Hooaeg 2020 / 2021

PAF Saalihokiliiga

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Sparta Team Automaailm I Adrian Sikk 0 0 0 0
2 Jõgeva SK Tähe / Olivia Ainars Juškevics 0 0 0 0
3 Bändidos Aivar Aasma 0 0 0 0
4 Eesti Maaülikool Aleksander Popenov (Duubel) 0 0 0 0
5 Eesti Maaülikool Aleksandr Popenov 0 0 0 0
6 Jõgeva SK Tähe / Olivia Alex Guske D 0 0 0 0
7 Eesti Maaülikool Alex Sults 0 0 0 0
8 Bändidos Allan Tatter 0 0 0 0
9 Sparta Team Automaailm II Ander Sikk 0 0 0 0
10 Bändidos Andi Kuum 0 0 0 0
11 Viimsi Kepp Andre Padu 0 0 0 0
12 Bändidos Andre Sammelselg 0 0 0 0
13 SK LINK / Saku Andre Simovart 0 0 0 0
14 Jõgeva SK Tähe / Olivia Andreas Õun 0 0 0 0
15 Sparta Team Automaailm I Andrei Polovnikov 0 0 0 0
16 Eesti Maaülikool Andrei Solovjov 0 0 0 0
17 SK LINK / Saku Andres Aamisepp 0 0 0 0
18 Viimsi Kepp Anti Roots 0 0 0 0
19 Sparta Team Automaailm II Anton Fjodorov 0 0 0 0
20 Sparta Team Automaailm II Argo Kungla 0 0 0 0
21 Sparta Team Automaailm II Artjom Kuznetsov 0 0 0 0
22 Eesti Maaülikool Artur Okružko 0 0 0 0
23 SK LINK / Saku Ats Tamme 0 0 0 0
24 SK LINK / Saku Carol Viiding 0 0 0 0
25 Eesti Maaülikool Christopher Krutõh 0 0 0 0
26 Eesti Maaülikool Daniel Matsukevitš 0 0 0 0
27 Sparta Team Automaailm II Daniil Ruzevitš 0 0 0 0
28 Eesti Maaülikool Danver Pruuli 0 0 0 0
29 Bändidos Deniss Davõdov 0 0 0 0
30 Viimsi Kepp Eero Pajuviidik 0 0 0 0
31 Sparta Team Automaailm I Egert Unga 0 0 0 0
32 Jõgeva SK Tähe / Olivia Erki Teder 0 0 0 0
33 Viimsi Kepp Erlin Rand 0 0 0 0
34 Sparta Team Automaailm II Ermo Jõgi 0 0 0 0
35 Bändidos Fred Haga 0 0 0 0
36 SK LINK / Saku Fredy Maalt 0 0 0 0
37 Sparta Team Automaailm I Gerdo Unga 0 0 0 0
38 Eesti Maaülikool Hans Kristjan Muhel 0 0 0 0
39 Jõgeva SK Tähe / Olivia Heino Avi 0 0 0 0
40 Bändidos Helmur Rajang 0 0 0 0
41 Eesti Maaülikool Henri Haljaste 0 0 0 0
42 Sparta Team Automaailm II Henry Haidor Hõrak 0 0 0 0
43 Sparta Team Automaailm II Henry Välling 0 0 0 0
44 Sparta Team Automaailm II Hermann Liivik 0 0 0 0
45 Saalihokivarustus.ee Jaan Tähiste 0 0 0 0
46 Sparta Team Automaailm I Jaanus Kase 0 0 0 0
47 Bändidos Jaanus Sapas 0 0 0 0
48 Eesti Maaülikool Jakob Poom 0 0 0 0
49 Sparta Team Automaailm I Jarl Gustsin 0 0 0 0
50 Eesti Maaülikool Jarno Marjamäki 0 0 0 0
51 Bändidos Jerofei Fomenko 0 0 0 0
52 Jõgeva SK Tähe / Olivia Joel Ekroos 0 0 0 0
53 Eesti Maaülikool Joonas Rubeika 0 0 0 0
54 Saalihokivarustus.ee Juhan Tomingas 0 0 0 0
