duubel) 0 0 0 0
66 EMÜ SK Mirtel Teder 0 0 0 0
67 EMÜ SK Ott Tera 0 0 0 0
68 Sparta Team Automaailm Rando Mäesalu 0 0 0 0
69 EMÜ SK Rihard Kütt 0 0 0 0
70 EMÜ SK Rumi Kallas-Bieniecki 0 0 0 0
71 Jäneda SK Gustav Salm 1 0 0 0
72 HK Kaigas/Kehtna PK Albert Vilibert 3 0 0 0
73 HK Kaigas/Kehtna PK Jarek Pikker 3 0 0 0
74 HK Kaigas/Kehtna PK Karmo Kajandi 3 0 0 0
75 Sparta Team Automaailm Marcus Videvik 3 0 0 0
76 EMÜ SK Oskar Männik 3 0 0 0
77 HK Kaigas/Kehtna PK Ronan Kraus 3 0 0 0
78 EMÜ SK Kaspar Altsaar 4 0 0 0
79 Ääsmäe Aaron Hakkaja 5 0 0 0
80 HK Kaigas/Kehtna PK Angelik Jors 5 0 0 0
81 Jäneda SK Erik Piirsalu (Duubel) 5 0 0 0
82 Jäneda SK Feliks Uiboaed (Duubel) 5 0 0 0
83 HK Kaigas/Kehtna PK Karolina Kozlova 5 0 0 0
84 HK Kaigas/Kehtna PK Allan Zubov 6 0 0 0
85 Jäneda SK Dimitri Rõbalko 6 0 0 0
86 HK Kaigas/Kehtna PK Laura Vilibert 6 0 0 0
87 Jäneda SK Maksim Rõbalko 6 0 0 0
88 Sparta Team Automaailm Pärtel-Erik Sits 6 0 0 0
89 Jäneda SK Vahur Ries 6 0 0 0
90 EMÜ SK Markus Arumets 7 0 0 0
91 Jäneda SK Nikita Jakovlev 7 0 0 0
92 Jäneda SK Robert Sillandi 7 0 0 0
93 Jõgeva SK Tähe 06 Uku Siim Oja 7 0 0 0
94 HK Kaigas/Kehtna PK Dagne Oidsalu 8 0 0 0
95 HK Kaigas/Kehtna PK Hugo Särev 8 0 0 0
96 HK Kaigas/Kehtna PK Lizelle Karjane 8 0 0 0
97 Ääsmäe Tauro Nugis 8 0 0 0
98 Jõgeva SK Tähe 06 Andreas Kazakov 10 0 0 0
99 EMÜ SK Ekke Malki 10 0 0 0
100 Sparta Team Automaailm Gustav Kees 10 0 0 0
101 HK Kaigas/Kehtna PK Hanna-Liisa Oispuu 10 0 0 0
102 Ääsmäe Jaak Lilleberg 10 0 0 0
103 Sparta Team Automaailm Jesper Josua Niineorg 10 0 0 0
104 Ääsmäe Juhan Reimal 10 0 0 0
105 HK Kaigas/Kehtna PK Karl-Martin Raidsalu 10 0 0 0
106 Jäneda SK Marcus Jürman 10 0 0 0

U11

Jrk.MeeskondEesnimiPerenimiMängitud minVisked väravaleTõrjutudTõrje %
1. Sparta Team AutomaailmSimonSildre75201680,0
2. Jõgeva SK Tähe 06MartinRosin154375,0
3. HK Kaigas/Kehtna PKKarl-MartinRaidsalu28521215271,7
4. EMÜ SKAndreasPehka307571,4
5. Jäneda SKMehisRies3012866,7
6. Sparta Team AutomaailmRobinSavi303266,7
7. EMÜ SKAkimSolovjov303266,7
8. ÄäsmäeRoland RalfSammal30028218666,0
9. Sparta Team AutomaailmJasper JosuaNiineorg195603965,0
10. Jäneda SKNikolaiKruse1801539763,4
11. EMÜ SKLiisaKaasik2401096963,3
12. HK Kaigas/Kehtna PKLauraVilibert155360,0
13. Jäneda SKMarcusJürman90995555,6
14. Jõgeva SK Tähe 06Uku SiimOja1501075450,5
15. Jõgeva SK Tähe 06Kert KristjanKukk135432148,8

U11 - karikavõistlused

SpartaTähe 06JänedaEMÜSuhePunkteKoht
Sparta Team Automaailm6 - 216 - 37 - 129-691
Jõgeva SK Tähe 062 - 67 - 36 - 315-1262
Jäneda SK3 - 163 - 78 - 314-2633
EMÜ SK1 - 73 - 63 - 87-2104

 

