Naiste liiga

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Kaitseliidu Rapla malev Aljona Glivenko 0 0 0 0
2 Kaitseliidu Rapla malev Anabell Kinkar 0 0 0 0
3 Eesti Maaülikooli SK Anastasia Sokolova 0 0 0 0
4 Kaitseliidu Rapla malev Annika Tammus 0 0 0 0
5 Eesti Maaülikooli SK Anu Kängsepp* 0 0 0 0
6 SK LINK / Saku Berit Oll 0 0 0 0
7 Sparta Darja Voog 0 0 0 0
8 Sparta Diana Kaareste 0 0 0 0
9 Eesti Maaülikooli SK Edith Pärnik 0 0 0 0
10 Sparta Eha Põhako 0 0 0 0
11 Sparta Elina Liin 0 0 0 0
12 Sparta Elli Männikkö 0 0 0 0
13 Eesti Maaülikooli SK Emilia Välipakka 0 0 0 0
14 Kaitseliidu Rapla malev Evelyn Gold 0 0 0 0
15 Eesti Maaülikooli SK Heile-Liise Roone D 0 0 0 0
16 Eesti Maaülikooli SK Helen Mahla 0 0 0 0
17 SK LINK / Saku Helen Ojala 0 0 0 0
18 Eesti Maaülikooli SK Iina-Maria Hietaranta 0 0 0 0
19 Eesti Maaülikooli SK Jane Klavan 0 0 0 0
20 SK LINK / Saku Jane Suvvi 0 0 0 0
21 Eesti Maaülikooli SK Kadre Lahtmets 0 0 0 0
22 Kaitseliidu Rapla malev Kaire Kranich 0 0 0 0
23 Sparta Kairiin Jõemets 0 0 0 0
24 Sparta Karmen-Liis Saarloo D 0 0 0 0
25 Eesti Maaülikooli SK Kati Loid 0 0 0 0
26 Kaitseliidu Rapla malev Kati Ojavee 0 0 0 0
27 SK LINK / Saku Katre Keller 0 0 0 0
28 Sparta Katrin Saare 0 0 0 0
29 SK LINK / Saku Kerli Uue 0 0 0 0
30 Eesti Maaülikooli SK Kersti Teder 0 0 0 0
31 Sparta Kirke Pollisinski D 0 0 0 0
32 Kaitseliidu Rapla malev Kirsika Hanimägi 0 0 0 0
33 Eesti Maaülikooli SK Klaara Käämer D 0 0 0 0
34 Kaitseliidu Rapla malev Kristel Härm 0 0 0 0
35 SK LINK / Saku Kristel Kopel 0 0 0 0
36 SK LINK / Saku Kristi Rickberg 0 0 0 0
37 Kaitseliidu Rapla malev Kristi Toomla 0 0 0 0
38 Eesti Maaülikooli SK Kristin Penu 0 0 0 0
39 Sparta Kädi Keinast 0 0 0 0
40 Sparta Kättriin Remmelg D 0 0 0 0
41 SK LINK / Saku Liina Luih 0 0 0 0
42 SK LINK / Saku Liina Üksik 0 0 0 0
43 Eesti Maaülikooli SK Lota-Ann Haga D 0 0 0 0
44 Eesti Maaülikooli SK Lotta Peedimaa 0 0 0 0
45 SK LINK / Saku Maarja Leok D 0 0 0 0
46 Kaitseliidu Rapla malev Mai Laurimaa 0 0 0 0
47 Sparta Marge Pent 0 0 0 0
48 Eesti Maaülikooli SK Margit Keerutaja 0 0 0 0
49 SK LINK / Saku Maria Liiva 0 0 0 0
50 SK LINK / Saku Marian Roop 0 0 0 0
51 Eesti Maaülikooli SK Marii Raudsepp 0 0 0 0
52 Kaitseliidu Rapla malev Maris Sau 0 0 0 0
53 Kaitseliidu Rapla malev Marju Prosin 0 0 0 0
54 Kaitseliidu Rapla malev Marleen Arula 0 0 0 0
55 Kaitseliidu Rapla malev Mary Penter 0 0 0 0
56 SK LINK / Saku Merily Saluste D 0 0 0 0
57 Sparta Merli Süvari 0 0 0 0
58 SK LINK / Saku Mirjam Sammul 0 0 0 0
59 Sparta Mona-Lisa Lusti D 0 0 0 0
60 Eesti Maaülikooli SK Monika Teder 0 0 0 0
61 Sparta Nea Sipola 0 0 0 0
62 Eesti Maaülikooli SK Pille Arro 0 0 0 0
63 Kaitseliidu Rapla malev Piret Paas 0 0 0 0
64 Eesti Maaülikooli SK Piret Puidak 0 0 0 0
65 Kaitseliidu Rapla malev Reelika Rohuste 0 0 0 0
66 Eesti Maaülikooli SK Reti Väärt 0 0 0 0
67 SK LINK / Saku Riin Buddell 0 0 0 0
68 Sparta Saskia Ormak D 0 0 0 0
69 Eesti Maaülikooli SK Sharlote Marleen Kõverik 0 0 0 0
70 Sparta Sigrid Sempelson 0 0 0 0
71 Sparta Sirli Nellis 0 0 0 0
72 Kaitseliidu Rapla malev Taagi Tellus 0 0 0 0
73 Eesti Maaülikooli SK Teele Randoja 0 0 0 0
74 Sparta Tiina Krutob 0 0 0 0
75 Kaitseliidu Rapla malev Tiiu Varik-Sau 0 0 0 0
76 SK LINK / Saku Triin Pähn 0 0 0 0
77 Kaitseliidu Rapla malev Triinu Tuttenpal 0 0 0 0