55 Saalihokivarustus.ee Juhani Võik 0 0 0 0
56 Viimsi Kepp Julius Stokas 0 0 0 0
57 Eesti Maaülikool Jörgen Järsk 0 0 0 0
58 Jõgeva SK Tähe / Olivia Karl Kalm 0 0 0 0
59 Jõgeva SK Tähe / Olivia Karl Kastan 0 0 0 0
60 Eesti Maaülikool Karl Marten Loks 0 0 0 0
61 Jõgeva SK Tähe / Olivia Karl-Eerik Kukk D 0 0 0 0
62 Viimsi Kepp Karmo Karelson 0 0 0 0
63 Saalihokivarustus.ee Kaspar Jõgar 0 0 0 0
64 Sparta Team Automaailm II Kaspar Küüt 0 0 0 0
65 Bändidos Kaupo Kaur 0 0 0 0
66 Saalihokivarustus.ee Keijo Lehes 0 0 0 0
67 SK LINK / Saku Keio Kanna 0 0 0 0
68 Sparta Team Automaailm I Ken Pähn 0 0 0 0
69 Sparta Team Automaailm I Kermo Uue 0 0 0 0
70 Viimsi Kepp Kert Karelson 0 0 0 0
71 Jõgeva SK Tähe / Olivia Kevin Tamm 0 0 0 0
72 Sparta Team Automaailm I Kevin Vaha 0 0 0 0
73 Bändidos Kevin Viitas 0 0 0 0
74 Eesti Maaülikool Konsta-Akseli Keijonen 0 0 0 0
75 Sparta Team Automaailm I Kristen Kurval 0 0 0 0
76 Sparta Team Automaailm II Kristian Tikerpäe 0 0 0 0
77 Eesti Maaülikool Kristjan Anderson 0 0 0 0
78 SK LINK / Saku Kristjan Puu 0 0 0 0
79 SK LINK / Saku Kristo Lehiste 0 0 0 0
80 Jõgeva SK Tähe / Olivia Kristo Voitk D 0 0 0 0
81 SK LINK / Saku Kuldar Mark 0 0 0 0
82 Bändidos Künter Põldmaa 0 0 0 0
83 SK LINK / Saku Lars Hillar 0 0 0 0
84 Jõgeva SK Tähe / Olivia Lauri-Robert Indus 0 0 0 0
85 Eesti Maaülikool Maanus Puskar 0 0 0 0
86 Viimsi Kepp Madis Kass 0 0 0 0
87 SK LINK / Saku Madis Leisner 0 0 0 0
88 Eesti Maaülikool Maksim Shitskiy 0 0 0 0
89 Eesti Maaülikool Marcos Timmusk 0 0 0 0
90 Eesti Maaülikool Marcus Pehka 0 0 0 0
91 Viimsi Kepp Marek Ulman 0 0 0 0
92 Eesti Maaülikool Margo-Kristo Rätto 0 0 0 0
93 Viimsi Kepp Margus Jõgisoo 0 0 0 0
94 Jõgeva SK Tähe / Olivia Margus Rosin D 0 0 0 0
95 Jõgeva SK Tähe / Olivia Mario Paulus 0 0 0 0
96 Viimsi Kepp Marko Mäepea 0 0 0 0
97 Saalihokivarustus.ee Markus Tepp 0 0 0 0
98 Bändidos Marten Liivik 0 0 0 0
99 Sparta Team Automaailm II Martin Tikerpäe 0 0 0 0
100 Jõgeva SK Tähe / Olivia Mathias Einamann 0 0 0 0
101 Bändidos Mihhail Jakovlev 0 0 0 0
102 Saalihokivarustus.ee Mihkel Kaasik 0 0 0 0
103 Viimsi Kepp Mihkel Kruusmägi 0 0 0 0
104 Saalihokivarustus.ee Mihkel Must 0 0 0 0
105 Sparta Team Automaailm I Mihkel Tasa 0 0 0 0
106 Sparta Team Automaailm I Morten Talviste 0 0 0 0
107 Eesti Maaülikool Märten Lamp 0 0 0 0
108 Eesti Maaülikool Niks Kazenko 0 0 0 0
109 Viimsi Kepp Olari Püvi 0 0 0 0
110 Jõgeva SK Tähe / Olivia Oliver Heljand D 0 0 0 0
