Hooaeg 2019 / 2020

PAF Saalihokiliiga

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Sparta Team Automaailm II Adrian Sikk 0 0 0 0
2 Jõgeva SK Tähe / Olivia Ainars Juškevics 0 0 0 0
3 Bändidos Aivar Aasma 0 0 0 0
4 Viskoosa SK Aleksander Andrejev 0 0 0 0
5 Jõgeva SK Tähe / Olivia Aleksander Prõttšikov 0 0 0 0
6 Sinimäe Aleksander Runin 0 0 0 0
7 Sinimäe Aleksandr Zutsenja 0 0 0 0
8 Jõgeva SK Tähe / Olivia Alex Guske 0 0 0 0
9 Viskoosa SK Alex Kark 0 0 0 0
10 Eesti Maaülikool Alex Sults 0 0 0 0
11 Bändidos Allan Tatter 0 0 0 0
12 Sparta Team Automaailm II Amon Re Niineorg 0 0 0 0
13 Sparta Team Automaailm II Ander Sikk 0 0 0 0
14 Bändidos Andi Kuum 0 0 0 0
15 Sinimäe Andre Lausmaa 0 0 0 0
16 Bändidos Andre Sammelselg 0 0 0 0
17 Ääsmäe Andre Simovart 0 0 0 0
18 Jõgeva SK Tähe / Olivia Andreas Õun 0 0 0 0
19 Sparta Team Automaailm Andrei Polovnikov 0 0 0 0
20 Eesti Maaülikool Andrei Solovjov 0 0 0 0
21 Jäneda Andres Kalavus 0 0 0 0
22 Jäneda Andres Luts 0 0 0 0
23 Viskoosa SK Andres Tammeveski 0 0 0 0
24 Viimsi Kepp Andri Väljaots 0 0 0 0
25 Ääsmäe Anre Vooremaa 0 0 0 0
26 Viimsi Kepp Anti Roots 0 0 0 0
27 Jäneda Artur Homjakov 0 0 0 0
28 Eesti Maaülikool Artur Okružko 0 0 0 0
29 Jõgeva SK Tähe / Olivia Carol Viiding 0 0 0 0
30 Eesti Maaülikool Daniel Matsukevitš 0 0 0 0
31 Jäneda Daniil Ruzevitš 0 0 0 0
32 Jäneda Daniil Tenitski 0 0 0 0
33 Bändidos Deniss Davõdov 0 0 0 0
34 Sinimäe Dmitri Burdin 0 0 0 0
35 Sinimäe Edgar Grazer 0 0 0 0
36 Viimsi Kepp Eero Pajuviidik 0 0 0 0
37 Eesti Maaülikool Egert Roio 0 0 0 0
38 Sparta Team Automaailm Egert Unga 0 0 0 0
39 Ääsmäe Ergo Orumaa 0 0 0 0
40 KAMA2 Ergo Saar 0 0 0 0
41 Tahmaküla Eri Rääsk 0 0 0 0
42 Tahmaküla Erki Tammemäe 0 0 0 0
43 Jõgeva SK Tähe / Olivia Erki Teder 0 0 0 0
44 Viimsi Kepp Erlin Rand 0 0 0 0
45 Sparta Team Automaailm II Ermo Jõgi 0 0 0 0
46 Viskoosa SK Fred Haga 0 0 0 0
47 Ääsmäe Fredy Maalt 0 0 0 0
48 Jäneda Geir Pärtel 0 0 0 0
49 Jäneda Georg Vorobjov 0 0 0 0
50 Sparta Team Automaailm Gerdo Unga 0 0 0 0
51 Viskoosa SK Hannu Heinonen 0 0 0 0
52 Eesti Maaülikool Hans Kristjan Muhel 0 0 0 0
53 Viskoosa SK Helmur Rajang 0 0 0 0
54 Viskoosa SK Henri Lilp 0 0 0 0
55 Sparta Team Automaailm II Henry Haidor Hõrak 0 0 0 0
56 Jäneda Igor Tegelmann 0 0 0 0
57 Sinimäe Ilja Koivanen 0 0 0 0
58 Jäneda Ilja Volodin 0 0 0 0
59 Viskoosa SK Ilmar Niitov 0 0 0 0
60 Jäneda Indrek Lumiste 0 0 0 0
61 KAMA2 Indrek Sinisaar 0 0 0 0
62 Bändidos Ivan Dubkov 0 0 0 0
63 Ääsmäe Ivar Agar 0 0 0 0
64 Ääsmäe Jaan Rebane 0 0 0 0
65 Eesti Maaülikool Jaan Tähiste 0 0 0 0
66 Sparta Team Automaailm Jaanus Kase 0 0 0 0
67 Bändidos Jaanus Sapas 0 0 0 0
68 Eesti Maaülikool Jakob Poom 0 0 0 0
69 Eesti Maaülikool Jan Henrik Pärnik 0 0 0 0
70 KAMA2 Janar Küla 0 0 0 0
71 Ääsmäe Janar Laaneste 0 0 0 0
72 Eesti Maaülikool Janno Kaur 0 0 0 0
73 Sparta Team Automaailm Jarl Gustsin 0 0 0 0