Naiste liiga

EMÜSpartaSakuRaplaSuhePunkteKoht
Eesti Maaülikooli SK5 - 2
7 - 6
1 - 5
7 - 1
1 - 2
7 - 2
3 - 2
9 - 2
7 - 1
12 - 3
59-26231
Sparta2 - 5
6 - 7
5 - 1
1 - 7
1 - 3
8 - 2
7 - 4
5 - 3
9 - 3
8 - 1
52-36192
SK LINK / Saku2 - 1
2 - 7
2 - 3
3 - 1
2 - 8
4 - 7
9 - 3
6 - 2
5 - 3
13 - 0
48-35183
Kaitseliidu Rapla malev2 - 9
1 - 7
3 - 12
3 - 5
3 - 9
1 - 8
3 - 9
2 - 6
3 - 5
0 - 13
21-8304

Naiste liiga

VõistkondMängeVõitVõit lisaajalKaotusKaotus lisaajalViikVäravate suhePunkte
Eesti Maaülikooli SK107120059 - 2623
Sparta106031052 - 3619
SK LINK / Saku106040048 - 3518
Kaitseliidu Rapla malev1000100021 - 830

Naiste liiga

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 SK LINK / Saku Kristi Rickberg 10 8 22 30
2 Eesti Maaülikooli SK Jane Klavan 10 6 18 24
3 Eesti Maaülikooli SK Edith Pärnik 8 18 5 23
4 Sparta Sirli Nellis 10 14 7 21
5 Eesti Maaülikooli SK Reti Väärt 9 9 11 20
6 Sparta Merli Süvari 8 8 10 18
7 SK LINK / Saku Marian Roop 10 11 3 14
8 SK LINK / Saku Kristel Kopel 9 5 7 12
9 Sparta Katrin Saare 9 5 5 10
10 Sparta Nea Sipola 9 5 5 10
11 Sparta Diana Kaareste 9 6 3 9
12 Sparta Kirke Pollisinski D 10 7 2 9
13 Eesti Maaülikooli SK Kadre Lahtmets 10 6 3 9
14 SK LINK / Saku Riin Buddell 10 6 3 9
15 Eesti Maaülikooli SK Piret Puidak 10 4 5 9
16 SK LINK / Saku Liina Luih 5 6 1 7
17 SK LINK / Saku Berit Oll 9 4 3 7
18 Eesti Maaülikooli SK Pille Arro 10 4 2 6
19 Kaitseliidu Rapla malev Tiiu Varik-Sau 10 4 2 6
20 SK LINK / Saku Helen Ojala 1 3 2 5
21 Sparta Kädi Keinast 7 2 3 5
22 Kaitseliidu Rapla malev Mary Penter 10 4 1 5
23 Eesti Maaülikooli SK Kati Loid 3 2 2 4
24 Eesti Maaülikooli SK Iina-Maria Hietaranta 6 3 1 4
25 Sparta Mona-Lisa Lusti D 8 1 3 4
26 Kaitseliidu Rapla malev Marleen Arula 10 4 0 4
27 SK LINK / Saku Maarja Leok D 10 1 3 4
28 Sparta Karmen-Liis Saarloo D 3 2 1 3
29 Sparta Sigrid Sempelson 6 0 3 3
30 SK LINK / Saku Katre Keller 8 2 1 3
31 Eesti Maaülikooli SK Sharlote Marleen Kõverik 10 1 2 3
32 Kaitseliidu Rapla malev Reelika Rohuste 3 0 2 2
33 SK LINK / Saku Triin Pähn 4 1 1 2
34 Kaitseliidu Rapla malev Marju Prosin 9 1 1 2
35 Kaitseliidu Rapla malev Taagi Tellus 10 2 0 2
36 Kaitseliidu Rapla malev Kati Ojavee 1 0 1 1
37 Eesti Maaülikooli SK Teele Randoja 2 1 0 1
38 Eesti Maaülikooli SK Margit Keerutaja 3 1 0 1
