Naiste liiga

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Kaitseliidu Rapla malev Aljona Glivenko 0 0 0 0
2 Kaitseliidu Rapla malev Anabell Kinkar 0 0 0 0
3 Eesti Maaülikooli SK Anastasia Sokolova 0 0 0 0
4 Kaitseliidu Rapla malev Annika Tammus 0 0 0 0
5 SK LINK / Saku Berit Oll 0 0 0 0
6 Sparta Spordiselts Darja Voog 0 0 0 0
7 Sparta Spordiselts Diana Kaareste 0 0 0 0
8 Sparta Spordiselts Diana Klavan 0 0 0 0
9 Sparta Spordiselts Eha Põhako 0 0 0 0
10 Sparta Spordiselts Elina Liin 0 0 0 0
11 Sparta Spordiselts Eret Kams 0 0 0 0
12 Kaitseliidu Rapla malev Evelyn Gold 0 0 0 0
13 Eesti Maaülikooli SK Helen Mahla 0 0 0 0
14 SK LINK / Saku Helen Ojala 0 0 0 0
15 Eesti Maaülikooli SK Jane Klavan 0 0 0 0
16 SK LINK / Saku Jane Suvvi 0 0 0 0
17 Sparta Spordiselts Kadi Saluste 0 0 0 0
18 Eesti Maaülikooli SK Kadre Lahtmets 0 0 0 0
19 Kaitseliidu Rapla malev Kaire Kranich 0 0 0 0
20 Sparta Spordiselts Kairiin Jõemets 0 0 0 0
21 SK LINK / Saku Kaisa Aruaas 0 0 0 0
22 Sparta Spordiselts Kati Kütisaar 0 0 0 0
23 Eesti Maaülikooli SK Kati Loid 0 0 0 0
24 Kaitseliidu Rapla malev Kati Ojavee 0 0 0 0
25 Sparta Spordiselts Katrin Saare 0 0 0 0
26 SK LINK / Saku Kerli Uue 0 0 0 0
27 Eesti Maaülikooli SK Kersti Teder 0 0 0 0
28 Sparta Spordiselts Kirke Pollisinski D 0 0 0 0
29 Kaitseliidu Rapla malev Kirsika Hanimägi 0 0 0 0
30 Kaitseliidu Rapla malev Kristel Härm 0 0 0 0
31 SK LINK / Saku Kristel Kopel 0 0 0 0
32 Kaitseliidu Rapla malev Kristel Teets 0 0 0 0
33 SK LINK / Saku Kristi Rickberg 0 0 0 0
34 Kaitseliidu Rapla malev Kristi Toomla 0 0 0 0
35 Eesti Maaülikooli SK Kristin Penu 0 0 0 0
36 Sparta Spordiselts Kädi Keinast 0 0 0 0
37 Eesti Maaülikooli SK Laura Heinoja 0 0 0 0
38 SK LINK / Saku Liina Luih 0 0 0 0
39 SK LINK / Saku Liina Üksik 0 0 0 0
40 Eesti Maaülikooli SK Lota-Ann Haga 0 0 0 0
41 Eesti Maaülikooli SK Lotta Peedimaa 0 0 0 0
42 Kaitseliidu Rapla malev Mai Laurimaa 0 0 0 0
43 Sparta Spordiselts Marge Pent 0 0 0 0
44 Eesti Maaülikooli SK Margit Keerutaja 0 0 0 0
45 SK LINK / Saku Maria Liiva 0 0 0 0
46 SK LINK / Saku Marian Roop 0 0 0 0
47 Eesti Maaülikooli SK Marii Kangur 0 0 0 0
48 Kaitseliidu Rapla malev Marju Prosin 0 0 0 0
49 Kaitseliidu Rapla malev Marleen Arula 0 0 0 0
50 Kaitseliidu Rapla malev Mary Penter 0 0 0 0
51 SK LINK / Saku Meelike Terasmaa 0 0 0 0
52 Sparta Spordiselts Merit Kalavus 0 0 0 0
53 Sparta Spordiselts Merli Süvari 0 0 0 0
54 Sparta Spordiselts Mona-Lisa Lusti 0 0 0 0
55 Eesti Maaülikooli SK Monika Teder 0 0 0 0
56 Eesti Maaülikooli SK Pille Arro 0 0 0 0
57 Kaitseliidu Rapla malev Piret Paas 0 0 0 0
58 Eesti Maaülikooli SK Piret Puidak 0 0 0 0
59 Kaitseliidu Rapla malev Reelika Rohuste 0 0 0 0
60 Eesti Maaülikooli SK Reti Väärt 0 0 0 0
61 SK LINK / Saku Riin Buddell 0 0 0 0
62 Sparta Spordiselts Saskia Ormak D 0 0 0 0
63 Eesti Maaülikooli SK Sharlote Marleen Kõverik 0 0 0 0
64 Sparta Spordiselts Sigrid Sempelson 0 0 0 0
65 Sparta Spordiselts Sirli Nellis 0 0 0 0
66 Kaitseliidu Rapla malev Taagi Tellus 0 0 0 0
67 Eesti Maaülikooli SK Teele Randoja 0 0 0 0
68 Sparta Spordiselts Tiina Krutob 0 0 0 0
69 Kaitseliidu Rapla malev Tiiu Varik 0 0 0 0
70 SK LINK / Saku Triin Pähn 0 0 0 0
71 Kaitseliidu Rapla malev Triin Tähtla 0 0 0 0
72 Kaitseliidu Rapla malev Triinu Tuttenpal 0 0 0 0