111 Sparta Team Automaailm II Oliver Peter Olsson 0 0 0 0
112 Sparta Team Automaailm I Oliver Savi 0 0 0 0
113 Bändidos Oskar Illak 0 0 0 0
114 Jõgeva SK Tähe / Olivia Peteris Freimanis 0 0 0 0
115 Bändidos Priit Paenurm 0 0 0 0
116 Sparta Team Automaailm II Ragnar Kranberg 0 0 0 0
117 Jõgeva SK Tähe / Olivia Rainer Kalde 0 0 0 0
118 Bändidos Rainis Provornikov 0 0 0 0
119 Bändidos Raivo Verk 0 0 0 0
120 Eesti Maaülikool Rando Ernits 0 0 0 0
121 Jõgeva SK Tähe / Olivia Rasmus Randoja D 0 0 0 0
122 Sparta Team Automaailm II Rasmus Rannula 0 0 0 0
123 Viimsi Kepp Raul Eesmäe 0 0 0 0
124 Jõgeva SK Tähe / Olivia Raul Kivi 0 0 0 0
125 SK LINK / Saku Rauno Miller 0 0 0 0
126 Jõgeva SK Tähe / Olivia Rauno Pärtel D 0 0 0 0
127 Saalihokivarustus.ee Reigo Kruusement 0 0 0 0
128 Sparta Team Automaailm I Reijo Külvi 0 0 0 0
129 Viimsi Kepp Rein Kruusat 0 0 0 0
130 Sparta Team Automaailm I Remo Merimaa 0 0 0 0
131 Sparta Team Automaailm II Rene Kärner 0 0 0 0
132 Sparta Team Automaailm II Reydan Ramon Niineorg 0 0 0 0
133 Sparta Team Automaailm II Riggo Saggor 0 0 0 0
134 Sparta Team Automaailm I Risto Heapost 0 0 0 0
135 Sparta Team Automaailm II Risto Ollema 0 0 0 0
136 Viimsi Kepp Robert Tarenõmm 0 0 0 0
137 Sparta Team Automaailm II Robin Savi 0 0 0 0
138 Eesti Maaülikool Robin Sepma 0 0 0 0
139 Eesti Maaülikool Roland Raja 0 0 0 0
140 Viimsi Kepp Roland Songisepp 0 0 0 0
141 Jõgeva SK Tähe / Olivia Rome Andro Moora D 0 0 0 0
142 SK LINK / Saku Sander Lehtme 0 0 0 0
143 Eesti Maaülikool Sander Mägi 0 0 0 0
144 Sparta Team Automaailm I Sander Savi 0 0 0 0
145 SK LINK / Saku Sander Stokkeby 0 0 0 0
146 Jõgeva SK Tähe / Olivia Siim Selgis 0 0 0 0
147 SK LINK / Saku Siim Stokkeby 0 0 0 0
148 Saalihokivarustus.ee Siim Veersalu 0 0 0 0
149 Eesti Maaülikool Simon Georg Mahla 0 0 0 0
150 Saalihokivarustus.ee Sten Kõiv 0 0 0 0
151 Jõgeva SK Tähe / Olivia Sten Metsar D 0 0 0 0
152 Sparta Team Automaailm I Sten Ritson 0 0 0 0
153 Sparta Team Automaailm I Stenver Savi 0 0 0 0
154 Jõgeva SK Tähe / Olivia Sven Uue 0 0 0 0
155 Saalihokivarustus.ee Taavi Lepik 0 0 0 0
156 Eesti Maaülikool Talis Mölder 0 0 0 0
157 SK LINK / Saku Tanel Kasenurm 0 0 0 0
158 Viimsi Kepp Tanel Rebane 0 0 0 0
159 Bändidos Targo Trepp 0 0 0 0
160 Viimsi Kepp Tarvo Kivisilla 0 0 0 0
161 Saalihokivarustus.ee Tauri Turk 0 0 0 0
162 SK LINK / Saku Teet Soasepp 0 0 0 0
163 Eesti Maaülikool Thor Deimos Vaasa 0 0 0 0
164 Viimsi Kepp Tiit Tammeveski 0 0 0 0