39 Sparta Kättriin Remmelg D 3 0 1 1
40 Kaitseliidu Rapla malev Mai Laurimaa 4 1 0 1
41 Eesti Maaülikooli SK Heile-Liise Roone D 6 1 0 1
42 Kaitseliidu Rapla malev Maris Sau 6 1 0 1
43 SK LINK / Saku Mirjam Sammul 7 0 1 1
44 Sparta Darja Voog 8 1 0 1
45 Eesti Maaülikooli SK Lota-Ann Haga D 8 1 0 1
46 Kaitseliidu Rapla malev Kaire Kranich 8 0 1 1
47 Sparta Tiina Krutob 8 0 1 1
48 Sparta Elina Liin 9 1 0 1
49 Kaitseliidu Rapla malev Kirsika Hanimägi 9 1 0 1
50 Kaitseliidu Rapla malev Kristi Toomla 9 1 0 1
51 SK LINK / Saku Maria Liiva 9 1 0 1
52 Eesti Maaülikooli SK Monika Teder 9 1 0 1
53 Eesti Maaülikooli SK Kersti Teder 9 0 1 1
54 Kaitseliidu Rapla malev Annika Tammus 10 0 1 1
55 Eesti Maaülikooli SK Anu Kängsepp* 0 0 0 0
56 Kaitseliidu Rapla malev Piret Paas 0 0 0 0
57 SK LINK / Saku Jane Suvvi 1 0 0 0
58 SK LINK / Saku Kerli Uue 1 0 0 0
59 Eesti Maaülikooli SK Klaara Käämer D 1 0 0 0
60 Eesti Maaülikooli SK Emilia Välipakka 2 0 0 0
61 Eesti Maaülikooli SK Lotta Peedimaa 2 0 0 0
62 Sparta Elli Männikkö 3 0 0 0
63 Eesti Maaülikooli SK Marii Raudsepp 3 0 0 0
64 Sparta Kairiin Jõemets 4 0 0 0
65 Kaitseliidu Rapla malev Aljona Glivenko 5 0 0 0
66 Eesti Maaülikooli SK Helen Mahla 5 0 0 0
67 Kaitseliidu Rapla malev Kristel Härm 5 0 0 0
68 SK LINK / Saku Merily Saluste D 7 0 0 0
69 Kaitseliidu Rapla malev Evelyn Gold 8 0 0 0
70 Eesti Maaülikooli SK Kristin Penu 8 0 0 0
71 Kaitseliidu Rapla malev Triinu Tuttenpal 8 0 0 0
72 Kaitseliidu Rapla malev Anabell Kinkar 9 0 0 0
73 Eesti Maaülikooli SK Anastasia Sokolova 9 0 0 0
74 Sparta Eha Põhako 9 0 0 0
75 Sparta Marge Pent 9 0 0 0
76 SK LINK / Saku Liina Üksik 10 0 0 0
77 Sparta Saskia Ormak D 10 0 0 0

Naiste liiga

Jrk.MeeskondEesnimiPerenimiMängitud minVisked väravaleTõrjutudTõrje %
1. Eesti Maaülikooli SKLottaPeedimaa120474493,6
2. SpartaSaskiaOrmak D60434030489,4
3. SK LINK / SakuLiinaÜksik41118116088,4
4. Eesti Maaülikooli SKAnastasiaSokolova42415713787,3
5. Eesti Maaülikooli SKKlaaraKäämer D60171482,4
6. Kaitseliidu Rapla malevAljonaGlivenko24016113181,4
7. SK LINK / SakuMerilySaluste D189584577,6
8. Kaitseliidu Rapla malevTriinuTuttenpal36018212970,9
Eesti Saalihoki Liit on
Eesti Olümpiakomitee liige
 
© Eesti Saalihoki Liit | Pirita tee 12, 10127 Tallinn, Eesti | E-post info@saalihoki.ee | Tel: +372 502 6962 |