74 Eesti Maaülikool Jarno Marjamäki 0 0 0 0
75 Bändidos Jerofei Fomenko 0 0 0 0
76 Jõgeva SK Tähe / Olivia Joel Ekroos 0 0 0 0
77 Jäneda Joosep Perandi 0 0 0 0
78 Sparta Team Automaailm II Jordan Matheo Niineorg 0 0 0 0
79 Sinimäe Juhan Tomingas 0 0 0 0
80 Eesti Maaülikool Juhani Võik 0 0 0 0
81 Viimsi Kepp Julius Stokas 0 0 0 0
82 Eesti Maaülikool Jörgen Järsk 0 0 0 0
83 Viskoosa SK Kardo Liinjärv 0 0 0 0
84 Bändidos Karel Loik 0 0 0 0
85 Jõgeva SK Tähe / Olivia Karl Kalm 0 0 0 0
86 Jõgeva SK Tähe / Olivia Karl Kastan 0 0 0 0
87 Eesti Maaülikool Karl Marten Loks 0 0 0 0
88 Jõgeva SK Tähe / Olivia Karl-Eerik Kukk 0 0 0 0
89 Eesti Maaülikool Karl-Erik Kruusmaa 0 0 0 0
90 Eesti Maaülikool Karli Säärits (Duubel) 0 0 0 0
91 Viimsi Kepp Karmo Karelson 0 0 0 0
92 Viskoosa SK Karmo Silm 0 0 0 0
93 Eesti Maaülikool Kaspar Jõgar 0 0 0 0
94 Sinimäe Kaspar Kallasmaa 0 0 0 0
95 Ääsmäe Kaspar Kallion 0 0 0 0
96 Sparta Team Automaailm II Kaspar Küüt 0 0 0 0
97 Viskoosa SK Kaspar Suits 0 0 0 0
98 Eesti Maaülikool Kaspar Virkus 0 0 0 0
99 Bändidos Kaupo Kaur 0 0 0 0
100 KAMA2 Kauri Adman 0 0 0 0
101 Viskoosa SK Keio Kanna 0 0 0 0
102 Sparta Team Automaailm Ken Pähn 0 0 0 0
103 Sparta Team Automaailm Kermo Uue 0 0 0 0
104 Viimsi Kepp Kert Karelson 0 0 0 0
105 Sparta Team Automaailm II Kevin Poom 0 0 0 0
106 Jõgeva SK Tähe / Olivia Kevin Tamm 0 0 0 0
107 Sparta Team Automaailm II Kevin Vaha 0 0 0 0
108 Bändidos Kevin Viitas 0 0 0 0
109 Bändidos Kirka Kulmala 0 0 0 0
110 Tahmaküla Kristen Kurval 0 0 0 0
111 Sparta Team Automaailm II Kristian Tikerpäe 0 0 0 0
112 Eesti Maaülikool Kristjan Anderson 0 0 0 0
113 KAMA2 Kristjan Niibon 0 0 0 0
114 Jõgeva SK Tähe / Olivia Kristjan Puu 0 0 0 0
115 Jõgeva SK Tähe / Olivia Kristo Lehiste 0 0 0 0
116 Jõgeva SK Tähe / Olivia Kristo Voitk 0 0 0 0
117 Viskoosa SK Künter Põldmaa 0 0 0 0
118 Bändidos Lari Nikmo 0 0 0 0
119 KAMA2 Lars Hillar 0 0 0 0
120 Tahmaküla Lauri Kuktalu 0 0 0 0
121 KAMA2 Lauri Kuusisto 0 0 0 0
122 Jõgeva SK Tähe / Olivia Lauri-Robert Indus 0 0 0 0
123 Eesti Maaülikool Maanus Puskar 0 0 0 0
124 Viimsi Kepp Madis Kass 0 0 0 0
125 Viimsi Kepp Madis Leisner 0 0 0 0
126 Eesti Maaülikool Maksim Shitskiy 0 0 0 0
127 Eesti Maaülikool Marcos Timmusk 0 0 0 0
128 Bändidos Marek Meleško 0 0 0 0
129 Viimsi Kepp Marek Ulman 0 0 0 0
130 Viimsi Kepp Margus Jõgisoo 0 0 0 0
131 Jõgeva SK Tähe / Olivia Margus Rosin 0 0 0 0
132 KAMA2 Margus Sinisaar 0 0 0 0
133 Jõgeva SK Tähe / Olivia Mario Paulus 0 0 0 0
134 Sinimäe Mark Meema 0 0 0 0
135 Viimsi Kepp Marko Mäepea 0 0 0 0
136 Sinimäe Markus Lausmaa 0 0 0 0
137 Sinimäe Markus Lukk 0 0 0 0
138 Eesti Maaülikool Markus Tepp 0 0 0 0
139 Tahmaküla Mart Kaska 0 0 0 0
140 Bändidos Marten Liivik 0 0 0 0
141 KAMA2 Martin Einblau 0 0 0 0
142 KAMA2 Martin Kärner 0 0 0 0
143 Jäneda Martin Lehmus 0 0 0 0
144 Sparta Team Automaailm II Martin Mõtlik 0 0 0 0
145 Sparta Team Automaailm II Martin Tikerpäe 0 0 0 0