U11

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Jäneda SK Oskar Vikk 3 14 0 14
2 Sparta Team Automaailm Ander Sikk 3 7 5 12
3 Sparta Team Automaailm Artjom Kuznetsov 3 8 1 9
4 Sparta Team Automaailm Hermann Liivik 3 6 3 9
5 Jõgeva SK Tähe 06 Karl-Eerik Kukk 3 7 0 7
6 Jõgeva SK Tähe 06 Kaur Kevin Kalda 3 2 4 6
7 Sparta Team Automaailm Paul Vahi 3 1 4 5
8 EMÜ SK Andreas Pehka 3 4 0 4
9 Sparta Team Automaailm Lauri Poom 3 4 0 4
10 Jõgeva SK Tähe 06 Kristofer Frank 3 3 1 4
11 Sparta Team Automaailm Robin Savi 3 3 1 4
12 Jõgeva SK Tähe 06 Rasmus Moora 3 1 1 2
13 Jäneda SK Emma-Lotta Vikk 3 0 2 2
14 EMÜ SK Akim Solovjov 3 1 0 1
15 Jõgeva SK Tähe 06 Gregor Rande 3 1 0 1
16 EMÜ SK Kaspar Allas 3 1 0 1
17 Jõgeva SK Tähe 06 Kaspar Jaan Heljand 3 1 0 1
18 EMÜ SK Kristjan Troon 3 1 0 1
19 Jõgeva SK Tähe 06 Andreas Kazakov 3 0 1 1
20 EMÜ SK Even Tristan Brikker 3 0 1 1
21 EMÜ SK Gregor Kruusla 3 0 1 1
22 Jäneda SK Ken-Martti Vijar 3 0 1 1
23 Jäneda SK Edgar Nistra 0 0 0 0
24 Sparta Team Automaailm Gustav Kees 0 0 0 0
25 EMÜ SK Hanna Pihu 0 0 0 0
26 EMÜ SK Jakob Puu 0 0 0 0
27 Jõgeva SK Tähe 06 Martin Rosin 0 0 0 0
28 Jäneda SK Mirell Sassi 0 0 0 0
29 EMÜ SK Mirtel Teder 0 0 0 0
30 EMÜ SK Ott Tera 0 0 0 0
31 Sparta Team Automaailm Pyry Heiskanen 0 0 0 0
32 EMÜ SK Rumi Kallas-Bieniecki 0 0 0 0
33 EMÜ SK Sten-Alfred Nääme 0 0 0 0
34 Sparta Team Automaailm Weeti Eevert Tiihonen 0 0 0 0
35 Sparta Team Automaailm Viljo Tekoniemi 0 0 0 0
36 Jõgeva SK Tähe 06 Alex Kaarepere 3 0 0 0
37 Jäneda SK David Nistra 3 0 0 0
38 EMÜ SK Ekke Malki 3 0 0 0
39 Jäneda SK Erik Piirsalu 3 0 0 0
40 Jäneda SK Feliks Uiboaed 3 0 0 0
41 EMÜ SK Jaagup Penu 3 0 0 0
42 Sparta Team Automaailm Jesper Josua Niineorg 3 0 0 0
43 Jäneda SK Johann-Peter Grave 3 0 0 0
44 Sparta Team Automaailm Kennet Vaha 3 0 0 0
45 Jõgeva SK Tähe 06 Kert Kristjan Kukk 3 0 0 0
46 Jäneda SK Kris Koppel 3 0 0 0
47 EMÜ SK Liisa Kaasik 3 0 0 0
48 Jäneda SK Marcus Jürman 3 0 0 0
49 Jõgeva SK Tähe 06 Marek Rosin 3 0 0 0
50 EMÜ SK Martin Hannes Nuuma 3 0 0 0
51 Jäneda SK Mehis Ries 3 0 0 0
52 Jäneda SK Mirdo Ellermaa 3 0 0 0
53 Jäneda SK Nikolai Kruse 3 0 0 0
54 EMÜ SK Rihard Kütt 3 0 0 0
55 Jäneda SK Robert Sillandi 3 0 0 0
56 EMÜ SK Stepan Konovalov 3 0 0 0
57 EMÜ SK Uku Malki 3 0 0 0
58 Jäneda SK Vahur Ries 3 0 0 0
Jrk.MeeskondEesnimiPerenimiMängitud minVisked väravaleTõrjutudTõrje %
1. Jõgeva SK Tähe 06Kert KristjanKukk60311961,3
2. Jäneda SKNikolaiKruse60653960,0
3. EMÜ SKLiisaKaasik60412048,8
4. Sparta Team AutomaailmJasper JosuaNiineorg608225,0
Eesti Saalihoki Liit on
Eesti Olümpiakomitee liige
 
© Eesti Saalihoki Liit | Pirita tee 12, 10127 Tallinn, Eesti | E-post info@saalihoki.ee | Tel: +372 502 6962 |