165 Jõgeva SK Tähe / Olivia Timo Kotkas 0 0 0 0
166 Viimsi Kepp Tõnis Metsson 0 0 0 0
167 Saalihokivarustus.ee Tõnis Vainomäe 0 0 0 0
168 Bändidos Veiko Lillemägi 0 0 0 0
169 Bändidos Visa Vilpponen 0 0 0 0
170 Sparta Team Automaailm II Vladimir Kratško 0 0 0 0

PAF Saalihokiliiga

JSK TäheSparta ISK LINKEMÜSaalihokivarustusViimsi KeppSparta IIBändidosSuhePunkteKoht
Jõgeva SK Tähe / Olivia19 - 612 - 420 - 314 - 531 - 196-19151
Sparta Team Automaailm I6 - 925 - 120 - 211 - 422 - 313 - 397-22152
SK LINK / Saku9 - 69 - 514 - 213 - 328 - 673-22153
Eesti Maaülikool6 - 191 - 254 - 69 - 511 - 712 - 643-6894
Saalihokivarustus.ee4 - 122 - 205 - 96 - 48 - 625-5165
Viimsi Kepp3 - 204 - 112 - 145 - 914-5406
Sparta Team Automaailm II5 - 143 - 223 - 137 - 116 - 824-6807
Bändidos1 - 313 - 136 - 286 - 1216-8408

PAF Saalihokiliiga

VõistkondMängeVõitVõit lisaajalKaotusKaotus lisaajalViikVäravate suhePunkte
Jõgeva SK Tähe / Olivia55000096 - 1915
Sparta Team Automaailm I65010097 - 2215
SK LINK / Saku55000073 - 2215
Eesti Maaülikool63030043 - 689
Saalihokivarustus.ee52030025 - 516
Viimsi Kepp40040014 - 540
Sparta Team Automaailm II50050024 - 680
Bändidos40040016 - 840

PAF Saalihokiliiga

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Sparta Team Automaailm I Egert Unga 5 15 11 26
2 SK LINK / Saku Kristjan Puu 5 14 12 26
3 Jõgeva SK Tähe / Olivia Mathias Einamann 5 12 13 25
4 Sparta Team Automaailm I Stenver Savi 6 15 9 24
5 SK LINK / Saku Tanel Kasenurm 4 11 12 23
6 Jõgeva SK Tähe / Olivia Andreas Õun 5 16 6 22
7 Sparta Team Automaailm I Kermo Uue 6 10 12 22
8 Sparta Team Automaailm I Ken Pähn 5 9 12 21
9 Jõgeva SK Tähe / Olivia Sven Uue 3 9 11 20
10 SK LINK / Saku Kristo Lehiste 5 9 11 20
11 Jõgeva SK Tähe / Olivia Alex Guske D 5 13 6 19
12 Jõgeva SK Tähe / Olivia Lauri-Robert Indus 5 13 6 19
13 Eesti Maaülikool Artur Okružko 6 12 6 18
14 Sparta Team Automaailm I Oliver Savi 6 9 7 16
15 Sparta Team Automaailm I Sander Savi 5 9 6 15
16 Sparta Team Automaailm I Morten Talviste 6 9 5 14
17 SK LINK / Saku Carol Viiding 4 5 8 13
18 Eesti Maaülikool Sander Mägi 5 9 4 13
19 SK LINK / Saku Fredy Maalt 5 8 4 12
20 Jõgeva SK Tähe / Olivia Mario Paulus 3 3 8 11
21 SK LINK / Saku Andres Aamisepp 4 9 2 11
22 Sparta Team Automaailm I Jarl Gustsin 6 7 4 11
23 Eesti Maaülikool Simon Georg Mahla 4 3 7 10
24 Jõgeva SK Tähe / Olivia Karl-Eerik Kukk D 5 5 5 10
25 Sparta Team Automaailm I Adrian Sikk 6 4 6 10
26 Jõgeva SK Tähe / Olivia Peteris Freimanis 1 6 3 9