146 Sinimäe Martin Öövel 0 0 0 0
147 Jõgeva SK Tähe / Olivia Mathias Einamann 0 0 0 0
148 Tahmaküla Matis Oolup 0 0 0 0
149 Ääsmäe Mats Tamme 0 0 0 0
150 Ääsmäe Matti Küüt 0 0 0 0
151 Jäneda Maximus Vorobjov 0 0 0 0
152 Bändidos Mihhail Jakovlev 0 0 0 0
153 Viimsi Kepp Mihkel Kruusmägi 0 0 0 0
154 Sparta Team Automaailm Mihkel Tasa 0 0 0 0
155 Ääsmäe Mikk Jüristo 0 0 0 0
156 Sinimäe Mikk Põldmäe 0 0 0 0
157 Eesti Maaülikool Mikko Saarivuori 0 0 0 0
158 Viskoosa SK Miko Malk 0 0 0 0
159 Sparta Team Automaailm Morten Talviste 0 0 0 0
160 Viskoosa SK Märt Käär 0 0 0 0
161 Eesti Maaülikool Märten Lamp 0 0 0 0
162 Eesti Maaülikool Niks Kazenko 0 0 0 0
163 Viimsi Kepp Olari Püvi 0 0 0 0
164 Tahmaküla Olari Tammel 0 0 0 0
165 Jõgeva SK Tähe / Olivia Oliver Heljand 0 0 0 0
166 Sparta Team Automaailm II Oliver Peter Olsson 0 0 0 0
167 Sparta Team Automaailm Oliver Savi 0 0 0 0
168 Bändidos Oskar Illak 0 0 0 0
169 Jäneda Oskar Salm 0 0 0 0
170 Jäneda Oskar Vikk 0 0 0 0
171 Sinimäe Ott Põldmäe 0 0 0 0
172 Tahmaküla Paavo Piik 0 0 0 0
173 Tahmaküla Paul Piik 0 0 0 0
174 Eesti Maaülikool Paul-Kristian Padrik 0 0 0 0
175 KAMA2 Peeter Subbi 0 0 0 0
176 Jõgeva SK Tähe / Olivia Peteris Freimanis 0 0 0 0
177 Bändidos Priit Paenurm 0 0 0 0
178 Sparta Team Automaailm II Ragnar Kranberg 0 0 0 0
179 Ääsmäe Ragnar Markus Kuljus 0 0 0 0
180 Bändidos Raido Roosnurm 0 0 0 0
181 Jõgeva SK Tähe / Olivia Rainer Kalde 0 0 0 0
182 Bändidos Rainis Provornikov 0 0 0 0
183 Bändidos Raivo Verk 0 0 0 0
184 Eesti Maaülikool Rando Ernits 0 0 0 0
185 KAMA2 Rando Hallik 0 0 0 0
186 Viskoosa SK Rannar Malk 0 0 0 0
187 Ääsmäe Rasmus Ollemaa 0 0 0 0
188 Jõgeva SK Tähe / Olivia Rasmus Randoja 0 0 0 0
189 Sparta Team Automaailm II Rasmus Rannula 0 0 0 0
190 Tahmaküla Rasmus Talviste 0 0 0 0
191 Viimsi Kepp Raul Eesmäe 0 0 0 0
192 Jõgeva SK Tähe / Olivia Raul Kivi 0 0 0 0
193 Ääsmäe Rauno Miller 0 0 0 0
194 Sparta Team Automaailm II Rauno Ollemaa 0 0 0 0
195 Jõgeva SK Tähe / Olivia Rauno Pärtel 0 0 0 0
196 Ääsmäe Rauno Varik 0 0 0 0
197 Eesti Maaülikool Reigo Kruusement 0 0 0 0
198 KAMA2 Reigo Podar 0 0 0 0
199 Tahmaküla Reijo Külvi 0 0 0 0
200 Tahmaküla Rein Kruusat 0 0 0 0
201 Sparta Team Automaailm Remo Merimaa 0 0 0 0
202 Sparta Team Automaailm II Rene Kärner 0 0 0 0
203 Sparta Team Automaailm II Reydan Ramon Niineorg 0 0 0 0
204 Viimsi Kepp Richard Eesmaa 0 0 0 0
205 KAMA2 Richard Kerde 0 0 0 0
206 Sparta Team Automaailm II Riggo Saggor 0 0 0 0
207 Tahmaküla Risto Heapost 0 0 0 0
208 Sparta Team Automaailm II Risto Ollema 0 0 0 0
209 Viskoosa SK Rivo Pärna 0 0 0 0
210 Viimsi Kepp Robert Tarenõmm 0 0 0 0
211 Sparta Team Automaailm II Robin Eklöf 0 0 0 0
212 Eesti Maaülikool Robin Sepma 0 0 0 0
213 Eesti Maaülikool Roland Raja 0 0 0 0
214 Viimsi Kepp Roland Songisepp 0 0 0 0
215 Jõgeva SK Tähe / Olivia Rome Andro Moora 0 0 0 0
216 Sinimäe Romet Troost 0 0 0 0