Naiste liiga

SakuSpartaEMÜRaplaSuhePunkteKoht
SK LINK / Saku2 - 3
4 - 3
3 - 211 - 020-891
Sparta Spordiselts3 - 2
3 - 4
5 - 313 - 524-1492
Eesti Maaülikooli SK2 - 33 - 55 - 4
14 - 4
24-1653
Kaitseliidu Rapla malev0 - 115 - 134 - 5
4 - 14
13-4314

Naiste liiga

VõistkondMängeVõitVõit lisaajalKaotusKaotus lisaajalViikVäravate suhePunkte
SK LINK / Saku43010020 - 89
Sparta Spordiselts43010024 - 149
Eesti Maaülikooli SK41120024 - 165
Kaitseliidu Rapla malev40031013 - 431

Naiste liiga

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Eesti Maaülikooli SK Jane Klavan 4 3 9 12
2 Sparta Spordiselts Merli Süvari 4 5 4 9
3 Eesti Maaülikooli SK Marii Kangur 3 5 2 7
4 Sparta Spordiselts Diana Klavan 3 3 4 7
5 SK LINK / Saku Kristi Rickberg 4 2 5 7
6 Sparta Spordiselts Kati Kütisaar 3 4 2 6
7 Eesti Maaülikooli SK Kadre Lahtmets 4 5 1 6
8 Eesti Maaülikooli SK Reti Väärt 4 4 2 6
9 Sparta Spordiselts Katrin Saare 4 3 3 6
10 SK LINK / Saku Riin Buddell 4 3 2 5
11 SK LINK / Saku Berit Oll 4 3 1 4
12 Sparta Spordiselts Diana Kaareste 4 3 1 4
13 Kaitseliidu Rapla malev Kristi Toomla 4 3 1 4
14 Sparta Spordiselts Kädi Keinast 4 2 2 4
15 Kaitseliidu Rapla malev Mai Laurimaa 4 2 2 4
16 Sparta Spordiselts Sirli Nellis 4 1 3 4
17 Eesti Maaülikooli SK Teele Randoja 1 2 1 3
18 SK LINK / Saku Kaisa Aruaas 4 3 0 3
19 SK LINK / Saku Meelike Terasmaa 4 2 1 3
20 Kaitseliidu Rapla malev Taagi Tellus 4 1 2 3
21 SK LINK / Saku Triin Pähn 4 1 2 3
22 Kaitseliidu Rapla malev Marju Prosin 4 0 3 3
23 SK LINK / Saku Liina Luih 3 2 0 2
24 Sparta Spordiselts Elina Liin 4 2 0 2
25 Kaitseliidu Rapla malev Marleen Arula 4 2 0 2
26 Kaitseliidu Rapla malev Mary Penter 4 2 0 2
27 Kaitseliidu Rapla malev Tiiu Varik 4 2 0 2
28 Eesti Maaülikooli SK Kati Loid 4 1 1 2
29 Eesti Maaülikooli SK Kristin Penu 4 1 1 2
30 Eesti Maaülikooli SK Margit Keerutaja 4 1 1 2
31 Eesti Maaülikooli SK Piret Puidak 4 1 1 2
32 Eesti Maaülikooli SK Pille Arro 3 1 0 1
33 Eesti Maaülikooli SK Sharlote Marleen Kõverik 3 0 1 1
34 Sparta Spordiselts Kirke Pollisinski D 4 1 0 1
35 SK LINK / Saku Maria Liiva 4 1 0 1
36 SK LINK / Saku Marian Roop 4 1 0 1
37 Kaitseliidu Rapla malev Piret Paas 4 1 0 1