27 Saalihokivarustus.ee Kaspar Jõgar 5 7 2 9
28 SK LINK / Saku Sander Stokkeby 5 5 4 9
29 Jõgeva SK Tähe / Olivia Heino Avi 5 2 7 9
30 Jõgeva SK Tähe / Olivia Rome Andro Moora D 5 6 2 8
31 Sparta Team Automaailm II Ermo Jõgi 5 5 3 8
32 Sparta Team Automaailm II Ander Sikk 5 2 6 8
33 Sparta Team Automaailm II Sten Ritson 6 2 6 8
34 Viimsi Kepp Tarvo Kivisilla 4 6 1 7
35 SK LINK / Saku Andre Simovart 5 6 1 7
36 Saalihokivarustus.ee Juhani Võik 5 5 2 7
37 Eesti Maaülikool Konsta-Akseli Keijonen 5 5 2 7
38 Eesti Maaülikool Niks Kazenko 6 2 5 7
39 Jõgeva SK Tähe / Olivia Rasmus Randoja D 3 3 3 6
40 Eesti Maaülikool Marcos Timmusk 4 3 3 6
41 Jõgeva SK Tähe / Olivia Timo Kotkas 5 5 1 6
42 Jõgeva SK Tähe / Olivia Margus Rosin D 5 2 4 6
43 Eesti Maaülikool Daniel Matsukevitš 2 3 2 5
44 Sparta Team Automaailm I Risto Heapost 4 4 1 5
45 Bändidos Andre Sammelselg 4 0 5 5
46 Saalihokivarustus.ee Siim Veersalu 5 3 2 5
47 Saalihokivarustus.ee Tõnis Vainomäe 5 3 2 5
48 Eesti Maaülikool Talis Mölder 6 2 3 5
49 Sparta Team Automaailm II Oliver Peter Olsson 2 2 2 4
50 Bändidos Jerofei Fomenko 3 4 0 4
51 Eesti Maaülikool Rando Ernits 3 2 2 4
52 Bändidos Künter Põldmaa 4 3 1 4
53 Viimsi Kepp Mihkel Kruusmägi 4 3 1 4
54 Bändidos Rainis Provornikov 4 3 1 4
55 Saalihokivarustus.ee Markus Tepp 4 2 2 4
56 Saalihokivarustus.ee Mihkel Must 5 3 1 4
57 SK LINK / Saku Madis Leisner 5 2 2 4
58 Saalihokivarustus.ee Sten Kõiv 5 0 4 4
59 Sparta Team Automaailm I Andrei Polovnikov 6 2 2 4
60 Sparta Team Automaailm I Kevin Vaha 6 2 2 4
61 Sparta Team Automaailm I Reijo Külvi 6 0 4 4
62 Sparta Team Automaailm II Daniil Ruzevitš 2 3 0 3
63 SK LINK / Saku Sander Lehtme 2 3 0 3
64 Sparta Team Automaailm II Hermann Liivik 2 1 2 3
65 Sparta Team Automaailm II Vladimir Kratško 3 3 0 3
66 Bändidos Helmur Rajang 3 2 1 3
67 Viimsi Kepp Andre Padu 3 1 2 3
68 Bändidos Andi Kuum 4 3 0 3
69 Eesti Maaülikool Jakob Poom 5 1 2 3
70 Jõgeva SK Tähe / Olivia Erki Teder 5 0 3 3
71 Viimsi Kepp Madis Kass 1 1 1 2
72 Viimsi Kepp Julius Stokas 2 2 0 2
73 Sparta Team Automaailm II Argo Kungla 3 1 1 2
74 Sparta Team Automaailm I Gerdo Unga 3 1 1 2
75 SK LINK / Saku Ats Tamme 3 0 2 2
76 SK LINK / Saku Keio Kanna 3 0 2 2
77 Viimsi Kepp Robert Tarenõmm 3 0 2 2
78 Sparta Team Automaailm II Henry Haidor Hõrak 4 2 0 2
79 Bändidos Marten Liivik 4 1 1 2
80 Sparta Team Automaailm II Robin Savi 4 1 1 2
81 Sparta Team Automaailm II Rasmus Rannula 4 0 2 2