217 Tahmaküla Ronnie Kongo 0 0 0 0
218 KAMA2 Sander Kisler 0 0 0 0
219 Eesti Maaülikool Sander Mägi 0 0 0 0
220 Eesti Maaülikool Sander Reemets 0 0 0 0
221 Sparta Team Automaailm Sander Savi 0 0 0 0
222 Ääsmäe Sander Stokkeby 0 0 0 0
223 KAMA2 Sergei Kirillov 0 0 0 0
224 Ääsmäe Siim Edvard Sinimeri 0 0 0 0
225 Sinimäe Siim Romanov 0 0 0 0
226 Jõgeva SK Tähe / Olivia Siim Selgis 0 0 0 0
227 Ääsmäe Siim Stokkeby 0 0 0 0
228 Eesti Maaülikool Siim Veersalu 0 0 0 0
229 KAMA2 Silver Vanamets 0 0 0 0
230 Eesti Maaülikool Simon Georg Mahla 0 0 0 0
231 Eesti Maaülikool Sten Kõiv 0 0 0 0
232 Jõgeva SK Tähe / Olivia Sten Metsar 0 0 0 0
233 Sparta Team Automaailm Sten Ritson 0 0 0 0
234 Sparta Team Automaailm Stenver Savi 0 0 0 0
235 Viskoosa SK Sven Müller 0 0 0 0
236 Jõgeva SK Tähe / Olivia Sven Uue 0 0 0 0
237 Eesti Maaülikool Taavi Lepik 0 0 0 0
238 Jäneda Taavi Lumiste 0 0 0 0
239 Viskoosa SK Taavi Rand 0 0 0 0
240 KAMA2 Taavi Sau 0 0 0 0
241 Jäneda Taavi Visnap 0 0 0 0
242 Ääsmäe Tanel Kasenurm 0 0 0 0
243 Viimsi Kepp Tanel Rebane 0 0 0 0
244 Viskoosa SK Tanel Saag 0 0 0 0
245 Viskoosa SK Targo Treial 0 0 0 0
246 Ääsmäe Targo Trepp 0 0 0 0
247 Viskoosa SK Tarvo Kivisilla 0 0 0 0
248 Sinimäe Tauno Koppel 0 0 0 0
249 Ääsmäe Tauno Sau 0 0 0 0
250 Jäneda Tiit Kukk 0 0 0 0
251 Viimsi Kepp Tiit Tammeveski 0 0 0 0
252 Sparta Team Automaailm II Tim Eklöf 0 0 0 0
253 Jõgeva SK Tähe / Olivia Timo Kotkas 0 0 0 0
254 Tahmaküla Tomas Pavelka 0 0 0 0
255 Ääsmäe Tormi Voog 0 0 0 0
256 Viimsi Kepp Tõnis Metsson 0 0 0 0
257 Tahmaküla Tõnis Vainomäe 0 0 0 0
258 Sparta Team Automaailm Tõnis Vähi 0 0 0 0
259 Ääsmäe Urmet Neem 0 0 0 0
260 Jäneda Veikko Väisanen 0 0 0 0
261 Viskoosa SK Veiko Lillemägi 0 0 0 0
262 Sinimäe Vitali Sõtšjov 0 0 0 0
263 Jäneda Vladimir Bogdanski 0 0 0 0
264 Viskoosa SK Vladimir Kljain 0 0 0 0
265 Sparta Team Automaailm II Vladimir Kratško 0 0 0 0

PAF Saalihokiliiga

PAF Saalihokiliiga

VõistkondMängeVõitVõit lisaajalKaotusKaotus lisaajalViikVäravate suhePunkte
Jõgeva SK Tähe / Olivia11100100111 - 3330
Sparta Team Automaailm11100100141 - 3730
Eesti Maaülikool118120081 - 6726
Ääsmäe118120087 - 3626
Viimsi Kepp115141058 - 5518
Sparta Team Automaailm II115042045 - 6217
Tahmaküla115060050 - 5415
Sinimäe115060047 - 7515
Bändidos113080036 - 639
Jäneda112081030 - 847
Viskoosa SK1110100042 - 1033
KAMA21101100021 - 802

PAF Saalihokiliiga

JrkVõistkondMängijaMängeVäravaidSööteKokku
1 Sparta Team Automaailm Ken Pähn 10 18 25 43
2 Ääsmäe Tanel Kasenurm 11 25 15 40
3 Sparta Team Automaailm Stenver Savi 10 23 12 35
4 Eesti Maaülikool Mikko Saarivuori 9 11 21 32
5 Jõgeva SK Tähe / Olivia Mathias Einamann 11 14 18 32
6 Ääsmäe Kaspar Kallion 9 16 15 31
7 Sparta Team Automaailm Egert Unga 11 11 17 28
8 Sparta Team Automaailm Sander Savi 10 18 9 27
9 Sparta Team Automaailm Oliver Savi 10 11 11 22
10 Viskoosa SK Tarvo Kivisilla 9 9 11 20