38 Kaitseliidu Rapla malev Kaire Kranich 4 0 1 1
39 Kaitseliidu Rapla malev Kirsika Hanimägi 4 0 1 1
40 SK LINK / Saku Kristel Kopel 4 0 1 1
41 Sparta Spordiselts Darja Voog 0 0 0 0
42 Kaitseliidu Rapla malev Evelyn Gold 0 0 0 0
43 SK LINK / Saku Helen Ojala 0 0 0 0
44 Kaitseliidu Rapla malev Kristel Härm 0 0 0 0
45 Kaitseliidu Rapla malev Kristel Teets 0 0 0 0
46 Eesti Maaülikooli SK Laura Heinoja 0 0 0 0
47 Kaitseliidu Rapla malev Reelika Rohuste 0 0 0 0
48 Kaitseliidu Rapla malev Triin Tähtla 0 0 0 0
49 Sparta Spordiselts Kadi Saluste 1 0 0 0
50 SK LINK / Saku Kerli Uue 1 0 0 0
51 Sparta Spordiselts Marge Pent 1 0 0 0
52 Sparta Spordiselts Eret Kams 2 0 0 0
53 Eesti Maaülikooli SK Helen Mahla 2 0 0 0
54 SK LINK / Saku Jane Suvvi 2 0 0 0
55 Sparta Spordiselts Kairiin Jõemets 2 0 0 0
56 Eesti Maaülikooli SK Kersti Teder 2 0 0 0
57 Sparta Spordiselts Merit Kalavus 2 0 0 0
58 Sparta Spordiselts Sigrid Sempelson 2 0 0 0
59 Kaitseliidu Rapla malev Aljona Glivenko 3 0 0 0
60 Sparta Spordiselts Eha Põhako 3 0 0 0
61 SK LINK / Saku Liina Üksik 3 0 0 0
62 Sparta Spordiselts Mona-Lisa Lusti 3 0 0 0
63 Kaitseliidu Rapla malev Triinu Tuttenpal 3 0 0 0
64 Kaitseliidu Rapla malev Anabell Kinkar 4 0 0 0
65 Eesti Maaülikooli SK Anastasia Sokolova 4 0 0 0
66 Kaitseliidu Rapla malev Annika Tammus 4 0 0 0
67 Kaitseliidu Rapla malev Kati Ojavee 4 0 0 0
68 Eesti Maaülikooli SK Lota-Ann Haga 4 0 0 0
69 Eesti Maaülikooli SK Lotta Peedimaa 4 0 0 0
70 Eesti Maaülikooli SK Monika Teder 4 0 0 0
71 Sparta Spordiselts Saskia Ormak D 4 0 0 0
72 Sparta Spordiselts Tiina Krutob 4 0 0 0

Naiste liiga

Jrk.MeeskondEesnimiPerenimiMängitud minVisked väravaleTõrjutudTõrje %
1. SK LINK / SakuLiinaÜksik180565191,1
2. Eesti Maaülikooli SKAnastasiaSokolova143655686,2
3. Sparta SpordiseltsSaskiaOrmak D240927884,8
4. Kaitseliidu Rapla malevAljonaGlivenko103685783,8
5. Eesti Maaülikooli SKLottaPeedimaa100413482,9
6. SK LINK / SakuKerliUue60161381,3
7. Kaitseliidu Rapla malevTriinuTuttenpal140804860,0
Eesti Saalihoki Liit on
Eesti Olümpiakomitee liige
 
© Eesti Saalihoki Liit | Pirita tee 12, 10127 Tallinn, Eesti | E-post info@saalihoki.ee | Tel: +372 502 6962 |