82 Jõgeva SK Tähe / Olivia Sten Metsar D 4 0 2 2
83 Jõgeva SK Tähe / Olivia Oliver Heljand D 5 1 1 2
84 Jõgeva SK Tähe / Olivia Kevin Tamm 5 0 2 2
85 Eesti Maaülikool Aleksander Popenov (Duubel) 1 0 1 1
86 Viimsi Kepp Erlin Rand 1 0 1 1
87 Eesti Maaülikool Roland Raja 1 0 1 1
88 Bändidos Oskar Illak 2 0 1 1
89 SK LINK / Saku Rauno Miller 2 0 1 1
90 Viimsi Kepp Roland Songisepp 2 0 1 1
91 Eesti Maaülikool Alex Sults 3 0 1 1
92 Viimsi Kepp Marek Ulman 3 0 1 1
93 Viimsi Kepp Margus Jõgisoo 4 1 0 1
94 Sparta Team Automaailm II Martin Tikerpäe 4 1 0 1
95 Saalihokivarustus.ee Mihkel Kaasik 4 1 0 1
96 Sparta Team Automaailm II Ragnar Kranberg 4 1 0 1
97 Saalihokivarustus.ee Keijo Lehes 4 0 1 1
98 Bändidos Mihhail Jakovlev 4 0 1 1
99 Viimsi Kepp Raul Eesmäe 4 0 1 1
100 Bändidos Veiko Lillemägi 4 0 1 1
101 Eesti Maaülikool Karl Marten Loks 5 1 0 1
102 Eesti Maaülikool Jörgen Järsk 5 0 1 1
103 Sparta Team Automaailm II Rene Kärner 5 0 1 1
104 Saalihokivarustus.ee Taavi Lepik 5 0 1 1
105 Sparta Team Automaailm I Kristen Kurval 6 0 1 1
106 Jõgeva SK Tähe / Olivia Ainars Juškevics 0 0 0 0
107 Bändidos Allan Tatter 0 0 0 0
108 Eesti Maaülikool Andrei Solovjov 0 0 0 0
109 Eesti Maaülikool Hans Kristjan Muhel 0 0 0 0
110 Eesti Maaülikool Henri Haljaste 0 0 0 0
111 Saalihokivarustus.ee Jaan Tähiste 0 0 0 0
112 Eesti Maaülikool Jarno Marjamäki 0 0 0 0
113 Jõgeva SK Tähe / Olivia Joel Ekroos 0 0 0 0
114 Eesti Maaülikool Kristjan Anderson 0 0 0 0
115 Jõgeva SK Tähe / Olivia Kristo Voitk D 0 0 0 0
116 Eesti Maaülikool Maksim Shitskiy 0 0 0 0
117 Sparta Team Automaailm I Mihkel Tasa 0 0 0 0
118 Bändidos Priit Paenurm 0 0 0 0
119 Jõgeva SK Tähe / Olivia Siim Selgis 0 0 0 0
120 Bändidos Targo Trepp 0 0 0 0
121 Saalihokivarustus.ee Tauri Turk 0 0 0 0
122 SK LINK / Saku Teet Soasepp 0 0 0 0
123 Eesti Maaülikool Thor Deimos Vaasa 0 0 0 0
124 Sparta Team Automaailm II Anton Fjodorov 1 0 0 0
125 Sparta Team Automaailm I Jaanus Kase 1 0 0 0
126 Bändidos Jaanus Sapas 1 0 0 0
127 Jõgeva SK Tähe / Olivia Karl Kastan 1 0 0 0
128 Viimsi Kepp Karmo Karelson 1 0 0 0
129 Eesti Maaülikool Marcus Pehka 1 0 0 0
130 Eesti Maaülikool Märten Lamp 1 0 0 0
131 Jõgeva SK Tähe / Olivia Raul Kivi 1 0 0 0
132 Jõgeva SK Tähe / Olivia Rauno Pärtel D 1 0 0 0
133 Bändidos Aivar Aasma 2 0 0 0
134 Bändidos Deniss Davõdov 2 0 0 0
135 Viimsi Kepp Eero Pajuviidik 2 0 0 0
136 Bändidos Fred Haga 2 0 0 0
137 Jõgeva SK Tähe / Olivia Karl Kalm 2 0 0 0