11 Sparta Team Automaailm Kermo Uue 9 8 12 20
12 Sinimäe Aleksandr Zutsenja 11 15 5 20
13 Jõgeva SK Tähe / Olivia Ainars Juškevics 4 15 4 19
14 Jõgeva SK Tähe / Olivia Peteris Freimanis 4 4 15 19
15 Jõgeva SK Tähe / Olivia Sven Uue 6 14 5 19
16 Sparta Team Automaailm Sten Ritson 11 15 4 19
17 Sparta Team Automaailm Morten Talviste 11 11 8 19
18 Jõgeva SK Tähe / Olivia Andreas Õun 10 12 6 18
19 Sparta Team Automaailm II Adrian Sikk 11 11 7 18
20 Eesti Maaülikool Simon Georg Mahla 5 6 11 17
21 Eesti Maaülikool Daniel Matsukevitš 6 15 2 17
22 Tahmaküla Rein Kruusat 8 10 7 17
23 Bändidos Andre Sammelselg 11 11 6 17
24 Ääsmäe Sander Stokkeby 11 11 6 17
25 Eesti Maaülikool Sander Mägi 9 14 2 16
26 Viimsi Kepp Julius Stokas 9 8 8 16
27 Tahmaküla Paul Piik 10 7 9 16
28 Sinimäe Edgar Grazer 11 8 8 16
29 Jõgeva SK Tähe / Olivia Alex Guske 10 10 5 15
30 Sparta Team Automaailm Jarl Gustsin 8 8 6 14
31 Viimsi Kepp Mihkel Kruusmägi 11 8 6 14
32 Viimsi Kepp Robert Tarenõmm 11 5 9 14
33 Viimsi Kepp Richard Eesmaa 7 8 5 13
34 Jõgeva SK Tähe / Olivia Lauri-Robert Indus 9 6 7 13
35 Ääsmäe Mats Tamme 5 7 5 12
36 Viimsi Kepp Tanel Rebane 9 9 3 12
37 Sparta Team Automaailm II Kevin Vaha 11 5 7 12
38 Sparta Team Automaailm Mihkel Tasa 9 4 7 11
39 Jõgeva SK Tähe / Olivia Erki Teder 10 6 5 11
40 Sparta Team Automaailm Gerdo Unga 10 2 8 10
41 Sparta Team Automaailm II Amon Re Niineorg 11 9 1 10
42 Viskoosa SK Alex Kark 11 4 6 10
43 Tahmaküla Rasmus Talviste 6 3 6 9
44 Sparta Team Automaailm Jaanus Kase 8 6 3 9
45 Bändidos Kirka Kulmala 8 3 6 9
46 Jõgeva SK Tähe / Olivia Margus Rosin 11 4 5 9
47 Eesti Maaülikool Kaspar Virkus 4 6 2 8
48 Sparta Team Automaailm II Ermo Jõgi 6 5 3 8
49 Viskoosa SK Fred Haga 9 4 4 8
50 Tahmaküla Risto Heapost 10 6 2 8
51 Ääsmäe Rauno Miller 10 4 4 8
52 Ääsmäe Andre Simovart 10 3 5 8
53 Jõgeva SK Tähe / Olivia Rome Andro Moora 11 6 2 8
54 Sinimäe Ott Põldmäe 11 5 3 8
55 Jäneda Veikko Väisanen 11 4 4 8
56 Ääsmäe Tormi Voog 11 3 5 8
57 Eesti Maaülikool Artur Okružko 3 5 2 7
58 Jõgeva SK Tähe / Olivia Joel Ekroos 3 1 6 7
59 Bändidos Lari Nikmo 4 3 4 7
60 Eesti Maaülikool Sten Kõiv 6 2 5 7
61 Sparta Team Automaailm Andrei Polovnikov 8 5 2 7
62 Viimsi Kepp Marek Ulman 8 4 3 7
63 KAMA2 Kristjan Niibon 9 5 2 7
64 Tahmaküla Mart Kaska 9 5 2 7
65 Eesti Maaülikool Hans Kristjan Muhel 9 3 4 7
66 Jäneda Indrek Lumiste 10 5 2 7
67 Jõgeva SK Tähe / Olivia Karl-Eerik Kukk 10 4 3 7
68 KAMA2 Martin Kärner 10 0 7 7
69 Sinimäe Siim Romanov 5 5 1 6
70 Viskoosa SK Aleksander Andrejev 7 4 2 6
71 Jõgeva SK Tähe / Olivia Mario Paulus 7 3 3 6
72 Bändidos Andi Kuum 8 5 1 6
73 Tahmaküla Paavo Piik 8 4 2 6
74 Jõgeva SK Tähe / Olivia Karl Kastan 8 2 4 6
75 Viimsi Kepp Raul Eesmäe 9 5 1 6
76 KAMA2 Taavi Sau 10 5 1 6
77 Bändidos Rainis Provornikov 10 4 2 6
78 Sparta Team Automaailm II Martin Tikerpäe 10 3 3 6
79 Tahmaküla Tõnis Vainomäe 10 3 3 6
80 Viskoosa SK Vladimir Kljain 10 3 3 6
81 Sinimäe Mark Meema 11 3 3 6
82 Viskoosa SK Rivo Pärna 11 2 4 6
83 Jäneda Andres Kalavus 11 1 5 6
84 Jäneda Joosep Perandi 3 3 2 5
85 Jõgeva SK Tähe / Olivia Kristo Lehiste 4 2 3 5
86 Viimsi Kepp Roland Songisepp 4 2 3 5
87 Ääsmäe Fredy Maalt 5 2 3 5
88 Eesti Maaülikool Markus Tepp 5 2 3 5
89 Jäneda Daniil Ruzevitš 7 5 0 5
90 Eesti Maaülikool Juhani Võik 7 5 0 5
91 Tahmaküla Olari Tammel 9 2 3 5
92 Bändidos Jerofei Fomenko 10 3 2 5
93 Viimsi Kepp Kert Karelson 10 3 2 5
94 Sparta Team Automaailm II Rauno Ollemaa 10 3 2 5
95 Sinimäe Mikk Põldmäe 10 2 3 5
96 KAMA2 Kauri Adman 11 4 1 5
97 Jõgeva SK Tähe / Olivia Rasmus Randoja 11 2 3 5
98 Tahmaküla Reijo Külvi 11 2 3 5
99 Bändidos Marten Liivik 11 1 4 5
100 Sparta Team Automaailm II Ander Sikk 5 0 4 4
101 Tahmaküla Eri Rääsk 7 4 0 4
102 Sinimäe Ilja Koivanen 7 2 2 4
103 Viimsi Kepp Tiit Tammeveski 8 2 2 4
104 Sparta Team Automaailm II Risto Ollema 9 2 2 4
105 Viskoosa SK Kardo Liinjärv 10 4 0 4
106 Viskoosa SK Künter Põldmaa 10 2 2 4
107 Tahmaküla Lauri Kuktalu 10 2 2 4
108 KAMA2 Rando Hallik 11 3 1 4
109 Jõgeva SK Tähe / Olivia Timo Kotkas 11 3 1 4
110 Jäneda Igor Tegelmann 11 2 2 4
111 Ääsmäe Jaan Rebane 11 2 2 4
112 Ääsmäe Tauno Sau 11 1 3 4
113 Viimsi Kepp Marko Mäepea 11 0 4 4
114 Jäneda Oskar Salm 2 2 1 3
115 Jäneda Georg Vorobjov 4 2 1 3
116 Viimsi Kepp Madis Leisner 4 0 3 3
117 Ääsmäe Anre Vooremaa 6 2 1 3
118 Eesti Maaülikool Maanus Puskar 6 0 3 3
119 Viskoosa SK Tanel Saag 7 2 1 3
120 Viimsi Kepp Erlin Rand 7 1 2 3
121 KAMA2 Margus Sinisaar 9 2 1 3
122 Ääsmäe Rasmus Ollemaa 9 2 1 3
123 KAMA2 Martin Einblau 9 1 2 3
124 Ääsmäe Ergo Orumaa 11 2 1 3
125 Sinimäe Tauno Koppel 11 2 1 3
126 Eesti Maaülikool Jan Henrik Pärnik 1 2 0 2
127 Sinimäe Dmitri Burdin 2 2 0 2
128 Eesti Maaülikool Siim Veersalu 2 1 1 2
129 Eesti Maaülikool Janno Kaur 4 1 1 2
130 Viskoosa SK Helmur Rajang 5 1 1 2
131 Ääsmäe Ragnar Markus Kuljus 5 1 1 2
132 Sinimäe Markus Lukk 6 1 1 2
133 Ääsmäe Matti Küüt 6 1 1 2
134 Viskoosa SK Miko Malk 6 1 1 2
135 Jäneda Oskar Vikk 7 2 0 2
136 Sparta Team Automaailm II Rasmus Rannula 7 1 1 2
137 KAMA2 Janar Küla 7 0 2 2
138 Eesti Maaülikool Maksim Shitskiy 7 0 2 2
139 Viskoosa SK Sven Müller 7 0 2 2
140 Ääsmäe Siim Edvard Sinimeri 8 1 1 2
141 Tahmaküla Erki Tammemäe 8 0 2 2
142 Jäneda Martin Lehmus 8 0 2 2
143 Bändidos Raivo Verk 8 0 2 2
144 Eesti Maaülikool Jörgen Järsk 9 2 0 2
145 Eesti Maaülikool Kaspar Jõgar 9 1 1 2
146 Sparta Team Automaailm II Martin Mõtlik 9 0 2 2
147 Sparta Team Automaailm II Kristian Tikerpäe 10 2 0 2
148 Sparta Team Automaailm II Riggo Saggor 10 1 1 2
149 Ääsmäe Urmet Neem 10 1 1 2
150 Sinimäe Aleksander Runin 11 0 2 2
151 Jõgeva SK Tähe / Olivia Raul Kivi 1 1 0 1
152 Eesti Maaülikool Roland Raja 1 1 0 1
153 Viimsi Kepp Madis Kass 2 1 0 1
154 Eesti Maaülikool Karli Säärits (Duubel) 2 0 1 1