138 SK LINK / Saku Lars Hillar 2 0 0 0
139 Viimsi Kepp Marko Mäepea 2 0 0 0
140 Viimsi Kepp Tiit Tammeveski 2 0 0 0
141 Viimsi Kepp Tõnis Metsson 2 0 0 0
142 Bändidos Visa Vilpponen 2 0 0 0
143 Eesti Maaülikool Aleksandr Popenov 3 0 0 0
144 Viimsi Kepp Anti Roots 3 0 0 0
145 Saalihokivarustus.ee Juhan Tomingas 3 0 0 0
146 Viimsi Kepp Kert Karelson 3 0 0 0
147 Bändidos Kevin Viitas 3 0 0 0
148 Eesti Maaülikool Margo-Kristo Rätto 3 0 0 0
149 Viimsi Kepp Olari Püvi 3 0 0 0
150 Jõgeva SK Tähe / Olivia Rainer Kalde 3 0 0 0
151 Bändidos Raivo Verk 3 0 0 0
152 Saalihokivarustus.ee Reigo Kruusement 3 0 0 0
153 Sparta Team Automaailm II Reydan Ramon Niineorg 3 0 0 0
154 Sparta Team Automaailm II Riggo Saggor 3 0 0 0
155 Eesti Maaülikool Robin Sepma 3 0 0 0
156 Viimsi Kepp Tanel Rebane 3 0 0 0
157 Sparta Team Automaailm II Artjom Kuznetsov 4 0 0 0
158 Sparta Team Automaailm II Kaspar Küüt 4 0 0 0
159 Bändidos Kaupo Kaur 4 0 0 0
160 Viimsi Kepp Rein Kruusat 4 0 0 0
161 Sparta Team Automaailm I Remo Merimaa 4 0 0 0
162 Sparta Team Automaailm II Risto Ollema 4 0 0 0
163 SK LINK / Saku Siim Stokkeby 4 0 0 0
164 Eesti Maaülikool Danver Pruuli 5 0 0 0
165 Sparta Team Automaailm II Henry Välling 5 0 0 0
166 Sparta Team Automaailm II Kristian Tikerpäe 5 0 0 0
167 SK LINK / Saku Kuldar Mark 5 0 0 0
168 Eesti Maaülikool Christopher Krutõh 6 0 0 0
169 Eesti Maaülikool Joonas Rubeika 6 0 0 0
170 Eesti Maaülikool Maanus Puskar 6 0 0 0

PAF Saalihokiliiga

Jrk.MeeskondEesnimiPerenimiMängitud minVisked väravaleTõrjutudTõrje %
1. SK LINK / SakuSiimStokkeby100544787,0
2. Jõgeva SK Tähe / OliviaKevinTamm30012911085,3
3. Sparta Team Automaailm IRemoMerimaa100393384,6
4. Sparta Team Automaailm IKristenKurval2601038784,5
5. SK LINK / SakuKuldarMark140544481,5
6. SK LINK / SakuLarsHillar60262180,8
7. Sparta Team Automaailm IIReydan RamonNiineorg1601128676,8
8. Saalihokivarustus.eeTaaviLepik28017513476,6
9. Eesti MaaülikoolChristopherKrutõh1851027472,6
10. Viimsi KeppEeroPajuviidik60392871,8
11. BändidosKaupoKaur104996767,7
12. BändidosMihhailJakovlev13615610466,7
13. Viimsi KeppOlariPüvi60271866,7
14. Eesti MaaülikoolJoonasRubeika1751167665,5
15. Viimsi KeppTõnisMetsson120935963,4
16. Sparta Team Automaailm IIKasparKüüt1401086661,1
17. Saalihokivarustus.eeReigoKruusement20201050,0
Eesti Saalihoki Liit on
Eesti Olümpiakomitee liige
 
© Eesti Saalihoki Liit | Pirita tee 12, 10127 Tallinn, Eesti | E-post info@saalihoki.ee | Tel: +372 502 6962 |