155 Sparta Team Automaailm II Kevin Poom 3 1 0 1
156 Jõgeva SK Tähe / Olivia Rainer Kalde 3 1 0 1
157 Jõgeva SK Tähe / Olivia Rauno Pärtel 3 1 0 1
158 Tahmaküla Ronnie Kongo 3 1 0 1
159 Eesti Maaülikool Jakob Poom 3 0 1 1
160 Jäneda Tiit Kukk 3 0 1 1
161 Viskoosa SK Karmo Silm 4 1 0 1
162 Tahmaküla Matis Oolup 4 1 0 1
163 Bändidos Allan Tatter 4 0 1 1
164 Eesti Maaülikool Niks Kazenko 5 1 0 1
165 Jäneda Taavi Lumiste 5 1 0 1
166 Viskoosa SK Veiko Lillemägi 5 1 0 1
167 Ääsmäe Mikk Jüristo 6 1 0 1
168 KAMA2 Silver Vanamets 6 0 1 1
169 Viskoosa SK Rannar Malk 7 1 0 1
170 Jäneda Daniil Tenitski 8 1 0 1
171 Jäneda Ilja Volodin 8 1 0 1
172 Sinimäe Juhan Tomingas 8 0 1 1
173 Viimsi Kepp Tõnis Metsson 8 0 1 1
174 KAMA2 Indrek Sinisaar 9 1 0 1
175 Ääsmäe Janar Laaneste 9 1 0 1
176 Bändidos Kevin Viitas 9 1 0 1
177 Sinimäe Martin Öövel 9 1 0 1
178 Sparta Team Automaailm II Oliver Peter Olsson 9 1 0 1
179 Bändidos Oskar Illak 9 1 0 1
180 Bändidos Priit Paenurm 9 1 0 1
181 Bändidos Aivar Aasma 10 1 0 1
182 Bändidos Raido Roosnurm 10 1 0 1
183 Ääsmäe Ivar Agar 10 0 1 1
184 Viskoosa SK Andres Tammeveski 11 1 0 1
185 Viimsi Kepp Anti Roots 11 1 0 1
186 KAMA2 Reigo Podar 11 0 1 1
187 Jõgeva SK Tähe / Olivia Sten Metsar 11 0 1 1
188 Ääsmäe Targo Trepp 11 0 1 1
189 Eesti Maaülikool Egert Roio 0 0 0 0
190 Sparta Team Automaailm II Jordan Matheo Niineorg 0 0 0 0
191 Eesti Maaülikool Karl-Erik Kruusmaa 0 0 0 0
192 Eesti Maaülikool Kristjan Anderson 0 0 0 0
193 Jõgeva SK Tähe / Olivia Kristjan Puu 0 0 0 0
194 Jõgeva SK Tähe / Olivia Kristo Voitk 0 0 0 0
195 Viskoosa SK Märt Käär 0 0 0 0
196 Eesti Maaülikool Paul-Kristian Padrik 0 0 0 0
197 Eesti Maaülikool Rando Ernits 0 0 0 0
198 Eesti Maaülikool Reigo Kruusement 0 0 0 0
199 Sinimäe Romet Troost 0 0 0 0
200 Jäneda Vladimir Bogdanski 0 0 0 0
201 Sparta Team Automaailm II Vladimir Kratško 0 0 0 0
202 Eesti Maaülikool Alex Sults 1 0 0 0
203 Jäneda Andres Luts 1 0 0 0
204 Jäneda Artur Homjakov 1 0 0 0
205 Jõgeva SK Tähe / Olivia Carol Viiding 1 0 0 0
206 KAMA2 Ergo Saar 1 0 0 0
207 Eesti Maaülikool Jaan Tähiste 1 0 0 0
208 Eesti Maaülikool Jarno Marjamäki 1 0 0 0
209 Viskoosa SK Keio Kanna 1 0 0 0
210 KAMA2 Sergei Kirillov 1 0 0 0
211 Jõgeva SK Tähe / Olivia Siim Selgis 1 0 0 0
212 Sparta Team Automaailm II Tim Eklöf 1 0 0 0
213 Jõgeva SK Tähe / Olivia Aleksander Prõttšikov 2 0 0 0
214 Eesti Maaülikool Andrei Solovjov 2 0 0 0
215 Viskoosa SK Ilmar Niitov 2 0 0 0
216 Eesti Maaülikool Marcos Timmusk 2 0 0 0
217 Eesti Maaülikool Märten Lamp 2 0 0 0
218 KAMA2 Sander Kisler 2 0 0 0
219 Viskoosa SK Targo Treial 2 0 0 0
220 Bändidos Ivan Dubkov 3 0 0 0
221 Viimsi Kepp Karmo Karelson 3 0 0 0
222 Sinimäe Markus Lausmaa 3 0 0 0
223 Eesti Maaülikool Robin Sepma 3 0 0 0
224 Viskoosa SK Taavi Rand 3 0 0 0
225 Viskoosa SK Henri Lilp 4 0 0 0
226 KAMA2 Lauri Kuusisto 4 0 0 0
227 Bändidos Marek Meleško 4 0 0 0
228 KAMA2 Richard Kerde 4 0 0 0
229 Eesti Maaülikool Sander Reemets 4 0 0 0
230 Viimsi Kepp Eero Pajuviidik 5 0 0 0
231 Bändidos Karel Loik 5 0 0 0
232 Sparta Team Automaailm II Kaspar Küüt 5 0 0 0
233 Sparta Team Automaailm II Robin Eklöf 5 0 0 0
234 Tahmaküla Tomas Pavelka 5 0 0 0
235 Bändidos Deniss Davõdov 6 0 0 0
236 Eesti Maaülikool Karl Marten Loks 6 0 0 0
237 Jäneda Taavi Visnap 6 0 0 0
238 Jäneda Geir Pärtel 7 0 0 0
239 Sparta Team Automaailm II Henry Haidor Hõrak 7 0 0 0
240 Sparta Team Automaailm II Ragnar Kranberg 7 0 0 0
241 Eesti Maaülikool Taavi Lepik 7 0 0 0
242 Viimsi Kepp Andri Väljaots 8 0 0 0
243 Sinimäe Kaspar Kallasmaa 8 0 0 0
244 Viimsi Kepp Margus Jõgisoo 8 0 0 0
245 Viimsi Kepp Olari Püvi 8 0 0 0
246 Viskoosa SK Kaspar Suits 9 0 0 0
247 Tahmaküla Kristen Kurval 9 0 0 0
248 KAMA2 Lars Hillar 9 0 0 0
249 Jõgeva SK Tähe / Olivia Oliver Heljand 9 0 0 0
250 Sparta Team Automaailm Tõnis Vähi 9 0 0 0
251 Viskoosa SK Hannu Heinonen 10 0 0 0
252 Bändidos Jaanus Sapas 10 0 0 0
253 Jõgeva SK Tähe / Olivia Karl Kalm 10 0 0 0
254 Bändidos Kaupo Kaur 10 0 0 0
255 Jõgeva SK Tähe / Olivia Kevin Tamm 10 0 0 0
256 Jäneda Maximus Vorobjov 10 0 0 0
257 Sparta Team Automaailm II Rene Kärner 10 0 0 0
258 Ääsmäe Siim Stokkeby 10 0 0 0
259 Sinimäe Andre Lausmaa 11 0 0 0
260 Bändidos Mihhail Jakovlev 11 0 0 0
261 KAMA2 Peeter Subbi 11 0 0 0
262 Ääsmäe Rauno Varik 11 0 0 0
263 Sparta Team Automaailm Remo Merimaa 11 0 0 0
264 Sparta Team Automaailm II Reydan Ramon Niineorg 11 0 0 0
265 Sinimäe Vitali Sõtšjov 11 0 0 0

PAF Saalihokiliiga

Jrk.MeeskondEesnimiPerenimiMängitud minVisked väravaleTõrjutudTõrje %
1. Jõgeva SK Tähe / OliviaKevinTamm255888090,9
2. ÄäsmäeRaunoVarik31313912086,3
3. Viimsi KeppTõnisMetsson25812810783,6
4. Sparta Team Automaailm IIReydan RamonNiineorg48231526182,9
5. Jõgeva SK Tähe / OliviaRainerKalde120625182,3
6. TahmakülaKristenKurval36019916281,4
7. Jõgeva SK Tähe / OliviaKarlKalm150675480,6
8. Eesti MaaülikoolTaaviLepik21714411680,6
9. ÄäsmäeSiimStokkeby183877080,5
10. BändidosMihhailJakovlev29217213779,7
11. JänedaMaximusVorobjov40223318579,4
12. Eesti MaaülikoolNiksKazenko182766079,0
13. BändidosKaupoKaur20312910178,3
14. Sparta Team AutomaailmRemoMerimaa3351007878,0
15. SinimäeVitaliSõtšjov49532625177,0
16. KAMA2LarsHillar40823317976,8
17. Sparta Team AutomaailmTõnisVähi190634876,2
18. Eesti MaaülikoolSanderReemets128926975,0
19. KAMA2SergeiKirillov45443375,0
20. Viskoosa SKKasparSuits31221015473,3
21. TahmakülaTomasPavelka135634673,0
22. Viimsi KeppOlariPüvi105695072,5
23. Viimsi KeppEeroPajuviidik136503570,0
24. Viskoosa SKHannuHeinonen1831308363,9
25. Sparta Team Automaailm IIKasparKüüt15191263,2
26. JänedaGeirPärtel94915762,6
27. KAMA2ErgoSaar45372259,5
Eesti Saalihoki Liit on
Eesti Olümpiakomitee liige
 
© Eesti Saalihoki Liit | Pirita tee 12, 10127 Tallinn, Eesti | E-post info@saalihoki.ee | Tel: +372 502 6962 |